وقف ۴ هزار مترمربع زمین کشاورزی توسط نیکوکار آملی

ارزش ریالی زمین کشاورزی که آقای اکبر محمدی در آمل برای این اقدام خیر وقف کرده بیش از ۳۲ میلیارد ریال ارزش گذاری شده است.

نقش و جایگاه روابط عمومی را بعنوان هنر هشتم یادداشتی از علیرضا عزیز کمالی کارشناس روابط عمومی

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

امروز اصحاب رسانه و فضای مجازی بهترین نقش آفرینی را در انتخابات دارد

امام جمعه آمل : امروز اصحاب رسانه و فضای مجازی بهترین نقش آفرینی را در انتخابات دارد تا جایی که صدا و سیما نسبت به این موضوع کمرنگ ظاهر شده است.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، افتتاح خانه هلال ومدیریت بحران درروستاهای رزکه وقادی محله آمل همزمان با هفته هلال احمر

همزمان با هفته هلال احمر و با حضور نماینده مردم شهرستان آمل درمجلس ، بخشداران امام زاده عبدالله ومرگزی آمل ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل واهالی خانه هلال ومدیریت بحران درروستاهای رزکه وقادی محله آمل افتتاح شد

حق خوری بانک رسالت

نکته جالب دیگر اینکه چگونه است که فقط امتیاز وام بنده و افرادی مثل من سوخته ، اما کارت بانکی و حساب مذکور همچنان فعال است!!! ؟؟؟ البته جوابش معلوم است. بانک رسالت راه منفعت خود را نمی سوزاند ، بلکه فقط منافع مشتری را می سوزاند.

واردات بی رویه در بخش کشاورزی و صنعت؛ مانع رونق تولید

مدیرعامل شرکت بین المللی تجارت برنج ایران: اشتغال و امنیت شغلی در سایه تولید به وجود می‌آید

واحد های تولید براثر شیوع کرونا آسیب‌های زیادی دیدند

سید مجتبی رضوی ، قانون موانع رفع تولید را از جمله بسترها برای رونق تولید دانست و گفت: این قانون منجر به تشکیل ستادهای تخصصی تسهیل و رفع وموانع تولید شده است.

290 بیمار بستری کرونایی/ ویزیت سرپایی 500 نفر در هر روز

فرماندار امل گفت: نگرانی ما در حال حاضر افزایش ویزیت بیماران سرپایی است که در روز به 500 نفر می رسد و این اگر ادامه پیدا کند میزان بستری افزایش می یابد.

لزوم مشارکت مردم در انتخابات یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

انتخابات 28 خرداد 1400؛ در حالی در ایران اسلامی برگزار خواهد شد که شرایط کشور و مردم نسبت به سایر انتخابات ها متفاوت خواهد بود و آن سم پاشی گروه های معاند و تحریم های دشمنان از یک سو و شیوع ویروس کووید ۱۹ را از سوی دیگر داریم که نیاز می رود در حوزه مشارکت مردم بیش از پیش کار نماییم و ضرورت دارد مردم ما نیز این دوره با بینشی بالاتر و بصیرتی بیشتر در پای صندوق های رای حاضر شوند.

بسیج رسانه ها در پشتیبانی و مانع زدایی تولید

مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران با بیان اینکه رسانه ها می توانند نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال داشته باشند، اظهار کرد: بارها شاهد بوده ایم که مشکلات تولید و تولیدکنندگان وقتی توسط رسانه ها پیگیری می شود توجه بیشتری در رفع موانع مورد نظر صورت می گیرد.

تشریح فعالیت هیئت نظارت انتخابات آمل

دکتر محمد علی ابراهیم زاده رییس هیات نظارت برششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با آوای کمال به تشریح فعالیت هیئت نظارت انتخابات آمل پرداختند

ما وظیفه داریم محیط را برای مردم فراهم بکنیم تا در انتخابات شرکت بکنند.

امام جمعه آمل تاکید کرد : افراد تازه نفس ، با انگیزه و دارای نشاط را انتخاب بکنید.به جوانان میدان بدهد و به جوانان امیدوار باشد و مایوس کننده نباشد و مشکلات کشور را به نقطه مطلوب برساند و کشور را رها نکند .

دستگاه‌های جاسوسی در تلاشند انتخابات خرداد را بی‌رونق کنند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: دستگاه‌های جاسوسی و اطلاعاتی کشورهایی و از همه بدتر آمریکا و رژیم صهیونیستی از چندی پیش دارند تلاش می‌کنند که انتخابات خرداد را بی رونق کنند.

شورای شهر این بار هم جوان باشد و هم متعهد/یادداشتی از مهندس بهزاد جوادیان

و امروز فرزندان ما که حدود ۳۰ هستند انتظار این را دارند که سکان مدیریت ها و شورا ها را به دست انها دهیم تا با حفظ عزت و حرمت ما بزرگان این شهر و کشور بتوانند آن را اباد کنند

مردم نگران تامین مرغ شب عید نباشند.

عضو اتحادیه کشوری مرغ وتخم مرغ وماهی خاطر نشان کرد که مصرف مرغ درپایان سال نسبت به ماههای قبل بیشتر می باشد و برای کنترل قیمت مرغ و دسترسی مردم به مرغ براساس دستور ستاد پشتیبانی امور دام استان در مرحله اول برای شهرستان آمل مقدار ۵۰ تن مرغ منجمد در نظر گرفته شده است .

مقابله با جریان سازی رسانه ای مغایر آرمان های انقلاب اسلامی

مسئول بسیج رسانه مازندران گفت: این سازمان با هرگونه جریان سازی رسانه ای مغایر آرمان های انقلاب اسلامی مقابله وبرخورد می کند.

اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام اولویت استان است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: معاونین عمرانی فرمانداری‌ها، برنامه‌های حوزه معاونت عمرانی استانداری را در شهرستان ‌ها پیگیری کنند.

مازندران نیازمند توجه ویژه و تخصیص بیشتر اعتبارات ملی

معاون استاندار مازندران : با توجه به حضور گسترده گردشگران در مازندران، این استان نیازمند توجه ویژه و تخصیص بیشتر اعتبارات ملی است.

شهر رینه پایتخت کوهنوردی ایران وگل شقایق رکوردار توسعه وآبادانی

رینه یکی از شهرهای استان مازندران است واین شهر در بخش لاریجان شهرستان آمل قراردارد . رینه نزدیکترین شهر به قله دماوند است وبه عنوان پایتخت کوهنوردی ایران وشهر گل شقایق شناخته می شود .

ضرورت برخورد با لابی های واردات برنج

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از اقدام‌های اولیه وجدی این کمیسیون برای ورود به موضوع تحقیق و تفحص واردات بی رویه برنج وبرخورد جدی با لابی‌های واردات این محصول به کشور خبر داد.

کام شیرین شهروندان امامزاده عبداله با افتتاح طرح های دهه فجری شورا ی شهر وشهرداری

شورای اسلامی شهر و شهرداری امامزاده عبدالله شهرستان آمل با افتتاح طرح های مهم وزیربنایی که نقش بسیارمهم درزیبایی وایمنی ورودی این شهرداشت، به عنوان هدیه های دهه فجر وگرامیداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کام شهروندان این شهر را شیرین کرد.

اعتبارات پروژه های عمرانی مازندران قطره چکانی واریز می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: اعتبارات پروژه های عمرانی به صورت قطره چکانی واریز شده و بین ۲۰ تا ۳۰ درصد در سال جاری تخصیص یافته است.

کارخانجات خوراک دام و طیور باید به‌روز شوند و اعتمادسازی کنند

امیر میران آملی رییس کمیسیون تخصصی کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی مازندران: تأسیس شهرک کشاورزی و توسعه کشت گلخانه ای برای کشاورزی استان یک ضرورت است و در گذشته نیز دولت به آن پرداخته بود اما در عمل، کاری صورت نگرفته است

دانشگاه کارمحور با برنامه‌ریزی‌ براساس سند چشم‌انداز محقق می‌شود

دکتر حامد برجسته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی : دانشگاه مدرن می‌تواند نیازهای جامعه را شناسایی و مدیریت و از طریق ارتباط با حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنعت، پژوهش و آموزش دانشگاه را به جامعه معرفی کند و با توسعه و مهارت دانش‌آموختگان جامعه را به سمت حل مسئله سوق دهد.

گزارش تصویری کمال آنلاین : دیدار مردم شهر هزارسنگر آمل با مقام معظم رهبری در6 بهمن 1388

دیدار هزاران نفر از مردم استان مازندران، از جمله مردم آمل و همچنین علما و مسئولان استان در روز 6 بهمن سال 88، با مقام معظم رهبری

گرانی همچنان می تازد ؟

چشم امید مردم به نهادهای نظارتی است که به کمک مردم بیایند و امروز دشمن با ایجاد اختلال در بازار تلاش دارد از این شرایط به نفع خود بهره برداری کند که نباید اجازه داد تعدادی فرصت طلب معیشت مردم را دچار اختلال و با کم‌فروشی و گران‌فروشی، چهره دیگر فعالان اقتصادی و خدماتی مؤمن را خدشه دار کنند.

صادرات ۵۸ تن برنج مازندران به خارج از کشور

معاون توسعه مدیریت ومنابع گمرک ایران، میزان برنج صادرشده در۹ ماه سال ۹۹ را بیش از ۱۰ هزارتن اعلام کرد، اما از واردات این محصول استراتژیک به کشور آماری نداد.

برنج یک گام تا بورسی شدن فاصله دارد /متأسفانه مازندران همچنان در توسعه صنایع بزرگ مادر به لحاظ ویژگی خاص استان دیده نشده است

وی در پاسخ به درخواست پیگیری از تولیدکنندگان آملی مبنی بر دریافت افزایش نرخ تسهیلات بانکی از سوی بانک‌های خصوصی در مازندران گفت: نمونه‌هایی از بانک‌های خصوصی در مازندران که خارج از ضوابط نرخ‌های مصوب سالانه بانک مرکزی سود بیشتری دریافت کردند، به صورت مکتوب به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اعلام تا ویژه بررسی شود.

پرسنل آرامستان ها قهرمانان خاموش در مبارزه با کرونا

یکی از محیط ‌هایی که همواره به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اماکن عمومی که تحت هیچ شرایطی تعطیل نخواهد شد، آرامستان‌ها هستند و اگر کارگران در این حوزه فعال نباشند قطعا در بحران‌ها با مشکلات مواجه خواهیم شد.

با همت شهرداری و شورا اولین گرمخانه آمل راه اندازی شد

شهردار آمل از مناسب سازی و تجهیز دومرکز خدمات اجتماعی ( گرم خانه ) برای نخستین بار برای ساماندهی کارتن خواب ها ومتکدیان سطح شهر خبر داد.

قطره چکانی بودن اعتبارات؛ باعث کندی طرح جامع امامزاده عبدالله آمل

رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل خبرداد: اتمام طرح جامع امامزاده عبدالله(ع) آمل نياز به حمايت و ياري مردم و خیرین دارد

لایحه بودجه ۱۴۰۰؛ چتری که برای حمایت از کارگران باز نشد

مکاری گفت:از نمایندگان مجلس، درخواست داریم که نسبت به این موضوع پیگیر های لازم را برداشت و اجازه ندهند حق کارگران و بازنشستگان پایمال شود

تجلیل از حاج علی محمدپور نخستین واقف هسته ای کشور در آمل

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین شهرستان آمل: اقدام خداپسندانه حاج علی محمدپور برای همیشه درآسمان مازندران چون نگینی درخشان خواهد درخشید

قیچی بخشداری مرکزی آمل بر نوار قطع ساخت و سازهای غیر مجاز

بخشدار مرکزی آمل در خصوص مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح روستاهای بخش مرکزی آمل خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از ساخت بناهای غیرمجاز در روستاها بایست از ظرفیت ها و نقش بازدارندگی کمسیون ماده ۹۹ استفاده کرد.

همکاری شهرداری آمل و شرکت توزیع برق استان برای بهسازی شبکه توزیع برق

شهردار آمل گفت: خیابان امام خمینی (ره) و خیابان امام رضا (ع) از خیابانهای شهر هستند که وجود تیرهای شبکه توزیع برق فشار قوی در وسط بلوار بر زیبایی بصری و سیمای شهری آسیب می زند.

فعالیت در فضای کاری حوزه های آسیب بسیار گسترده و مقدس است

معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران ظهور آسیبهای نوپدید را یکی از مسئله های مهم دانست و گفت: باتوجه به ظهور آسیبهای نوپدید در فواصل زمانی کوتاه لازم است که کارشناسان حوزه آسیب با کسب مهارتهای علمی و عملی کاملا به روز و توانمند گردند، تا بتوان به طور مقتضی با این آسیبها مواجه شد.

شادی یلدا را به بیمارستان و آرامستان ختم نکنیم

دورهمی ها همیشه متهم اول شیوع کرونا در آمل بوده و هست و این روزها نگرانی از بی توجهی و سهل انگاری برخی ها نسبت به رعایت پروتکلهای اجتماعی به ویژه فاصله گذاری فیزیکی با توجه به درپیش بودن شب یلدا و احتمال برگزاری میهمانی های خانوادگی که می تواند وضعیت حساس سلامت جامعه را دچار مشکل نماید، دوچندان شده و حتی تصمیم هایی مبنی بر اعمال برخی محدودیت های اجباری تردد در این شب نیز اتخاذ شده است .

وقتی وزن چانه کرونا از وزن چانه نان در نانوایی ها سنگین تر است

این روزها که کرونا گوی سبقت را از زندگی تک تک ما ربوده، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اصناف می‌تواند در پیشگیری از این بیماری تاثیرگذار باشد.

سياست‌هاي كلان وزازت جهاد كشاورزي، ترويج و توسعه كشت مكانيزه برنج باشد.

دکتر یزدان پناه در ادامه تاکید کرد: كشت و كار برنج به روش سنتي با دشواري‌هاي زيادي روبه‌روست و به رنج به دست مي‌آيد

پویایی و کار به شرکت آلومینیوم آبسکون آمل بازگشت

داریوش پاک بین مدیرعامل هلدینگ خاتم سرمایه گذار جدید شرکت آلومینیوم آبسکون آمل با اشاره به اینکه دیدگاه هلدینگ خاتم حفظ اشتغال ،افزایش اشتغال ورشد تولید درسالی که مقام معظم رهبری بنام سال جهش تولید نامگذاری نمودند می باشد گفت : امیدواریم درراستای تحقق جهش تولید قدمی برداریم .

شرکت صنعتی خوتکا آمل با رفع موانع تولید در مسیر بازگشت

رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران اظهار داشت : مجموعه خوتکا یکی از بزرگ ترین شرکت های استان روند نهایی خود را طی می کند و با توجه به حل مشکلات بانکی این مجموعه و جلب حمایت برخی بانک های عامل ، با اعطای تسهیلات و ورود سرمایه گذار خارجی در ماه های آینده شاهد بازگشت به تولید و رونق اقتصادی در خوتکا خواهیم بود.

حضور هزار بسیجی در اجرایی نمودن طرح سردار شهید سلیمانی

سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل در گفتگوی اختصاصی با کمال آنلاین درخصوص اجرائی شدن طرح سردار شهید سلیمانی در آمل خاطرنشان کرد: طرح شهید سلیمانی برای حضور در کنار مردم در شهرستان آمل با شعار در هرخانه یک پایگاه سلامت وبا کمک تیم نظارتی و غربالگری تشکیل شده است.

تشکیل ۱۶ تیم نظارتی / استقرار پنج ایستگاه بازرسی جهت کنترل ورود و خروج/51 درصد بیماری کرونا بخاطر مراودات خانوادگی است/ جریمه خودروها با پلاک غیر بومی/تشریح اجرای طرح سردار شهید سلیمانی

علیرضا شریعت فرماندار ویژه آمل : به طور میانگین بیش از ۹۰ درصد از واحدهای صنفی مشمول محدودیت کرونایی کسب و کارشان را تعطیل کردند و حتی در برخی از خیابان های شهرستان اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا در خصوص تعطیلی اصناف به بیش از ۹۸ درصد می رسد.

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل یک فرصت برای شهرستان آمل می باشد

دکتر داود دومیری گنجی،دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل : دانشگاه فناوری نوین آمل فعالیت خود را از سال 1394 با حکم فرهادی وزیر وقت علوم و تخقیقات آغاز کرده و در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به جذب دانشجو پرداخته است.

فراخوان طرح ها ومقالات پژوهشی مجمع عالی نخبگان شهرستان آمل اعلام شد

مهندس علیرضا ایران دوست مدیر مجمع عالی نخبگان شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با آوای کمال با بیان اینکه هدف اصلی مجمع عالی نخبگان توانمندسازی نخبگان و استعدادهای برتر است گفت: نخبه کسی است که برای کشور خود ارزش افزوده و اشتغال ایجاد نماید و در سالی که بنام جهش تولید می باشد نقش نخبگان در پیشرفت جامعه انکارناپذیر است.

ادامه تحصیل کودکان کار یکی از اولویت های مهم بهزیستی است

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل متذکر شد: هر شهروندی که کودک کاری را می شناسد می تواند به مرکز روزانه بهزیستی واقع در بلوار امام خمینی (ره) - آفتاب 36 بعد از دانشگاه فذا - کوچه شهدا 45 - پلاک 6( مرکز حمایتی آموزشی صبح رویش) یا با شماره تماس ۱۲۳ این کودکان را معرفی کنند

وجود مظاهر بی حجابی درآمل قابل قبول نیست

دادستان آمل تاکید کرد : حجاب وعفاف درسطح شهرستان وضعیت مطلوبی ندارد واین وضعیت مورد اعتراض خانواده های معظم شهدا ، افرادهای متدین وجوانان انقلابی می باشد .

تولید 800 هزارتن برنج سفید در کشت اول مازندران

علی‌محمد رمضانی بابیان اینکه امسال با توجه به شرایط آب و هوایی، اراضی کشاورزی مناسب و توزیع به موقع بذر برنج، 214 هزار و 326 هکتار اراضی کشاورزی استان به کشت برنج اختصاص پیدا کرد و برداشت‌ها پایان یافته است، گفت: 95 درصد برداشت برنج به صورت مکانیزه و 5 درصد برداشت سنتی بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته برداشت مکانیزه 7 درصد رشد داشته است.

آلومینیوم کاران آمل از تامین هزینه های جاری خود ناتوانند

هوشنگ امینی رییس اتحادیه آلومینیوم کاران شهرستان آمل در مجمع عمومی این اتحادیه با اشاره به اینکه نوسانات قیمت باعث شد که در کسب وکار آلومینیوم رونق نداشته باشیم گفت: با این وضعیت اقتصادی و تورم در بازار باعث شد آلومینیوم کاران آمل از تامین هزینه های جاری خود ناتوان باشند.

یادداشتی از مسلم مکاری بازرس کانون کارگران ساختمانی کشور .

از روزی که وزیر محترم درخواست این کرد که از وزارت دیگه به وزارت کار بیاد می دونستیم اگه خیلی خوب بودی همانجا تشریف داشتی

تمام ظرفیت های کشور باید در جهت جبهه اقتصادی باشد

رییس کمیسیون تخصصی بازرگانی داخلی اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به شرایط جنگی فعلی در کشور، گفت: تمام ظرفیت های دولتی، مردمی و امکانات باید در جهت کمک به جنگ و جبهه اقتصادی باشد.

همه انتظارات و مطالبات از شورای شهر آمل!

باری تا مدت زمانی که از عمر شورا باقی نمانده بیایید درکنار هم و برای عمران و آبادانی شهر قدم بردارید که اگر خواستید روزی در این شهر قدم بزنید به داشته ها وکارهای خودتان افتخار کنید و نه اینکه سرافکنده باشید.

افتتاح 7 پروژه عمرانی و خدماتی با هزینه ای بالغ بر 34 میلیارد ریال

7 پروژه عمرانی و خدماتی روستای ترا لاریجان که با حضور دکتر رضا حاجی پور نماینده مردم آمل درمجلس، دکتر خسرو طالبی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران، معاون مدیرکل هلال احمر مازندران، بخشدار لاریجان، رئیس هلال احمر شهرستان آمل، رئیس شورای بخش لاریجان، دهیار و اعضای شورای اسلامی و مردم روستای ترا لاریجان؛ به ارزش 36 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

برپایی نخستین رویداد مجازی شتاب تخصصی ریخته‌گری در آمل

رئیس مرکز علمی کاربردی فذا در پایان با تاکید بر اینکه مطابق آمار و بر اساس سامانه رصد فارغ التحصیلان، حدود ۹۰ درصد از دانشجویان این مرکز جذب محیط کار شدند،

ضرورت برنامه ریزی برای صادرات گیاهان دارویی از مازندران

امیر میران در جلسه کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی بیان کرد: هزاران هکتار گیاهان دارویی در سراسر مازندران در دامنه، کوه و دشت به صورت خودرو یا پرورشی وجود دارد که سرمایه‌های عظیمی هستند

آمادگی آموزش و پرورش آمل برای بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید

مهندس حسین رضایی معاون اموزش متوسطه آموزش وپرورش آمل : در سال تحصیلی جدید 62هزار دانش آموز خود را برای بازگشایی در مدارس از ۱۵ شهریور ماه آماده می‌ کنند.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، اجرای پروتکل بهداشتی درمراسم عزاداری ستاد مردمی خادمین کربلا درمصلی آمل

اجرای پروتکل بهداشتی درمراسم عزاداری ستاد مردمی خادمین کربلا درمصلی آمل

نه به ورود مسافر در تعطیلات محرم به مازندران!

/ مازندران از جمله استان های کشور است که در زمره بالاترین میزان بیماران کرونایی و وضعیت قرمز قرار دارد و برخی از نقاط آن همچون آمل نیز وضعیت قرمز را عبور داده و به در زمانی به بحران رسیدند.

محرم و عاشورا سند مظلومیت و بزرگی شیعیان بر بشریت است

امام جمعه امام زاده عبدالله اشاره کرد : نام امام عطشان در گوشت و پوست و خون جوانان وجود دارد و کوتاهی در این زمینه بخشودنی است؟ ؛ از هیات امنای مساجد و مسولان شهر و روستاها می خواهیم که در مساجد و تکایا، منبر و روضه با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار کنند.

جهش تولید در سایه حمایت از تولیدکننده است

دکتر سید اسماعیل یزدانپناه رییس کمیسیون تخصصی بازرگانی داخلی اتاق بازرگان، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد جهش تولید، اظهار داشت: یکی از مسائلی که مشخصاً در این زمینه می توانیم پیشنهاد دهیم، کنترل واردات است.

اهدای 2000 شاخه گل به بازاریان وکسبه های آمل به مناسبت عید غدیر

روحانیون آملی در اقدامی ارزشمند در قالب قرارگاه فرهنگی سلمان فارسی با اهدای شاخه های گل از واحدهای کسبی این شهر که در کسب و کار خود شیوه نامه های بهداشتی را رعایت و اقدام های حمایتی از شهروندان داشتند، قدردانی کردند.

مازندران قطب کشاورزی است

رییس کمیسیون تخصصی کشاورزی اتاق بازرگانی مازندران : متاسفانه رفته رفته صنعت دارد جای کشاورزی را می گیرد و اشتغال در بخش کشاورزی در مازندران بیشتر از بخش صنعت است.

اهدا خون درروزهای کرونایی توسط دهیاران وشوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی آمل + تصاویر

همزمان با هفته اهدا خون دریک اقدام تحسین آمیز وبا ابتکار بخشداری مرکزی وشورای بخش مرکزی آمل دهیاران باتفاق اعضا شورای اسلامی درروزهای کرونایی اقدام به اهدا خون نمودند

قله دماوند به نام مازندران سند خورد

طرح تثبیت و صدور سند مالکیت اراضی و مراتع قله دماوند معروف به بام ایران به نام مازندران انجام شد.

عدم خروج ارز با توسعه کشت دوم برنج/ مجلس، دولت را مکلف به خرید تضمینی کند

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه می‌توان با توسعه کشت دوم برنج مانع از واردات آن و خروج ارز از کشور شد از قوای مقننه و مجریه خواست زمینه خرید تضمینی برنج را فراهم آورند.

امنیت شغلی دهیاران پیش شرط توسعه روستاهاست

مهندس عبدالرحیم آقاسی دهیار روستای مرزنگو بخش دابودشت با بیان اینکه امنیت شغلی دهیاران به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت برای برطرف کردن مشکلات روستاها و خدمت رسانی به مردم پیش شرط توسعه روستاهاست

پیام بخشداردابودشت به مناسبت 14 تیر سالروز تصویب قانون تأسیس دهیاری‌های خودکفا

فضلی بخشدار دابو دشت : «چهاردهم تیرماه سال 1396 مصادف با نوزدهمین سالگرد تصویب قانون تأسیس دهیاری‌های خودکفا در روستاهای کشور، نقطة عطف پیوند حاکمیت با مشارکت مردمی در عرصة مدیریت محلی در مناطق روستایی است

مجهز ترین بخش ICU تنفسی با فشار منفی مازندران در بیمارستان خصوصی تخصصی شمال آمل افتتاح شد

همزمان با دهه کرامت وبا حضور رئیس نظام پزشکی شهرستان آمل ،مسئولین ، اعضای هیئت مدیره وپرسنل بیمارستان مجهز ترین بخش ICU تنفسی با فشار منفی مازندران در بیمارستان تخصصی شمال آمل افتتاح شد

استیضاح شهردار با 5 رای کلید خورد

رییس شورای اسلامی شهر آمل در بیستمین جلسه رسمی فوق العاده شورا در روز یکشنبه 8/4/99 از استیضاح شهردار آمل با 5 رای اعضای شورا خبر داد

حمایت ویژه از بزرگترین میدان میوه و تره بار فرامنطقه ای شمال در آمل

مرزبان گفت: این میدان در واقع به نوعی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی تولیدکنندگان خرد وکلان این بخش دراستان خواهد شد و با امکاناتی که در این مجموعه شامل سردخانه بزرگ ومجهز 20هزارتنی، سورتینگ، فرآوری، بسته بندی خواهد شد وحتی میوه های درجه دو وسه باغداران نیز برای آبمیوه گیری دراین مرکزفرآوری خواهد شد.

آمادگی داریم بناهای قدیمی را به شهرداری آمل واگذار کنیم

اینکه مازندران هم در حوزه گردشگری، هم در حوزه میراث و هم در حوزه صنایع دستی حرفی برای گفتن دارد

اولویت مدیران طرح‌های سالم‌سازی دریا، صرفاً اقتصادی نباشد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر تقویت حمایت از فعالیت‌های فرهنگی هنری در طرح‌های سالمسازی دریا تاکید کرد.

مخالفت یک سری اشخاص با وجود ابلاغ وزرات کشورنسبت به زمین منال

خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای شهر آمل : تا این مساله برطرف نشود معضل زباله راه به جایی نخواهد برد.

مبارزه با مفاسد اقتصادی و برقراری عدالت اقتصادی مولفه مهم خدمتگذاری به مردم است

رییس کل دادگستری استان مازندران گفت: دستگاه قضایی استان با جدیت به مساله مبارزه با مفاسد اقتصادی ورود کرده و موفق شده اقدامات مطلوبی در ابعاد مختلف انجام بدهد چرا که یکی از مولفه‌های خدمتگذاری به مردم و ایجاد رضایتمندی در آن‌ها برقراری عدالت اقتصادی و مبارزه با فساد در ابعاد مختلف بویژه مفاسد اقتصادی است.

تصویب بودجه ۳۱۰ میلیارد تومانی سال ۹۹ شهرداری آمل

رییس شورای اسلامی شهر آمل : بودجه شهرداری برای سال 99 مطابق لایحه ارسالی از سوی شهرداری 310 میلیارد تومان بوده که پس از بررسی ها و برگزاری جلسات فراوان و متعدد در شورا این میزان بودجه به تصویب نهایی رسید

شعارزدگی مسئولین نسبت به پرستاران /حق این پرستاران نیست که اخراج شوند

بحران کرونا تمام نشده است و باز هم بحران‌های تازه‌ای ممکن است در راه باشد، کاری نکنیم که در آینده پرستاران با بدقولی مسئولان به درخواست کمک پاسخ ندهند.

نامه مهم حمیدرضا قادی رییس اتاق بازرگانی ایران و اوکراین به رییس اتاق بازرگانی اوکراین

تجارت امروز بین کشورهای ما به دور از حد نیست ، هریک از طرفین مزایای خاص خود را در صنایع خاصی دارند که ایران و اوکراین می توانند از آنها برای جبران نیازهای خود استفاده کنند.

رشد 256 درصدی بیمه شدگان اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی مازندران در سال 98

نرخ رشد سرانه بیمه شدگان فرهنگی و هنری مازندران در سال 1398، نسبت به سال 97 از رشد 256درصدی برخوردار است.

آینده مبهمی پیش روی صنعت مرغ قرار دارد

نایب رییس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران افزود : اگر چه دولت در شرایط فعلی حاکم بر بازار صنعت مرغ مصوباتی را برای تامین نهاده های مورد نیاز، صدور مجوز برای صادرات با لغو عوارض صادراتی و خرید تضمیمی داشت ، ولی هیچ یک از این تصمیمات نمی تواند در بازار فعلی تاثیر گذاری زیادی داشته باشد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) دردوبخش دابو ودشت سر

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) دردوبخش دابو ودشت سر بامحوریت دفتر امام جمعه ، فرماندهان پایگاههای مقاومت ، خیرین

بیائیم در ماه مبارک رمضان با خداوند آشتی کنیم

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: اگر کسی در ماه مبارک رمضان به فرد نیازمندی یک دانه خرما انفاق کند بنابر فرمایشات ائمه گناهانش آمرزیده خواهد شد و در حقیقت یک بنده را از فقر آزاد کرده است.

آموزش کشاورزان وتضمین خرید محصولات، راهی به سوی جامعه ای سالم

محمد خوبزاد : من کالای خودم را پس بوجار کامل وسفت وسورتینگ کردم درکیسه های۱۰کیلویی سفید متغال ریخته وهر۳تاکیسه رادریک کیسه شیشه میریزم برند سازی شده مستقیم به دست مصرف کننده میدهیم اصلا بادلال به هرمقدار ویاقیمتی معامله نمی کنم.

فراخوان ثبت اطلاعات صاحبان کسب و کارهای فرهنگ، هنر و رسانه متضرر از کرونا اعلام شد

فراخوان دریافت اطلاعات صاحبان مشاغل فرهنگی، هنری و رسانه ای متقاضی دریافت حمایت دولتی برای جبران خسارت کرونا اعلام شد.

فراخوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی دل نوشته‌ای به امام رضا (ع)

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بابیان اینکه فراخوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی دل نوشته‌ای به امام رضا (ع) با مهلت ارسال اثر تا ۲۸ خردادماه به سه زبان انگلیسی، فارسی و عربی منتشر شد، گفت: برترین‌های این جشنواره ۸ تیرماه سال جاری معرفی می‌شوند.

کارگران نیازمند توجه!یادداشتی ازعبدالرضا عزیزکمالی

باید کارگر ایرانی در کنار کار و تلاش خود؛ احساس امنیت داشته باشد نه اینکه عده ای برای منفعت شخصی خویش بخواهند با قراردادهای سفید امضا؛ آینده کاری این قشر زحمتکش را دچار تردید و بحران نمایند.

امسال برنامه تجليل از معلمان نمونه بصورت مجازي برگزار خواهد شد

عباس مرزبند مدير آموزش و پرورش آمل اظهار داشت : با توجه به شيوع بيماري کرونا ، اداره آموزش و پرورش از 6 اسفند نسبت به پيگيري و اقداماتي در رابطه با پيشگيري و مبارزه با بيماري کرونا اقدام نمود که جا دارد از همه همکارانم در اين زمينه تقدير و تشکر نمايم .

نخستین مرحله از رزمایش همدلی کمک مومنانه درآمل

فرمانده سپاه آمل :تا پایان ماه مبارک رمضان چشم انداز ما بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی می باشد که باید در بین اقشار مختلف مردم توزیع شود.

کمک بیش از 22 میلیارد ریالی آملی ها برای شکست کرونا

سرهنگ مهدی فلاح جانشین سپاه ناحیه آمل : تلاش براین است که با تشکیل بانک اطلاعاتی بسته های حمایتی و کمک معیشتی بین افراد آسیب پذیر جامعه ، خانواده های تحت پوشش بهزیستی ، کمیته امداد امام خمینی(ره) ،رانندگان تاکسی و کارگران روزمزد نیز با مشکلاتی روبرو هستند توزیع می شود.

تشریح اقدامات بیمارستان خصوصی فوق تخصصی شمال آمل درمبارزه با کرونا ویروس

دکتر سید محسن حسینی نایب رییس هیت مدیره بیمارستان شمال آمل : بیمارستان شمال آمل مبارزه با کرونا را با آماده سازی و فعال کردن تیم بحران همزمان با شیو ع اپیدمی کرونا در ووهان چین آغاز نمود ه و زمانی که در ایران موارد ابتلا به کرونا اعلام شد این بیمارستان با آمادگی کامل جهت کمک به میدان آمدند .

ما باید بیش از این به مردم خدمت کنیم و در پروژه هایی که برنامه ریزی می کنیم منفعت عمومی را ترجیح دهیم.

سید حمید هاشمی شهردار آمل بیست و ششم فروردین در بازدید سرزده از دو سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و همچنین ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی بر اولویت رفتاری روسای سازمان ها بر رضایت مردم تاکید کرد.

تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیرکل و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش های عباس زارع مدیرکل و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و اصحاب فرهنگ و هنر این استان در خصوص مقابله با ویروس کرونا در این ایام، قدردانی کرد.

ابراز نگرانی استاندار از وضعیت مازندران پس از طرح فاصله‌گذاری فیزیکی

ستاندار مازندران با اشاره به اینکه نباید کاهشی شدن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به عنوان شکست این ویروس تلقی شود، گفت : طی ۲ روز گذشته که طرح فاصله‌گذاری هوشمند جایگزین فاصله‌گذاری فیزیکی شده ، وضعیت نگران کننده‌ای از نظر رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در انظار عمومی مشاهده شده است.

هرگز اجازه نخواهیم داد که حقوق شهرداری پایمال شود /پرداخت ماهانه 8/5 میلیارد تومان حقوق پرسنل شهرداری

سید حمید هاشمی شهردار آمل دراین جلسه گفت : سه ونیم از مسئولیت اینجانب در سمت شهردار آمل می گذرد که دراین مدت توانستیم یک ماه ونیم کارهای عمرانی رادرسطح شهر انجام بدهیم .

ترویج فرهنگ ایثار و تعاون در جامعه توسط جوانان آملی

حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه برخی جوان‌ها دراین شهرستان وگروه های مردمی پویش خیرات اقلام جشن‌های پیش بینی شده به نیت و نذر ظهور به نیازمندان کردند،

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران و فرماندار مرکز استان از آرامستان بهشت رضا(ع) ساری+ تصاویر

آیت الله محمدی لائینی نماینده معزز ولی فقیه در استان مازندران، عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری، سعید نجاریان عضو شورای اسلامی شهر ساری از آرامگاه بهشت رضا(ع) بازدید کردند.

کمک پنج میلیارد و دویست میلیون ریال به حساب کمک های مردمی مبارزه با کروناآمل

غلامرضا عشریه عضو مجمع خیرین شهرستان آمل :بیشترین خرید در این مدت تجهیزات حفاظفت فردی و ملزومات اولیه (گان ، ماسک سه لایه جراحی ، دستکش ، ماسک N95 و محلول ضدعفونی کننده سطوح بیمارستانی و غیره شامل می شود.

ضرورت اقدامات اصولی پیرامون زهکشی و کانال کشی آب های سطحی در مناطق بالادست

مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در بازدید از مناطق رانشی شهرستان نور بر ضرورت اقدامات اصولی پیرامون زهکشی و کانال کشی آب های سطحی در مناطق بالادست تاکید کرد. ‎

۳۲ واحد کسبی متخلف در آمل پلمب شدند

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت آمل ازپلمپ دو واحد نانوایی دراین شهرستان به علت گرانفروشی به شهروندان خبر داد و گفت: همچنین ۳۲ واحد کسبی متخلف نیز تعطیل شده است.

قدردانی احمد حسین زادگان؛ استاندار از همراهی مردم صبور و با فرهنگ مازندران در روز طبیعت (سیزده بدر)

یقین دارم در سایه تداومِ همکاری های مردم صبور و بافرهنگ و فعالان اجرای طرح؛ بزودی شاهد نتایج امید بخش و موفقیت آمیز در مبارزه با بیماری کرونا خواهیم بود. ان شاء الله تعالی

مانور بزرگ ضد عفونی شهر ساری در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا+ تصاویر

مانور بزرگ ضدعفونی معابر شهر ساری در روز دوشنبه یازدهمین روز از فروردین ۹۹ جهت مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا با تأکید عباس رجبی شهردار ساری و به همت مجموعه شهرداری ساری و سازمانهای تابعه آن انجام شد. این مجموع اقدامات طی ۳۴ مرحله و با اصل خدمتی مبتنی بر مدیریت جهادی صورت گرفت.

توزیع ماسک و محلول ضدعفونی کننده سطوح توسط گروه روحانیون جهادی طرح هجرت و امین شهرستان آمل

حجت الاسلام نیکزاد : مسئولین می‌توانند در بزنگاه‌های مهم و شرایط بحرانی و خطرناک، با بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جهادی، دست سودجویان و منفعت‌طلبان را از دامن مردم کوتاه و شرایط را در حالت عادی نگه‌ دارند.

رسانه ها در لیست دریافت کنندگان تسهیلات کرونا قرار گیرند

عبدالرضا عزیزکمالی عضو اصلی انجمن صنفی مدیران رسانه ایران و صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین در نامه ای به دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشت:

در مبادی ورودی به شهرآمل تست‌های تب سنجی گرفته خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمرآمل ؛ بهترین راهکار برای جلوگیری از شیوع این ویروس، قطع زنجیره انسانی است و هدف از اجرای این طرح تحقق این موضوع است و باید با کمک تمامی نهادها، دستگاه‌ها و آحاد جامعه به درستی اجرایی شود.

دعوت نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران برای همکاری در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

آیت الله محمدی لایینی، نماینده ولی فقیه در استان و احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران طی پیامی؛ از آحاد مردم شریف استان دعوت کردند تا با رعایت همه ی جزییات این طرح و استمرار ماندن در خانه، زمینه قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و کنترل این بیماری را فراهم آورند. ‎

پشت پرده یک مصوبه برای پذیرش مسافر در هتل‌های مازندران

هتلداران مازندران معتقدند که مصوبه پذیرش مسافران در هتل ها با ۳۰ درصد ظرفیت، غیرمنطقی است و به همین دلیل از آن استقبال نمی کنند

استقبال مازندرانی ها از جشنواره های فرهنگی مجازی در نوروز

مدیررکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: مردم استان از جشنواره های مجازی با هم درخانه و پویش کتابخوانی نوروزی استقبال خوبی کرده اند.

بقاع متبرکه و مساجد مازندران تا اطلاع ثانوی پذیرای زائران نیستند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ممنوعیت پذیرش زائران و مسافران در مساجد و بقاع متبرکه استان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ شناسایی و کشف انبار بزرگ مواد و اقلام بهداشتی در آمل

در این انبار ۹۰ هزار و ۴۰۰ عدد دستکش لاتکس ، ۱ گالن ۲۰ لیتری الکل ، ۸۱ عدد کارتن سرم نمکی ، ۶۰ کارتن سرم ۱/۳ ۲/۳ ، ۱۶ هزار و ۶۱۰ آمپول استامینوفن در شرایط غیر بهداشتی گردید که تحویل مراجع و سازمانهای ذیربط گردید .

نقره داغ شدن اماکن کالاي پزشکي وداروخانه ها درآمل به دليل گرانفروشي در عرصه ماسک و ملزومات ضدعفوني

رئيس صنعت و معدن وتجارت آمل بيان داشت : تعداد 7 واحد داروخانه به مبلغ 28 ميليون و 731 هزار ريال جريمه محکوم شدند و اماکن کالاي پزشکي به دليل گرانفروشي در عرصه ماسک و ملزومات ضدعفوني به مبلغ 133 ميليون و 280 هزار ريال جريمه به تعزيرات معرفي شدند .

لزوم پیش‌بینی خسارت وارده به مردم ناشی از گسترش بیماری کرونا در بودجه ۹۹

نماینده منتخب مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: «مجلس جبران بخشی از خسارات وارده به بخش‌های کشاورزی، صنعت، گردشگری و خدمات را که در ارتباط با گسترش بیماری کرونا به‌وجود آمده است، در بودجه ۹۹ پیش‌بینی کند.»

ورود جدی مجمع خیرین آمل برای مقابله با ویروس کرونا

حاج غلامرضا عشریه عضو هیئت مدیره مجمع خیرین شهرستان آمل در جلسه بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا شهرستان آمل گفت: ۱۲۵ میلیون تومان از سوی مجمع خیرین برای تجهیز امکانات و پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان آمل اختصاص یافت.

تعطیلات کرونایی یا تعطیلات زمستانی⁉️ یادداشتی از زهرا خطیبی

مسافران عزیز خطر شیوع ویروس کرونا در کشور جدی است پس خواهشا شما هم آنرا جدی بگیرید و از سفرهای غیرضروری که گاها هم به ضرر خودتان و هم به ضرر شهروندان ما است، بپرهیزید.

تأمین نیرو برای بیمارستان امام خمینی آمل

رئیس شبکه بهداشت ودرمان آمل با اشاره به اینکه بیمار کرونای تأیید شده در این شهر نداریم گفت: ۶ بیمار مشکوک به کرونا در آمل شناسایی شده است.

همه می آییم!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

روز دوم اسفند امسال در تقویم ایران اسلامی به عنوان روز سرنوشت ساز انتخابات قرار گرفته است.

دلزدگی مردم از وعده های کاغذی/ معیارهایی برای انتخاب اصلح

تنور انتخابات هرروز گرم‌تر می‌شود اما مردم مازندران بابیان معیارهای انتخاب اصلح معتقدند به وعده‌های کاغذی و رؤیایی نه خواهند گفت.

لزوم آماده باش کامل براي ورود سامانه جديد بارشي و سرما درآمل

جلسه اضطراري مديريت بحران به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل وبا حضور ديگر مديران شهرستاني برگزارشد

۳۵۳ شعبه اخذ رای در آمل پیش بینی شده است

معاون سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : حدود ۳ هزار نفر در روند برگزاری، پشتیبانی، انتظامی و اجرایی در برگزاری انتخابات دوره یازدهم مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان آمل برعهده دارند.

با نگاه خیرخواهانه یکی از خیّرین آملی حوزه سلامت صورت گرفت، تجلیل از 420 پرستار نمونه بیمارستانهای شهرستان آمل

این خیّر از فعالان حوزه توسعه سلامت می باشند که با کمک به حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی استان خصوصاً شهرستان آمل ، مسئولیت پذیری خود را با نیتی الهی به اثبات رسانده اند

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ تصاویر/ بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 در آمل با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری

بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 در آمل با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری ، استاندار مازندران ، نماینده ولی فقیه درمازندران ، ائمه جمعه وجماعات ، مدیران کل ، خانواده های معظم شهدا درمصلی قدس آمل برگزارشد

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ گرامیداشت سی‌ و هشتمین یادواره شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۶۰ شهرستان آمل در حسینیه ثارالله آمل

گرامیداشت سی‌ و هشتمین یادواره شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۶۰ شهرستان آمل امروز با تقدیر از حماسه‌سازان و پیشکسوتان جهاد و شهادت در حسینیه ثارالله آمل برگزار شد.

قدردانی امام جمعه آمل از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل

هفتاد و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور امام جمعه، اعضای شورا و شهردار آمل برگزار شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ آزمون ادواری استانداردهای مهارتی در آمل

آزمون ادواری استانداردهای مهارتی دردو روز وباهمکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل درمرکز استعدادهای درخشان آمل وبا حضور 300 نفر برگزارشد

استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخابات ممنوع

حجت الاسلام محمد‌علی ابراهیم‌زاده رییس هیئت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان آمل درجمع مدیران در جلسه شورای اداری شهرستان آمل گفت: از نظر شرعي حرام و از نظر قانون ممنوع مي باشد که مديران از امکانات دولتي براي کانديداها تبليغ کنند.

مردی که همه برایش احترام قائل بودند ،یادداشتی از ماه آفرید عزیز کمالی

مردی با صورتی گندم‌‌گونه، چهره‌ای آرام،ریش‌هایی که دیگر به سفیدی گراییدند و ابروهایی کشیده که نگاه نافذش را تکمیلی بر چهره کاریزماتیکش بود.

زندگی 35 هزار نفر در سکونتگاه های غیر رسمی آمل

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری آمل گفت:حدود 35 هزار نفر از جمعیت شهر آمل در سکونتگاه های غیر رسمی زندگی می کنند.

مردم در ۹ دی ثابت کردند که ترفندها و توطئه های دشمن علیه ایران بی تاثیر است.

سردار تهرانی مقدم با بیان اینکه حضورخودجوش ملت ایران در حماسه ۹ دی فراموش نشدنی است، ادامه داد: حفظ نظام و دستاوردهای به دست آمده از خون شهدا برهمه واجب و این ملت به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد فتنه گران در کشور فتنه انگیزی کنند.

مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران سکوی صادرات ایران

رییس كل سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه کشورهای غربی برنج ایرانی را خوب نمی شناسند عنوان داشت: در کشورهای اروپایی و ترکیه هنوز برنج ایرانی ناشاخته است و برای صادرات برنج ایرانی باید برند سازی شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ جشن یلدای جامعه هدف بهزیستی شهرستان آمل در کنار سرپرست بهزیستی مازندران

آئین چله شو با حضوردکتر باقری سرپرست بهزیستی مازندران، مسئولین آمل و جمع کثیری از جامعه هدف بهزیستی در این شهرستان با برنامه های شاد و متنوع وبه همت موسسه خیریه آئین مهر درتالار بزرگ دنیز برگزار شد.

افتتاح بازار جدید بنفشه آمل در دهه فجر

شهردار آمل از افتتاح بازار جدید بنفشه واقع حد فاصل بلوار شهید مطهری و بلوار بسیج در دهه فجر امسال خبر داد.

در انتخابات مجلس با آبروی هیچ کاندیدایی بازی نشود

حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل که در سپاه ناحیه آمل برگزار شد گفت: نباید بخاطر گرایش سیاسی با آبروی کسی بازی شود که در قاموس دینمان نیست.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، مراسم تودیع دادستان سابق شهرستان آمل و معارفه دادستان جدید عمومی وانقلاب شهرستان آمل

مراسم تودیع علی طالبی دادستان سابق شهرستان آمل و معارفه " محمدکریمی" دادستان جدید عمومی وانقلاب شهرستان آمل با حضور رییس کل دادگستری مازندران، دادستان عمومی وانقلاب مرکزاستان، فرماندارویژه شهرستان آمل،نماینده مردم آمل درمجلس ، امامان جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان، قضات، کارکنان دادگستری و خانواده‌های معزم شهدا در دادگستری شهرستان آمل برگزار شد.

نداشتن برنامه، جامعه ما در حوزه فرهنگی به نتیجه مطلوبی دست پیدا نکردیم

شهردار آمل : تصور بسیاری از ادارت ، گروه ها و فعالان حوزه فرهنگ برای گرامیداشت مقام شهدا فقط به نصب عکس و بنر در سطح شهر خلاصه شده است که بنده این رویه را فقط یک رفع تکلیف می دانم.

برخی از مشکلات امروز در حوزه اقتصادی به زیرساختها باز می گردد که یکی از زیرساختها در بخش الکترونیک است.

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران تصریح کرد: باید از بازرگانی سنتی به بازرگانی به‌روز و مدرن برویم.

هيچگونه افزايش قيمت در کالاهاي اساسي مردم نداشته ايم

مهندس فروزان رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت آمل درجلسه ستاد تنظيم بازار ضمن تقدير و تشکر از معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل جهت برگزاري جلسات مستمر ستاد تنظيم بازار اظهار داشت : باتوجه به شرايط موجود هيچگونه افزايش قيمت در کالاهاي اساسي مردم نداشته ايم .

برگزاری کنگرهٔ عظیم گرامیداشت آیت الله کوهستانی(ره) درمازندران

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران صبح امروز در دیدار از بیت مرحوم آیت الله کوهستانی(ره) در روستای کوهستان بهشهر، با تبیین اهمیت علمای دینی و نقش برجستهٔ آنان در پیشبرد اهداف دین مبین اسلام گفت: آیت الله کوهستانی(ره) یکی از برجسته ترین علمای دینی در مازندران و کشور بودند که سیرهٔ عملی و علمی ایشان زبانزد خاص و عام است.

هنرمندان آمل در احیای سنت‌های بومی نقش درخشانی دارند.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، صبح امروز در دیدار با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان آمل با تأکید بر دغدغه مندی جدی این اداره کل در مقوله های مختلف تعریف شده، گفت: نقد منصفانه و ارائه پیشنهادات سازنده می‌تواند زمینه ساز شکوفایی عرصه های گوناگون فرهنگ و هنر بشود.

استفاده از ظرفیت نخبگان در مسائل شهر آمل

هاشمی استفاده از ظرفیت نخبگان در مسائل شهر آمل را مورد تاکید قرار داد و گفت: شهر آمل دارای نخبگان فراوانی درهمه زمینه ها می باشد و درب شهرداری بر روی همه نخبگان باز است.

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ شهردار جدید آمل با حکم وزیر کشور معارفه شد

مهندس سید حمید هاشمی شهردارجدید آمل درحکمی از که توسط " وزیر کشور" تائید وبه استانداری مازندران ابلاغ شد، درآیینی به عنوان سی وهشتیمن شهردار این شهر معارفه شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ همايش بزرگ اقتدار بسيجيان آمل به مناسبت ۴۰ سالگي بسيج

مراسم صبحگاه مشترک با حضور امام جمعه، اعضای شورای تامین ، مسئولین و بسیجیان بمناسبت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج در میدان صبحگاهی سپاه ناحیه آمل برگزارشد

تشکیل گشت ویژه برخورد با محتکران و گرانفروشان

مهندس فروزان رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان آمل درگفتگویی اختصاصی با اشاره به اصلاح قیمت بنزین و جو روانی که بعد از آن ایجاد شد گفت: این احتمال وجود دارد که متخلفان بخواهند با گران‌فروشی یا امتناع از فروش کالا، بازارسازی کاذب کنند یا بخواهند جریان عرضه کالا را به دست بگیرند.

اختصاص 130 میلیارد ریال برای طرح های بازآفرینی شهری

فرشید لیتکوهی رییس کمیسیون فنی و سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل : در سال 98 مبلغ 1 میلیارد تومان در منطقه اسپیاری برای روکش آسفالت به مساحت 19 هزار متر مربع که از محله های هدف ستاد بازآفرینی است هزینه شد

مزرعه کودک اکسین شهر ابریشمی شد

امضای تفاهم نامه همکاری بین موسسه بین المللی راه ابریشم و مزرعه کودک اکسین

کسب 7 رتبه برتر استانی و راهیابی به مرحله کشوری معلم پژوهنده (اقدام پژوهی )

ابراهیم پریسان معاونت پژوهش و آموزش نیروی انساني آموزش وپرورش آمل گفت : آموزش و پرورش شهرستان آمل همانند سال های قبل با کسب 7 رتبه برتر استانی و راهیابی یک نفر ‏از همکاران محترم به مرحله کشوری در بیست و دومین دوره برنامه معلم پژوهنده (اقدام پژوهی ) استان مازندران ‏برگ افتخار دیگری در عرصه علمی و پژوهشی بر جای گذاشته است

جذب نیروی حق التدریس /مشارکت مردمی دراداره مدرسه /افزایش 15 درصدی شهریه مدارس هیئت امنائی /افتتاح بزرگترین پروژه مدرسه سازی مازندران درآمل

مدیر آموزش وپرورش آمل با اشاره به اینکه 125 نفر جذب آموزش وپرورش آمل شدند یادآورشد : ازاین تعداد در حوزه آموزش ابتدایی، قریب به ۶۹ نفر نیرو ،۲۸ نفر هم در حوزه فنی حرفه ای و ۲۸ نفر در حوزه متوسطه اول و دوم جذب شدند

راه اندازی ۱۱ مرکز اجتماعی و فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه با نام افق

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران : در زمینه اجرای نیات واقفان، ۸۳ میلیارد ریال، اجرای نیت مذهبی نظیر ایام محرم و صفر،۵۷ میلیارد ریال در قالب طرح شمیم هزینه صرف شده است.

حماسه اربعین یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

در مسیر پیاده روی عشق و صفا بود که هر فردی با حال و هوای خودش سعی داشت ابراز ارادتی نسبت به امام حسین(ع) و خاندان عصمت و طهارت داشته باشد.

فولادین ذوب آمل را دریابیم...

بی توجهی به اشتغال حوزه صنعت و حمایت از اشتغال پایدار در حوزه تولید، ۱۶۰۰کارگر شرکت فولادین ذوب آمل ، از بزرگترین واحدهای فولادی و قطعه سازی صنعت خودرو در استان مازندران را در آستانه تعطیلی قرار داده است.

بداخلاقی سیاسی ممنوع!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

امروز در شهرستان آمل شاهد هستیم اخلاق سیاسی به راحتی زیر پا گذاشته می شود و ارزش های دینی اخلاقی و حقوقی را زیر پا می گذاریم.

ضرورت حمایت از صنایع‌دستی بعنوان کالای ایرانی

کالای ایرانی فقط محصولات صنعتی و کارخانجات کشور نیست و دست ساخته‌های هنرمندان و صنایع دستی ایشان نیز باید به عنوان کالاهای ایرانی که فرهنگ و تمدن ایران‌زمین را با خود دارند، نیز مورد توجه مردم و مسؤولان باشند و مورد حمایت قرار گیرند.

جان آدمی سیری چند!؟ یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

در روزهای اخیر در خبرها داشتیم یکی از همشهریان آملی که برای درمان به یکی از مراکز درمانی شهرستان مراجعه نمود به دلیل سهل انگاری، جان خود را از دست داد!

130معلول کودک در مهدهای کودک بهزیستی تحت جمایت اجتماعی وآموزش قراردارند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران اضافه کرد : حدود 18درصد کودکان 4تا6سال مازندران در مهدهای کودک بهزیستی استان خدمات دریافت می‌کنند.

توانمندسازی و خودکفایی اقتصادی مددجویان اولویت کمیته امداد است

قربانی با قدردانی از مردم نوع دوست و خیر آمل گفت: نیکوکاران این شهرستان می توانند کمک های خود را از طریق شماره گیری آنی پرداخت #۰۱۱*۸۸۷۷*پرداخت کنند.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، افتتاح نمایشگاه گل وگیاه درمرکز نمایشگاه تخصصی آمل

نمایشگاه گل وگیاه وبا حضور معاون فرمانداری ویژه آمل ، معاونین جهادکشاورزی مازندران ، روسای آمل ودیگر مهمانان درمرکز نمایشگاه تخصصی آمل افتتاح شد

صدمین شماره هفته نامه آوای کمال یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

اما امروز هفته نامه آوای کمال دو ساله شد و به لطف خداوند متعال توانستیم صدمین شماره از این نشریه را به صورت مستمر منتشر نماییم.

آغاز احیای فضای سبز مدارس شهری در آمل

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل از احیای فضای سبز 4 مدرسه در آستانه سال تحصیلی خبرداد.

ترافیک سنگین!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

توسعه وضعیت راهسازی روستایی و شهری نیز از جمله دیگر دغدغه هایی است که نیاز می رود اهتمام شایسته ای از سوی مسئولان وجود داشته باشد و بودجه های لازم اختصاص پیدا کند.

شهردار جدید آمل در جلسه پنجم شورا انتخاب شد

گزینه نهایی شهرداری جدید آمل پس از چهاربار لغو جلسه توسط اعضای شورای اسلامی شهر آمل سرانجام درجلسه پنجم این شورا که همه اعضا حضور داشتند، انتخاب ومعرفی شد.

سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه آمل برگزار می شود

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل به برنامه های شاخص این اداره دربقاع متبرکه از قبیل تجمع بزرگ لبیک یاحسین، تجمع بزرگ بانوان زینبی، تجمع دانش آموزی احلی من العسل، تجمع بزرگ شیرخوارگان حسینی، برپایی نماز ظهر عاشورا، برپایی خیمه های معرفتی، اعزام 10 مبلغ از قم و ویژه برنامه تاسوعا و عاشورای حسینی را برشمرد.

سخنی با استاندار مازندران!یادداشتی از علیرضا عزیز کمالی

آقای حسین زادگان اگر قرار بود در هفته دولت خود حضرتعالی، معاونین و مدیران کل در هیچ یک از افتتاح پروژه ها حضور پیدا نمی کردید چرا در دیگر شهرهای مازندران حضور پیدا کردید و پروژه ها را افتتاح نمودید؟

عبدالرضا عزیزکمالی منتخب کنفرانس ملی برنامه ریزی شهری و روستایی شد

عبدالرضا عزیزکمالی صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین و مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل توانست در نخستین کنفرانس ملی جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی به عنوان یکی از برگزیدگان انتخاب شود.

همزمان با ششمین روز از هفته دولت 9 پروژه عمراني و خدماتي افتتاح وبه بهره برداری رسید

در ششمين روز از هفته دولت ، با حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندارويژه شهرستان آمل و ديگر مديران شهرستاني ، آيين افتتاح 9 پروژه عمراني و خدماتي در شهرستان آمل برگزار گرديد .

نباید مشکلات بنحوی مطرح شود که زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم کند

چهارمین همایش ائمه جمعه مازندران با شعار نماز جمعه، فعال سازی جوانان در تحقق گام دوم انقلاب در روستای " آهنگر کلا" از توابع بخش دابودشت آمل برگزار شد.

گام های بلند محرومیت زدایی با همت بسیج سازندگی شهرستان آمل

مهندس احمد علی یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل در مراسم افتتاح 13 واحد مسکن خانه برای محرومین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی آمل گفت: 32 واحد خانه محرومین براساس تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی آمل بسته شده که از این تعداد 13 واحد مسکونی امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

انتقاد شدید دادستان آمل از وضعیت بعضی کانال ها و رسانه های آمل

دادستان آمل تاکید کرد: چه دادستان آمل علی طالبی دراین شهر باشد و چه نباشد و علی طالبی اگراز این شهر هم برود روح علی طالبی تا سالها مطمئنا دراین شهر حاکم خواهدبود ، شاگردان علی طالبی در دادسرای آمل حضور دارند و شما چه فکر کردید ؟

۱۴ طرح تولیدی و خدماتی در آمل افتتاح شد+ تصاویر

همزمان با نخستین روز از گرامیدشت هفته دولت، ۱۴ طرح تولیدی، خدماتی و عمرانی در شهرستان آمل به بهره برداری رسید.

خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل شد

عصر روز دوشنبه 98/5/28 با برگزاری جلسه رسمی فوق العاده و انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر آمل برای سال سوم از دوره پنجم، خسرو ابراهیم زاده به عنوان رئیس شورا برای یک سال انتخاب شد .

حذف کامل قبض های کاغذی برق تا چند روز آینده در مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت : حذف قبوض کاغذی یک طرح ملی است و در کل کشور اجرا می گردد در مازندران ( حوزه توزیع برق مازندران از آمل تا گلوگاه ) نیز از اول شهریور ماه در تمام شهرستانهای تابعه اجرایی خواهد شد .

چالشها و راهبردهای شوراهای شهری

مریم پروین - مدرس دانشگاه و مدیر عامل سازمان مردم نهاد حفظ و توسعه حقوق شهروندی مازندران : قطعا شوراهای اسلامی هر شهر و روستا می توانند و باید یکی از نهادهای موثر در مدیریت شهری و روستایی در ایران باشند.

تا پایان سال قطعه اول جاده جایگزین سدهرازبه طول 4 کیلومتر را به بهره برداری می رسد

نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به اینکه کل مسر جاده جایگزین 5/11 کیلومتراست اشاره کرد : بخش هایی از پروژه جاده جایگزین سد از جمله حفاری تونل ها و اجرای پل ها دردست اجرا می باشد که تاکنون 45 درصد پیشرفت کاری داشته است .

کمک دو خیر نیک اندیش برای ساخت مجتمع خوابگاهی و فرهنگی دانشکده پیراپزشکی و پرستاری آمل

خیرین دکتر کیانی وخانواده مرحوم خراسانی تقبل ساخت خوابگاه را تقبل کردند

ازدواج جوانان در گرو عزم ملی

ازدواج یک امر پسندیده ای است که مطابق طبیعت، فطرت، شرع و عقل، حافظ بقای نسل، پاکی نسل، امری مقدس، نشاط بخش و نشانه خدا و سنت رسول اله می باشد. پس چنین امر مهم و حیاتی و سازنده باید به هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار باشد.

فقدان رژیم منسجم فکری و‌عدم همکاری بین‌سازمانی تحدید اقتصاد و توسعه مازندران یاداشتی از ایرج نیازآذری روزنامه نگار و فعال فرهنگی و اجتماعی

برای توسعه وتقویت اقتصاد_مازندران ، انسجام فکری و بهره گیری از بسته های سیاستی، مطالعه این کتاب که توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران منتشر شد را به مدیران، محققان، فعالان بخش خصوصی و به ویژه رسانه های گروهی توصیه می کنم تا بدون مطالعه و پژوهش تصمیم گیری نکنیم!

برگزاری کارگاه آموزشی الزامات تاسیسات الکترونیکی درساختمان توسط انجمن انبوه سازان مسکن وساختمان آمل +عکس

مدیرعامل انجمن انبوه سازان وسازندگان مسکن وساختمان آمل با اشاره به اقدامات صورت گرفته درجهت بهبود بخشی به وضعیت شن وماسه توسط این انجمن عنوان داشت : درزمینه شن وماسه مشکلاتی راداشتیم که درحال پیگیری هستیم متاسفانه مشاهده شد که برخی از بتن های نامرغوب با یک لگد تخریب می شوند .

اختصاص 7 میلیارد ریال اعتبار برای بازآفرینی شهر آمل

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری آمل گفت : هفت میلیارد ریال اعتبار در راستای بازآفرینی شهری به منظور روکش آسفالت سکونتگاه های غیر رسمی توسط اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به آمل اختصاص یافت .

گزارش تصویری کمال انلاین ؛ برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان آمل

جلسه شورای اداری شهرستان آمل با حضور امامان جمعه شهرهای آمل ، فرماندار ویژه آمل ، اعضا شورای تامین ومسئولین ادارات ونهادها در سالن اجتماعات شهدای ششم بهمن فرمانداری ویژه آمل برگزارشد

اجرای طرح شبکه اقتصاد مقاومتی برای اولین بار درکشور در بخش مرکزی آمل

بخشدار بخش مرکزی آمل : خوشبختانه با تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص پیاده کردن اقتصاد مقاومتی در تمام بخش های جامعه، فاز اول طرح در 10 روستای بخش مرکزی با انجام کار مطالعاتی، تحقیقاتی و پژوهشی به عنوان شناسنامه روستا بزودی تهیه خواهد شد.

تصویب طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران غیرجاری شبکه بانکی کشور

نمایندگان مردم در مجلس طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران غیرجاری شبکه بانکی کشور را به تصویب رساندند.

اتمام عملیات آسفالت فاز یک بلوار ولایت جنوبی در آمل

سرپرست شهرداری آمل از اتمام عملیات آسفالت فاز یک بلوار ولایت جنوبی آمل به مساحت8 هزارمتر مربع آسفالت در بلوار ولایت جنوبی خبرداد.

دغدغه ها و امیدها با مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد مازندران

امید است عباس زارع بتواند روزهای خوبی را برای فرهنگ و هنر و رسانه استان مازندران رقم زند و زمینه ساز حرکت ها و برنامه های فاخر و ماندگاری باشد.

آزاد سازی 351 متر مربع از اراضی تصرف عدوانی در شهر آمل

سرپرست شهرداری آمل از آزاد سازی 351 متر مربع اراضی تصرف عدوانی با حکم دادستانی در شهر آمل خبرداد.

لزوم ارتقای نشاط اجتماعی در آمل یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

ارتقای نشاط اجتماعی از جمله امور مهم و اساسی است که ضرورت دارد از سوی دستگاههای متولی امر در سطح شهرستان آمل با جدیت و به صورت ویژه مورد پیگیری واقع شود.

ساخت حسینیه ومرکز فرهنگی فاطمه الزهرا(س) در منطقه محروم رضوان38 آمل

همزمان با ولادت امام رضا(ع) ساخت حسینیه و مرکز فرهنگی فاطمه الزهرا(س) در زمین اهدایی اهالی منطقه رضوان38 آمل آغاز شد.

کاروان زیر سایه خورشید در شهرهای مازندران از نگاه دوربین بهروز خسروی

همزمان با ایام دهه کرامت ومیلاد حضرت امام رضا (ع) کاروان زیر سایه خورشید حاملین پرچم متبرک بارگاه امام رئوف درشهر های مازندران گردانده شد

فعالیت در آستان امامزادگان بدون رنگ و لعاب سیاسی باشد

منصوری لاریجانی با اشاره به اینکه فعالیت در آستان امامزادگان بدون رنگ و لعاب سیاسی باشد، بیان کرد: باید سنت علوی در جامعه پیاده‌سازی شده و چگونگی اجرای آن در زندگی‌ها احساس شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، افتتاح رستوران روف تاپ در مجموعه اکسین لند آمل

باحضور عباس طاهری پور و دیگر مدیران مجموعه اکسین، شهرداران آمل و رویان، پزشکان، بازاریان، ورزشکاران، مدیران صنایع و دیگر مهمانان، رستوران روف تاپ با مدیریت آقایان آرش توکلی و شاهین شهیدی در فاز سوم اکسین افتتاح و به بهره برداری رسید.

برگزاری طرح نشاط معنوی در 18 بقعه متبرکه شهرستان آمل

رییس اداره اوقاف و امور خیریه آمل بیان داشت: در طرح نشاط معنوی، کلاس های متنوعی در قالب کلاس های فرهنگی، کلاس های تخصصی پاسخ به شبهات دینی و کلاس کودک با عناوین مختلف از سوی روحانیان اعزامی از قم صورت می گیرد.

برخورد قانونی با 55 نانوائی متخلف درآمل

رسولي بيان داشت : باتوجه به سرکشي ها و بازديدهايي مکرري که از سوي دستگاههاي ذيربط از خبازيهاي سطح شهرستان بعمل آمده ، تعداد 55 پرونده براي برخورد قانوني به اداره تعزيرات حکومتي فرستاده شد تا با متخلفان برخورد قانوني بعمل آيد .

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی (مسابقات استانی قرآن کریم )مازندران در آمل

چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم مازندران با حضور نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان وامام جمعه قائم شهر ، مدیرکل اوقاف وامور خیریه مازندران ، امام جمعه آمل ، معاون فرمانداری ویژه آمل ، روسای ادارات اوقاف مازندران ودیگر مدعوین به میزبانی اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امامزاده ابراهیم(ع) آمل برگزارشد

افتتاح مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف مازندران در آمل

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف مازندران از افتتاح چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن این استان از دوم تیرماه در شهرستان آمل خبر داد.

پیروز کاویانپور بعنوان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل منصوب شد

با حکم علی محمد مقدس سرپرست شهرداری آمل و در دفتر معاونت خدمات شهری با حضور مدیر حراست، مدیر روابط عمومی ، مدیر منابع انسانی و پشتیبانی و مسئول بازرسی سازمانها از زحمات حسین نذیری ریاست سابق سازمان آتش نشانی تقدیر و کاویانپور بعنوان سرپرست این سازمان معارفه شد .

تقدیر از علی اصغر شعبانی رئیس اتحادیه مرغ و ماهی فروشان شهرستان آمل

همزمان با هفته جهادکشاورزی وبا حضور مهندس اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل ومهندس حاتم نژاد رئیس بازرگانی در تامین کالای اساسی بخش کشاورزی و رئیس ستاد تنظیم بازار استان مازندران از آقای علی اصغر شعبانی رئیس اتحادیه مرغ و ماهی فروشان شهرستان آمل قدردانی بعمل آمد.

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مازندران

ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مازندران خبر داد.

حمایت از اشتغال و تولید مبنای کار دادگستری است

رییس دادگستری آمل یادآورشد: بانکها مساعدت کنند و در این شرایط فعلی کشور از تولید حمایت کنند و هر کارگر اخراج شود، پرونده در دادگستري اضافه مي گردد و کار بهزيستي زياد مي شود و افراد دچار مشکل مي گردند.

ایستگاه همدم سبز در آمل برپا می شود

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل از برپایی ایستگاه های همدم سبز به مناسبت 25 خرداد ماه روز ملی گل و گیاه خبرداد.

دعوت از 120 میهمان خارجی به همایش و نمایشگاه بین‌ المللی فرصت‌ های تجاری مازندران

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران: نمایشگاه به مدت 4 روز کاری از 21 تا 23 خرداد ماه از ساعت 10 صبح تا 10 شب در شرکت " آرین سینا " واقع در شهرک صنعتی ساری برای بازدید عموم دایر است و زمان افتتاح آن ساعت 17 روز 20 خرداد است.

رشد قارچ گونه موسسه های خیریه غیرقانونی درآمل

امام جمعه آمل با اشاره به اينكه نبود صحت و سلامت در فعاليت هاي برخي از اين موسسه هاي خيريه، سبب از بين رفتن اعتماد مردم مي شود

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ حضور مردم روزه دار آمل درمراسم راهپیمائی روز قدس درجهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین

مردم روزه دار آمل همانند سایر مردم کشور ایران اسلامی با شرکت گسترده درراهپیمائی روز جهانی قدس ضمن حمایت از مظلوم فلسطین تحرکات اخیر آمریکا رادر منطقه محکوم کردند

صدور مجوز کشتارگاه صنعتی / ایجاد بازارچه های محلی و بازار روز دائمی در سطح شهر

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری آمل : خوشبختانه تاکنون کارهایی که صورت گرفته اداره بهداشت ودرمان، محیط زیست ودامپزشکی موافقت خود را اعلام کردند تا چند روز آینده کشتار در کشتارگاه سنتی از سر گرفته شود.

حمایت همه جانبه دستگاه قضا از سنت حسنه وقف و برخورد با موقوفه خواران

رئیس کل دادگستری مازندران بر لزوم حفظ و نگهداری سنت وقف و مقابله با موقوفه خواری تاکید کرد.

کمک ۱ میلیارد و ۹۰ میلیون تومانی خیران آملی در گلریزان مجمع خیرین آمل

نیکپور اشاره کرد: مراسم امسال با میزبانی دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل گروه اکسین برگزار شد که ایشان کلیه هزینه از قبیل اجاره تالار، افطاری و شام را تقبل کردند.

تازه ترین محصول بعضی از بانکها؛ تشنج بیشتر در فضای کسب و کار

محمد تقی جوادی رئیس انجمن کارفرمایی شهرستان آمل در گفتگو با کمال آنلاین گفت: کمتر کسی را می توان یافت که از حساسیت شرایط فعلی جامعه و فشارهای سازمان یافته دشمنان خارجی و در راس آنها دولت ترامپ بر کشورمان آگاه نباشد.

رسانه ها در مازندران نامحرم هستند یادداشتی از محمد درخشنده

کارخانه ها را چه کسانی به این روز انداخته اند؟ اشتغال را چه کسانی ذبح کردند و سرنوشت غمبار کارگران را چه کسانی رقم زدند؟ آمریکا؛ انگلیس، آلمان، فرانسه و یا ...؟

اولویت های مدیریت شهری در آمل یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

آسفالت معابر، خیابان ها و کوچه های سطح شهر از جمله مسائلی است که باید در اولویت کاری قرار گیرد زیرا بخش اعظمی از شهر دچار مشکل آسفالت است و باید نهضت آسفالت به معنای واقعی کلمه در تمام نقاط شهر اجرایی گردد.

طرح اجتماعی و فرهنگی « افق» در مازندران اجرا می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طرح افق با پیوست فرهنگی، اجتماعی و قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان در مازندران اجرا می‌شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ اولین نشست هم اندیشی احزاب سیاسی با استاندار مازندران درآمل

اولین نشست هم اندیشی احزاب سیاسی با حضور استاندار مازندران ، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ، فرماندار ویژه آمل وروسا ونمایندگان احزاب در مازندران درآمل

نخستین خودرو برقی با نام « دماوند» در آمل رونمایی شد

نخستین خودروی برقی با پنل خورشیدی با نام دماوند، به همت دانشجویان مهندسی مکانیک خودرو دانشکده فنی وحرفه ای علامه حسن زاده آملی شهرستان آمل با موفقیت تولید و رونمایی شد.

با حرمت‌ شکنان ماه رمضان برخورد جدی می شود

دادستان آمل : با افرادی که در شهر آمل عمداً مرتکب روزه‌ خواری علنی و به قصد حرمت ‌شکنی ماه مبارک رمضان شوند برخورد قاطع و جدی می شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، 80 نفر از معلمان نمونه شهرستان آمل تجلیل شدند

با حضور امام جمعه ، نماینده مردم آمل درمجلس ، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش مازندران ، فرماندار ویژه آمل ، اعضای شورای تامین ، مدیر ومعاونین آموزش وپرورش آمل ، معلمان پیشکسوت ، مدیران مدارس و مسئولین ادارات 80 نفر از معلمان نمونه شهرستان آمل درسالن اجتماعات شهید رجائی تجلیل شدند.

صدای مطالبات و حقوق مشروع و قانونی و مدنی معلمان را بشنویم (به مناسبت روز معلم) یادداشتی از لطف الله آجدانی

با تبریک به همه معلمان ارزشمند ایران عزیز به ویژه معلمان سرزمین علم و فرهنگ تبرستان؛ امیدواریم شاهد تلاش بیش از پیش مسوولان برای توجه هرچه بیشتر به معلمان و اقدامات هرچه کارآمدتر نظام اداری برای کاهش چالشها و بهبود بیش از پیش وضعیت معیشتی و دفاع قانونی از مطالبات و حقوق مدنی و صنفی معلمان در جامعه باشیم.

بازدید شهردارآمل از عملیات بازگشایی پروژه عظیم بلوار دماوند

شهردار آمل به همراه مسئول واحد طراحی و نظارت شهرداری ، مدیر اداره روابط عمومی و پیمانکار پروژه از بلوار در حال احداث پروژه عظیم دماوند (ولایت جنوبی) بازدید کرد.

آمل شهر نوگرايي مي باشد و آمليها تحول را خيلي دوست دارند

سید جعفر رسولی فرماندار ويژه شهرستان آمل ضمن تبريک نهم ارديبهشت روز شورا به همه اعضاي شوراي اسلامي شهر آمل و شوراهاي اسلامي روستاها بيان داشت : با توجه به اينکه شورا يک نهاد مردمي است و با انتخاب مردم هستند ، لذا شوراها بايد براي مردم تلاش نمايند و درخواستهاي آنها را در حيطه قانون جوابگو باشند و به فکر مردم باشند .

لايروبي رودخانه ها و انهار زراعي بايد در دستور کار مديران قرارگیرد

فرماندار ویژه آمل : : با متخلفينی که حريم رودخانه ها را رعايت نکرده و نسبت به ساخت وساز در اين مکانها اقدام نمودند با همکاري دستگاه قضاء وانتظامي برخورد جدي صورت می گیرد .

افزایش 9 درصدی مصدومین ناشی از حادثه کار در مازندران

علی عباسی گفت :در سال گذشته تعداد 88 نفر بر اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست دادند(همگی مرد)،که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 9 درصد افزایش داشت.

کسب رتبه اول استانی درپرداخت تسهیلات جهت ایجاد اشتغال وحمایت از تولیدکنندگان

فرماندار ويژه شهرستان آمل : شهرستان آمل از لحاظ پرداختي به صنعتگران رتبه اول را دارد و مبلغ 45 ميليارد و 400 ميليون تومان ازطريق بانکها به صاحبان صنعت و ايجاد کنندگان اشتغال پايدار تعلق گرفت که جاي تقدير و تشکر دارد .

برخورد دستگاه قضایی با متخلفین و متجاوزین به حریم رودخانه ها

علی طالبی دادستان آمل گفت: دستگاه قضایی در برخورد با متخلفین و متجاوزین به حریم رودخانه ها به لحاظ شرایط خاص و حساس آب اهتمام ویژه دارد اما باید برای بسیاری از مشکلات این عرصه اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گیرد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ حضور امام جمعه دابو ودشت سر در منطقه سیلزده لرستان جهت کمک رسانی

حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو ودشت سر باتفاق همراهان با حضور درمنطقه لرستان ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه دراستان جهت کمک رسانی بمردم پلدختر اعزام شدند

سیل اخیر بیش از 8 میلیارد تومان به شبکه های توزیع برق مازندران خسارت زد

شهابی با اعلام اینکه شبکه های برق مازندران قدمت ۲۵ ساله داشته و نیاز به مقاوم سازی دارند، از بدهی ۶۰ میلیارد تومانی شرکت توزیع برق به پیمانکاران خبر داد.

همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران برای کمک رسانی به سیل زدگان

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران ادامه داد: اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران هم به صورت جدی در امور سیل زدگان مازندران و هم به صورت استان معین برای سیل زدگان گلستان وارد شد و امکانات این اداره کل در این عرصه بسیج شد.

شهردار آمل از آغازعملیات اجرایی احداث بازارچه های محلی خبر داد،

شهردار آمل : این بازارچه ، با ظرفیت بیش از 130 غرفه در زمینی به مساحت3 هزار متر مربع در حال احداث است .

پذیرش بیش از 214 هزار نفرروز مسافر نوروز 98 در مراکز اسکان فرهنگیان مازندران

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران : پذیرش مهمانان فرهنگی و غیر فرهنگی از 28 اسفندماه 1397 آغاز شد و تا پایانِ روز 14 فروردین 1398 ادامه داشت که برابر آخرین آمار 71 هزار و 503 نفر در مازندران اسکان داده شدند.

امروز بانک‌ها خودشان نیز یک تاجر هستند

نماینده مردم آمل درمجلس : حق نیست که متولیان این زمین بیایند بجای سرمایه گذاری به دنبال ویلا سازی باشند واین حرکت نه برای مسئولین استانی ومردم قابل قبول نیست .

آغاز ثبت نام داوطلبان ورود به مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از 19 فروردین

اسفندیار نظری با اشاره به جایگاه مهم مدارس خاص گفت: آزمون ورودی مدارس «استعدادهای درخشان» و «نمونه‌دولتی» رأس ساعت 9 صبح روز جمعه 31 خرداد همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

ضرورت بهره گیری از فرصتها برای خدمت شایسته به مردم / قدردانی از تلاشهای فرماندار و مدیران شهرستان

نماینده مردم آمل در مجلس : مدیران شهرستان با هر سلایقی که باشند کارهای اجرایی را در اولویت کاری خود قرار می دهند.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ دیدار نوروزی معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی با فرزندان خانه نگهداری امام سجاد (ع) و مرکز توانبخشی فجر در شهرستان آمل

دکتر کوزه گر قائم مقام مشتارکتهای مردمی سازمان بهزیستی به اتفاق وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مازندران ، اسفندیاریان رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل به بهانه نوروز و فرارسیدن بهار با فرزندان خانه نگهداری امام سجاد (ع) و مرکز توانبخشی فجر در شهرستان آمل دیدار کرد.

نوروز در اسلام و کلام معصومین (ع) چه جایگاهی دارد؟

نوروز همواره در میان ایام سال از اهمیت خاصی برخوردار بوده است و به گفته برخی بزرگان «نوروز» سنت باستانی ایرانی است که ریشه در ادیان الهی دارد.

مازندرانی ها و آداب و رسوم کهن نوروز

مردم مازندران در عید باستانی نوروز، آداب و رسوم و بازیهای محلی زیادی دارند، یکی از مراسم مردم استان در آستانه عید نوروز، نوروزخوانی است که از چند روز مانده به عید آغاز می شود.

خودرو آریو ( اتومات ) به ناوگان حمل ونقل شهری آمل اضافه شد

محمدعلی سبزعلی پور مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل گفت: خوشبختانه با تعاملات بسیار خوبی که صورت گرفته است بعد از خودروی برلیانس، خوروی آریو به ناوگان حمل ونقل شهری آمل اضافه شد.

استقبال نوروزی آملی ها با برگزاری جشنواره‏ بزرگ تخم مرغ رنگی

شهروندان آملی با برگزاری جشنواره بزرگ تخم مرغ رنگی که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی درمجموعه سرای مهر برگزار شد، به استقبال نوروز۹۸ رفتند.

وضعیت منابع طبیعی جای تبریک و تقدیر ندارد

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: وضعیت منابع طبیعی جای تبریک و تقدیر ندارد و بهره برداری و حفاظت از این منابع خجالت آور است.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ آئین تجلیل از خیرین سلامت بیمارستان امام رضا (ع) آمل

آئین تجلیل از خیرین سلامت بیمارستان امام رضا (ع) آمل با حضور مدیرعاملخیرین سلامت مازندران ، مجمع خیرین شهرستان آمل ، روسای ادارات وخیرین برگزارشد

همایش استانی تجلیل از فعالان عرصه تربیت مدارس برگزار شد + عکس

همایش استانی تجلیل از فعالان عرصه تربیت مدارس با حضور خرم سرپرست دفتر امور مجلس، عسگری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، شعبانی معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران و جمعی از فعالان عرصه تربیت آموزش و پرورش استان مازندران در مجتمع اهل بیت (ع) ساری برگزار شد.

دومین مرکز حمایت از کودکان کار مازندران درآمل افتتاح شد

دومین مرکز حمایت از کودکان کار مازندران با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان مازندران و جمعی از مسئلان استانی و شهرستان در آمل افتتاح شد

لزوم کنترل افزایش قیمت هایادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

کنترل قیمت ها و جلوگیری از افزایش آن از جمله امور مهم و اساسی است که ضرورت دارد دولت، مجلس و قوه قضاییه با برنامه ریزی و عزم جدی در راستای تحقق آن تلاش نمایند.

معرفی 52 طرح مشاغل خانگی به بانک های عامل در شهرستان آمل

مهندس ولی اله چلابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان آمل گفت: مشاغل خانگی جایگاه مهمی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دارد.

مازندران و حسین زادگان در کشاکش بیم و امید! یادداشتی از لطف اله آجدانی

بدون هیچ تردیدی مازندران برای رسیدن به توسعه مطلوب راه بسیار سختی را در پیش روی دارد و حسین زادگان نیز در آغاز راه مدیریت عالی برای راهبری استان است

آغاز عملیات گازرسانی به منطقه چلاو آمل در سال 98

مدیرعامل شرکت گاز مازندران: خوشبختانه منطقه چلاو باتوجه به عملیات اجرایی سخت و صعب العبور است قابلیت گازرسانی را دارد.

قدردانی مدیرکل اموزش وپرورش مازندران از حضور فرهنگیان ودانش اموزان درراهپیمائی 22 بهمن

این جانب با افتخار، از کلیه همکاران پرتلاش و دانش آموزان گرامی، به مناسبت شرکت آگاهانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، تقدیر و تشکر می نمایم و با اخلاص از پیشگاه خداوند منان می خواهم تا همه شما در سایه توجهات ویژه حضرت بقیه الله الاعظم(عج)همواره سلامت، سربلند و موفق باشید .

گزارش تصویری کمال آنلاین ، افتتاح پروژه های عمرانی ،خدماتی وتولیدی دهه فجر دربخش مرکزی آمل

باحضور فرماندار ومعاون فرمانداری ویژه آمل ، بخشدارمرکزی ، رئیس شورای بخش ، روسای ادارات پروژه های عمرانی ،خدماتی وتولیدی دهه فجر دربخش مرکزی آمل افتتاح وبه بهره برداری رسید

گزارش تصویری کمال آنلاین ، افتتاح نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب درشهرستان آمل

با حضور امام جمعه آمل ، معاون فرمانداری ویژه آمل ، بخشداران ، شهرداران وروسای ادارات نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب درشهرستان آمل درمحل نمایشگاه های تخصصی آمل افتتاحشد

ضرورت همدلی و تلاش برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی ریخته گر، فولادکار، قالبساز و ماشینکار مازندران

برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی ریخته گر، فولادکار، قالبساز و ماشینکار استان مازندران، به میزبانی شرکت فولادین ذوب آمل(فــذا)، بزرگترین شرکت ریخته گری شمال کشور، جلسه ای باحضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، مدیران کل مالیاتی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، فرماندار ویژه آمل، دادستان آمل، نمایندگان بانکها و صنعتگران برگزار گردید.

تشکیل کمیته انقلاب اسلامی در آمل و نقش آن در حماسه 6 بهمن

حجت الاسلام اصغری با اشاره به درج حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل در وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی(ره)، گفت: ایشان با دیدی وسیع به این مسئله پی برد که آن ها از کجا شروع کردند و این شکست برایشان چه فاجعه بزرگی ایجاد کرد.

لایحه بودجه 200 میلیارد تومانی سال 98 شهرداری آمل و سازمان های وابسته تقدیم شورا شد

محمد محمدی از حضور شهردار آمل در صحن شورا و تقدیم لایحه بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری آمل و سازمان های وابسته به شورا برای بررسی و تصویب خبر داد .

آمل رتبه اول استان مازندران در تولید و پرورش گل و گیاه زینتی

سید حسین اسلامی از تولید 95میلیون انواع گلهای زینتی این شهرستان خبر داد.

پیشرفت‌های کشور را مدیون خون شهدا هستیم

سرهنگ پاسدار بهروز عیسی‌زاده در سی و پنجمین سالگرد شهادت بسیجی شهید "قربانعلی مسافر" در مسجد امام حسین(ع) روستای پولادکلا بخش چمستان، اظهار کرد: دشمنان اسلام و مسلمین با آغاز اسلام به فکر دشمنی و نقشه‌افکنی بودند و روز به روز این نقشه‌ها پر رنگ‌تر و با زرق و برق‌تر از گذشته شد.

واحد مسکونی در امت آباد و رضوان 38 مقاوم سازی می شود

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری ازآغاز مقاوم سازی و نوسازی 6 واحد مسکونی در امت آباد و رضوان 38 خبر داد .

مازندران رتبه دوم کشور را در «جذب نوآموزان پیش دبستانی» کسب کرد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ضمن استناد به آخرین آمار سامانه سناد گفت: آموزش و پرورش استان مازندران با جذب 90 درصدی نوآموزان پیش دبستانی موفق شد جایگاه دوم کشوری در این بخش را به خود اختصاص دهد.

همت والای استاندار مازندران برای وصول مطالبات موقوفات

استاندار مازندران گفت: اداره‌کل اوقاف مازندران اسامی ادارات بدهکار به موقوفات را جهت احقاق حق موقوفات به استانداری اعلام کند .

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ افتتاح خانه نیکوکاری عرفان در روستای درکاپی بخش مرکزی آمل

خانه ایتام در روستای درکاپی بخش مرکزی آمل باحضوردکتریوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس ، وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مازندران ، سیدجعفررسولی فرماندار ویژه شهرستان آمل ، اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل ، حاج کمیل نظافتی سفیر مهربانی و سلطانی بخشدار مرکزی آمل ودیگر مهمانان افتتاح شد

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ افتتاح پنجمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی درآمل

افتتاح پنجمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی آمل با حضور معاون سیاسی استانداری مازندران ، معاونین رئیس جهادکشاورزی مازندران ، مدیر ومعاونین جهادکشاورزی آمل ، غرفه داران درمحل نمایشگاه تخصصی آمل افتتاح شد

مسئولان در عمل به فکر جوانان باشند / وام ازدواج ۵۰ میلیون تومان شود

امام جمعه دابو ودشت سر ، در طی تاریخ انقلاب کی به جوانها اعتماد کردید و ضرر دیدید؟ کم به این نظام خدمت کرده اند؟! کم موجب عزت این نظام شده اند؟! پس چرا کسی به فکر به کار گیری جوان ها نیست !؟

برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز درحریم رودخانه ها

علی علیزاده معاون خدمات شهری شهرداری آمل در جلسه پیشگیری و پیش بینی ستاد مدیریت بحران شهرداری در آستانه فصل زمستان ، با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم در زمان پیش از بحران مدیریت صحیح اعمال کنیم افزود: وقتی برای پیش‎بینی مبلغی هزینه می‌شود در واقع سرمایه گذاری است.

آغاز طرح همسان سازی تابلوهای معرف کاربری هسته مرکزی شهر

شهردار آمل گفت: طرح همسان سازی تابلوهای معرف کاربری هسته مرکزی شهر آمل با اعتبار سی میلیارد ریال آغاز شد .

دیدارهای مردمی چهره به چهره در تمام شهرهای مازندران صورت می گیرد + عکس

مهندس قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در حاشیه دیدار مردمی با شهروندان آمل گفت: پیرو دستور استاندار مازندران که مدیران به شهرستانها بروند و از نزدیک بصورت چهره به چهره با مردم ملاقات داشته باشند، اولین شهری که انتخاب کردیم شهر آمل بود بخاطر اینکه شهر بزرگی است و مراجعه کنندگان زیادی داریم.

حضور حداکثری اعضا در انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل+ عکس

اعضای اصلی هیئت مدیره: مهندس جهانگیر آذری، مهندس بهنام ولیزاده، مهندس سید نواب طاهری، مهندس ناصر عباسی و مهندس رضا اردشیر لاریجانی اعضای علی البدل هیئت مدیره: مهندس علیرضا ایراندوست و مهندس پیمان غفاری بازرس اصلی: مهندس حسین بهرام پوربازرس علی البدل: مهندس مجتبی مجیدی

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره فروش ویژه پاییزه هایپرمی اکسین شمال آمل

مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره پاییزه فروش ویژه هایپرمی اکسین شمال آمل با حضور مدیر هایپرمی اکسین شمال، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل، رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل و جمع کثیری از مشتریان با اجرای زیبای وحید مهابادی و برنامه های شاد و مفرح از سوی عموهای فیتیله ای در مرکز خرید هایپرمی اکسین شمال برگزار شد.

خانه های امن برای زنان آسیب دیده اجتماعی راه اندازی خواهد شد

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران همچنان با اشاره به اینکه امسال خانه های امن برای زنان آسیب دیده اجتماعی راه اندازی خواهد شد، گفت: این خانه ها با هدف کنترل آسیب های اجتماعی زنان پرخطر و آسیب دیده اجتماعی است.

ضرورت حفظ بناهای تاریخی یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

آثار و بناهای تاریخی هر کشوری به عنوان پیشینیه فرهنگ و هنر و تاریخ آن کشور به حساب می آیند که حفاظت از آن از اهمیت ویژه و مهمی برخوردار است و ضرورت دارد متولیان امر برنامه ریزی دقیق و سازمان دهی شده ای همراه با اقدام عملی شایسته در این خصوص داشته باشند.

ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان آمل از ضروریات می باشد

مسلم مکاری بازرس کانون کارگران ساختمانی کشور ،نائب ریس کانون استان ونماینده کارگران در هییت بدوی تامین اجتماعی شهرستان آمل گفت :در شهرستانی آمل دارای حدود 70هزار نفر بیمه شده اصلی تامین اجتماعی ضربدر سه یعنی باخانواده می شوند حدود 200هزار نفر چرا نباید یک بیمارستان تامین اجتماعی داشته باشیم .

آیت‌الله هاشمی شاهرودی به ملکوت اعلی پیوست

آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دار فانی را وداع گفت.

اعطای تخفیف 50 در صدی ؛ گام بلند شهرداری آمل برای احیای بافت فرسوده

شهرداری آمل برای ساخت و ساز در محدوده های بافت فرسوده تخفیف 50 درصدی در هزینه های عوارض صدور پروانه ساختمانی در نظر گرفت.

ضرورت فرهنگ سازی برای مقابله با افزایش آمار طلاق

سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل با بیان اینکه مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی برهمه لازم الاجرا می باشد گفت: باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی، اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی بسیارمهم است.

بروزرسانی 14 هزار اجاره‌نامه موقوفات در مازندران

حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اهمیت اجرای دقیق و امینانه نیت واقف، اظهار کرد: اجرای امینانه نیت واقف وظیفه ذاتی اوقاف و متولیان موقوفات است که این امر در راستای عمل به وقف‌نامه صورت می‌گیرد.

سخنی با استاندار جدید مازندران یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

شهرستان آمل دو پروژه محوری تعریض و چهاربانده کردن محور هراز و سد مخزنی هراز مشغول فعالیت در سطح ملی دارد که باید نگاه ویژه ای برای تسریع در روند اجرایی آنها وجود داشته باشد.

ارائه خدمات بیمه‌ای به ۵۰ میلیون سهامدار سهام عدالت و دیگر اقشار جامعه

عسگر توکلی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت کشوربا بیان اینکه توسعه فرهنگ بیمه به عنوان یک اصل در برنامه ششم توسعه کشور مورد توجه و هدفگذاری شده است، افزود: در تحقق این سیاست کلی برنامه ششم، برنامه ریزی و کارآمدتر کردن واحد‌های سهام عدالت و دفاتر بیمه سهام در سراسر کشور در حال انجام است.

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی تاشکند ازبکستان +عکس

محمدحسین زاده مدیرعامل شرکت میثاق فریوران آمل و مجری برگزارکننده چهاردهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ازبکستان گفت: در این رویداد بزرگ بین المللی بیش از 30 مشارکت کننده برتر ایرانی، آخرین دستاوردها و تکنولوژی های واحدهای تولیدی و صادراتی خود را با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران به نمایش گذاشتند.

۱۲۷۵۱ دانش‌آموز مازندرانی در ۶۸ مدرسه نمونه دولتی تحصیل می‌کنند

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: ۱۲۷۵۱ دانش‌آموز مازندرانی در ۶۸ مدرسه نمونه دولتی استان تحصیل می‌کنند.

۵۰۰۰ دانش آموز معلول مازندران در مدارس عادی تحصیل می کنند

رئیس اداره استثنایی آموزش و پرورش مازندران گفت: ۵ هزار دانش آموز معلول ازمجموع هشت هزار دانش آموز معلول در مدارس عادی در حال تحصیل هستند.

مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران؛ برندی برای کشاورزان مازندران

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به ساخت مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در این شهرستان یک شناسنامه و برند برای کشاورزان مازندرانی عنوان کرد و گفت: به منظور برندسازی تولیدات انواع برنج باید به تقویت و‌ حمایت این مرکز پرداخت.

افزایش آمار فوت مسمومیت با گاز و لزوم هوشیاری خانواده ها

مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: در هشت ماهه سالجاری فوت بر اثر مسمومیت با گاز سیر صعودی داشت به طوری که از تعداد 7 نفر سال گذشته به 20 نفر (14مرد و ما بقی زن) در سالجاری افزایش داشت.

جشنواره ملی برنج کشور سالانه درآ مل برگزارمی شود

ابراهیم قربان نژاد مسئول دفتر برنج سازمان جهاد کشاورزی مازندران درنشست خبری درمرکز بین المللی تجارت وپایانه صادرات ایران گفت : براساس مصوبه انجمن برنج کشور درکنار برگزاری دوسالانه همایش ملی برنج کشور درمازندران هرساله جشنواره ملی برنج کشور به میزبانی مرکز بین المللی تجارت وپایانه صادرات ایران برگزارخواهدشود.

اجرای طرح ملی بشارت ۱۴۵۲ در مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همزمان با سراسر کشور طرح ملی بشارت ۱۴۵۲ در راستای حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم در مازندران اجرا می شود

گزارش تصویری کمال آنلاین ، تحویل کلید یک باب منزل مسکونی به یکی از مدجویان تحت پوشش کمیته امداد آمل

آیین واگذاری نمادین یکی از 8 باب خانه محرومان شهرستان آمل در روستای ' مطهر' از توابع بخش دابودشت شهرستان آمل به یکی از خانواده های محروم این روستا با حضور امام جمعه دابو ودشت سر ،جانشین فرماندهی سپاه کربلا ، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران ، فرما نده سپاه آمل مسئول بسیج سازندگی مازندران وآمل ، بخشدار دابودشت ودیگر مدعوین برگزار شد.

پژوهش زیربنای توسعه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش

سومین همایش ملی رویکردهای نوین در آموزش و پرورش با حضور رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش مازندران، مشاور دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، رییس مجمع نمایندگان مازندران در مجلس، محققان، پژوهشگران و دیگر مهمانان در مجتمع آموزشی شرکت نفت محمودآباد برگزار شد.

کلنگ ساخت زیرگذر هلومسر زده شد + عکس

باحضور نماینده مردم آمل در مجلس، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، فرماندار ویژه آمل و دیگر مسئولین، کلنگ ساخت زیرگذر هلومسر زده شد.

برنج مازندران پس از ۴۰ سال به اروپا صادر شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تولید ۴۰ درصد برنج کشور در استان گفت: برنج استان پس از ۴۰ سال به بازارهای اروپایی صادر شد.

افتتاح 9 خانه محروم درهفته بسیج درآمل /برگزاری رزمایش بزرگ بسیجیان

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل : کار ساخت 20 خانه محروم دیگر در آمل شروع شده است.

تجلیل از 5 دانش آموز حافظ کل قرآن کریم در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آمل

همزمان با آغاز امامت حضرت مهدی(عج) جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آمل که با حضور امام جمعه، فرماندار ویژه آمل، مدیر، معاونین و اعضای شورای آموزش وپرورش شهرستان آمل برگزارشد، 5 دانش آموز حافظ کل قرآن کریم آمل مهمان ویژه این جلسه بودند.

آزاد شدن 1500 مشترک از حریم خط فشار متوسط بلوار منفرد نیاکی آمل

مدیر امور برق آمل اشاره کرد : اجرای این پروژه بزرگ از سال ۹۵ آغاز شده و فاز اول آن در همان سال اجرایی و به اتمام رسید.

اجلاس عمومی شوراهای اسلامی استان مازندران برگزار شد + عکس

اجلاس عمومی شوراهای اسلامی استان مازندران با حضور نماینده مردم آمل در مجلس، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، رئیس و اعضای شورای عالی مازندران در سالن اجتماعات استانداری مازندران برگزار شد.

اولین هنرستان کار و دانش مازندران در جوار کارخانه فــذا درشهرک صنعتی آمل افتتاح شد+ عکس

سید مصطفی آذرکیش مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کار و دانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره بر ضرورت توسعه آموزش های کار و دانش گفت: استفاده از ظرفیت های برون سپاری با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی بسیار ضروری است.

پرداخت وام 155 میلیارد تومانی به مردم در جهت تقویت اقتصاد مقاومتی

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران : فرهنگ‌ سازی اولین گامی است که از سوی سپاه برداشته شد تا مردم را توجه دهند شغل وعده‌ای یا تشکیلات دولتی نیست و به استخدام اداری درآید بلکه اقتصاد مقاومتی بر تمام امکاناتی است که در دسترس باشد و اینکه مردم خیلی می‌ توانند از این امکانات استفاده کنند.

لیستی از شکست‌های ۴۰ ساله‌ آمریکا در ایران

بسیاری از تحلیل‌گران سیاسی، پیروزی انقلاب اسلامی را باعث شکست آمریکا در صحنه سیاست بین‌المللی می‌دانند و معتقدند که «آبرو و حیثیت ملی آمریکا به خاطر انقلاب اسلامی به خطر افتاد».

چرا وقف کنیم؟یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

وقف ثمرات و کارکردهای بسیاری دارد که ترویج ارزنده این فرهنگ می تواند دستاوردهای بسیاری به همراه داشته باشد که نیاز می رود برنامه های خوبی به منظور ترویج فرهنگ غنی وقف صورت پذیرد.

دیدار اعضای دهه وقف استان مازندران با آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری +عکس

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد : وقف های انتفاعی و منفعتی هردو برای جامعه خیر و برکت دارد ودر کشور وقف هایی وجود دارد که هنوز شناسایی نشده است اما خیر و برکت آن به جامعه بر می گردد

اولین همایش مجمع سلامت شهرستان آمل برگزار شد+عکس

اولین همایش مجمع سلامت شهرستان آمل با حضور قائم مقام و معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، رئیس و معاونین شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل، بخشداران، روسای بیمارستان ها، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل، خیرین، NGOها، سمن ها و سفیران سلامت در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار شد.

برگزاری چهارمین کارسوق ملی علوم اعصاب شناختی ویژه دانش آموزان مدارس سمپاد درقطب ۲ کشور به میزبانی مازندران

با شرکت ۱۳۰ دانش آموز پایه های دهم و یازدهم از استانهای خراسان جنوبی ، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، سمنان و مازندران

تشریح ماجرای موضوع پرحاشیه از زبان یوسفیان

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی درباره فیلم پرحاشیه‌ای که نشان می‌دهد او دست رییس جمهور را بوسیده است گفت: آقای روحانی استاد راهنمای من در دانشگاه بودند ایشان رای ملت را دارند تنفیذ رهبری را دارند٬ بزرگترین اعتبارات را دارند. من اگر هم دست ایشان را می‌بوسیدم به آن افتخار می‌کردم.

همایش فرهنگی و هنری اشکواره حسینی در آمل برگزار می شود

مسئول برگزاری همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی با اشاره به استقبال خوب هنرمندان درتمام بخش های جشنواره گفت : آثار رسیده درجشنواره درسطح بالائی قراردارد که برای داوری کارمان رابامشکل مواجه کرده است .

خدمت رسانى موكب اوقاف استان مازندران به زائران اربعين حسينى در شهر عشق،سامرا +عکس

در اربعین حسینی امسال تنها موکب استان مازندران در شهر سامرا را اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران برعهده گرفته که از ۲۷ مهرماه فعالیت خود را در نزدیکی حرمین عسگرین آغاز کرده و روزانه به هزاران زائر پیاده اربعین حسینی خدمات‌رسانی می‌کند.

جشنواره ملی برنج کشور97 در مرکز بین المللی تجارت وصادرات برنج ایران برگزار می شود

مدیرعامل مرکز تجارت وصادرات برنج ایران با اشاره به اینکه برای هرچه بهتر برگزار نمودن این جشنواره جلسات متعددی راداشتیم گفت : امیدواریم که با تشکیل کمیته های مختلف شاهد این باشیم که این جشنواره در سطح بالائی با کیفیت برگزارشود

مدیران متخلف طلبکار نباشند و عذرخواهی کنند

دادستان ساری با تاکید براینکه مدیران متخلف نباید طلبکار باشند بلکه باید از مردم عذرخواهی کنند گفت: حداقل عذرخواهی آن است که از سمت ها و پست ها کنار روند.

برگزاری هرچه باشکوهتر 14 آبان روز ملي مازندران درآمل

معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه آمل : ازهمه ظرفیت برای شناساندن فرهنگ اصیل مازندران اهتمام ویژه ای راداشته باشیم

برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی مازندران در دانشگاه علمی کاربردی فـذا آمل

رییس دانشگاه علمی کاربردی مازندران : دراین نمایشگاه حدود 40 شرکت دانش بنیان و واحدهای تولیدی، شرکت های استارت آپ های دانشجویی، مرکز نوآوری درحوزه پهپاد، مراکز رشد و مراکز آموزش علمی کاربردی مازندران توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

اطلاع رسانی برای توسعه پایدار شهری یا تزریق روحیه ناامیدی درجامعه

انتشار اخباری در خصوص بروز تخلفات در سازمانها و نهادهایی همچون شهرداری ها و پرداختن به اخباری نظیر استعفاء شهرداران می تواند تاثیر منفی بر روند توسعه شهری داشته باشد.

چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی مازندران در آمل برگزار می شود

رییس دانشگاه علمی کاربردی فذا آمل ادامه داد: این نمایشگاه شامل بخش های از قبیل بازارچه کارآفرینی، بخش معرفی رشته شغل های دانشگاه جامع علمی - کاربردی، کلینیک مشاوره اشتغال، نمایشگاه مشاغل، مشاغل خانگی، بخش عکس مشاغل و کارگاههای آموزشی است.

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ افتتاح ساختمان شهرداری منطقه یک آمل و بازگشایی واحدهای تجاری مسیر خیابان امام رضا

آیین افتتاح ساختمان شهرداری منطقه یک و بازگشایی واحدهای تجاری مسیر خیابان امام رضا(ع) با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

لزوم توجه به ظرفیت های روستایی یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها نیاز می باشد تسهیلات ویژه به فعالان اقتصادی روستایی داده شود تا بتوانند نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام نمایند که تحقق این امر مهم به کارآفرینی روستایی جلوه خوبی داده و شاهد کاهش بیکاری و افزایش اشتغال جوانان روستاها خواهیم بود.

جلب رضایت مردم، هدف پلیس در اجرای طرح های امنیت اجتماعی است

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: امنیت یکی از مهمترین زیر ساخت های توسعه کشور است که تامین آن نیازمند عزم همگانی و همکاری همه دست اندرکاران و مردم عزیز است.

مازندران برای توسعه وسعادت؛ مردان با تدبیر و جسور می خواهد

امروز بعد از گذشت یک سال می توان راجع به عملکرد نماینده عالی دولت در مازندران داوری کرد و در ارتباط با دستاوردهایش به نقد وبررسی پرداخت.

آغاز دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم در آمل

رییس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم از روز سه شنبه ۱۷ مهرماه در آمل آغاز میشود.

نمایشگاه صنعت ساختمان آمل با حضور بیش از ۴۰ شرکت داخلی و معتبر برگزار شد

دبیر انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل : این نمایشگاه یکی از بزرگترین رخدادهای صنعت ساختمان در آمل است که ارایه دستاوردهای نوین در حوزه ساختمان و افزایش کیفیت ساخت و ساز از نتایج خوب آن می باشد.

اقتدار جمهوری اسلامی شعار نیست/ در نیمه راه هستیم؛ بن‌بست نداریم

رهبر انقلاب تاکید کردند: این شعار محض و رجزخوانی و سخن توخالی نیست، بلکه عظمت ایران واقعیتی است که دشمنان ایران آرزو می کنند از آنها غفلت کنیم. هر منصفی ناچار است عظمت ایران را تصدیق کند.

وجود بیش از 4800 هکتار محدوده بافت فرسوده در مازندران

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه وشهرسازی مازندران : در شهر آمل 404 هکتار بافت کارآمد، 322 هکتار سکونتگاههای غیررسمی و 128 هکتار تاریخی و دستگاههای اجرایی خدمات رسان می بایستی 30 درصد اعتبارات سالانه را در محل های بازآفرینی شهری هزینه کنند.

مراسم بزرگداشت مقام سالمند به مناسبت روز سالمندان در بهزیستی مازندران برگزار شد +عکس

مدیرکل بهزیستی مازندران :برخورداری از یک زندگی مستقل و با کرامت حق همه سالمندان است

دعوت دبیر انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل

در حمایت همه جانبه با اتحاد و همدلی از کاندیدای شایسته آملی در هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

ویزای اربعین امسال ۴۱ دلار است/ تکذیب ویزای یک دلاری

مدیرکل مرزی وزارت کشور با رد شایعه ویزای یک دلاری اربعین امسال، گفت: ویزای اربعین امسال ۴۱ دلار برای زائران ایرانی تعیین شده است.

در همه توطئه علیه ایران، نقش آمریکا برجسته است

مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: امروز همه دنیا منطق جمهوری اسلامی ایران را پذیرفتند که دولت آمریکا تحت هیچ شرایطی قابل اعتماد نیست.

تلاش رسانه ها برای ترویج اتحاد و همدلی باشد

معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل : همه مسئولین از انتقاد سازنده استقبال می کنند و شما مطالبه گر مطالبات بحق مردم هستید و ما مسئولین وظیفه داریم در جهت حمایت از شما در کنار شما باشیم.

اجرای ۵۰۰۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در مازندران

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران، همزمان با هفته دفاع مقدس از اجرای پنج هزار ویژه برنامه در استان خبر داد.

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی در تکیه مشایی آمل

مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی در تکیه مشایی شهرستان آمل برگزار شد.

بررسی پیشینه‌ هیئت‌ های مذهبی در آمل یادداشتی از رشید محمدی لیتکوهی

هر چند عزاداری برای امام حسین (ع) مربوط به سالهای قبل از حکومت صفویان در بلاد شیعی می‌باشد، اما به علت مذهب غالب [تسنن] در ایران، اینگونه عزاداریها در حاشیه‌ی فعالیت‌ های اجتماعی و محدوده‌ی خاص رواج داشت

افسردگی شدید بیشترین فراوانی علت اقدام به خودکشی در جامعه

دکتر وحید حسین زاده معاون اجتماعی بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه شعار امسال یک دقیقه وقت بگذارید یک زندگی راتعییر دهید گفت: خودکشی یکی از معضلات مهم در بهداشت روانی عمومی است مسئله ای که راکد نیست و ممکن است با گذشت زمان کاهش یا افزایش یابد.

برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد در آمل

سرگرد حسین علیزاده جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل : این رزمایش با هدف تقویت روح حمایت از نظام و اثبات این‌که مردم حامی نظام هستند در سه مرحله در کشور، استان و شهرستان‌ها برنامه‌ریزی شده است.

آمادگی کامل امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان آمل برای برگزاری عزاداری ماه محرم

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل : بیش از 70 درصد موقوفات آمل با نیت عزاداری امام حسین(ع) وقف شده است.

مجوز ساخت کشتارگاه صنعتی آمل صادرشد

سید جعفر رسولی فرماندارویژه شهرستان آمل با اشاره به وضعیت ساختاری وسنتی بودن کشتارگاه سنتی شهرستان آمل،گفت : حمایت استاندارمازندران ودستور ویژه، مجوز ساخت کشتارگاه صنعتی آمل صادر و مقدمات اجرای آن نیز فراهم شد.

افتتاح 2 کارگاه تولیدی و رونمایی از 3 محصول نوآورانه و دانش بنیان در مرکز رشد واحدهای فناور آمل

با حضور فرماندار و معاونین فرمانداری ویژه آمل، رییس دانشگاه علمی کاربردی فذا، مسئولین، رییس مرکز رشد آمل، کار آفرینان و دیگر مهمانان، افتتاح 2 کارگاه تولیدی و رونمایی از 3 محصول نوآورانه و دانش بنیان در مرکز رشد واحدهای فناور آمل وابسته به پارک علم و فناوری مازندران صورت گرفت.

ایجاد خانه جوان با هدف ساماندهی امور جوانان ضروری است

اولین نشست هم اندیشی دانشجویان با مشاور امور ورزش و جوانان شهرستان آمل در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

مطبوعات محلی را دریابیم یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

امروز مطبوعات محلی با مشکلات و معضلات بسیاری روبرو هستند که نیاز می رود برنامه ریزی دقیق و ساماندهی شده ای همراه با اقدام عملی در این حوزه صورت پذیرد تا شاهد اقدامات اساسی برای بهبود وضعیت نشریات باشیم.

عملکرد انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل رضایت بخش است

دکتر هومن موتمنی رییس اداره نظام مهندسی، مقررات ملی و توسعه فناوری های نوین راه وشهرسازی مازندران : مایه افتخار است که در استان مازندران چنین انجمنی وجود دارد که آمل را به عنوان یک شهرستان ویژه مطرح نموده است.

در نشست خبری مطرح شد؛

اظهارات اژه‌ای درباره حواشی مدرسه فیضیه، دادگاه مشایی، فایل صوتی احمدی‌نژاد، ممنوع‌التصویری خاتمی، رفع حصر، بنیاد تعاون ناجا، فوت آیت‌الله هاشمی، دوتابعیتی‌ها و پرونده موسسات مالی

متن کامل پیش نویس «لایحه جامع شفافیت» منتشر شد

متن کامل پیش نویس لایحه جامع شفافیت که توسط مرکز بررسی های استراتژیک و معاونت حقوقی ریاست جمهوری تدوین شده است، منتشر شد.

آزمونCFT برای بهارستان‌نشینان/ مجلس در جام شکسته برجام چه می‌بیند

اقدام هفته قبل کمیسیون امنیت ملی مجلس در قبال لایحه «الحاق به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم» (CFT)، این سوال را ایجاد کرده که مجلس در آزمون حفظ منافع ملی چه نمره‌ای خواهد گرفت؟

قدرت دفاعی و موشکی ایران، بازدارنده هر حرکتی از سوی دشمن است

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا : دشمن در دهه اول انقلاب اسلامی، روی براندازی انقلاب برنامه ریزی کرده بود اما به نتیجه نرسید و در دهه دوم از براندازی به تقلیل ساختار نظام کوچ کرد.

در پنجمین کارگروه سلامت و امنیت در فرمانداری ویژه شهرستان آمل چه گذشت؟

معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آمل : پیرو جلسه ویژه در فرمانداری مقرر شده بود. شهرداري با همکاري ادارت ذيربط ماهي دوبار جلسه براي ساماندهي سگهاي ولگرد برگزار کند.واقدامات انجام شده را گزارش نمايند متاسفانه هنوز جلسه آن تشکيل نشد.

گزارش دروغ چپ‌ها علیه لاجوردی/ آقااسدالله جزوه سرّی از۸شهریورداشت

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بعد از حادثه ۸ شهریور، لاجوردی جزوه‌­ای برای من آورد که در آن پرونده نخست­ وزیری را به صورت ریز بررسی کرده و قائل بود بسیاری در این ماجرا موثر بودند.

مذاکره با آمریکا با هیچ عقل سلیمی سازگار نیست/هدف مذاکره نیست، تسلیم شدن ایران است

مذاکره با آمریکا با هیچ عقل سلیمی سازگار نیست/هدف مذاکره نیست، تسلیم شدن ایران است

برگزاری گردهمایی تخصصی متولیان موقوفات غیرمتصرفی مازندران در آمل+ عکس

حجت الاسلام ابراهیم حیدری، مدیرکل اوقاف مازندران در این گردهمایی با بیان اینکه استان مازندران دارای متولیان موقوفات غیرمتصرفی بسیاری است، گفت: 724 موقوفه در استان مازندران به صورت غیرمتصرفی است

ممیزی جدید املاک شهری با عنوان شهرنما بزودی در آمل

معاون اداری و مالی شهرداری آمل گفت: در قالب اجرای پروژه شهرنما جمع آوری اطلاعات مربوط به وضع موجود املاک و ساختمانهای محدوده و حریم شهر توسط یک گروه متخصص فنی با نظارت شهرداری آمل، بزودی در سطح شهر آمل اجرا خواهد شد.

رسانه در مازندران ، مشارکت جدی در توسعه استان داشته باشند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران : رسانه های محلی چه در حوزه مکتوب و یا اکنون در حوزه رسانه های مجازی در مازندران دارای قابلیت های فرا استانی هستند و می توان از ظرفیت های آنها در توسعه و پیشرفت استان بیشتر بهره گرفت.

عدم تغییر قیمت کالاهای اساسی تا فروردین۹۸

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه ارز ۴۲۰۰تومانی به کالاهای اساسی تا فروردین۹۸ اختصاص خواهد یافت، گفت: نرخ کالاهای اساسی تا زمان مذکور، تغییر نخواهد کرد و رئیس جمهور نیز روزانه گزارش می‌گیرد.

۱۲ شرط مجلس برای تایید و حمایت از بسته جدید ارزی بانک مرکزی

رئیس کمیسیون اقتصادی ۱۲ شرط مجلس برای تایید و حمایت از بسته سیاست های جدید ارزی بانک مرکزی را تشریح کرد و به دولت هشدار داد تغییرات جزیی و ناقص در سیاست های ارزی را نمی پذیریم.

شانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران در شهر ساحلی بابلسر برگزار شد + عکس

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در برنامه درس ملی ۱۱ حوزه تربیت تعریف شد یکی از این حوزه‌ها ریاضیات است، گفت: ریاضیات نقش مهمی در بکارگیری زندگی روزمره دانش‌آموزان ایفا می‌کند.

روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت برای کنکور مطالعه می کردم

رتبه اول گروه ریاضی و فنی کنکور سراسری پدرو مادرش را مشوق اصلی خود برای قبولی در کنکور می داند و روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت مطالعه داشته است.

ساماندهی دستفروشان سطح شهر نیازمند اتحاد و همدلی است

کارگروه فرعی تنظیم بازار با حضور ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل برگزار شد.

طرح نهضت آسفالت درسطح این شهر بقوت ادامه خواهد داشت

شهرداری آمل در ادامه طرح نهضت آسفالت درسطح این شهر، در یک طرح ضربتی شبانه اقدام به عملیات روکش وپخش آسفالت در پل تاریخی 12چشمه اجرا کرد.

روحانی بداند آنچه وزیر بهداشت می‌ گوید حقیقت نیست

هادی رضازاده مسئول خانه کارگر شهرستان آمل در گفتگویی در اعتراض به تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه «رفاه و تأمین اجتماعی» و «کار و تعاون» گفت: با این تفکیک باید فاتحه‌ی سازمان تامین اجتماعی را خواند. دولتی‌ها ابتدا با بند « و» و « نه بیست و هفتم» پله پله به سازمان تامین اجتماعی دست‌ انداختند و حالا کل سازمان تامین اجتماعی را می‌خواهند.

در اورژانس بیمارستان امام رضا آمل چه می گذرد؟

جای تعجب است چنین تخلف آشکاری در چنین اوضاع اقتصادی که مردم ما زیر بار فشارهای سخت اقتصادی هستند در یکی از مهم ترین مرکز درمانی شهرمان صورت می گیرد که ضرورت دارد شبکه بهداشت و درمان پاسخگوی این اتفاق ناشایست باشد.

پیشگامی بخش دشت سر در اجرای طرح هادی در مازندران

همایش دهیاران بخش دشت سر با حضور بخشدار دشت سر، فرمانده انتظامی شهرستان آمل، رییس و اعضای شورای بخش، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی دهیاران بخش، اعضای شورا و دهیاران در حسینیه ولی عصر روستای بوران برگزار شد.

انتظار ده ساله ساکنان جاده آمل به چمستان برای تکمیل چهارخطه شدن

اجرای طرح تعریض و چهارخطه شدن جاده خروجی شهر آمل به چمستان از توابع شهرستان نور در غرب مازندران بعد از گذشت حدود یک دهه همچنان نیمه تمام مانده و این وضعیت باعث گلایه و نارضایتی مردم این مسیر شده است.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛استقبال و تجلیل از مدال آوران المپیاد جهانی ریاضی احمد رمضانپور

باحضور مدیر ومعاونین آموزش وپرورش آمل ، اعضای شورای اسلامی شهر ، خیرین مدرسه ساز ودیگر مهمانان احمد رمضانپور مدال اور المپیاد ریاضی جهان مورد استقبال قرارگرفت

اعزام بیش از هزار زائر اولی به مشهد مقدس / اعلام برنامه های دهه کرامت

مسئول دفتر آستان قدس رضوی آمل با بیان اینکه در استان‌ ها سرپرستی آستان قدس وجود نداشت، خاطرنشان کرد: در همه استان ‌ها این سرپرستی ایجاد شد و در همه شهرستان ‌ها و شهرها توسعه پیدا کرد و این در حالی است که از طرف آستان قدس رضوی هیچ حمایت مادی از سرپرستی ‌ها در کشور صورت نمی ‌گیرد.

ضرورت ایجاد نوآوری در صنعت برای رسیدن به خودکفایی

همزمان با روز ملی شهرداری ها ودهیاری ها، بخشدار امام زاده عبدالله بهمراه شهردار شهر امام زاده عبدالله ودهیاران بخش، قسمت های مختلف شرکت فراصنعت آمل را مورد بازدید خود قرار دادند.

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ مراسم ششمین سالگرد عروج پهلوان ناجی و جوانمرد آملی سید حسین ابراهیمیان

ششمین سالگرد عروج شهادت گونه پهلوان ناجی و جوانمرد آملی سید حسین ابراهیمیان با حضور معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان و مردم در تکیه اسک برگزار شد.

در مجلس پیگیر امنیت شغلی برای دهیاران و شورای اسلامی هستیم

یوسفیان ملا که نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی نیز هست، اضافه کرد، در صورت تصویب نهایی لایحه ارتقا امنیت شغلی دهیاران، بخشی از مشکلات دهیاران ونیز شوراهای روستاها که از مزایایی همچون بیمه، حق ایاب و ذهاب و سایر امکانات محروم هستند، برطرف خواهد شد.

افتتاح 12 پروژه همزمان با روز دهیاری در بخش امام زاده عبدالله آمل

عسگری اشاره کرد: به همین مناسبت و گرامیداشت روز دهیار و شهرداری ضمن تجلیل از دهیاران، ۱۲ پروژه در ۶ روستا بالغ بر ۷۱۰ میلیادر ریال در روز جمعه ۱۵ تیرماه بصورت تجمیعی در روستای رزکه افتتاح و ۱۴۰۰خانوار بهره مند می شوند‌.

با همدلی در بخش دابودشت، قطار پیشرفت و توسعه با سرعت پیش می رود

بخشدار دابودشت : بعضی ها طوری می خواهند وانمود کنند که دولت نتوانسته است در روستاها کاری انجام دهد و دولت روستاها را تنها گذاشت درحالی که در این بخش شاهد انجام کارهای عمرانی هستیم که با همت دولت در حال اجرا می باشد.

اخذ وجه از والدین دانش آموزان در هنگام ثبت نام ممنوع است

عسگری نیکزاد مدیر کل آموزش و پرورش مازندران: در هنگام ثبت نام مدارس حق ندارند هیچ گونه وجهی از والدین بگیرند و این امر از لحاظ قانونی ممنوع می باشد.

از رئیس جمهور خواستیم وزرای ناموفق را برکنار کند/ اگر اقدامی نشود مجلس استیضاح وزرا را کلید می‌زند

نماینده مردم آمل گفت: اگر رئیس جمهور نسبت به ناکارآمدی افراد اقدام نکند مجلس برای استیضاح وزرا به صورت جدی اقدام خواهد کرد.

آمادگی دستگاههای اجرایی شهرستان آمل برای کاهش مصرف برق درتابستان

سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل درجلسه شورای اداری شهرستان آمل با اشاره به اجرای 510 پروژه عمرانی در این شهرستان طی فعالیت دولت تدبیر و امید بیان کرد: مدیران اجرایی آمل در تخصیص اعتبارات پروژه‌های نیمه‌کاره تلاش داشته باشند.

خبرهای خوش مدیرکل دفتر امور شهری استانداری درخصوص آخرین وضعیت پسماند مازندران

مهندس محمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران درگفتگوی اختصاصی با کمال آنلاین ، درخصوص آخرین وضعیت پسماند در مازندران گفت: برای حل معضل زباله، مازندران را به 9 ناحیه تقسیم کردیم و به لطف الهی همه این نواحی تعیین تکلیف و یا درحال تعیین تکلیف هستند که بزودی معضلی بنام زباله نخواهیم داشت.

دانش و فناوری مهم ترین نیاز بنگاه های اقتصادی است

غلامرضا علوی قائم مقام شرکت فولادین ذوب آمل(فذا): یکی از مهم ترین نیازهای بنگاه های اقتصادی، دانش و فناوری است.

توجه به امر اشتغال درروستاها از اولویت های دولت می باشد

مهندس ولی الله چلابی دبیر کارگروه اشتغال شهرستان آمل :برنامه‌های توسعه ای باید از روستاها آغاز گردد. پشتیبانی از اشتغال بخش کشاورزی، رونق اقتصاد روستایی، کند کردن مهاجرت از روستاها و جلوگیری از افزایش حاشیه‌نشینی شهرها از اولویت های دولت می باشد.

بررسی چگونگی جلوگیری از ایجاد بابک زنجانی های جدید/نباید اجازه داد عده ای با نمد تحریم برای خود کلاهی بدوزند

دکترعزت الله یوسفیان ملا ، با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی پس از چندین ماه تعطیلی، گفت: مقرر شد که آقای جهانگیری در جلسات بعدی دلایل تعطیلی ستاد را طی ماه های اخیر عنوان کنند

نخستین دفتر مستقل برنج ایران در شهرستان آمل راه اندازی شد + عکس

نخستین دفتر مستقل برنج ایران در معاونت موسسه تحقیقات برنج کشور در شهرستان آمل با حضور رییس موسسه تحقیقات برنج کشور، رییس انجمن برنج ایران ، مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت وصادرات برنج ایران و برخی مدیران سازمان جهادکشاورزی و معاونت موسسه تحقیقات برنج کشور راه اندازی شد.

انتخابات اتاق اصناف شهرستان آمل در صحت و سلامت کامل برگزار شد

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل :خوشبختانه با تمهیداتی که درنظر گرفته شد و با حضور نماینده فرمانداری ویژه آمل، اماکن نیروی انتظامی آمل و معتمدین، انتخابات اتاق اصناف شهرستان آمل در صحت و سلامت کامل برگزار شد.

عدم افزایش نرخ شهریه مدارس هیأت امنایی درشهرآمل

دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آمل افزود : در بحث ساماندهی برای بوفه مدارس ، پوشش مدارس برای دانش آموزان ، سرویس مدارس جزء بهترین شهرستانهای استان مازندران هستیم .

استقرار 48 صندوق دریافت زکات فطریه در شهر و روستاهای شهرستان آمل

کبری اسفندیاران رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل در گفتگو با کمال آنلاین ضمن قدردانی از خیرین و مردم در برنامه های حمایتی این اداره گفت: درسال گذشته مبلغ 49 ميليون و 300 هزار تومان بابت زکات فطریه جمع آوری شد.

درنخستین جلسه شورای اداری جوانان ادارات شهرستان آمل چه گذشت ؟

معاون فرماندار ویژه آمل ادامه داد : نسل ایران نسل تحصیلکرده و دانش آموخته می باشد که از ظرفیت بالایی برخوردار است که وظیقه ما دولتمردان است که سازو کار لازم در عرصه مدیریت را برای این نسل فراهم نمائیم .

نکا در مسیر سازندگی و زیباسازی قرار دارد

سید مهدی احمدی شهردار نکا در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه مردم نکا شایسته خدمات بیشتر و بهتری هستند گفت: بسیار خرسندم که در این شهر بعنوان شهردار مشغول به فعالیت هستم و تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات به این شهر و مردم آن می کنم.

نشست هم اندیشی تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی از نگاه امام راحل در بخش امام زاده عبدالله آمل برگزار شد

نماینده مردم آمل درمجلس : افزایش آمار طلاق برای کشورمان اتفاق خوبی نیست و قدم نخست برای رفع نگرانی های جوانان و کم کردن آمار طلاق این است تا برای ایجاد اشتغال تلاش کنیم.

بامدیریت صحیح تاکنون توانستیم بحران کم آبی را کنترل کنیم

فرماندار ویژه شهرستان آمل افزود : وضعیت آب منطقه بسیار عالی بوده و با گزارشاتی که دریافت کردیم شاهد آن بودیم که مشکلات کم آبی در منطقه رفع گردیده و بحران کم آبی را تا به امروز پشت سر گذاشتیم .

ضرورت تلاش برای توسعه زیرساخت های گردشگری و کشاورزی شهرستان آمل

توسعه زیرساخت ها و ظرفیت های گردشگری و کشاورزی نیازمند برنامه ریزی مدون و سازمان دهی شده ای است تا بتوان گام های اساسی در این مسیر برداشت و با توسعه زیرساختها، زمینه پیشرفت و توسعه شهرستان آمل را در ابعاد مختلف فراهم نمود.

مهم ترین زمینه شکل گیری گردشگری، توسعه فرهنگی است

مهندس احمد توکلی شهردار رویان طی بازدید از عاروس ویشه منطقه بلیران و اهمیت ویژه به معماری های روستایی اظهارداشت: باید تلاش شود از معماری زیبا، برجسته و منحصر به فردی که در اجرای طرح های عمرانی و سازه ها الهام گرفته و به نوعی به احیای این معماری پرداخته می شود، نگاه ویژه ای داشت.

تعطیلی سه معدن آلاینده شن و ماسه / دستگیری شکارچیان غیرمجاز حیات وحش وصیدکنندگان ماهی با حشره کش در آمل

ر‌ییس محیط زیست شهرستان آمل : برابر ماده 11 این قانون ، سازمان محیط زیست متولی پایش فعالیت کارخانه ها و کارگاههای تولیدی برای جلوگیری از ایجاد آلودگی زیست محیطی است و این اختیار را دارد در صورت تشخیص آلوده سازی ، نسبت به پلمپ واحد تولیدی اقدام کند .

اقتدارآفرينی خرمشهریادداشتی از حسین علیزاده فعال رسانه

سوم خرداد ماه، سالروز آزادی خرمشهر،برای نسل ما که جنگ را در سنین کودکی و نوجوانی دیده،تداعی کننده ی قهرمانان ماندگار و نامدارى چون؛محمد جهان آراست اگر چه شهادتش قبل از آزادی خرمشهر است، اما مقدمه ساز فتح خرمشهر يا همان خونین شهر شد.

ساماندهی دستفروشان سطح شهر در دستور کار سازمان قرار دارد

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل : کلیه دستفروشان جهت حضور در بازار باید دارای شناسنامه دستفروشی و مجوز از سوی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل باشند که این اقدام در آینده بسیار نزدیک صورت خواهد پذیرفت.

در مقابل هجمه‌ ها درخصوص بیمارستان‌های آمل تسلیم نخواهیم شد

وی با اشاره به برخی حواشی ماه‌های اخیر در خصوص بیمارستان‌ها در آمل گفت: خواستیم تعاملاتی در بحث بیمارستان‌های آمل ایجاد کنیم که از تریبون‌های مختلف ما را هدف قرار دادند.

روابط عمومی قلب تپنده سازمان یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

27 اردیبهشت در تقویم کشورمان به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نام گذاری شده است که فرصت خوبی می باشد تا به ابعاد و ظرفیت های مختلف آن پرداخته شده و نقش و جایگاه ارزنده روابط عمومی را در بخش های مختلف کشور نمایان کرد.

با حرمت‌ شکنان ماه رمضان برخورد جدی می شود

دادستان آمل با تاکید بر اینکه ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خدا و خودسازی می باشد ادامه داد: هر ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان آمار جرم و جنایت به شدت کاهش می‌ یابد که بیانگر وجود معنویت در مردم است.

آئین اختتامیه هفته تئاتر شهرستان آمل برگزارشد +عکس

امیر امیر نیا رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آمل با بیان اینکه تئاتر رشد وبالندگی فرهنگ ماست گفت : اولین درس در بازیگری صداقت است .

اعلام آمادگی دادگستری شهرستان برای کمک به طرح های توسعه ای شهرداری آمل

رییس جدید دادگستری شهرستان آمل : دستگاه قضا همواره در پیشبرد طرح های عام المنفعه در کنار ادارات به خصوص مجموعه بزرگ شورا وشهرداری است.

تجلیل از خبرنگاران فعال از سوی فرماندار ویژه شهرستان آمل +عکس

فرماندار ویژه آمل : شما عزيزان با عشق، شور و شوق خاصي پاي کار بوديد و بي طرفانه و مخلصانه و خيلي خوب و شفاف در جهت اطلاع رساني عملکرد دستگاههاي دولتي تلاش مي کنيد که نهايت سپاس را داريم.

شهردار آمل به حق امیر شهرداران مازندران است

دادستان آمل با بیان اینکه خوشبختانه شهر آمل شهردار قوی و مجربی دارد و به حق امیر شهرداران نیز باید به آن لقب داد گفت: شهر آمل دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری است و باید با وحدت و همدلی طرح های زیربنایی و کلان در جهت عمران و آبادانی شهر صورت گیرد.

توسعه ظرفیت های گردشگری آمل با جدیت پیگیری شود

شهرستان آمل از جمله شهرهای ایران اسلامی است که ظرفیتهای بسیاری در حوزه گردشگری دارد و ضروری است تا از همه فرصتها و ظرفیتها برای رونق گردشگری و ارتقای زمینه های لازم به منظور جذب بیشتر گردشگران داخلی و خارجی استفاده شود.

شرکت نمایندگی افق اعتماد آسیا در آمل افتتاح شد+ عکس

با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بیمه آسیا، نماینده مردم آمل در مجلس، فرماندار ویژه آمل ، مدیران استانی و شهرستانی، فعالان اقتصادی، صنعتگران، انبوه سازان مازندران و خیرین، شرکت نمایندگی افق اعتماد آسیا در آمل افتتاح شد.

مشارکت حداکثری مردم و جوانان دربرگزاری جشن بزرگ اعیاد شعبانیه

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل اظهار خاطرنشان کرد : امیداریم بتوانیم با برگزاری جشن و سرور با رعایت شئونات اسلامی ارزش ها و باورهای اولیای دین خدا را زنده نگه بداریم

کارگران نیازمند توجه و حمایت ویژه هستند

جامعه کارگری در کشور، همواره با چالش های بسیاری روبه رو بوده و با وجود پیگیری ها و اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات این قشر از جامعه از سوی نمایندگان کارگری، اما همچنان مشکلات و گرفتاری های جامعه کارگری به قوت خود باقی است.

افزایش 18 درصد اقامت نسبت به سال گذشته در تعطيلات نوروزي

فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه ستاد تسهيلات سفر شهرستان آمل گفت : رضايت بخشي در ستاد نوروزي پر رونق ديده شد و نقاط ضعف شناسايي گرديد که با برگزاري جلسات پي درپي که در دستور کار قرار دارد بتوانيم اين مشکلات پيش رو را حل نمائيد .

نخستین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر در شهرستان آمل برگزار شد

فرماندار ویژه آمل : انتظار داريم ادارات ذيربط برنامه هاي تجليل از اين عزيزان را در سطح شهرستان همچون سنوات گذشته به نحو احسن انجام دهند و نقش اين بزرگواران را پررنگ تر جلوه دهند.

کلنگ ساخت خانه عالم در روستای علو بخش دابودشت آمل زده شد

همزمان با اعیاد شعبانیه و با حضور قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی مازندران، امام جمعه آمل، رییس اداره اوقاف و امور خیریه آمل، حجت الاسلام آزاد، روحانیون و اهالی، کلنگ ساخت خانه عالم در روستای علو بخش دابودشت آمل زده شد.

مسئولان‌ همت کنند تا تعریض محور هراز و سد زودتر به پایان‌ رسد

امام جمعه دابو ودشت سر ، در شهر بابکان یا اجوارکلای فعلی شاهد انتخاب شهردار هستیم که البته ضمن تشکر از شورای محترم اجوارکلا که چندین روزه افراد متعدد را پذیرفته و مورد امتحان و ازمایش و سئوال خود قرار داده و البته گاها با مشورت بنده امیدوارم بتوانیم شهردار خوبی را انتخاب تا شرمنده این مردم عزیزمان نشویم.

در دیدار بخشدار وامام جمعه لاریجان با استاندار مازندران مطرح شد؛

ضرورت اهتمام ویژه جهت استفاده از ظرفیت های بالای گردشگری و رفع مشکلات باغداران بخش لاریجان

برخورد جدی با وارد کنندگان کالاهاي غيرمجاز و خارجي

فرماندار ويژه شهرستان آمل خاطرنشان کرد: تقویت تولید داخلی باعث رسیدن به خود کفایی، ایجاد فرصت شغلی، کاهش میزان بیکاری و کاهش آسیب اجتماعی در جامعه می‌شود.

سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل به استقبال هفته زمین پاک می رود

سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل نیز با ۱۵ برنامه به استقبال هفته زمین پاک می رود.

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم سومین سالگرد شهید مدافع حرم هادی جعفری در آمل

مراسم سومین سالگرد شهید مدافع حرم هادی جعفری در مصلی قدس آمل برگزار شد.

مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران به مرکز خرید و فروش برنج خاورمیانه تبدیل می شود

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران : سال 97 با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مسئولیت ما را دوچندان می کند و هیئت مدیره مرکز تصمیم دارد در این سال و در اولین گام شاهد افتتاح فاز اول مرکز باشیم وبا برنامه ریزی که داریم بتوانیم در سال 97 در جهت توسعه مرکز گامهایی را برداریم.

قدردانی اعضای شورای اسلامی شهر آمل از عملکرد شهرداری آمل درسال 96 + عکس

غلامحسین شفیع زاده در این جلسه ضمن بیان تبریک سال جدید از شهردار آمل به دلیل مدیریت مجموعه شهرداری آمل با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی در سال گذشته تقدیر کرد و اظهار داشت : امیدوارم بتوانیم با همفکری و خرد جمعی در سال جدید مثمر ثمر واقع شویم و رضایت مندی شهروندان را پیش رو داشته باشیم .

دیدار نوروزی رئیس اداره ارشاد آمل با خانواده شهید عبدالله اپرناک

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل باتفاق مسئول بسیج هنرمندان ، مسئول بسیج رسانه ورابط خانه مطبوعات با خانواده شهید عبدالله اپرناک دیدار وگفتگو کردند .

نوسانات ارز چه تاثیری بر تورم دارد؟/نرخ تورم در سال جاری زیر ۱۵ درصد نخواهد بود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:برنامه های دولت برای تک نرخی نگه داشتن تورم در سال جاری کارساز نیست.

اولین نشاء مکانیزه برنج کشور در بخش دشت سر آمل آغاز شد + عکس

اولین نشاء مکانیزه برنج کشور سال 97 در روستای فیروزکلای بخش دشت‌ سر آمل با حضور استاندار مازندران، نماینده مردم آمل در مجلس، امام جمعه دابو و دشت سر، فرماندار ویژه آمل، رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و دیگر مسئولین و کشاورزان در روستای فیروزکلا سفلی بخش دشت ‌سر آمل آغاز شد.

انجام 2056 عملیات توسط آتش نشانان آملی در سال 96

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل : آمار آتش سوزی و امداد سال گذشته در ماه های فروردین 149مورد، اردیبهشت 179مورد، خرداد190مورد، تیر209 مورد، مرداد263مورد، شهریور 271مورد، مهر140مورد، آبان 119مورد، آذر 143مورد، دی 120مورد، بهمن 110مورد و اسفند163مورد بوده است.

چقدر برای بیکاری جوانان فریاد زده‌اید؟

شما که به عنوان نماینده لب به اعتراض گشوده و پخش سریال پایتخت را منافات با فرهنگ استان مازندران دانسته‌اید، چه اندازه از فرصت و تریبون مجلس استفاده کرده و برای بیکاری جوانان فریاد زده‌اید؟

کشف 4 کیلو 668 گرم ترياک از سوداگران مرگ در آمل

جانشین فرماندهی انتظامي شهرستان آمل، افزود:ماموران در بازرسي از منزل متهم 4 کيلو و 668 گرم ترياک که به طرز ماهرانه اي در منزلش جاسازي شده بود، کشف کردند.

صحبت های خواندنی همسر شهید روح الله سلطانی در راهیان نور

سه سال است که آقا روح الله شهید شد. هیچ وقت ندیدم بچه ها دلتنگی شان را به زبان بیاورند. هرکسی از آنها میپرسد کدام یکی از شما دلتان بیشتر برای پدرتان تنگ شده، هردو باهم جواب میدهند مادرم بیشتر دلتنگ باباست.

پیش بینی افزایش رشد موج دوم سفر به استان مازندران

استاندار مازندران : خوشبختانه با تمهیداتی که بعمل آمده تاکنون 8 میلیون نفر درشب اقامت درمازندران به ثبت رسیده است.

اختصاص پنج میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه شهید چمران آمل

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در جریان بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ، مدیرکل ورزش وجوانان مازندران از رورزشگاه نیمه تمام شهید چمران آمل گفت : خوشبختانه بازدیدی که امروز صورت گرفت با اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار تا پایان امسال تکمیل و بهره برداری می شود.

پاسخ یک آملی به مصاحبه نماینده مردم شهر دماونددرمورد امام زاده هاشم درآستانه سال نو

چیزی که برام جالب و بهتره بگم عجیب بود اینه که چطور یه نماینده مجلس میتونه از این واژه های دم دستی و کوچه بازاری استفاده کنه؟؟؟؟ اصلا این عزیز میدونن کلماتی مثل جر زنی،و گاوبندی،و غیره...برای مردم کوچه بازاریه و در زمانهای خاصی بکار برده میشه؟؟؟

برخورد قاطع با متجاوزین منابع طبیعی / آماده باش گشت های کشیک نوروزی در مازندران

معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- منطقه ساری : از همه عزیزان درخواست می‌ کنیم نسبت به صیانت و نگهداری از سرمایه های ملی کوشا بوده و اهتمام شایسته ای در این مسیر صورت دهند.

گزارش تصویری کمال آنلاین از شب رویایی اکسین با افتتاح پروژه های جدید در آمل

مراسم افتتاح پروژه های جدید مجموعه اکسین با حضور مسئولان و چهره های مطرح فرهنگی و ورزشی کشور در آمل برگزار شد.

آمادگی سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری آمل جهت خدمت رسانی به مسافران

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل : وسیله ایاب و ذهاب شهروندان جهت عزیمت به بازار برای خریدهای شب عید اعم از تاکسی، اتوبوس، ون و تاکسی بی سیم 1838 با بهترین شرایط در تمامی خطوط شهر مهیا و آماده خدمات دهی به شهروندان می باشد.

۲۱۴ نماینده خواستار ممنوعیت واردات کالاهای مشابه تولید داخل شدند

۲۱۴ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار ممنوعیت واردات کالاهای مشابه تولید داخل به کشور شدند.

اتاق فکر نخبگان آمل ایجاد شودیادداشتی ازعبدالرضا عزیزکمالی

هر شهر و دیاری که بتواند از ظرفیت نخبگان خود استفاده شایسته داشته باشد می تواند بر روی مسیر پیشرفت قرار گرفته و بهترین ها را برای خود در امور مختلف در انتظار بنشیند.

نامه نمایندگان استان های شمالی به رهبر معظم انقلاب/ درخواست برای برداشت از صندوق توسعه ملی جهت مدیریت پسماند

اعضای مجمع نمایندگان استان های مازندران، گلستان و گیلان در نامه ای از مقام معظم رهبری درخواست کردند اذن و اجازه برداشت از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند را صادر فرمایند.

روسری بر سر چوب کردن مقابله با قرآن است

آیت الله جوادی آملی یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه آنکه روسری خود را بر سر چوب می‌کند نمی‌داند که با قرآن مقابله می‌کند، گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر کنیم قطعاً بی‌حجابی از بین می‌رود.

دستگیر سارق داروخانه ها و سه عامل تهیه و توزیع مواد محترقه و پلمپ سه واحد صنفی/ کشف 8 کيلوگرم موادمخدر در آمل

سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی آمل در گفتگو با کمال آنلاین از دستگيري سارق داروخانه های این شهرستان و کشف اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد وگفت: در پی وقوع سرقت دارو از داروخانه ها در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس قرار گرفت.

مخالفت با برگزاری نمایشگاه بهاره در آمل به چه قیمتی!؟

وجود نمایشگاه بهاره سبب می شد تا کالاهایی با قیمت کمتر به فروش برسد و بسیاری از شهروندان به آن مراجعه کرده و در این وضعیت بداقتصادی نسبت به خرید کامل مایحتاج نوروزی خود اقدام کنند و امسال این فرصت برای آنان مقدور نیست که پاسخ فرزندان و خانواده آنان را چه مسئولی خواهد داد !

به مددجویانی که مدرک کسب و کار داشته باشند 20میلیون تومان وام قرض الحسنه داده می شود

معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان مازندران از وجود اورژانس اجتماعی در 18 شهرستان استان خبر داد و افزود : طی تفاهمنامه ای با دادگستری تمامی موارد طلاق ، قبل از ورود به دادگستری ، به مراکز اورژانس اجتماعی و مشاوره طلاق ارجاع داده می شوند.

جاده هراز کانون ریزگرد شده است/زیستگاه ها ناامن شده

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست مازندران بابیان اینکه معادن شن و ماسه زیست‌بوم مازندران را نابود کرده‌،گفت: هراز به دلیل فعالیت بیش‌ازحد معادن مثل خوزستان کانون ریزگردها شده‌ است.

انتقاد حجت الاسلام تقی زاده از اسلامی استاندار مازندران :

وقتی دابودشت و دشت سر قرار نیست تحت مدیریت دولت باشد !

وجود دام در عرصه های جنگلی 2 برابر ظرفیت مراتع است

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران گفت: وجود دام در عرصه های جنگلی 2 برابر ظرفیت مراتع است این درحالیست که عرصه های ملی و طبیعی در حد توان می توانند نیازهای استان را برآورده کنند.

جشن نیکوکاری با هدف تامین پوشاک و موادغذایی شب عید نیازمندان برگزار می شود

رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان آمل : مردم خیر و نیکوکار شهرستان آمل در سال ۹۵ مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۵۴ میلیون و ۷۶۳ هزار ریال در جشن نیکوکاری به نیازمندان یاری رساند و اینک در آستانه سال نو منتظر کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر ونیکوکار می باشیم.

رویکرد جدید مجمع خیرین مدرسه ساز آمل به سمت مدرسه یاری خواهد بود

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل : خیرین مدرسه یار با کمک در فعالیت های مدرسه به تحقق اهدافی همچون برقراری عدالت آموزشی و پیشگیری از ترک تحصیل کمک می کنند.

راه اندازی مرکز تجارت و پایانه صادراتی برنج مازندران درآینده ای نزدیک

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران : این امرمی تواند مازندران را به کانون اصلی تجارت دراستان تبدیل نموده وعلاوه برآن که قطب تولید برنج درایران هستیم؛ می توانیم توان صادرات این محصول را نیز فراهم نماییم.

مراجعه حدود 8800 مورد طلاق به اورژانس اجتماعی جهت مشاوره

معاون اجتماعی بهزیستی مازندران : بهزیستی مازندران بیش از 25 هزار جلسه مشاوره برای زوج و زوجه و زوجین برگزار کرد و بیش از 13درصد طلاق توافقی منجر به سازش شد.

ضرورت توجه ویژه به خانواده شهدا / آبروی مسئولین به برکت خون شهدا است

بخشدار لاریجان : امیدواریم به حرمت خون شهدا خدمت صادقانه به مردم شریف و ولایت مدار بخش بکنیم و شرمنده شهدا نشویم.

دو انبوه ساز نمونه آملی به عنوان انبوه سازان برتر کشور انتخاب شدند

دراین همایش درکنار برگزیدگان انبوه سازان برتر کشور مهندس اسماعیل محمدزاده رئیس انجمن صنفی انبوه سازان محمودآباد وعضو انجمن انبوه سازان شهرستان آمل ومهندس بهنام ولی زاده دبیر انجمن انبوه سازان شهرستان آمل بعنوان سازنده وانبوه ساز برتر انتخاب شدند .

يکی از ماموريتهای مهم و اساسی اوقاف و امور خيريه اجرای دقيق نيات واقفين است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل به اجرای نیات واقفین خیر اندیش در بخش های مختلف اشاره کرد و افزود: در بخش مذهبی شامل عزادارای برای امام حسین، مولای متقیان حضرت علی و دیگر نیات مبلغ 3 میلیارد و 100 میلیون ریال هزینه شد.

اگر متروی آمل در حد حرف هم باشد باید خوشحال باشیم نه ناراحت! یادداشتی از افشین لاریجانی

برفرض محال که طرح مترو فقط در حد حرف باشه هم باید خوشحال بود و از این مهم حمایت کرد نه اینکه با حرف های ناامید کننده و یاس برانگیز و فقط برای منافع شخصی- سیاسی منافع عمومی را نادیده بگیریم.

آمل پایتخت برنج است / دنبال حاشیه سازی نباشید

امام جمعه دابو ودشت سر: پایلوت جشنواره ملی برنج، بخش دابودشت شهرستان آمل می باشد که بی مهری و کم توجهی شما به این جشنواره را تحمل کردیم اما اقدام نابجای شما در تلاش برای معرفی بابل بعنوان پایتخت برنج را تحمل نمی کنیم و انتقاد داریم و از شما می خواهیم به دنبال حاشیه سازی نباشید.

عمر مفید ساختمان ها در مازندران وکل کشور کم هست

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران : امروزه خدماتی که بخش های مختلف سازمان نظام مهندسی ساختمان ارائه می کند به واسطه نوع وحجم فعالیت ها در حوزه ساختمان ازیک جایگاه مهمی برخوردار است وگردش مالی این حوزه نیز بیش از 10برابر کل اعتبارهای عمرانی سالانه مازندران است.

برگزاری جشنواره خيرين مدرسه ساز و مدرسه ياردرآمل

رئیس آموزش وپرورش شهرستان آمل : امسال جشنواره خيرين در تاريخ 10 اسفند روز پنجشنبه در تالار آريا با حضور 300 نفر از خیرین برگزار خواهد شد.

امضای پیش نویس صادرات لبنیات کاله آمل به آمریکا/ توسعه برندینگ محصولات تولیدی در کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت، که پیش نویس صادرات لبنیات کاله آمل به بازارهای آمریکا را امضا کردیم و امیدواریم که حضور دیگر شرکت های تولیدی کشور دربازارکشورهای مهم دنیا را شاهد باشیم.

آغاز ثبت‌نام چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مازندران

مدیرکل اوقاف وامور خیریه مازندران ؛ این مسابقات از مرحله شهرستانی آغاز و تا مرحله استانی، کشوری و بین‌المللی ادامه دارد که استان مازندران یک دوره در ساری میزبان مسابقات کشوری بوده است.

دولت زمینه اشتغال جوانان را فراهم کند / جلوی فعالیت بازنشستگان گرفته شود

نماینده مردم آمل درمجلس : کودتاهای مختلف را در سال های انقلاب داشتیم اما دیدیم این نظام اسلامی دوام آورد و امروز احدی در دنیا نمی تواند فکر براندازی نظام اسلامی را داشته باشد.

تا پایان سال 10 کيلومتر از قطعه جديد محور هراز بهره برداری می شود

فرماندار ویژه آمل : 3 قطعه محور هراز با اعتباري بالغ بر 300 ميليارد تومان به بهره برداري رسيد و قبل از پایان سالجاری 10 کيلومتر قطعه جديد در منطقه سياه بيشه به بهره برداري مي رسد.

برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم درستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران : اصلى ترين و مهم ترين آموزه قرآن کریم براى پيشگيرى از جرائم و ناهنجارى هاى اجتماعى، آموزه هاى تربيتى و اصلاحى است.

ثبت طرحهای توجیهی اشتغال زا و توسعه اشتغال روستایی درسامانه «کارا»

مهندس ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل از متقاضیان و کار آفرینان روستایی خواست طرحهای خود را درسامانه «کارا» به منظور ثبت طرحهای توجیهی اشتغال زا و توسعه اشتغال که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شده ، ثبت و از فرصت های آن بهره مند شوند.

نواختن زنگ انقلاب اسلامي در دبيرستان امام خميني (ره) آمل ؛

با حضور سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ؛ دکتر مرزبند مدیر آموزش وپرورش و ديگر مسئولين شهرستاني زنگ انقلاب در دبيرستان امام خميني (ره) آمل به صدا در آمد

امام زاده هاشم متعلق به بخش لاریجان است / با بگومگوهای واهی منطقه را دچار ناراحتی نکنید

با پیگیریهایی که از سوی نماینده ساعی و پر تلاش مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر یوسفیانِ مُلا در إرائه مدارک لازم بر تعلق این امامزاده به بخش لاریجان إرائه شد و قانون حق را بسمت لاریجان از توابع شهرستان آمل داد محترمانه از شما خواهش می کنیم که خویشتندار باشید و با بگو ومگوهای واهی منطقه را دچار ناراحتی نکنید.

اجرای 80 برنامه شاخص سپاه ناحیه آمل همزمان با دهه فجر

فرمانده سپاه ناحیه آمل : استفاده از ظرفیت‌های مشارکت مردمی در برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر رویکرد مهم سپاه است و تلاش داریم مردمی که این انقلاب را به پیروزی رساندند خود در این برنامه‌ ها سهیم بوده و مراسم‌ های مختلف با مشارکت پرشور مردم با تبعیت از رهبری در ادامه راه امام راحل و شهدا برگزار شود.

سازمان آرامستان شهرداری آمل نماد خدمت رسانی شایسته به شهروندان آملی

بهزاد نعمتی سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل با بیان اینکه شهرداری آمل تمام تلاش خود را می کند تا بتواند خدمات مطلوبی را به مردم ارائه دهد گفت: سازمان آرامستان شهرداری آمل زیرمجموعه دستگاه خدمات شهرداری آمل می باشد که تمام سعی و تلاش خود را می کند که در راستای سیاست های شهرداری گام بردارد.

پروژه 240واحدی مسکن مهر در شهرستان آمل پلمپ گردید

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل ; پروژه 240 واحدی مسکن مهر به علت داشتن نواقص و ایرادات ایمنی در راستای حفظ و صیانت از نیروی انسانی و ضرورت کاهش حوادث ناشی از کار پلمپ گردید.

عزم ویژه سپاه برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

فرمانده سپاه ناحیه آمل : تاکنون ۱۵۰ کانکس از سوی سپاه کربلا در مناطق زلزله زده مستقر شده و در اختیار مردم قرار گرفته است

برگزاری یادواره سردار شهید همت الله متو در آمل +عکس

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه کل کشور اظهارداشت: اندیشمندان در اروپا و آمریکا به دنبال این هستند متوجه شوند چه اتفاقی در واقعه عاشورا اتفاق افتاده است که مردم این گونه ارادت و دلدادگی به امام حسین(ع) دارند و دنیای بشری دارد امام حسین(ع) را می شناسد که به حول قوه الهی، اروپا در آینده برای اسلام است.

حادثه 6 بهمن آمل، عزت ماندگار انقلاب اسلامی شد

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور: یکی از نقاطی که آمریکا اشتباه بزرگی در آن مرتکب شد قضیه 6 بهمن آمل بود و جریان کمونیست از قبل انقلاب در شمال ایران سرمایه گذاری کرده بود و به طمع افتاد و با منافقان کوردل انتلاف نامبارکی داشته و خواب بدی دیده بودند که می خواستند آمل را کانونی برای کشورگشایی کنند.

آمل تنها شهری که در وصیت نامه امام خمینی(ره) قرار گرفت

باید از مردم آمل تشکر کنیم

پرستاران زحمتکش جامعه را دریابیم یادداشتی از ماه آفرید عزیزکمالی

جامعه پرستاری مطالباتی دارند و باید زمینه تحقق آن فراهم شود که این عزیزان سخت کوشی و تلاش ویژه ای برای کمک به سلامت آحاد مردم دارند.

لایحه " تولید برق از زباله " ویژه شهرهای شمالی و ساحلی کشور تصویب شد

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی : براساس این لایحه، شرکت‌های داخلی و خارجی که با شهرداری قرارداد منعقد می‌کنند، با تأسیسات ویژه‌ای از زباله‌ها برق تولید کرده که وزارت نیرو هر کیلووات برق تولیدی را از این شرکت‌ها خریداری می‌کند.

بررسی تعرفه پیشنهادی عوارض سال ۹7 شهرداری آمل

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل از بررسی تعرفه پیشنهادی عوارض و بهای خدمات محلی سال 97 شهرداری در صحن شورا خبر داد .

آیین‌نامه اجرایی جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌­های کشور ابلاغ شد

هیأت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت و به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی، آیین‌­نامه اجرایی قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه­‌های کشور را تصویب کرد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم دعای ندبه شهرستان آمل ویژه سالگرد حماسه 6 بهمن

مراسم دعای ندبه شهرستان آمل ویژه سالگرد حماسه 6 بهمن آمل در مصلی قدس این شهرستان برگزار شد که مراسم به صورت زنده از شبکه اول سیما پخش گردید.

ضرورت تشکیل سازمان مدیریت پسماند در مازندران

مدیر بازیافت مواد زائد جامد استان مازندران : با افزایش تولید زباله علاوه بر تهدید سلامت ، بهداشت ومحیط زیست آسیب جدی به جامعه وارد می کند.

امام جمعه آمل بعنوان رییس کمیته ائمه جمعه و طلاب ورزش های همگانی شهرستان آمل معرفی شد +عکس

امام جمعه آمل : برای رفع مشکلات ورزشی در تمام سطوح باید از ظرفیت خیرین ورزشی استفاده شود

خیرین در حوزه اشتغال و ازدواج ورود کنند

امام جمعه دابو ودشت سر؛بنده به خیرین و نواندیشان هم عرض می کنم و خواهش می کنم و توصیه دارم بیایند در زمینه اشتغال هزینه بکنند و در تولید و ایجاد اشتغال سرمایه گذاری نمایند و در مورد ازدواج دست زوج های جوان را بگیرند و وام قرض الحسنه به جوان ها بدهند و با تهیه جهیزیه به کمک جوانان کم درامد و فقیرمان برسند.

تأسیس مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

نخستین جلسه هیأت امناء مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در این دانشگاه برگزار شد

در جلسه ساماندهی امور جوانان با رویکرد اشتغال شهرستان آمل چه گذشت؟

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه آمل : برای نسل جدید و جوانان ذهنیت ونگاه را تغییر دهیم که فقط به دنبال پشت میز نشینی نباشند.

مطالبات صادقانه و بحق مردم از حرکات تخریب‌گرانه یک گروه جداست

حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه انقلاب ریشه دشمن را از لحاظ سیاسی در کشور کند، خاطرنشان کردند: مطالبات صادقانه و بحق مردم از حرکات تخریب‌گرانه یک گروه جداست.

هیچ کس برای پدرم آیت‌الله خامنه‌ای نشد/اختلاف و تندروی دراصلاحات

رئیس شورای شهر تهران گفت: همانطور که رهبری فرمودند «هیچ کس برای شخص من آقای هاشمی رفسنجانی نخواهد شد» باید به صراحت بگویم «هیچ کس برای آیت‌الله هاشمی، آیت‌الله خامنه‌ای نشد».

ضرورت راه اندازی کشتارگاه صنعتی در شهرستان آمل

فرماندار ويژه شهرستان آمل : تلاش هایی که شهرداری آمل در کشتارگاه سنتی انجام داده است قابل تقدیر می باشد متاسفانه با مشکلات زیادی در حوزه های بهداشت و زیرساخت مواجه می باشد که ضرورت راه اندازی کشتارگاه صنعتي در شهرستان آمل احساس می گردد و باید بطور جد در دستور کار قرار گیرد.

برنامه ویژه شهرداری آمل برای حمایت از انبوه سازان و سرمایه گذاران در سال 97

شهردار آمل : شهرداری آمل همانند همه شهرداری های کشور در بحران اقتصادی قرار دارد و شهرداری تهران که از بودجه کلان شهرها بهره می برد دارد بودجه سال 97 را انقراضی می بندد.

مردم معترض باید صف خود را از آشوبگران جدا کنند/ اجرای اصل 27 قانون اساسی برای ساماندهی اعتراضات مردمی

رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سعه صدر مسئولان در مواجهه با ا عتراضات مردمی بسیار مهم و لازم است، بیان کرد: افرادی که خواسته‌ای دارند باید صف خود را از افرادی که به دنبال تخریب هستند، جدا کنند زیرا در این بین حق از بین می رود.

موج سواری «بی بی سی» روی اعتراضات مردمی/ راهی که به ترکستان است!

این روزها اعتراضات مردمی در کشورمان در صدر اخبار رسانه های معاند و ضد انقلاب قرار گرفته است؛ موج سواری بی بی سی در این میان چشمگیر بوده است.

ضرورت پاسداشت حماسه 9 دی یادداشت از عبدالرضا عزیزکمالی

مردم ایران اسلامی به دشمنان نظام نشان دادند تا جان دارند بر ایمان و تعهد والاي خود نسبت به انقلاب پایبند بوده و با آفرینش حماسه والاي 9 دي ضربه سختی را به دشمنان و اهداف و برنامه هاي آنان وارد ساختند.

امام جمعه لاریجان در گردهمایی ائمه جمعه مازندران چه گفت؟

امام جمعه لاریجان : جناب استاندار محترم! ماشین آلات و امکانات جاده ای در فصل سرما اصلا قابلیت کار ندارد و در مواقعی خودم شاهد بودم جناب مهندس مقدم بخشدار محترم لاریجان برای سرکشی روستاهای گرفتار در برف قادر به رفع مشکل نیستند. چرا؟ چون با این ماشینهای اوراقی و امکانات اولیه کاری از پیش نمی توان برد.

امام‌ جمعه دابو و دشت سر در همایش فصلی ائمه جمعه مازندران چه گفت؟

حجت الاسلام تقی زاده املی امام جمعه مردمی و ولائی و انقلابی مردم شریف و بصیر دابودشت و دشت سر در همایش فصلی ائمه جمعه استان مازندران در شهرستان بهشهر: مسئولین محترم به داد برنج و مردم کشاورزمان برسید

کمک 25میلیارد ریالی دو نیکوکار آملی برای تسریع در ساخت سرای سالمندان آمل

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل : خوشبختانه هم نیکوکاران و هم مردم خیرشهرستان آمل برای ساخت سرای سالمندان ونیز طرح های مشابه ای که مجمع خیرین درسالهای اخیر در این شهرستان داشته، حضوری فعال، آگاهانه و با نگاه کمک به همنوع داشتند.

شهرستان آمل رتبه برتر سوادآموزی مازندران شد

معاون مدیرکل آموزش و پرورش مازندران : در سال ۹۵ در حوزه سواد آموزی دانش آموزان مازندران رتبه نخست کشوری را به دست آوردند که این رتبه معادل 95.7 درصد بوده که در سال جاری به97.61 درصد رسید.

شهرک صنفی بسته بندی آب در آمل ایجاد می شود

فرماندار ویژه آمل : با ایجاد این شهرک، از پراکندگی شرکت های آب معدنی جلوگیری می شود و در منطقه شغل جدید ایجاد می شود.

چرا آمریکا «عمود خیمه انقلاب» را نشانه رفته است؟

دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، در مطلبی با عنوان «چرا آمریکا عمود خیمه انقلاب را نشانه رفته است؟» به عملیات روانی جدید کنگره آمریکا درخصوص افشای دارایی‌ های رهبران ایران واکنش نشان داد.

گردهمایی بزرگ خانواده های شهدای مدافع حرم مازندران در آمل برگزار شد+ عکس

نماینده ولی فقیه در استان مازندران : آمریکا، انگلیس و اسراییل همه در پیدایش داعش دخیل بودند و رزمندگان اسلام موفق شدند این ریشه را در خاورمیانه از میان ببرند و شاخ تمام قدرت های استکباری شکسته شد.

آغاز خاک ریزی بدنه چهارمین سد خاکی کشور( سد هراز) در آمل

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران : سد هراز آمل به عنوان یکی از بزرگترین سدهای مخزنی شمال کشور است که تاکنون 33 درصد پیشرفت فیزیکی دارد،

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با امام جمعه شهر امام زاده عبدالله

شهردارآمل :حجت الاسلام اسماعیلی با درایت و نیت خوبی که دارند یکی از ارکان توسعه و وحدت بین مدیران شهرستان می توانند باشند تا مردم نیز از تصمیمات وعملکرد ما خرسند شوند.

گزارش تصویری بازديد دادستان آمل از خط توليد و تصويه خانه فاضلاب فراورده هاي لبني كاله

مشكل اصلي زباله و شير ابه هاي تسويه خانه شركت هاي صنعتي باعث نگراني مردم و كشاورزان و دامداران مي باشد شركت كاله با راه اندازی بيشرفته ترين دستگاه هاي دپو و تصفيه خانه رتبه برتر خاورميانه را داراست

حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی به عنوان امام جمعه جدید شهر امام زاده عبدالله معرفی شد

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران : نماز عبادی سیاسی جمعه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و وحدت آفرین است که ضرورت بهره گیری شایسته ای از آن صورت گیرد.

دیدار نوآموزان زبان انگلیسی آموزشگاه راه ابریشم با سفیر کشور ایران در ارمنستان + عکس

در این مراسم حدود 24 نفر از فراگیران آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان راه ابریشم جوایز و لوح های خود را از دست سفیر محترم کشورمان دریافت نمودند و در بین این زبان آموزان 11نفر از آموزشگاه زبان سپهر معرفت آمل حضور داشتند .

در 5 شهر مازندران 19 محله (سکونتگاه غیر رسمی) شناسایی و مصوب شد

رئیس اداره عمران و بهسازی شهری راه وشهرسازی مازندران : ساخت خانه محله آمل دارای زیربنای 650 مترمربع با اعتباری قریب به 8 میلیارد ریال از محل منابع شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در محله امت آباد در حال احداث می باشد.

همایش شوراها و دهیاران بخش دشت سر آمل برگزار شد + عکس

بخشدار دشت سر : انتظار ما از عزیزان شوراها و دهیاران این است که در تمام امور اخلاق پیامبر و ائمه معصومین را در سرلوحه کاری قرار دهند.

مصیبت بزرگ واردات، تولید کشور را دچار مشکل کرد

امام جمعه لاریجان : کشاورز با این واردات گسترده برنج رمق و امید برای تولید ندارد و هنوز برنج های وارداتی سال 93 تا 95 در انبارها موجود است

بازدید معاون سیاسی استانداری مازندران از مرکز ساماندهی متکدیان شهرستان آمل + عکس

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران : تاکنون با راه‌اندازی این مرکز تعداد مراکز ساماندهی متکدیان در این استان به 3 مرکز رسیده است.

تفکیک زباله از مبدا به فرهنگ عمومی تبدیل شود

معاون امور عمرانی استانداری مازندران : تفکیک زباله راباید از کودکان شروع کنیم و در جلسات شورای آموزش وپرورش بحث و راه حلی گرفته شود و تفکیک زباله از مبدا باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

مشارکت حدود 3 میلیارد تومانی آملی ها در کمک به نیازمندان

مدیر کمیته امداد آمل : صدقات جمع آوری شده د ر هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 1 درصد رشد داشته است.

بازدید سفیر کره جنوبی از شرکت صنعتی خزرالکتریک آمل + عکس

شرکت خزرالکتریک فعالیت خود را از سال 1359در شهر آمل شروع و بر پایه همت دو جوان تحصیل کرده بنام آقایان مجتبی نوایی و فریـدون فـلاح بنا نمود.

ضرورت عزم مجلس برای پیگیری مطالبات مردمی یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

نمایندگان مجلس باید خود را خادم مردم دانسته و از هر فرصتی برای رفع مسائل و مشکلات آنان استفاده کنند که همین مردم در تمام صحنه های مورد نیاز انقلاب اسلامی حضوری فعال و با بصیرت داشته و خنثی کننده هجمه های دشمنان بودند.

زلزلۀ کرمانشاه؛ شیشه‌ای که شکست و عطری که به هوا برخاست

سیدمحمد بهشتی : زلزلۀ اخیر کرمانشاه چون بزنگاهی بود که در آن گذار جامعۀ ایرانی از جمعیت به جامعه رخ نمود و همین موضوع زلزله را از مصیبتی وارده بر قسمتی از ایران، تبدیل به «دردی مشترک» کرد.

کشف 2200 عدد انواع قرص‌های مخدر در آمل

فرمانده انتظامی آمل : داروهای مخدر عامل مخاطره‌آمیز برای بهداشت و سلامت جامعه بوده و به همراه خود ریشه اخلاق را در جامعه می‌خشکاند.

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم افتتاح مرکز خرید قائم آمل

مراسم باشکوه افتتاح مرکز خرید قائم آمل با حضور مسئولان و مردم در سالن اریکه آریایی آمل برگزار شد.

انتقاد از گسترش آمار طلاق در قشر تحصیلکرده / اعتماد به دشمن جواب نمی دهد

حجت الاسلام ماندگاری : شیطان هیچ وقت مستقیم نمی آید و به شما وعده با ظاهر سازی می دهد واگر بصیرت نداشته باشیم در مسیر گمراهی قرار می گیریم.

اولین همایش وقف، علم و فناوری در دانشکده علوم قرآنی شمال کشور در آمل برگزار شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :تاکنون در بحث علم، فناوری و دانایی هیچ وقفی را نداشتیم.

برگزاری همایش یاوران وقف و تجلیل از دست اندرکاران حوزه اوقافی و بقاع شهرستان آمل +عکس

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل ؛ نیاز است مردم بدانند اوقاف و زیرمجموعه های آن چه کاری انجام می دهند که اطلاع رسانی از اقدامات یک ضرورت است و باید در حوزه فعالیتهای فرهنگی و پروژه های عمرانی مورد توجه قرار گیرد.

پرفسور دومیری گنجی در جمع محققین موثر دنیا قرار گرفت

آقاي دكتر داود دوميري گنجي رییس دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل و از اساتید برجسته دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل به عنوان یک درصد محققين موثردنيا از ديدگاه ارجاع مقالات معرفي شد.

30 محموله کمک های مردمی بخش دشت سر آمل تحویل هلال احمر شد

بخشدار دشت سر : 30 محموله از کمک های مردمی جمع آوری شده در بخش دشت سر شهرستان آمل برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور تحویل جمعیت هلال احمر شد .

اعزام 10 کامیون کمکهای مردمی مازندران به مناطق زلزله زده کرمانشاه

استاندار مازندران : در ساعات اولیه کلیه لوازمات موردنیاز توسط هلال احمر مازندران از قبیل چادر و پتو اعزام شد و امروز مردم وخیرین آمل به عنوان پیشقراول 10 کامیون را به این مناطق درحال اعزام دارند.

منویات مقام معظم رهبری چراغ راه دفاع از مصالح نظام و منافع ملی است.

مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران : موفقیت های دولت تدبیر در سایه رهنمودها و منویات و حمایت های مقام معظم رهبری محقق شده است و باید دقت کرد اصولگرایی و اصلاح طلبی بهانه ای برای تضعیف نظام و منافع ملی نگردد.

مشاور و مسئول پیگیری‌های ویژه استاندار مازندران منصوب شد

محمد اسلامی، استاندار مازندران با صدور حکمی حسن عسگری را به سمت مشاور و مسئول پیگیریی های ویژه استاندار منصوب کرد.

ضرورت ایجاد شور و نشاط در شهر / مسیر موفقیت مدیران در ارتباط و جلب رضایت مردم است

امام جمعه دابو ودشت سر : تک تک شما اعضای شورای شهر افرادی فرهیخته وتحصیل کرده هستید که سابقه خدمت بمردم و نظام را در کارنامه خود دارید و باید درمسیر خدمت رسانی به مردم اختلافات را کنار بگذارید.

ششمین همایش جرعه ای از ایثار در آمل برگزار می شود

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر آمل : ششمین همایش جرعه ای از ایثار با یاد پهلوان ناجی آملی سید حسین ابراهیمیان در شهرستان آمل برگزار می شود که این همایش جزو معدود همایش هایی می باشد که به انسان آرامش خاصی می دهد.

در مراسم معرفی علی قاسمی به عنوان شهردار جدید زرگرشهر بابل تاکید شد:

پیشرفت و توسعه زرگرشهر بابل در سایه وفاق و همدلی میسر می شود

ضرورت حمایت همدلانه از استاندار جدید مازندران/یادداشت جدید لطف الله آجدانی

تغییر و تحول و عزل و نصب های مدیریتی در سیستم مدیریت اجرایی استان، با رعایت اصول و مولفه هایی چون همسویی با دولت تدبیر و امید، شایسته سالاری و توانمندی مدیریتی، حق قانونی استاندار است و البته که نقد و نظر عالمانه و منصفانه از عملکرد هر استانداری نیز، حق همه صاحب نظران.

برگزاری مراسم سخنرانی ماه صفر در دانشگاه علمی کاربردی فذا آمل با حضور حجت الاسلام عالی+ عکس

استاد حوزه ودانشگاه : عمده مراکز تولید فرهنگ، هنر و خبررسانی در دست یهودیان است که فرهنگی را با میلیاردها دلار تحت عناوین بی غیرتی را تولید و به دنیا صادر می کنند.

انجام جراحی تعویض کامل مفصل شانه در آمل

دکتر اسماعیل تبار جراح و متخصص استخوان و مفاصل : پروتز این جراحی بدون سیمان بوده تا با استفاده از روش‌های نوین پزشکی زمینه برای رشد استخوان فراهم باشد.

منتخبان شوراهای روستاها برای ایجاد اشتغال تلاش کنند

امام جمعه دابو و دشت سر: برخی از شوراها تصور می‎کنند که نگاه ارباب و رعیتی وجود دارد، در حالی که این‎گونه نیست و باید مشکلات مردم و دغدغه ‎های روستا و مردم را به مسئولان بیان کنید.

ایجاد تفاهم نامه بهزیستی با هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : بی تردید ورزش عاملی است که معلولان را به سطح جامعه می‌کشاند و آنان را در انجام فعالیت‌ها مستقل می‌سازد و امروزه معلولین در فعالیت‌های اجتماعی و مسابقات زیادی شرکت می نمایند و توانمندی‌ها و مهارت خود را به جامعه ثابت نموده‌اند.

آمادگی دو موکب آمل برای خدمت ‌رسانی به زائران اربعین / حسینیه آملی ها در نجف ساخته می شود

فرماندار ویژه آمل : تلاش برای پذیرایی از زوار اربعین حسینی امری پسندیده و معنوی است و باید همگان در این مسیر تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

همه چیز از سد هراز و جاده جایگزین، وضعیت زباله، چهاربانده کردن محور هراز، نصب زیباترین پل کابلی دنیا در لاریجان و شایعه بردن آب لاسم

نما ینده مردم آمل درمجلس :برای حل مشکل زباله در زمین پاساکش، 100 میلیارد تومان اعتبار به اینصورت که 40 درصد توسط وزارت کشور تقبل می شود و 60 درصد توسط شرکت زباله سوز طرف قرارداد که استانداری مازندران در شرف تهیه قراردادنامه می باشد.

ناگفته های نماینده مردم آمل در مجلس از گازرسانی به بخش لاریجان

نماینده مردم آمل درمجلس : حتی با خودرو شهرداری دماوند آگهی پخش کردند در بین مردم تا با عوام فریبی احساسات مردم را نسبت به تخریب محیط زیست تحریک کنند.

به بهانه روز ملی صادرات یادداشتی از دکتر سید مجتبی رضوی

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت استان مازندران : در کنار تمام وظایف دولتی و حاکمیتی فوق الاشاره مهمترین و مهمترین وظیفه بر عهده خود فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور است که باید خود را کاملا تنها تصور کرده و خود آستین هایش بالا بزند تا موفق به پیشبرد اهداف صادراتی خود گردد

فراگیر شدن طرح تفکیک زباله از مبدا نیازمند آموزش و فرهنگ‌ سازی است

بخشداردشت سر :خوشبختانه با رایزنی هایی که صورت گرفت درسال گذشته یک سرمایه گذار آلمانی درخواست احداث کارخانه ای که بتواند از طریق زباله گار متان را تولید و انژی برق تولید کند را نموده است.

حل برخی از مشکلات لاریجان نیازمند ورود مدیران استانی و کشوری است

امام جمعه لاریجان : همه ما باید در راه توسعه و عمران هرچه بیشتر بخش لاریجان گام برداریم و تمام همت خود را به کار گیریم تا محرومیت مردم این بخش را به حدالقل ممکن برسانیم.

با حکم وزیر کشور، احمد امیر سلیمانی به عنوان شهردار جدید آمل منصوب شد+ متن حکم

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی احمد امیر سلیمانی را به عنوان شهردار جدید آمل در استان مازندران منصوب کرد.

حل معضل زباله آمل در انتظار حمایت؛

عزم جدی مجلس برای تصویب لایحه ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استانهای ساحلی ضرورت دارد

تحریم پدیده جدیدی نیست/لزوم تسریع درتشکیل ستادتدابیرویژه اقتصادی

رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس با بیان اینکه تحریم پدیده جدیدی برای اقتصاد ایران نیست از دولت خواست سریعا ستاد تدابیر ویژه اقتصادی را تشکیل دهد.

اجرای طرح تامین مالی خرد (گروه خودیار) توسط بهزیستی آمل

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : در این طرح 35 نفر زن سرپرست خانوار و7نفر معلول جسمی مشغول شدند و 9 گروه ازاین تعداد موفق به دریافت کمک سرمایه بلاعوض وتسهیلات بانکی کشاورزی به مبلغ 15میلیون ریال به هر عضو گروه شدند.

بانک ها مسیر فرآیند ارائه تسهیلات را کوتاه کنند

فرماندار محمودآباد : مسئولین مربوطه در کارورزی شهرستان محمودآباد برای تخصیص اعتبارات، تمام همت خود را به کارگیرند.

برگزاری کارگاه بین المللی کنترل و پایش هاری به میزبانی پژوهشکده شمال انستیتو پاستور ایران در آمل +عکس

رییس انستیتو پاستور ایران : در آمل اقدامات خوبی صورت گرفته است و برای اجرای پروتکل باید منطقه ای به عنوان پایلوت صورت گیرد که نقش پایگاه آمل در این زمینه ارزشمند بود.

خودکفایی را در هشت سال دفاع مقدس به معنای واقعی آموختیم

فرمانده سپاه ناحیه آمل :در هشت سال دفاع مقدس خودکفایی را به معنای واقعی آموختیم، پزشکان و پرستاران ما در منطقه جنگی با کمترین امکانات سخت ترین و پیچیده ترین جراحی ها و چالش های پزشکی را پشت سر گذاشتند.

تغییر در ساختار اداری مرکز آموزش و پژوهش مازندران

مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری استان مازندران: مرکز پژوهشهای توسعه و آینده نگری استانها وابسته به سازمان برنامه و بودجه و مرکز آموزش مدیریت دولتی وابسته به سازمان اداری و استخدامی کشور بوده و تشکیل این دو مرکز مستقل از یکدیگر به زودی در استانها اجرایی خواهد شد.

احتمال ارسال نامه نمایندگان به مقام معظم رهبری جهت بازنگری در قانون اساسی

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: برای بازنگری در قانون اساسی نمایندگان قصد دارند نامه‌ای را به مقام معظم رهبری تقدیم کنند یا اینکه معظم له، دستور بازنگری قانون اساسی را ‌به رئیس‌جمهور ابلاغ کنند.

جمع آوری حدود 10 تن زباله خشک در روز تاسوعا و عاشورا / قدردانی از همکاری شهروندان عزیز آملی

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری آمل : برپایی ایستگاه فرهنگی، برپایی ایستگاه صلواتی، نصب بنرهای تبلیغی در نقاط پرتردد شهر، تبلیغات در فضای مجازی، توزیع بسته های فرهنگی و فرهنگ سازی از طریق رسانه ها از جمله فعالیت ها بوده است.

برگزاری آیین بی نظیر سوگواری و پذیرایی از عزاداران حسینی در روستای رودبار عاشورایی

اهتمام ویژه در برگزاری هرچه باشکوهتر تاسوعا و عاشورای حسینی در بخش مرکزی آمل

زنگ مهر در مدارس آمل به صدا درآمد +عکس

با حضور امام جمعه، معاونین فرمانداری آمل، معاون مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، رئیس و معاونین آموزش و پرورش آمل، اعضای شورای شهر آمل، روسای ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی، زنگ مهر در دبیرستان شهید علی ملک زاده به صدا در آمد.

ساختمان جدید تکیه مشایی آمل افتتاح و به بهره برداری رسید

نیکپور : ساخت بنا جدید در 5 طبقه بامساحت 1550 متر مربع و با بازسازی بنای قدیمی به مساحت 600 متر مربع توسط دکتر حمید طاهری پور با هزینه ای بالغ بر 19 میلیارد انجام شد.

برگزاری همایش بزرگ رزمندگان گردان مالک اشتر لشگر 25 کربلا در آمل +عکس

همایش بزرگ رزمندگان گردان مالک اشتر لشگر 25 کربلا در آستانه امام زاده ابراهیم آمل برگزار شد.

ابتکار زیبای شورای اسلامی شهر و شهرداری امام زاده عبدالله با رویکرد جنگلی بدون زباله

شهردار امام زاده عبدالله : اجرای طرح راه بندپارک جنگلی آلشرود در ورودی جاده سنگ درکا شهر امام زاده عبداله در راستای حفظ محیط زیست می باشد.

جلسه ستاد گراميداشت هفته دفاع مقدس، در فرمانداري شهرستان آمل برگزار شد

معاون فرماندار آمل:جهت شناساندن شهدا کوتاهي اگر صورت گرفته از سوي مسئولان امر بوده است

پایان انتقام گیری فضای مجازی در آمل

رییس پلیس فتای مازندران : کارآگاهان پلیس فتای آمل ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، با بررسی های همه جانبه موفق شدند متهم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند .

دستگیری جاعل عنوان و دستگيری سارق ساختمان های نیمه کاره در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل : ماموران پس از توقیف خودروی این متهم در بازرسی از آن تعدادی تجهیزات نظامی، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر، آلات استعمال و یک دستگاه ترازوی توزین مواد کشف کردند.

پیشرفت 35 درصدی عملیات ساخت دیواره سد هراز

فرماندار ویژه آمل : عملیات ساخت دیواره اصلی که از عمق 30 متری پایین تر از سطح رودخانه شروع گردید به زودی به پایان خواهد رسید.

آمل در یک روز بارانی از نگاه دوربین بهروز خسروی

بهروز خسروی عکاس برجسته مازندران در جدیدترین گزارش خود به شکار لحظه هایی از آمل در یک روز بارانی پرداخت.

گزارش تصویری کمال آنلاین از یادواره 46 شهید منطقه سنگچال آمل

یادواره 46 شهید والامقام منطقه سنگچال از توابع بخش امام زاده عبدالله آمل برگزار شد / عکس: مجید ناییج

شبیه سازی واقعه غدیرخم از نگاه دوربین بهروز خسروی

بهروز خسروی عکاس برجسته مازندران در این گزارش خود به شبیه سازی واقعه غدیرخم پرداخت.

زنگ مهرومقاومت در سال تحصیلی جدید در دبیرستان شهید علی ملک زاده نواخته می شود

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : ساماندهی و سازماندهی همکاران و دانش آموزان در دو مقطع متوسطه اول و دوم انجام شد

تصویب یک فوریتی طرح پیشنهادی وصولی مطالبات بانکها در صحن علنی مجلس

نماینده مردم آمل درمجلس : طراحی داده شد که بانکها به سراغ خودبدهکار بروند واگر بدهکار قادر به پرداخت نمی باشد بطرف ضامن برود ویک فوریتی این طرح به تصویب رسید.

نشست تخصصی فعالان اقتصادی مازندران با رئیس سازمان توسعه تجارت ایران درآمل

معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت ورئیس سازمان توسعه تجارت ایران : ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی ضعیف با هدف رشد و ماندگاری آنها و بازبینی می شود

گزارش تصویری کمال آنلاین از همایش تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان آمل

همایش تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان آمل همزمان با هفته دولت در سالن اداره ارشاد آمل برگزار شد.

اعلام آمادگی مسئولان شهرستان آمل برای برپایی باشکوه موکب ویژه اربعین حسینی در عراق +عکس

امام جمعه آمل : فعالیت های خوبی در حوزه اربعین صورت می گیرد که ضروری است تا در راستای ترویج فرهنگ حضور در مراسم اربعین حسینی کوشا باشیم.

ابتکار جالب فرماندار ویژه آمل در افتتاح پروژه های هفته دولت و همراهی با خبرنگاران

سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در مراسم افتتاح پروژه ها در پنجمین روز از هفته دولت در خودرو خبرنگاران نشست و به افتتاح پروژه ها رفت.

امام جمعه دابو ودشت سر در خطبه های نماز جمعه تاکید کرد ؛

ضرورت ارائه بسته حمایتی در امر کشاورزی

توافق هایی با مسئولان دانشگاه ازاد اسلامی برای اختصاص اعتبار وکمک برای ساخت بیمارستان جدید آموزشی/ بررسی تعرفه های پزشکی در کمیسیون پزشکی مجلس

نماینده مردم آمل درمجلس: مجلس گلایه برخی پزشکان ومشکلات مربوط به این بخش ازجمله تثبت تعرفه های پزشکی را درکمیسیون پزشکی مجلس بررسی ودرصورت نیاز بازنگری خواهد کرد.

نخستین امام جمعه بخش لاریجان آمل معرفی شد

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران : برای دشمنان، نماینده، امام جمعه، فرماندار، اصولگرا و اصلاح طلب تفاوتی با یکدیگر ندارند چرا که همه ما در کشتی انقلاب نشسته ایم و آن ها با اصل انقلاب و نظام مشکل دارند.

انتخابات هيأت رئيسه شوراهای اسلامی 4 شهر آمل برگزار شد +اسامی

فرماندار ویژه آمل : شوراها بايد برنامه زمانبندي چهارساله مدون داشته باشند و طبق برنامه زمانبندي شده عمل نمايند و کار شورا نظارت بر عملکرد شهرداري مي باشد.

آرای وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس دهم + جدول

وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم امروز خود را در معرض رای اعتماد نمایندگان مجلس قرار دادند.

حضور مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در نمایشگاه توانمندی های اقتصادی ایران در روسیه +عکس

مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در نمایشگاه توانمندی های اقتصادی ایران در شهر ولگاگراد روسیه شرکت کرد.

گمانه زنی ها درباره استاندار آینده مازندران فقط در حد گمانه زنی است

رییس کمیته شاهد ستاد روحانی در مازندران: تمامي تصميمات نهايي و تاييد شده بايد از طريق سخنگوي اين جمع به رسانه ها و مردم شريف برسد و گمانه زني هاي رسانه هاي محترم بابت هر گونه خبري همانطور كه عرض شد گمانه زني است.

ضرورت نظارت بر عدم ورود برنج خارجی / راه اندازی سد هراز از مطالبات کشاورزان است

امام جمعه دابو و دشت سر گفت: خدمات ارزنده جناب دکتر یوسفیان به کشاورزان و تقدیر از ایشان به خاطر نظارت بر عدم ورود برنج خارجی و قطعا انجام این کار در ایام کشاورزی ظلم به کشاورزان هست

مدیران کشور قدر جوانان را به بهترین نحو ممکن بدانند

معاون امور بین الملل دفتر رهبر انقلاب : مدافعان حرم و رزمندگان ما در سوریه و عراق خوب تشخیص داده و با بصیرت والایشان راه را پیدا کردند.

تخصیص اعتبار قطره چکانی برای طرح های نیمه تمام عمرانی

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس ،گفت:اعتبارات طرح های نیمه تمام عمرانی به صورت قطره چکانی اختصاص داده می شود و این امر باعث شده که مردم همچنان منتظر به نتیجه رسیدن این طرح ها باشند.

متوقف کردن روند تملیک واحدهای تولیدی توسط بانکها / پرداخت تسهیلات 1700 میلیارد ریالی به واحدهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران : در حال حاضر 160 واحد راکد داریم که اگر قرار بود با سرعت گذشته پیش رود باید الان 350 واحد راکد می داشتیم.

بهبود معیشت و زندگی آبرومندانه مطالبه اصلی کارگران ساختمانی است

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل در جمع خبرنگاران : تا زمانی که کارگران ساختمانی حاضر می‌شوند با دریافت دستمزدهای پایین تن به هر کار پرخطری بدهند؛ نمی‌توان نسبت به بهبود معیشت و آبرومندانه زیستن برای آنان دل بست.

استعلام هر 15روز از گمرک برای ممنوعیت واردات برنج

نماینده مردم آمل درمجلس ؛ براساس اعلام گمرک کشور از فروردین ماه امسال وهمزمان با آغاز کشت برنج واکنون که زمان برداشت این محصول درکشور درحال انجام است، هیچ وارداتی نداشتیم.

آغاز ثبت نام از خادمین موکب کربلا ویژه اربعین حسینی در عراق

مسوول ستاد خادمين كربلا استان مازندران : هم ميهنان عزيز همواره مي توانند كمك ها و نذورات خود را به شماره كارت ٦٢٧٣٨١١٠٧٤٩٢١٤٩٢ بنام ستاد مردمي خادمين كربلا واريز نمايند.

عجیب و غریب نیست!/سید محسن مرعشی مرزنگو

"ندید بدید" هایی که دیروز و در خانه ی ملت، با حرکات جلف و سبکشان، آبروی نداشته ی خود و داشته ی سایرین و ملتی را در منظر میلیون ها نفر به حراج گذاشتند!

تلنگر خبرنگاران به بعضی ازمسئولین آنها را از خواب زمستانی بیدار می کند

امام جمعه آمل : نقد منصفانه شما مدیران خفته را بیدارمی کند وقلمی رابزنید که دارای تعمق ، تفکر واندیشه باشد که خدای ناکرده با آبروی مردم بازی نکنید که خدا واهلبیت فرمودند آبرو مومن از کعبه همه بالاتراست .

عصر مشروطیت در ایران و حلقه مفقوده اعتدال/یادداشتی از لطف الله آجدانی پژوهشگر تاریخ و نویسنده

تجربه انقلاب و‌نظام مشروطیت در ایران نشان داده است که سهم انقلابیون افراطی در تاریخ و جامعه ایران و کتاب انقلاب و نقش و پیامدهای ویرانگر و زیان بار سیاست و اقدامات افراطی گرایانه و خشونت طلبانه آنان چیزی نیست جز تباهی ایران و تزلزل همان انقلاب و نظامی که انقلابیون افراطی داعیه دلبستگی و حفظ آن را دارند.

توصیه مقام معظم رهبری به ریاست محترم جمهوراین بود که بامردم باشید و دردل مردم باشید

امام جمعه دابو ودشت سر : کمک کار دولت محترم خواهیم بودبه شرطِها وشروطِها ان شاءالله برسندبه منویات مقام معظم رهبری وارتباط خارجی هم داشته باشند.

رهبر معظم انقلاب حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ کردند+ متن کامل

رهبر معظم انقلاب با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

در جلسه هم انديشي صنعت شهرستان آمل چه گذشت ،

شناسنامه دار نمودار واحدهای تولیدی فعال / اتاق اقتصاد مقاومتي/ شعبه ای در دادسراي آمل براي رسيدگي به مشکل صنعتگران

نحوه ارائه وام مسکن نسخه شفابخش رفع مشکل متقاضیان خرید خانه نیست/تاکید بر ارائه طرح جدید برای خانه دار شدن مردم

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس :عدم توانایی مالی مردم در خرید خانه و رکود در بازار به سوق متقاضیان به بازار اجاره بهای مسکن منجر شده است.

در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی آمل مطرح شد؛

از حضور وزیر بهداشت تا انتقاد فرماندار ویژه آمل از بی توجهی مسئولین نسبت به سلامت شهروندان

نشست هم اندیشی بصیرت عاشورایی ویژه ماه های محرم و صفر برگزارشد

امام جمعه آمل : عزاداری های ماه های محرم و صفر باید در مقام والای خاندان عصمت و طهارت باشد که به این منظور دقت و توجه شایسته ای صورت گیرد که یک ضرورت است.

قطعی چند ساعته برق در آمل / همه از استان آمدند اما مردم توسعه زیرساختها را می خواهند !!!

مدیرعامل برق منطقه مازندران و گلستان : یک ترانس برق به ‌دلیل قدیمی بودن و اینکه ظرفیت لازم برای تأمین برق را نداشته و تمام لوازم سرمایشی وارد مدار شده دچار حریق شده است.

ضرورت توجه نسبت به قیمت برنج و حمایت از کشاورزان / نمازجمعه پایگاه مقابله با فتنه است

امام جمعه دابو ودشت سر : کالبدشخصیتی آمریکا فریبنده است ازآن روباه پیرمکارانگلیس گرفته که چندسال گذشته فیلمی راساخته که هم رهبریت عربستان رادرآن فیلم نشان داده وهم ترامپ رادرآن فیلم آورده یعنی نقاش اصلی نظام استکباری انگلیس است.

آمریکا یک قدرت پوشالی است/ ایران خار چشم آمریکا

نماینده مردم آمل در مجلس : ایران تنها کشوری در دنیا است که می‌گوید ما بدون آمریکا و اروپا می‌توانیم زندگی کنیم و هرکشوری با هر امکاناتی می‌تواند روی پای خود بایستد و این مساله خار چشم آمریکا است.

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت استان خبرداد :

برای کمک به تولید استان بزودی همکاری گسترده این تشکل با صدا و سیمای مرکز مازندران شکل می گیرد

نامه دهیاران بخش دابودشت آمل به نماینده مردم شریف شهرستان آمل در مجلس

در این نامه آمده است: از آنجائیکه به علت مداخله برخی نهادها و نمایندگان محترم مجلس در ادوار گذشته از تصویب لایحه جامع قانون دهیاریها خودداری نموده اند.

ضرورت وجود عزم ملی برای توسعه تجارت خارجی

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت و مسئول کمیته توسعه صادرات تولیدات صنعتی و معدنی استان :فعالان اقتصادی موفق عضو تشکل های بخش خصوصی بعنوان رایزن بازرگانی اقتصادی در کشورهای خارجی فعال شوند.

پرونده‌ اعطای وام، در بانکها خاک می‌خورد/ بی‌اعتنایی به پرداخت

اگرچه اکنون طرح‌هایی برای اجرا به نظام بانکی تکلیف می‌شود که پیاده‌سازی آنها به نفع مردم است؛اما بانکها روی خوشی به آنها نشان نمی‌دهند و همین امر، منجر به صف پرونده‌هایی شده که خاک می‌خورند.

ضرورت مدیریت صحیح تولید و اشتغال / از وزرای دارای خلاقیت و نوآوری استفاده شود

امام جمعه دابو ودشت سر : خیلی ها دارند دم از ولایت می زنند ولی نیستند اعتقادات شما پیش کش شما ولی فکر نکنید که این مردم اهل درک و شعور نیستند این مردم می فهمند .

اگر شهدا سینه سپر نمی‌کردند، امروز تهران و خوزستان دست چه کسی بود

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: بعضی نمی‌فهمند اگر شهدا سینه سپر نمی‌کردند، امروز تهران و خوزستان دست چه کسی بود.

اولین جلسه هم اندیشی گروه تولید و بازرگانی انجمن برنج ایران درآمل برگزار شد

رئیس انجمن برنج ایران : وظایف این کارگروه براساس وظایفی که انجمن دارد از قبیل اجرایی، مشورتی ، علمی و فنی می باشد که برای پیشبرد اهداف از دیدگاه کارشناسان استفاده می‌کنند.

موسیقی پاپ ما به کجا می رود؟!/ سید محسن مرعشی مرزنگو

موسیقی پاپ، موسیقی مردمی است، موسیقی کوچه و بازار است و بالطبع بازتاب اندیشه و تفکر و دغدغه ی عامه ی مردم در جامعه می باشد؛ اما آیا تفکر و اندیشه ی مردم ما تا این اندازه سطحی و رو شده است؟!

دلنوشته نماینده کارگران آمل با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران

رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل و نماینده کارگران : از معدن شن بازدید کردید در این شهر آمل الان حدود چند ماه است که شنهای معدنها دارای آهک می باشد و تمامی کارگران ساختمانی دچار مشکل شدند.

زمینه ثبت ملی آمل؛ پایتخت برنج کشور فراهم شود

امام جمعه دابو ودشت سر : سوء مدیریت آن موجب می شود محیط زیست مان منجر به خطر و اشاعه ی سرطان شود

بازدید رئیس، اعضای شورای شهر و شهردار آمل از شهرداری مشهد

شهردار آمل : جهت بهره برداری از تجارب مفید شهرداری کلانشهر مشهد مقدس و سازمانهای وابسته ضمن بازدید با مدیران شهرداری مشهد و سازمانهای وابسته دیدار و گفتگو کردند.

درجلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل چه گذشت ؟

برپائی اجتماع بزرگ محرم درهفتم ماه محرم /توجه به شبیخون فرهنگی دشمن /وضعیت حجاب در سطح ادارات وشهر /راه اندازی انجمن متخصصان لباس درشهرستان

به سخنان فاقد وجاهت قانونی در خصوص آستان امامزاده هاشم آمل توجه نمی کنیم

بخشدار لاریجان : آستان امامزاده هاشم طبق ماده 14 قانون تقسیمات کشوری متعلق به بخش لاریجان شهرستان آمل است و به حرفها و سخنان فاقد وجاهت قانونی توجه نمیکنیم.

با دستور وزیر کشور منتظر تحویل بقعه امام زاده هاشم به اوقاف لاریجان هستیم

نماینده مردم آمل درمجلس : جهت تحویل و صدور احکام هیات امنا منتظر اقدام مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران هستیم تا این امام زاده در تولیت اداره اوقاف و امورخیریه لاریجان قرار گیرد.

زمینه تحقق شعار سال فراهم شود / ضرورت حمایت از کشاورزان

امام جمعه دابو ودشت سر : کسی که اهل نماز و روزه و مسائل دینی نیست و به خدا معرفت نداشته باشد نمیتواند مشکلات مردم را حل کند

مدیرکل آموزش و پژوهش استان مازندران در گفت و گو با مازندمجلس؛

مصادره كردن پیروزی دكتر روحانی را منصفانه نمی دانم/ در عملكرد ربیع فلاح نقاط ضعف و قوت با هم دیده می شود/ عزل مدیران نا همسو با اصلاحات و اعتدال یك مطالبه ملی ست

از سوی جمعی از مسئولان استانی صورت گرفت؛

قدردانی از تلاش و زحمات مهندس سیامک سلامت پور رییس هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران

برگزاری کارگاه بین المللی پایش وکنترل هاری در مازندران با حمایت انستیتو پاستور ایران

پيشگيري از بيماري هاي عفوني از 16 الی 27 مهر ماه 1396 در آمل برگزار می شود

وظیفه افسران جنگ نرم ((آتش به اختیاران))یادداشتی از حجت الاسلام رسول علیخانی دانشجوی دکتری مبانی حقوق اسلامی

سربازان در عرصه فرهنگی بعنوان افسران جنگ نرم باید به خوبی ابزارهای مقابله با دشمنان و مهاجمان فرهنگی را بشناسند تا به خوبی بتوانند با ابزارهای مناسب فرهنگی در مقابل تهاجمات فرهنگی به خوبی ایستادگی نمایند

ضرورت حمایت دستگاه قضایی از تولید و اشتغال / آتش به اختیار به مفهوم توهین به مسئولین نظام نیست

امام جمعه آمل : امروز دستگاه قضا با حمایت از سرمایه گذاران تولید و اشتغال رادر این شهرستان ایجاد کنند و از فرماندار آمل که در این مدت کوتاه توانستند در این جهت گامی بردارند تشکر و قدردانی می شود.

مدیر و اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات مازندران مشخص شدند

جلسه انتخاب و آغاز فعالیت هیئت رئیسه دوره هفتم خانه مطبوعات مازندران با حضور مدیر مطبوعات اداره کل ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

تحریم های جدید آمریکا علیه ایران به توافق هسته ای ضربه می زند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با بیان اینکه تحریم های جدید به برجام ضربه می زند، گفت: این اقدمات هیچ اثری در داخل ایران ندارد؛ ما یاد گرفته ایم که چگونه با تحریم های آمریکا زندگی کنیم.

ضرورت هوشیاری در برابر آسیب های فضای مجازی و تلاش برای گسترش معنویت

فرماندار ویژه آمل : سازمان تبلیغات اسلامی با ابزار تبلیغی که در اختیار دارد به خوبی می‌تواند هجمه‌های دشمنان در فضای مجازی و جامعه را خنثی کند

جلسه شورای اداری شهرستان در دابو و دشت سر برگزار شود

امام جمعه دابو ودشت سر : مشکلات اقتصادی ، مشکلات فرهنگی و سیاسی ، در حول محوری و اقتصاد مقاومتی حل خواهد شد

گزارش تصویری کمال آنلاین از راهپیمایی باشکوه روز قدس مردم دابودشت و دشت سر

راهپیمایی باشکوه روز قدس مردم دابودشت و دشت سر با حضور پرشور مردم این دیار ولایت مدار و همیشه در صحنه برگزار شد.

ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس پاسخ محکمی به دشمنان می دهند

نماینده مردم آمل در مجلس : آحاد ملت شریف ایران اسلامی همچون همیشه حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس دارند که از همه عزیزان برای حضوری حماسی دعوت می کنیم.

کمال آنلاین گزارش می دهد :

مسیر راهپیمایی و سخنرانان روز قدس شهرستان آمل اعلام شد

ضرورت توجه به کشاورزان / دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین برنمی داریم

امام جمعه دابو ودشت سر : به فضل خدا با این روند آینده ای روشن در مسیر نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود و در مقابل فتنه و نفوذ دشمن سربلند بیرون خواهیم آمد.

ضرورت جلوگیری از واردات برنج خارجی / انتقاد از افزایش قیمت حامل های انرژی

امام جمعه آمل گفت: نماینده مردم آمل در مجلس در سال گذشته با پیگیری های لازم جلوی واردات برنج خارجی را گرفتند اما سودجویان در تلاش هستند تا برنج خارجی را وارد کنند که ضرورت دارد جلوی آن گرفته شود.

اجازه ورود برنج خارجی را نمی دهیم

امام جمعه دابو و دشت سر در گفتگو با کمال آنلاین : قاطعانه از ورود برنج نامرغوب سرطان زا و بی کیفیت توسط یک عده افراد سودجو ایستادگی خواهیم کرد

دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تجهیز مرکز شیمی درمانی آمل کوتاهی می کند

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل : خوشبختانه با امضای تفاهم نامه ای با دانشگاه علوم پزشکی مقرر شد که ساخت مرکز توسط مجمع خیرین صورت گیرد و تجهیزات آن توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام شود.

حذف پرداخت مالیات ارزش افزوده شالیکوبی ها با هدف حمایت از کشاورزان

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین :: زمانی که کشاورزان شالی ها را به شالیکوبی می بردند عددی از آنها بابت مالیات بر ارزش افزوده گرفته می شد که حذف شده است.

تشریح جزییات حادثه تروریستی مجلس از زبان دکتر یوسفیان ملا

نماینده مردم آمل در مجلس افزود: بهترین عزیزان به شهادت رسیدند که8 نفر از این شهدای گرانقدر از کارکنان مجلس شورای اسلامی و مابقی از هموطنان عزیز بودند.

حادثه تروریستی تهران سبب رسوایی بیش از پیش حامیان آشکار و نهان آنها شد

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: این اقدام تروریستی سبب رسوایی بیش از پیش تروریست ها و حامیان آشکار و نهان آن ها شد.

کوچک‌تر از آنند که بر اراده ملت تأثیر بگذارند

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از دانشجویان درباره‌ حادثه‌ی تروریستی امروز تهران، تاکید کردند: این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، این‌ها هم در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت.

تجربه ای تلخ از ادغام وزارتخانه ها/ استقبال از ارائه لوایح تفکیک سه وزارتخانه به مجلس

نماینده مردم آمل درمجلس : تجربه بیانگر این است ادغام وزارتخانه ها در گذشته تاثیرات خوبی به همراه نداشته است.

نامه سرگشاده لطف الله آجدانی به علی اصغر یوسف نژاد

ربیع فلاح چه بماند، چه برود؛ اخلاق و انصاف باید بماند!

دولت دوازدهم تحت فرامین رهبری باشد

امام جمعه دابودشت و دشت سر گفت: نسبت به سرمایه های ملی مان ان شاءالله دقت کافی را داشته باشند و دولت و کابینه ای را داشته باشیم که در تحت فرامین رهبری باشد .

شرایط کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری باید در قانون تبیین و شفاف شود

رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس گفت: برخلاف انتخابات شوراها و مجلس شرایط کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری به تفصیل مشخص نشده است.

فرماندار جدید رهاورد عملکرد اصلاح طلبان آمل

باید در نظر گرفت در شرایط کنونی نزد دولت تدبیر و امید، یوسفیان ملا به سبب نقش اش در حمایت انتخاباتی از دکتر روحانی و نیز نیاز دولت به حمایت او در مجلس برای تقویت کابینه دوازدهم، نقش و نیازی به مراتب مهم تر از نقش ضعیف شورای هماهنگی اصلاح طلبان آمل و نیاز دولت به این افراد است.

آمادگی مجلس برای تحقق اهداف دولت دوازدهم / کابینه جوانتر باشد

نماینده مردم آمل درمجلس : مردم انتظار دارند که دولت و کابینه بر اساس سیاست های کلی نظام و در چارچوب قانون برنامه های توسعه ای کشور را اجرایی و شاهد ایرانی آباد باشند.

مردم با مشارکت عالی نشان دادند که برنده واقعی آنها هستند

امام جمعه دابو ودشت سر آمل : رمضان ماه فرصت سازی است و باید از این فرصت به دست آمده فرصت سوزی نکنیم و از برکات ماه استفاده کنیم برای خود سازی

زمین گیر شدن خودروهای عبوری جاده هراز به خاطر اشتباه در عرضه بنزین!!!

خودروهای عبوری جاده هراز جمعه شب به خاطر عرضه گازوئیل به جای بنزین در یکی از جایگاههای عرضه فراورده های نفتی در این مسیر زمین گیر شدند.

۲۰۰ هزار تومان قیمت هر رای خریداری شده در انتخابات ساری/ احتمال تکرار انتخابات

دامادی گفت: بنابر گزارشاتی که رسیده و صحبت هایی که انجام دادیم خوشبختانه نیروی انتظامی شهر ساری در این ماجرا ورود کردند و ما شاهد دستگیری عده ای از متخلفین بودیم.

حضور جدی ادبیات نوگرایی و گفتمان اصلاحات از مشروطه تا امروز

لطف اله آجدانی : جدا از توجه به نوگرایی و اصلاح‌طلبی عملگرایانه از سوی بعضی از درباریان و رجال سیاسی عصر قاجار، در سفرنامه‌ها، مطبوعات و نشریات، کتاب‌های متفکران و روشنفکران عصر قاجاریه و به ویژه مشروطیت نیز گفتمان و ادبیات نوگرایی و اصلاحات حضور جدی دارد، حضوری که فراتر از محدوده اصلاحات از بالا و درون حاکمیتی به لایه‌های اجتماعی کشانده می‌شود.

لزوم بازنگری در قانون اساسی با امر مقام معظم رهبری

نماینده مردم آمل در مجلس در نطق میان دستور بر لزوم بازنگری در قانون اساسی با امر مقام معظم رهبری تاکید کرد.

برای تست موشک منتظر اجازه آمریکایی ها نمی مانیم

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه اجتماع در عربستان ارزشی نداشت، گفت: نیاز به تست موشک داشته باشیم تست خواهیم کرد.

برنامه آمریکا برای بازتعریف پرونده سوریه تا تابستان سال آینده

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: آمریکایی ها می خواهند حداکثر تا تابستان سال آینده، چند پرونده منطقه ای از جمله پرونده سوریه و ایجاد منطقه امن در شمال این کشور را بازتعریف کنند.

خود را متعهد به برنامه‌هایم می‌دانم/ ملت پیروز انتخاباتند

رئیس‌جمهور منتخب با بیان اینکه خود را متعهد به برنامه‌های اعلام شده می‌دانم، گفت: با قدرت در این مسیر گام‌ برخواهم داشت.

همه به نظام جمهوری اسلامی رای دادند/ توصیه به تلاش جوانانه

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی رئیس جمهور و دولت آینده را به کار و تلاش پرانگیزه و اندیشیده و جوانانه توصیه و تاکید کردند.

حسن عباسی در همایش تراز انقلاب اسلامی در آمل چه گفت؟

عباسی بیان داشت: آقای جلیلی در آغاز راه بزرگوارانه کنار رفتند و آقای قالیباف نیز در اوج اقبال عمومی استعفا از انتخابات دادند تا به نفع تغییر و مردم باشد و این روحیه انسان مجاهد را نشان می دهد.

سخنی با مدعیان حقوق شهروندی در آمل به بهانه نصب پوسترهای تبلیغاتی بر دیوارهای شهر!!!

بیائیم حرف را به عمل تبدیل کنیم و ما که مدعی خدمت گذاری بمردم هستیم در این روزهای باقی مانده از تبلیغات به طرفداران خود بگوئیم که ما راضی نیستیم که شهرمان کثیف شود.

وزرای سابق نفت و بهداشت در همایش ستاد حجت الاسلام رییسی در آمل چه گفتند؟

وزیر سابق نفت :تحریم های ظالمانه ای علیه مردم ایران اسلامی اجرا کردند و فکر می کردند فلج کننده است که همه ابزارهای لازم را به کار گرفتند که نتوانستند کاری از پیش برند.

معرفی مهندس سید میلاد جلالی (181) و تشریح برنامه های این کاندیدای انتخابات شورای شهر آمل

وی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی گرایش زراعت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر فارغ التحصیل گشته است.

مشروح سومین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات

سومین مناظره زنده تلویزیونی داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری عصر امروز (جمعه) برگزار شد که کاندیداها به بیان دیدگاه های خود در مسائل اقتصادی پرداختند.

متن کامل دستورالعمل فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات منتشر شد

نامزدها و طرفداران آنها به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه نامزدهای دیگر در فضای مجازی نبوده و تنها می توانند شایستگی های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح کنند.

باید برای مناظره سوم به کاندیداها تذکر جدی داده شود

نماینده مردم آمل درمجلس، گفت: برخی کاندیداها هیچ پاسخ دقیق و قانع کننده ای به مردم بابت پرسش ها نمی دهند و به بیان موضوعات غیر مرتبط و غیر واقعی می پردازند.

مبارزه با مفاسد اقتصادی به ابزاری برای کوبیدن رقبای سیاسی تبدیل شد

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به اینکه زمینه مبارزه واقعی با فساد به معنای واقعی کلمه فراهم شود،گفت:متاسفانه موضوع"مبارزه با مفاسد اقتصادی"به ابزاری برای کوبیدن رقبای سیاسی تبدیل شده است.

نشاط اجتماعی با شعار محقق نمی شود

بیژن نوباوه ادامه داد: این ملت به جایی رسید تا آینده خود را از طریق انتخابات رقم زند که بزرگترین پیروزی برای ملت ایران اسلامی است و خود اساس برگزاری انتخابات در کشور ما موضوعیت دارد.

انتقاد از نداشتن فرماندار در شهرستان آمل / ما مسئول ترسو نمی خواهیم

امام جمعه دابو و دشت سر گفت: دیروز تشییع جنازه پدر دو شهید را داشتیم چه کسی بودید کجا بودند ؟ چون ما فرماندار نداریم چون در یک دوره ی چهار ساله ما چندین سرپرست داریم چون شأنیت آمل را نمی بینید.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

نیروهای انقلاب در دفاع از حقوق مردم پیروز شدند؛ روحانی و احمدی‌نژاد مناظره کنند تا بهانه‌ها تمام شود؛ روسیاهی به مسئولان ماند نه به کارگران؛ وزیر تجارت یا آموزش و پرورش و هدیه برانکو به میثاقیان؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

450بازرس وسربازرس انتخابات شورای شهر وروستا وریاست جمهوری را نظارت میکنند.

رئیس هیات بازرسی انتخابات آمل :در تمامی صندوق های انتخابات، نمایندگان هیات های بازرسی حضوری فعال خواهند داشت و روند انتخابات را بررسی می کنند.

نقدهای نبویان به دولت در نشست انتخاباتی آمل

حجت الاسلام نبویان بیان داشت: وقتی از دولت انتقادی صورت می گیرد واکنش نشان می دهد و بعنوان نماینده مجلس شورای اسلامی از دولت انتقاد داشتم اما چندین بار با شکایت آنان دادگاهی شدم.

دولت تدبیر و امید یک دولت خسته است

قائم مقام ستاد حجت الاسلام رئیسی در مازندران گقت: عملکرد دولت در بحث سیاست خارجی، اقتصادی، اشتغال موفق نبود و‌ هر روز شاهد تعطیلی کارخانجات و فعالان اقتصادی هستیم، متاسفانه دولت بجای اینکه جلوی تورم را بگیرند رکود ایجاد کردند

خرداد ۹۲ روحانی به اصلاح طلبان وابستگی تشکیلاتی نداشت

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه دولت ضعف داشته است گفت: در خرداد ۹۲ در گام اول گام درستی برداشتیم، شاید خیلی ها تصور نمی کردند ما به فردی که وابستگی تشکیلاتی به گفتمان اصلاحات ندارد، برسیم.

توجه به تولید داخلی زمینه ساز حل مشکلات اقتصادی / واکنش نسبت به توهین ساحت مقدس امام رضا

امام جمعه دابو ودشت سر :سلامت محيط كار و افزايش سهم دستمزد در هزينه توليد از عوامل موفقیت آمیز محیط کارگری می باشد.

ایران در انتظار اعتدال و اعتدال در انتظار روحانی

لطف الله آجدانی پژوهشگر تاریخ و معاون ستاد دکتر روحانی در مازندران / دولت تدبیر و امید نشان داده است که دولت برنامه ریزی های کارشناسانه و مدیریت علمی است

سخنرانی، میزگرد و‌ مناظره در راه است/برای پیروزی دروغ نمی گوییم

لطف الله آجدانی : ما با استفاده از روش های سخنرانی و میزگرد و‌ مناظره در کنار سایر ابزارها و شیوه های تبلیغات انتخاباتی، به دنبال عقلانی کردن فضای رقابت ها هستیم

ردصلاحیت ها سیاسی نبود

عضو هیات نظارت انتخابات آمل افزود: برخی از سیاسی بودن رد صلاحیت‌ها در شهر و روستا سخن به میان آورده اند ، باید در پاسخ به آنان تأکید کرد که مطلقاً چنین نبوده است.

نامزدهای انتخابات قول بدهند نگاهشان به بیرون از مرزها نخواهد بود

رهبر معظم انقلاب در بیانات امروز خود در دیدار با مسئولان نظام تصریح کردند: نامزدهای انتخابات قول بدهند برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه‌ اقتصادی، نگاهشان به بیرون از این مرزها نخواهد بود.

آمادگی واگذاری شرکت دیزل سنگین ایران به بخش خصوصی / ضرورت حمایت از سرمایه گذاری

میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: صنعت دیزل سنگین ایران در خاورمیانه تک است و در دنیا تنها شش کشور آن را دارند که بخش خصوصی می تواند ورود کرده و شرکت دیزل سنگین ایران را خریداری کند و در این حوزه فعالیت داشته باشد.

برنامه های سفر مهندس میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به آمل

مهندس سید مصطفی میرسلیم از کاندیدای ریاست جمهوری روز دوشنبه ۴ اردیبهشت ۹۶ در اولین سفر کاندیدای ریاست جمهوری به شهرستان آمل و استان مازندران سفر خواهد کرد.

ضرورت برگزاری مناظرات زنده انتخاباتی / عزم جدی برای حل مشکلات معیشتی باشد

حجت الاسلام مهدی تقی زاده آملی امام جمعه دابو و دشت سر در بخشی از خطبه های نمازجمعه این هفته بر ضرورت برگزاری مناظرات زنده انتخاباتی تاکید کرد.

رصد فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی / از هیچ تخلفی چشم پوشی نمی شود

عضو هیات نظارت انتخابات آمل: : به وظیفه خود برابر قانون بدون رودر بایستی ملاحظه قومی و حزبی به منظور كمك به راهيابي داوطلبان شايسته تر به شوراهابرای آینده شهر ها و روستا ها عمل میکنیم.

انتقاد از عملکرد بانک ها در بخشش سود و جرایم دیرکرد / رونق بازار سوداگری با خروج سپرده های بانکی

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره وضعیت بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی کمتر از100میلیون تومان گفت:متاسفانه عملکرد بانک ها در بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی مناسب نیست.

تقدیر مدیران از افزایش یارانه اقشار دهک های پایین جامعه توسط دولت

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران : دولت تدبیر وامید همواره در جهت منویات مقام معظم رهبری گام برداشته و اتفاق های بسیار خوب اقتصادی مانند مثبت شدن رشد اقتصادی کشورمان و روند نزولی نرخ تورم گواه این مهم می باشد.

چهره هایی که دوباره هوای پاستور کرده اند

ثبت نام از نامزدهای ریاست جمهوری دوازدهم روز گذشته در حالی به پایان رسید که برخی چهره ها، تجربه نام نویسی در دوره های قبل این هماورد سیاسی را داشتند.

ضرورت حضور پرشور و حداکثری در انتخابات / مردم گزینه های اصلح را انتخاب کنند

امام جمعه دابو و دشت سر: امروزتبعیت ازولایت مطلقه فقیه هم درتحت ولایت اهل بیت عصمت وطهارت است زعامت ولایت امروزوبهره مندی ازدین ودین باوری هست که درمحضرولایت فقیه باشیم دراین صورت است که اهل تقوی هستیم

توضیحات حسن اسماعیلی(مسول ستاد تبلیغاتی دکتر احمدی نژاد در انتخابات ۸۴ - مازندران ) پیرامون ثبت نام دکتر محمود احمدی نژاد

با عنایت به توصیه صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم حضور ریس جمهور سابق در انتخابات پیش رو، ثبت نام ایشان را امری اشتباه و خطایی بزرگ دانسته که جای هیچگونه توجیهی در این باب وجود ندارد.

در دیدار امام جمعه دابودشت و دشت سر با حضرت آیت الله جوادی آملی چه گذشت؟

اختصاصی کمال آنلاین/ حجت الاسلام مهدی تقی زاده آملی امام جمعه دابودشت و دشت سر با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار کرد که گزارش آن بدین شرح است...

مکان دائمی برای هیئت‌های نظارت در نظر گرفته شود

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مازندران : در استان مازندران دستگاه‌های اجرائی همکاری خوبی داشته‌اند و بر اساس روابطی که وجود دارد، دستگاه‌های دولتی امکاناتی را در اختیار هیئت نظارت قرار دادند.

ضرورت اقدام جهادی برای تولید و مصرف داخلی / اشتغال نیاز امروز جامعه است

امام جمعه دابو ودشت سر :نياز امروز جامعه و توليد موتور محركه است و لازمه اين امر مهم، اقتصاد قدرتمندى است كه مبتنى بر ساخت درونى قدرت اقتصادى باشد.

حمله موشکی آمریکا به سوریه/حمایت هم‎پیمانان از یاغی گری ترامپ

ارتش ایالات متحده آمریکا به بهانه حمله خان شیخون با ۵۹ موشک «تام هاوک» به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه حمله کرد.

اخطار به 15 کاندیدای متخلف در تبلیغات زودهنگام

رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر آمل : تاکنون هیچ پرونده ای جهت بررسی صلاحیت ها ارسال نشده است و این شایعات صحت ندارد.

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاههای آمل در پی بی حرمتی به آیت الله جوادی در صداوسیما

بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل اقدام تاسف بار و بی حرمتی اشکار به مرجع عالی قدر آیت الله جوادی آملی را هیچ گاه برنتابیده و تحمل نخواهد کرد و در این راستا مطالبه جدی در راستای پاسخگویی و عذرخواهی عامل دخیل در این بی حرمتی آشکار را ، از این عالم ربانی دارد .

در دیدار نوروزی امام جمعه دابو و دشت سر و دکتر یونسی چه گذشت؟

اختصاصی کمال آنلاین / حجت الاسلام والمسلمین تقی زاده آملی امام جمعه دابو و دشت سر و معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به مناسبت نوروز با هم دیدار کردند که بحث های مهمی در این دیدار مطرح شد.

خاطره رهبرانقلاب از رأی آری به «جمهوری اسلامی»

پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی، مصاحبه‌ای قدیمی از رهبر معظم انقلاب درباره یوم‌الله ۱۲ فروردین را منتشر کرده است.

در نشست شورای هماهنگی ستادهای ۹۲ دکتر روحانی مازندران در آمل چه گذشت؟

اختصاصی کمال آنلاین/ آمل میزبان برگزاری اولین نشست شورای هماهنگی و سیاستگذاری ستادهای ۹۲ دکتر روحانی استان مازندران برای انتخاب 12 بود.

ثبت نام مهندس مجید (حسام) ابراهیمی در انتخابات شورای شهر آمل +عکس

این مهندس خوشنام و محبوب شهرمان صبح امروز با حضور جمعی از بزرگان طوایف در انتخابات شورای اسلامی شهر آمل ثبت نام کرد.

ثبت نام مهندس علیرضا ایراندوست در انتخابات شورای شهر آمل +عکس

این انبوه ساز نمونه آمل ظهر شنبه با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه آمل ثبت نام کرد.

ثبت نام مهندس فردوس قربانی در انتخابات شورای شهر آمل +عکس

مهندس فردوس قربانی عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل و گزینه مطرح بانوان این دوره انتخابات در فرمانداری ویژه آمل ثبت نام کرد.

از واردات بی رویه کالا خودداری شود / ضرورت تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

امام جمعه دابو ودشت سر : درانتخابات فامیل بازی را کنار بگذاریم، کسانی را انتخاب کنیم که بتوانند تخصص داشته باشند ، کارامد ، توانمند ، انقلابی و ولایی باشند

ثبت نام مهندس فرشید لیتکوهی در انتخابات شورای شهر آمل

مهندس لیتکوهی از گزینه های مطرح و منتخب اول هیئت رییسه نظام مهندسی آمل، امروز در انتخابات شورای شهر آمل ثبت نام کرد.

‍ ثبت نام دکتر ربابه لاسمی پور در انتخابات شورای شهر آمل

این چهره فرهیخته علمی و دانشگاهی کشور صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه آمل ثبت نام کرد.

پیام مهم حجت الاسلام مرتضوی درخصوص انتخابات شورای شهر آمل

آمل باید شورای شهری متشکل از مدیر متخصص ودین دار وولایت مدارودارای ارزشهای انقلابی ودغدغه شهر ومردم وضعفا وخصوصا خانواده های شهدا وایثارگران وجانبازان راداشته باشد .

ثبت نام 210 داوطلب در انتخابات شوراها / ثبت نام مسن ترین فرد با 82 سال

بخشدار مرکزی آمل : این بخش آمادگی کامل برای برگزاری باشکوه انتخابات دارد.

سال ۹۶ «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری شد

مقام معظم رهبری : عزت ایران و هویت ملت عزیز در تمام قضایای سال ۹۵ مشهود بود و دشمنان در همه‌جای دنیا به اقتدار و عظمت ملت ایران اعتراف کردند.

نوکری واقعی اهل‌بیت جامعه را عزتمند و مشکلات را برطرف می‌کند

رهبر انقلاب اسلامی، نوکری واقعی برای اهل‌بیت علیهم‌السلام را «تلاش برای گسترش روزافزون افکار، خط‌مشی و جهت‌گیری آن بزرگواران در جامعه» دانستند .

با عزل و نصب های بدون مشورت منطقه برخورد می شود / برنامه های اقتصاد مقاومتی رضایت بخش نیست

امام جمعه دابو ودشت سر : صدا و سیما متأسفانه نسبت به معرفی مرحوم حاج احمد آقا خمینی ودیگر شخصیت هایی خوب عمل نمی کند بیشتر باید سرما یه گذاری تا فراموش نشوند

حذف ماده ۳۸ برنامه ششم به معنای ادامه پرداخت حقوق‌های نجومی است

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، حذف ماده ۳۸ این برنامه در مجمع تشخیص مصلحت نظام را به معنای ادامه پرداخت حقوق های نجومی خواند.

برخورد جدی با مخلان نظم عمومی در چهارشنبه سوری / آمادگی کامل پلیس در ایام نوروز

فرمانده انتظامی آمل : در سال 95 در حوزه جرایم 7 درصد کاهش وقوع جرم، 7 درصد کاهش انواع سرقت، 10 درصد افزایش انواع کشف، 12 درصد افزایش کشف مواد مخدر، 44 درصد افزایش دستگیری معتادان پرخطر و خرده فروش را داشتیم و آمارها در حوزه جریان خشن نیز با کاهش قابل توجهی روبرو بوده است.

پیش بینی توقف 7 میلیون مسافر نوروزی سال 96 در مازندران / آمادگی کامل پذیرایی از مسافران

استاندار مازندران : به شهرداری ها و اداره راه تاکید کردیم تا خدمات شهری و نیازهای شهری را از 15 اسفند تامین کنند تا در تمامی معابر و راه های مواصلاتی نخاله ها ساختمانی و پسماند ها را جمع آوری کنند.

ضرورت دستگیری از نیازمندان در آستانه سال جدید / دولت به فکر معیشت مردم باشد

امام جمعه دابو و دشت سر در بخشی از خطبه های نمازجمعه این هفته با بیان ضرورت دستگیری از نیازمندان در آستانه سال جدید گفت: دولت به فکر معیشت مردم باشد

دولت در حوزه راه و بهداشت بهترین خدمات را داشت

نماینده مردم آمل درمجلس : هم اکنون از 62 کیلومتر اولویت اول جاده هرازتنها 8.5 کیلومتر باقی مانده است که پیمانکاران در حال فعالیت هستند

تبلیغات با عنوان داوطلب انتخابات شورای شهر و روستا تخلف است

رییس ستاد انتخابات مازندران اظهارداشت: آن افرادی که همین الان به نام اینکه من دارم داوطلب انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا می شوم تبلیغات می کنند این کارشان تخلف انتخاباتی است.

مردم با فتنه‌گران آشتی نمی‌کنند

مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای تاکید کرد: مردم با فتنه‌گران وکسانی که به بهانه انتخابات در صدد براندازی نظام وانقلاب اسلامی برآمده و دشمن را به تشدید تحریمها امیدوار کردند، آشتی نخواهند کرد.

یونسی بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه آمل معارفه شد

استاندار مازندران : مطمئن باشید که ما درمجموعه استانداری مازندران حاضر نیستیم که تحت هر شرایطی برای مردم مشکلی باشد

سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل می شود؟؟؟

اختصاصی کمال آنلاین /شنیده هایی حکایت دارد امروز جلسه ای با حضور ائمه جمعه شهرهای آمل، اعضا شورای تامین شهرستان آمل، فرمانده نیروی انتظامی مازندران و معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران برگزار شد.

حاشیه های مراسم معارفه سرپرست فرمانداری ویژه آمل!!!

بدون هماهنگی قبلی مراسم معارفه سرپرست فرمانداری ویژه آمل برگزار شد.

ویژه برنامه های بزرگداشت هفته زن در آمل برگزار می شود

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه آمل : همزمان با 15 اسفند که نخستین روز هفته زن است کارگاه آموزشی آثار و تبعات سیر نزولی حجاب در سالن اجتماعات دانشگاه فذا آمل صورت می گیرد.

دولت پاسخگوی وعده برنامه صد روزه خود باشد / ضرورت مقابله با ترویج اشرافی گری

حجت الاسلام مهدی تقی زاده آملی در خطبه های نمازجمعه دابودشت با بیان اهمیت مقابله با ترویج اشرافی گری اظهارداشت: دولت پاسخگوی وعده صد روزه خود باشد.

انتقاد از فقدان نظارت و هرج و مرج فضای مجازی هنگام انتخابات

نماینده مردم آمل درمجلس : سایت های غیرقانونی و فضای مجازی نیازمند رصد دقیق است

اسلام بدون اهل بیت زمینه ساز ایجاد گروه های تکفیری می شود

رییس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء :عشق به اهل بیت(ع) داریم اما چیزی صورت می دهیم سروصدا است اما از باطن ولایت خبری نیست که باید به آن توجه لازم را داشته باشیم.

روحانی هیچ گاه در جرگه اصلاح طلبان تعریف نشده است. از طرف دیگر، شعارها و بسیاری از سیاست ها و منش وی با اصلاح طلبان منطبق است

قائم مقام حزب اعتماد ملی : روحانی بر اساس آمارهایی که به او می دهند، پیشرفت داشته و موفق شده که تورم چهل و چند درصد را به ۸، ۹ درصد برساند اما باید به جامعه بروند و ببینند که این کاهش تورم چه قدر قدرت خرید را بالا برده است و رشد اقتصادی چقدر توانسته مردم را خوشحال کند

رکود عامل اصلی تعطیلی واحدهای تولیدی و کارخانه ها است

عضوکمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس،‌گفت:کارخانه ها و واحدهای تولیدی با توجه به رکود حاکم درکشور و عدم تولید نمی توانند منابع و هزینه های کارخانه را تامین کنند به همین دلیل تعطیلی را بهترین راه برای جلوگیری از عدم سوددهی انتخاب می کنند.

حل مشکلات زیست محیطی مورد توجه باشد / لزوم رفع دغدغه های کشاورزان

امام جمعه دابو دشت : با اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل به سوی پیشرقت کشور قدم برداریم و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان عالم بزنند

مازندران به عطر هفت شهید گمنام معطر می شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران : شهرستان آمل میزبان یک شهید گمنام 18 ساله از عملیات کربلای چهار است که در دانشگاه علوم قرآنی آمل خاکسپاری خواهد شد.

دیپلماسی لبخند به دشمن جواب نمی دهد

حجت الاسلام سرلک : امروز باید به دنبال دیپلماسی لبخند به خدا باشیم که نگاه پدران و مادران شهدای مدافع حرم است و ایران اسلامی را زنده نگه می دارد

از دستگیری سارق حرفه ای با 14 فقره سرقت تا دستگیری عامل توزیع مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهرستان آمل : با تحقيقات گسترده و اقدامات پليسي،ماموران موفق شدند سارق را شناسايي و ضمن هماهنگي با مرجع قضايي، در عملياتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگير كنند.

طرح آشتی ملی نقشه و حربه جدیدی در آستانه انتخابات است

فرمانده سپاه کربلا مازندران: وقاهت دارد افرادیکه این همه ستم کردند و در مسیر آمریکا گام برداشتند حال با نزدیک شدن به انتخابات طرح آشتی ملی را مطرح می کنند.

عزت و آقایی ما به برکت شهدا است

امام جمعه آمل : ما دولتی شجاع وسالم ومقتدر میخواهیم نگاهم به دولت هم حمایت وهم تذکر و انتقاد است.

بازديد رياست سازمان نوسازی مدارس كشور از پروژه های عمرانی آموزش و پرورش آمل

رئیس سازمان نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس کشور : هم اکنون 2 هزار و 266 پروژه نیمه تمام داریم که کار تکمیل 42 درصد این پروژه‌ ها را خیرین مدرسه‌ ساز برعهده گرفته‌ اند.

استیضاح کنندگان قانع نشدند/ استیضاح آخوندی به هیات رئیسه ارسال شد

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح آخوندی در کمیسیون عمران بررسی شد و استیضاح کنندگان امضا کردند که از دفاعیات وزیر قانع نشدند بنابراین استیضاح به هیات رئیسه ارسال شد.

وزارت جهاد نه حرف کسی را گوش می دهد و نه به تذکرات نمایندگان اعتنا دارد /حجتی باید استیضاح شود

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با انتقاد از اینکه وزارت جهاد نه حرف کسی را گوش می‌دهد و نه به تذکرات نمایندگان اعتنا می‌کند، خواستار استیضاح حجتی شد.

حضور پرشور در ۲۲ بهمن؛ نشانه‌ای بی‌بدیل از نشاط و آمادگی ملت

رهبر معظم انقلاب، حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن را نشانه‌ای شگفت‌انگیز از نشاط و آمادگی ملت ایران دانستند و گفتند: تحلیلگرانی که از دور درباره ایران قضاوت می‌کنند، از درک این عظمت عاجز هستند.

ترامپ هنوز ملت ایران را به خوبی نشناخته است ولی دنیا این ملت را می‌شناسد

امام جمعه آمل : این گردهمایی عظیم بیانگر دین‌مداری، تقوا و ولایت‌مداری مردم است

گزارش تصویری کمال آنلاین از پنجمین یادواره سرداران و 155 شهید ورزشکار شهرستان آمل

پنجمین یادواره سرداران و 155 شهید ورزشکار شهرستان آمل با سخنرانی رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور برگزار شد.

صدور قبض آب بها برای کشاورزان خلاف قانون است

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس : عدم پرداخت آب بها توسط کشاورزان یک قانون است که هرگونه دریافتی در این خصوص ممنوع می باشد

قادر به بیان فوران پیشرفت هایمان در عرصه نظامی نیستیم

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز قادر به بیان فوران پیشرفت هایمان در عرصه نظامی نیستیم، گفت:بدانید نرخ تغییر قدرت دفاعی ما بروز است و ایران امروز تبدیل به یک قدرت منطقه ای شده است.

ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر و روستا احتمالا ۱۰ اسفند آغاز می‌شود

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: در صورت تایید مصوبه اخیر مجلس در شورای نگهبان، ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر و روستا احتمالا ۱۰ اسفند آغاز می‌شود.

امام جمعه دابودشت تاکید کرد:

ضرورت برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن / زمینه تحقق مطالبات پرستاران فراهم شود

یادبود شهدای آتش نشان در آمل برگزار شد+ عکس

حجت الاسلام مرتضوی : آتش نشانان عملی ارزنده انجام دادند که مقام معظم رهبری بر مزار شهدا آتش نشان حادثه پلاسکو حضور پیدا کردند

ضرورت تحقق مطالبات پرستاران و معرفی پرستاری بعنوان مشاغل سخت و زیان آور

پرستاران در حفظ جان و تقویت روح بیماران مرهم عطوفت و انسانیت هستند

برخورد جدی با حرمت شکنی صورت می گیرد / انتقاد از مدیران غایب و بی تفاوت

امام جمعه آمل : بزرگترین ضعف شهرستان آمل این است که بعضی از مدیران را نمی بینیم و در مراسم های یادواره شهدا، دهه فجر و دیگر برنامه ها غیبت دارند و به موقع نکاتی را در منزلت آنان بیان می کنیم.

دهه فجر یادآور فداکاری و شهادت طلبی ملت ایران اسلامی است

رییس مجمع نمایندگان شمال کشور: با وقوع انقلاب اسلامی واژه های جهاد و شهادت از اوج اندیشه به عمل احیا شد که تلاش ها و مجاهدت های والایی برای تحقق انقلاب صورت گرفته است.

همه ملت ایران به این عزم و شهامت برخاسته از ایمان ببالند

مقام معظم رهبری با تجلیل از فدارکاری آتش نشانان تاکید کردند: همه‌ ملت ایران به این عزم و شهامت برخاسته از ایمان ببالند.

واکنش ایران به «محدودیت سفر به آمریکا»؛ اقدام متقابل می‌کنیم!

وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به محدودیت سفر مسلمانان بویژه اتباع ایران به آمریکا اعلام کرد؛ تا زمان برطرف شدن این محدودیت های توهین آمیز علیه اتباع ایران، اصل عمل متقابل را اجرا میکنیم.

امام جمعه دابودشت:

ضرورت اقدام اساسی برای جلوگیری از پخش فیش های آب بهای کشاورزان / از حماسه 6 بهمن آمل به راحتی نگذریم

گزارش تصویری دیدار جمعی از مردم آمل با آیت الله العظمی جوادی آملی به مناسبت حماسه ششم بهمن

به مناسبت ایام ششم بهمن آمل جمعی از مردم آمل با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء ضمن حضور در مراسم نماز و مغرب و عشاء به امامت آیت الله العظمی جوادی آملی و شرکت در روضه هفتگی معظم له با ایشان دیدار کردند.

بیمه کردن افراد غیرخبرنگار در قالب بیمه خبرنگاری به خبرنگاران و صنعت بیمه صدمه می‌زند

معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خبرنگاران می‌توانند به‌ عنوان کسانی که آگاهی دارند هشدار دهند فقط کسانی بیمه خبرنگاری شوند که از اهالی رسانه هستند و این قضیه باید موشکافی شود چرا که این مشکل علاوه بر خبرنگار به صنعت بیمه هم آسیب می‌رساند.

حماسه 6 بهمن آمل میراث مظلوم دیار علویان !!!

مردم آمل با فدا کردن 40 شهید در این حماسه ماندگار درس ایثار و فداکاری را برای همگان تداعی نموده و به این مساله تاکید کردند که به منظور حفظ و حراست از آرمان های والای انقلاب حاضر به فدا نمودن جان های خود هستند.

رییس جمهور دستورات جدیدی در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو صادر کرد

رییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت گفت: آنچه به لحاظ عاطفی این موضوع را سنگین تر می‌کند، جان باختن آتش‌نشان‌های قهرمانی است که با بذل جان خود برای ‏دفاع از جان و مال مردم فداکاری کردند.

امام جمعه دابودشت:

حمایت از کشاورزان با جدیت پیگیری شود / لزوم اقدام و عمل در تحقق اقتصاد مقاومتی

نقش محوری جمهوری اسلامی در اثربخشی بر معادلات بین المللی / عزت نظام اسلامی مرهون خون های شهدا است

جانشین پلیس راهور کشور : شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره ماندگار و جاویدان هستند که تفکر ارزشمند و گرانقدر آنان به خارج از کشور منتقل شده و آزادی خواهان از آن الگوگیری می کنند.

موفقیت ما در مذاکرات هسته ای و برجام متعلق به دولت یازدهم و شخص خاصی نیست

رئیس جمهور : در زمینه اشتغال توانستیم قدمهای بلندی را برداریم اینکه در طول یک سال بیش از ۷۰۰ هزار شغل خالص در کشور ایجاد شود نظایر زیادی ندارد. در دنیا هم نظایر زیادی ندارد

مراسم نخستین سالگرد شهدای مجاهد مقاومت مردمی یمن در آمل برگزار می شود

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل : مراسم یادبود شهدای مجاهد مقاومت مردمی یمن خفته در ایران و نیز شهدای کشور یمن در روز پنچشنبه این هفته 30 دی ماه و با سخنرانی یکی از کارشناسان مسائل سیاسی کشور برگزار می شود.

مجلس ۱۴ حکم برای اجرای «قانون خدمات‌رسانی به ایثارگران» صادر کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده ۱۰۲ لایحه برنامه ششم توسعه، وظایف ۱۴ گانه دولت را برای اجرای قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران تعیین کرد.

امام جمعه دابودشت:

دولت به جای آوردن هواپیما به فکر معیشت مردم باشد / اعتماد به غرب فایده ای ندارد

روحانی کاندیدای حزب اعتدال و توسعه برای سال ۹۶ است

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: روحانی کاندیدای حزب اعتدال و توسعه برای سال ۹۶ است.

پیشرفت فیزیکی 25 درصدی و اختصاص بسته حمایتی دولت از سد هراز

یخکشی : سد هراز بزرگترین سد استان مازندران می باشد و تأمین کننده آب شرب، تأمین انرژی و کشاورزی است و به دنبال این عملیات پروژه‌های عمرانی زیادی ایجاد شدند.

پایان ششمین کمیسیون مشترک برجام/تمدید قانون آیسا نقض برجام است

ششمین نشست کمیسیون مشترک ایران و ۱+۵ به منظور بررسی مسائل مطرح شده در نامه مورخ ۲۶ آذر (١٦ دسامبر) درباره تمدید قانون تحریم‌های ایران (آیسا) توسط کنگره آمریکا در هتل کوبورگ وین برگزار شد.

لطف الله آجدانی از هاشمی رفسنجانی می گوید

آیت اللهی که هرگز نمی میرد

ماهیگیری لندن نشین ها از آب گل آلود اختلاف سران قوا

بگومگوی میان روسای قوای مجریه و قضائیه و پیگیری دوقطبی جعلی در حالی تبدیل به دغدغه برخی مسئولین شده است که اپوزوسیون خارج نشین لندنی حمله به دستگاه قضایی را راهبرد انتخاباتی ۹۶ معرفی می کند.

مسئولان کشور با دوری از بداخلاقی به دنبال انسجام و همدلی باشند / لزوم استقرار ادارات در منطقه دابودشت

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه اظهارداشت: مسئولان کشور با دوری از بداخلاقی به دنبال انسجام و همدلی باشند / لزوم استقرار ادارات در منطقه دابودشت

اختصاص 12 میلیارد تومان برای سه پروژه راهسازی شهرستان آمل

نماینده مردم آمل درمجلس : کارهای ابنیه چهار بانده کردن جاده ولیسده به کلوده در دست اجرا می باشد

عربستان دعوت نامه بفرستد موضوع اعزام حجاج را بررسی می کنیم

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن تکذیب برخی نقل قول ها مبنی بر عدم اعزام حجاج در سال آینده گفت: در صورت مهیا بودن شرایط، موضوع بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.

آیت الله صادق لاریجانی :

بابک زنجانی گفته میلیاردها تومان به انتخابات رئیس جمهور کمک کرده / تمام کسانیکه او در این رابطه گفته احضار می کنیم و اگر لازم شد بازداشت می کنیم

دولت باید حساب ویژه ای برای کالاهایی که مورد نیاز مردم است باز کند/اگر اقتصاد مقاومتی می خواهیم باید با فساد مبارزه کنیم

رئیس جمهور که از طریق رسانه ملی با مردم برجام را دستاورد بزرگ ملت نام برد و شکست ایران هراسی، خارج شدن کشورمان از لیست تهدید جهانی و قطعنامه شورای امنیت در محکومیت اسرائیل را از نتایج آن برشمرد.

فتنه همچنان ملاک بررسی صلاحیت ها/ضرورت جلوگیری از ثبت نام بی رویه

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه ۹ دی پاسخی به حوادث سال ۸۸ بود و این حوادث نیز قابل فراموشی نیست، گفت: در رابطه با بررسی صلاحیت‌ها شورای نگهبان همچنان طبق قانون این مسائل را مد نظر دارد.

امام جمعه دابو و دشت سر:

ضرورت بصیرت افزایی در جامعه / فکری به حال صنعت در حال سقوط شود

برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 6 بهمن با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی / بهینه سازی مصرف انرژی در دستور کار خانواده ها قرار گیرد

حجت الاسلام مرتضوی در خطبه های نمازجمعه آمل افزود: مراسم بزرگداشت سالروز حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل با سخنرانی آیت الله رییسی تولیت آستان قدس رضوی در مصلی نمازجمعه آمل برگزار می شود.

در دیدار نماینده مردم نور و محمودآباد با وزیر نیرو چه گذشت؟

درخواست تخصیص اعتبار احداث پست 20/63 کیلو ولت در بخش چمستان شهرستان نور جهت جلوگیری از قطع برق منطقه. و....

۲۱۰ چهره کشوری از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» حمایت کردند

۲۱۰ نفر از چهره ملی کشور اعم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرهنگیان و چهره‌های شاخص مذهبی و اقشار مردم اعلامیه اعلام موجودیت "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" را امضا و از تشکیل این جبهه حمایت کردند.

وزارت اطلاعات برای امنیت فضای مجازی برنامه های سنگینی دارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزارت اطلاعات در خصوص امنیت فضای مجازی و نحوه حفظ امنیت و پالایش آن برنامه های سنگینی دارد.

امام جمعه دابو و دشت سر:

مسئولان شهرستان بی عدالتی موجود را پایان دهند / ضرورت پاسخگویی به مشکلات مردم

ظریف درکمیسیون امنیت ملی مسئولیت اشتباهات برجام را پذیرفت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آقای ظریف در جلسه یکشنبه اخیر کمیسیون امنیت ملی گفته است که در موضوع برجام می‌پذیرم که اشتباه کردیم و مسئولیت آن را قبول می‌کنم.

رئیس جمهور از لج من به طرح تحول سلامت پول تزریق کند

وزیر اسبق بهداشت گفت: طرح تحول سلامت امکان ندارد که به همین روش ادامه پیدا کند، ما از اول همین را می‌گفتیم اما قبول نمی‌کردند حالا رئیس جمهور اگر می‌تواند به لج من هم که شده است به اینها پول دهد.

اقدامات آمریکا مغایر بابرجام است/گزارش‌ آژانس باید بی‌طرفانه باشد

رئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات اخیر آمریکا بویژه تمدید قانون «آیسا»، مغایر با برجام است، گفت:مسیری که آمریکا در قبال ایران درپیش گرفته، موجب کاهش اعتماد جهانی نسبت به دولت آمریکا خواهد شد.

مدیر از جنس مردم می تواند زمینه ساز رفع مسائل و مشکلات شود / ضرورت بهره گیری از همه ظرفیت ها برای خدمت به مردم

علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد در حسینیه نوری های مقیم شهرستان آمل گفت: مدیر از جنس مردم می تواند زمینه ساز رفع مسائل و مشکلات شود و ضرورت دارد از همه ظرفیت ها برای خدمت به مردم استفاده شود.

امکانات و خدمات باید در سراسر کشور برای مردم فراهم شود

پرفسور محمدعلی برزگر، پدر خانه بهداشت ایران : سازندگی واژه بسیار مهمی است که باید دستهای پرتوان مردم گرفته شود و آموزش، نظارت و هدایت لازم برای آنان صورت گیرد

عدم حضور اعضا در جلسه شورای آموزش و پرورش قابل توجیه نیست

فرماندار ویژه آمل : عدم حضور اعضای اصلی جلسه اصلا قابل قبول نیست و اگر به احترام اعضای حاضر در جلسه نبود جلسه امروز را منحل می کردم

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

ضرورت عزم جدی و برنامه ریزی شایسته برای مقابله با گسترش اعتیاد در جامعه

برگزاری یادواره شهدای سجادیه آمل با حضور مشاور فرماندهی کل قوا +عکس

مشاور فرماندهی کل قوا : اگر یکی باشیم می توانیم به توفیقات ارزنده ای دست پیدا کنیم که در جنگ تحمیلی شاهد این قضیه بودیم

اختصاصی کمال آنلاین؛

حجت الاسلام جوادی آملی دستاوردهای سفر به واتیکان را تشریح کرد

مراسم بزرگداشت روز دانشجو دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار شد +عکس

سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل : دانشجویان باید بسیار فعال و پر انرژی باشند و با این نشاط و انرژی که در شما می بینم بتوانیم دانشگاه حرکت اصلی خودش را طی کند.

سه خصوصیت مدافعان حرم/«توفیق ما بود که خدمت شما رسیدیم»

رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم فرمودند: کسانی که داوطلبانه به این میدان می‌روند، دو سه خصوصیّت در اینها هست که ممتاز است.

ضرورت توجه به تنظیم بازار و جلوگیری از چند نرخی بودن کالا در شهر

گزارش اختصاصی کمال آنلاین/ تنظیم بازار امر مهم و اساسی است که باید اهتمام شایسته ای وجود داشته باشد و نظارت های ارزنده ای صورت گیرد تا شاهد چند نرخی بودن کالا در شهر نباشیم و ثبات در بازار حاکم باشد.

تمدید تحریم ها اجرا شود پاسخ قاطع خواهیم داد

رئیس‌جمهور، در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی پیش از تقدیم لایحه بودجه ۹۶ به مجلس با بیان اینکه تمدید قانون ISA را مغایر با برجام و ناقض آن دانست و گفت: چنانچه این قانون به اجرا گذاشته شود، نقض فاحش برجام خواهد بود و پاسخ قاطعانه ما را به دنبال خواهد داشت.

به داد کشاورزان خسارت دیده برسید / ناكارآمدى دولتمردان در پيشگيرى بحران مازندران جلوه‌ گرى کرد

حجت الاسلام مهدی تقی زاده آملی در خطبه های نمازجمعه این هفته دابو و دشت سر با بیان این که به داد کشاورزان خسارت دیده برسید، گفت: ناكارآمدى دولتمردان در پيشگيرى بحران در مازندران جلوه‌ گرى کرد

در آینده شاهد مدیریت ضعیف بحران نباشیم / لزوم دفاع از حقوق مردم منطقه در موضوع آرامستان

امام جمعه امام زاده عبدالله در سخنرانی نمازجمعه این هفته امام زاده عبدالله ضمن انتقاد از عملکرد مسئولین شهرستانی در مورد 3روز قطع برق و آب اظهار داشت: امید است در آینده شاهد اینطور مدیریت ضعیف نباشیم.

انتقاد از نحوه برخورد با برجام و گسترش جشن های طلاق / اختلاس در کشور می شود و آب از آب تکان نمی خورد

دبیرکل جبهه پایداری در آمل افزود: معلمان زحمات بسیاری انجام می دهند اما در صندوق فرهنگیان اختلاس می شود که آب از آب تکان نمی خورد و طلبکار هم هستند و جای پرسش مطرح می شود این افراد چه کسانی هستند.

در جلسه شورای اداری آمل همزمان با دهه وقف چه گذشت؟

مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) آمل همزمان با نخستین روز از هفته وقف میزبان جلسه شورای اداری آمل بود.+عکس

راه اندازی دفتر نمایندگی مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه مازندران درغرب مازندران

رییس هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه مازندران :مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه مازندران دارای 700 عضو می باشد که باید ارتباطات با همکاران را بیشتر کنیم تا بتوانیم از نقطه نظرات آن عزیزان هم استفاده شود.

بازخوانی سخنان دکتر یوسفیان در اجلاس های بین المللی مقابله با خشونت علیه زنان و دختران در تایلند و فیلیپین

به مناسبت روز جهانی محو خشونت علیه زنان؛ بازخوانی سخنان نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در اجلاس های بین المللی مقابله با خشونت علیه زنان و دختران در تایلند و فیلیپین

با پیگیری های یوسفیان ملا از وزیر نفت صورت گرفت؛

زنگنه دستور حل مشکلات گاز و پرداخت خسارت را داد

نماینده مردم آمل در مجلس در نطق میان دستور امروز مجلس چه گفت؟

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از دولت به معنای مطرح نکردن ایرادات نیست، گفت: مسئولان دولتی و به‌ویژه شخص معاون اول به جای پاسخگویی به انتقادات خود در جایگاه منتقد می‌نشینند تا میدان را از دست منتقدان بگیرند.

اراده جدی برای برخورد با بانک های متخلف نیست

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد موثری با موضوع حقوق های غیرمتعارف نشده، گفت: بانک ها باید نحوه محاسبه سود وام بانکی را برای مشتریان شفاف توضیح دهند.

نامه وزیر کشور به رئیس قوه قضائیه در خصوص لغو سخنرانی علی مطهری

وزیر کشور در دستوری به معاون سیاسی وزارت کشور خواستار تشکیل هیاتی به منظور بررسی علت لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در مشهد شد.

مسئولان شهرستان آمل فضای دوقطبی موجود را پایان دهند

حجت الاسلام مهدی تقی زاده در خطبه های نمازجمعه دابو و دشت سر تصریح کرد: مسئولان شهرستان آمل فضای دوقطبی موجود را پایان دهند.

هراس ایادی استکبار از نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی در جهان است

مشاور رییس قوه قضاییه در آمل تصریح کرد: ایادی استکبار جهانی از نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی هراسان هستند که گفتمان ما برگرفته از نهضت سرور و سالار شهیدان است.

وزير علوم سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوين آمل را منصوب كرد

دكتر محمد فرهادي، وزير علوم ، تحقيقات و فناوري با صدور حكمي دكتر داوود دوميري گنجي را به سمت سرپرست دانشگاه تخصصي فنّاوري هاي نوين آمل منصوب كرد.

ضرورت بهره گیری از ظرفیت مراکز علمی برای مقابله با معضلات اجتماعی

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آمل : از ظرفيت هاي مراکز علمي شهرستان به منظور مقابله با پديده ها ومعضلات اجتماعي نظير طلاق استفاده مي کنيم .

وضعيت زباله و کشتارگاه صنعتی شهرستان اسفبار است

معاون فرماندار ویژه آمل : مردم نبايد تاوان کم کاري و يا عدم مديريت ما را بپردازند و وضعيت زباله و کشتار گاه صنعتي شهرستان اسفبار است و تمامي راه حل ها پيش بيني شده اما متاسفانه رعايت نمي شود و نظارتي بر آن نيست.

برگزاری یادواره شهدای روحانی آمل و مازندران با سخنرانی رییس قوه قضاییه

امام جمعه آمل : بقعه میربزرگ آمل نماد و محور آمل است که باید اطراف آن خالی شود تا بتوانیم بهره برداری شایسته ای از آن صورت دهیم و کارهای فرهنگی ارزشمندی در آن انجام شود.

در گفتگو با کمال آنلاین مطرح شد؛

پیش بینی فانی از وضعیت روحانی در انتخابات آینده ریاست جمهوری

تاسیس سازمان نظام رسانه ای در دستور کار دولت قرار گرفته است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید اهتمام خاصی به حمایت از رسانه ها دارد و به همین منظور تاسیس سازمان نظام رسانه ای در دستور کار قرار گرفته که امیدوارم قبل از پایان کار دولت به تصویب رسیده و آن را ابلاغ کنیم.

رییس جدید اداره مالیاتی شهرستان آمل معارفه شد

حکم قدرت الله محمدي مدير جديد اداره مالياتی شهرستان از سوي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان تحويل وي شد.

پیگیری احداث اولين خانه محله استان و تکميل مجتمع ورزشی نيمه کاره منطقه امت آباد آمل

فرماندار ویژه آمل احداث اولين خانه محله استان و تکميل مجتمع ورزشي نيمه کاره در منطقه امت آباد را از جمله اقدامات در حال پيگيري عنوان کرد و گفت: در حال حاضر اين محلات و مناطق نياز به اقدامات فرهنگي و اجتماعي دارد و در اين بخش نيز نيازمند حمايت و همکاري دستگاه هاي فرهنگي، بخش خصوصي و خيرين شهرستان هستيم.

ساخت وساز فريدونکناری ها در حريم مصوب آمل غيرقانونی است

معاون فرمانداري ويژه آمل گفت: صدور پروانه ساختماني و مجوز انشعاب آب ، برق و گاز فريدونکناري ها به ساخت و ساز هاي غيرمجاز در محدوده قانوني و حوزه سرزميني شهرستان آمل غير قانوني و خلاف است.

امام جمعه رامسر رییس جمهور و هیئت دولت را دعوت کرد

حجت الاسلام والمسلمین رضایی امام جمعه رامسر در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین ضمن برشمردن مشکلات و ‌معضلات شهرستان رامسر ، رسما از رئیس جمهور و هیئت دولت دعوت کرد تا یکی از جلسات هیئت دولت را در شهرستان رامسر تشکیل دهند.

امام جمعه دابو و دشت سر:

نسبت به استرداد اموال صندوق ذخیره فرهنگیان اقدام شود / سازش با آمریکا زمینه حل مشکلات نمی شود

عزم دولت در راستای بهبود وضعیت اشتغال و معیشت جامعه باشد

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه تصریح کرد: ضرورت دارد به داشته های خود توجه داشته باشیم که اگر همان مقدار برای برجام وقت می گذاشتند آن زمان را برای معیشت مردم و اقتصاد مقاومتی صرف می کردند بیکار نداشتیم.

هراس دشمن از اقتدار روزافزون نظام اسلامی است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری : مقام معظم رهبری بیان کردند ما می توانیم بمب اتم بسازیم اما از نظر مکتبی آن را ممنوع می دانیم و این اعتقاد ما است که باید علم در خدمت به مردم باشد.

نشست بررسی وضعیت پروژه سد هراز آمل برگزار شد+عکس

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران : سد هراز بزرگترین طرح آبی مازندران است که اقتصاد منطقه را متحول می کند که بحث فاینانس مطرح است که در فرآیند اخذ مجوزات برای سد هراز و کانال چالوس هستیم.

مجلس دهم به سه وزیر پیشنهادی دولت رای مثبت داد

وزیران جدید آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان با رای اعتماد مجلس دهم به کابینه یازدهم راه یافتند.

۵۰ درصد بودجه شهرداری‌ها از محل ساخت و ساز است

سخنگوی وزارت کشور گفت: ۵۰ درصد بودجه شهرداری های کشور از محل ساخت و ساز تأمین می شود که علاوه بر اینکه یک منبع ناپایدار درآمدی تلقی می شود، زمینه شهر فروشی را در پی خواهد داشت.

پیشنهاد رئیس مجلس برای داشتن «وزرای استانی» با هدف توسعه بیشتر

رئیس مجلس با اشاره راههای تسریع در توسعه کشور گفت: می‌شود بر روی مدل‌هایی کار کرد که در کشور که به طور مثال ۱۰ وزیر ستادی داشت و تعدادی از وزرا استانی باشند.

خدمات و کارنامه وزرای پیشنهادی قابل قبول است / مجمع نمایندگان شمال کشور فردا یکشنبه میزبان وزرای پیشنهادی دولت

رئیس مجمع نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی گفت که سه وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارتخانه های ورزش و جوانان ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش فردا یکشنبه میهمان نمایندگان شمال کشور خواهند بود.

توپخانه دشمن اتحاد نظام اسلامی را مورد هدف قرار داده است

سردار میرشکار در همایش بصیرت عاشورایی و مبارزه با سازش در بخش دابودشت آمل گفت: توپخانه دشمن دارد ولایت فقیه و اتحاد نظام اسلامی را می زند که نیاز است توجه داشته باشیم.

اهل سازش نیستیم / دولت کاری کند تا مدیون ملت ایران نباشد

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه این هفته دابو و دشت سر با توصیه به رییس جمهور اظهارداشت: دولت کاری صورت دهد تا مدیون ملت ایران نباشد

احدی نمی تواند بگوید شهردار در پروژه ای منافع داشته است / ضرورت ترویج اخلاق مداری

شهردار آمل با بیان این که احدی نمی تواند بگوید شهردار در پروزه ای منافع داشته است، گفت: ضرورت دارد اخلاق مداری را ترویج دهیم.

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

لزوم نظارت بر واحدهای کارگری برای جلوگیری از بکارگیری اتباع غیرمجاز

قحط‌الرجال دردولت یازدهم/ مردودی‌ها دوباره به مجلس معرفی شدند

رئیس جمهور در حالی وزرای پیشنهادی خود برای وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد و ورزش و جوانان را به مجلس معرفی کرد که هر سه وزیر پیشنهادی سابقه رای عدم اعتماد از خانه ملت را دارند.

گزینه‌های پیشنهادی دولت برای ۳ وزارتخانه بدون وزیر

پس از استعفای سه وزیر ورزش، ارشاد و آموزش و پرورش گمانه‌زنی‌ها برای جانشینی آنان به صدر اخبار نقل مکان کرده که در این بین باید برای «سیدعباس صالحی» و «سیدرضا صالحی امیری» برای تکیه زدن بر مسند وزارت ارشاد و ورزش شانس بیشتری قائل شد.

ضرورت اجرای دقیق سیاستهای کلی انتخابات / دولت عزم جدی برای ریشه کنی مفاسد اقتصادی داشته باشد

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه بر ضرورت اجرای دقیق سیاستهای کلی انتخابات تاکید کرد و بیان داشت: دولت عزم جدی برای ریشه کنی مفاسد اقتصادی داشته باشد

انجمن دوستداران لاریجان شهرستان آمل تشکیل شد +عکس

هیئت موسس انجمن دوستداران لاریجان ( همدلان) آقایان دکتر سعید لاریجانی ، دکتر منصور لاریجانی ، دکترحسینعلی قبادی ، نصرالله هومند، مهندس اسدالله تورنگ ، دکتر منصور نژاد ، مهندس محمد محمدی و دکتر سالاری

اولین جانباز انقلاب اسلامی آمل درگذشت

عبدالله سیرتی اولین جانبار انقلاب اسلامی آمل به جهت بیماری و سکته مغزی که چندروزی در یکی از بیمارستانهای تهران بستری بود درگذشت.

کابینه ترمیم می‌شود/وزرای حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی تغییر می‌کنند

یک منبع آگاه در دولت گفت: تغییراتی در حوزه فرهنگی و اجتماعی در کابینه رخ خواهد داد.

لاریجانی رئیس نبود، محور پایداری می‌شد/به فائزه هاشمی تذکر دادیم

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: اگر لاریجانی در کرسی ریاست مجلس قرار نمی‌گرفت و می‌آمد پایین، ناخواسته محور پایداری‌ها می‌شد؛ این به مصلحت پارلمان نبود.

ابراز نگرانی سرپرست نظام مهندسی آمل از اجرایی نشدن ماده 2 قانون جامع حمایت از معلولان و ناتوانان جسمی و حرکتی

دستگاه های نظارتی نسبت به ایجاد فضاهای مناسب برای معلولان و جانبازان اهتمام ویژه ای راداشته باشند

بسیاری از هزینه های غیرضروری صرف اشتغال جوانان شود / خدمت به مردم افتخار است

حجت الاسلام تقی زاده در خطبه های نمازجمعه دابو و دشت سر با بیان این که بسیاری از هزینه های غیرضروری صرف اشتغال جوانان شود، گفت: خدمت به مردم افتخار است

سازمان ملل در انتظار اصلاح با مدیریت جدید

سخنگوی شورای نگهبان در یادداشتی بر لزوم اصلاح ساختار سازمان ملل و شورای امنیت با مدیریت جدید این سازمان تاکید کرد.

کشف و خنثی سازی عملیات تروریستی گروه‌های تکفیری در استان فارس

وزیر اطلاعات :اطلاعات تکمیلی در آینده نزدیک به اطلاع مردم شریف رسانده خواهد شد.

ابراز خشم ایران از سعودی ها/عربستان وحامیانش باید پاسخگو باشند

وزیر خارجه ایران در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل نوشت: بدینوسیله مایلم که خشم و انزجار شدید دولت ایران را نسبت به حمله هوایی دهشتناک و فاجعه بارهواپیماهای عربستان سعودی به صنعا ابراز نمایم.

کمال نیوز گزارش می دهد؛

گسترش دامنه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان فرصتی برای توسعه بیمه همگانی و رفاه عمومی

اجرای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه به فراموشی سپرده نشود

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه: اجرای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه به فراموشی سپرده نشود / ضرورت بهره گیری از معرفت شناسی اهل بیت

مراسم عزاداری حسینی در بیت حضرت آیت الله جوادی در آمل برگزار می شود

مراسم عزاداری دهه اول محرم همه روزه از ساعت ده صبح در بیت حضرت آیت الله جوادی آملی واقع در پایین بازار روبروی حسینیه سادات نیاکی و همراه با برنامه سخنرانی و مدیحه سرایی صورت می گیرد.

در نشست فرمانده انتظامی آمل با فعالان فضای مجازی چه گذشت؟

سرهنگ گنجیان مقدم تصریح کرد: پلیس فتا بیکار نیست و شبانه روز فضای مجازی را با دقت و حساسیت رصد می کند.

امروز نگاهبانی از یادِ شهداء یک وظیفه است

رهبر انقلاب، ترویج یاد و نام شهیدان را یکی از عوامل مهم در مقابله با این برنامه دشمن و حفظ مقاومت توأم با شوق و طروات در ملت خواندند و تاکیدکردند : امروز نگاهبانی یادِ شهداء یک وظیفه است.

بازدید سرزده وزیر آموزش وپرورش از دبیرستان شهید مومنی نژاد رینه آمل

دکتر علی اصغرفانی وزیر آموزش وپرورش بطور سرزده ازدبیرستان شهید مومنی نژاد رینه بازدید بعمل آورد

انتقاد نایب رییس شورای شهر آمل از سیاست دوگانه در مازندران

نائب رئیس شورای شهر آمل : مازندران بلاکش تمام استانها می باشد و اگر قرار است کاری در کشور صورت گیرد از مازندران شروع می کنند.

برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارم

رئیس‌جمهور سابق کشورمان تاکید کرد: در عمل به منویات رهبر بزرگوار انقلاب، برنامه‌ای برای حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی سال آینده ندارم.

همایش شوراهای اسلامی بخش دشت سر آمل برگزار شد +عکس

بخشدار دشت سر : نیاز است که 12 اداره استقرار دایمی در این بخش داشته باشند تا مشکلات مردم سریعتر حل شود.

انتقاد یوسفیان ملا از وزیر آموزش و پرورش در مراسم آغاز سال تحصیلی آمل

نماینده مردم آمل درمجلس :استیضاح فانی به قوت خود باقی است

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

ضرورت تلاش های ویژه برای رفع مشکلات کشاورزان / ائمه جمعه رسالت بصیرت افزایی جامعه را برعهده دارند

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی آمل به مناسبت هفته دفاع مقدس +عکس

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی آمل به مناسبت هفته دفاع مقدس در سپاه ناحیه آمل برگزار شد.

نمایش سامانه«اس۳۰۰»/تاکید سرلشکر باقری بر برگزاری مستمر رزمایش‌ها

در مراسم رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح جمهوری اسلامی تهران رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر ادامه آزمایش های نظامی و رزمایش های نیروهای مسلح طبق جدول و زمان بندی تعیین شده تاکید کرد.

هدف اصلی دشمن اخلال در اقتصاد کشور است / به آینده خوش‌بینم

حضرت آیت الله خامنه ای هدف اصلی دشمن در شرایط کنونی را اخلال دراقتصاد کشور دانستند وتصریح کردند: دشمن به دنبال بد شدن شرایط اقتصادی مردم و در نهایت ایجاد نارضایتی از اسلام و نظام اسلامی است.

جلسه شورای آموزش و پرورش آمل برگزار شد

امام جمعه آمل: شورای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مدیران در امر مقدس تعلیم و تربیت است و فرهنگ و دانشی که منتقل می شود باید اصیل باشد.

ضرورت اقدامات اساسی برای تحقق حقوق شهروندی

معاون استاندار مازندران وفرماندار ویژه آمل : تبیین حقوق شهروندی از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید از همه ظرفیتها در این مسیر استفاده شود تا اقدامات ارزنده ای صورت گیرد.

حضور رییس مجلس در مقبره نخستین مبلغ شیعی طبرستان در آمل

رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان آمل در گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) و بقعه متبرکه ناصرالحق حضور پیدا کرد.

جمع بندی شورای امنیت درباره FATF باید به تایید رهبری برسد

دبیر شورای عالی امنیت ملی : جمع بندی شورای امنیت ملی موقعی می تواند اجرایی شود که مورد امضا و تایید رهبری قرار بگیرد.

هیچگونه تماس و رایزنی در خصوص مسائل منطقه ای با آمریکا نداشته ایم

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان : جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده آمریکا اساسا هیچگونه تماس، رایزنی و گفتگویی در خصوص مسائل منطقه ای با یکدیگر نداشته و ندارند.

اختصاص ۹۸۵ میلیارد ریال تسهیلات برای بازسازی مناطق سیل‌زده مازندران

هیئت وزیران در جلسه خود به ریاست رئیس جمهوی، مقرر کرد که ۹۸۵ میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای بازسازی بخش‌های خسارت دیده ناشی از سیل در استان مازندران اختصاص یابد.

هشدار رهبرانقلاب به ترویج نسبت غیرواقعی آیت الله طالقانی باانقلاب

رهبر انقلاب صراحت، صداقت و اعتماد به نفس را ازخصوصیات آیت الله طالقانی برشمردند و فرمودند: نگذارید، نسبت‌های واقعی ایشان با انقلاب، تبدیل به نسبت‌های غیر واقعی شود.

شکوه مازندران در قلب ایران

همزمان با عید قربان افتتاح مسجد مازندرانی ها در تهران؛ شکوه مازندران در قلب ایران یادداشتی از حجت الاسلام مرتضی جوادی آملی

تملک ۷ واحد تجاری در راستای تعریض خیابان امام رضا (ع)

شهردار آمل : پروژه های نیمه کاره را برای مدیران بعدی نگذاریم تا آنها بتوانند راحت کار کنند

جهان اسلام گریبان حاکمان سعودی را رها نکند

رهبر معظم انقلاب در پیامی به مسلمانان جهان تاکید کردند: جهان اسلام باید حاکمان سعودی را به درستی بشناسند و به‌خاطر جنایاتی که در گستره‌ی جهان اسلام به بار آورده‌اند،گریبان آنها را رها نکنند.

تشکیل ستاد پشتیبانی نمازجمعه دابو و دشت سر با حضور رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران+عکس

رییس دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران : نمازجمعه در 46 نقطه استان مازندران برگزار می شود که باید قرارگاه نمازجمعه به صورت محکم در همه شهرها تشکیل شود و پشتیبانی همه جانبه در عرصه های مختلف داشته باشیم.

نمازجمعه این هفته دابو و دشت سر با سخنرانی قبل از خطبه های دکتر یوسفیان برگزار می شود

نمازجمعه این هفته دابو و دشت سر با سخنرانی قبل از خطبه های دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود

ضرورت جبران خسارت طوفان و بارش شدید / برگزاری جشنواره برنج با رویکرد ثبت ملی برنج دابودشت

امام جمعه دابو و دشت سر با بیان ضرورت جبران خسارت طوفان و بارش شدید باران بر پیگیری ویژه این قضیه تاکید کرد.

توان دفاعی و تهاجمی را افزایش دهید تا زورگویان احساس تهدید کنند

رهبر معظم انقلاب افزایش توان «دفاعی و تهاجمی» را حق مسلم و قطعی کشور دانستند و با تأکید بر لزوم ادامه مسیر افزایش توان دفاعی گفتند: توان دفاعی را افزایش دهید تا زورگویان احساس تهدید کنند.

هیئت رییسه جدید شورای اسلامی شهر آمل مشخص شد +عکس

با برگزاری انتخابات هیئت رییسه جدید شورای اسلامی شهر آمل، اسدالله تورنگ با 7 رای بعنوان رییس، خسرو ابراهیم زاده با 13 رای بعنوان نایب رییس، فردوس قربانی با 7 رای بعنوان منشی اول، خدیجه قدرت با 10رای بعنوان منشی دوم و سید محمد پژومان با 7 رای بعنوان سخنگوی شورای شهر آمل انتخاب شدند.

هیئت رئیسه شورای شهر آمل فردا مشخص می شود

آیا 13 عضو شورا فردا برتوافقات پایبند هستند یا خیر؟

جلسه شورای اداری و کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در آمل برگزار شد +عکس

استاندار مازندران : باید مشکلات واحدهای تولیدی به نحوی شایسته رفع شود و این نیاز است جلساتی با حضور مدیران بانکی و واحدهای متقاضی تسهیلات برگزار شود

شهردار جدید امام زاده عبدالله آمل معرفی شد

شهردار جدید امام زاده عبدالله آمل به استانداری مازندران و فرمانداری آمل معرفی شد

دولت در عرصه اقتصادی نتوانست انتظارات را برآورده کند

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس در گفتگو با کمال نیوز تصریح کرد: جهشی که دولت در عرصه اقتصادی برداشته بود نتایج لازم را صورت نداده و جلسات عدیده و برنامه ریزی ها نتوانست اعتماد و اقبال مردم را در این خصوص همراه داشته باشد.

دولت برای بهبود وضعیت معیشت و اشتغال عزم جدی داشته باشد / دلخوشی به برجام فایده ای به حال کشور ندارد

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های امروز نمازجمعه با بیان این که دولت برای بهبود وضعیت معیشت و اشتغال عزم جدی داشته باشد، گفت: دلخوشی به برجام فایده ای به حال کشور ندارد

ضرورت ساماندهی قراردادهای جدید نفتی با هدف حفظ استقلال اقتصادی کشور

نماینده مردم آمل در مجلس اظهارداشت: ضرورت دارد قراردادهای جدید نفتی به نحوی شایسته ساماندهی شود و نیاز است توجه لازم صورت گیرد تا با انعقاد آن استقلال اقتصادی کشور مخدوش نشود.

پایان بررسی استیضاح فانی درکمیسیون آموزش/هیات رئیسه تصمیم می‌گیرد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از پایان بررسی استیضاح وزیر آموزش و پرورش در این کمیسیون خبر داد و گفت: جمع‌بندی خود را در اختیار هیات رئیسه مجلس قرار می‌دهیم تا تصمیم‌گیری کنند.

افتتاح 62 پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۳۲ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال درهفته دولت

فرماندار ویژه آمل :تاکنون 93 درصد شالی از شالیزارهای شهرستان به وسعت 33930 هکتار برداشته شد

مسجد هسته مقاومت فرهنگی و پایگاه فعالیت اجتماعی است

مقام معظم رهبری : برای تشخیص تکلیف در قبال مسائل جاری باید با نگاهی کلان و فرهنگی، روند کلی حرکت جامعه را تحلیل و جریان‌شناسی کرد.

دستگیری عناصر متواری تیم تروریستی تکفیری در غرب کشور

وزارت اطلاعات طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با پیگیری های اطلاعاتی به عمل آمده عناصر متواری گروه تروریستی تکفیری، شناسایی و در تاریخ ۹۵/۵/۲۸ دستگیر شدند.

خروج از رکود زمینه رونق واحدهای تولیدی می شود

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران : از توان مجمع نمایندگان مازندران استفاده نکردیم و بسیاری از استان ها منطقه آزاد تجاری دارند اما هنوز نتوانستیم به جمع بندی برسیم

حاج عطاالله حیدرزاده نایب رییس شورای عالی سردفتران و دفتریاران کشور شد

حاج عطاالله حیدرزاده از چهره های برجسته و خیرین گرانقدر شهرستان آمل و ریاست کانون سردفتران و دفتریاران استان مازندران بعنوان نایب رییس شورای عالی سردفتران و دفتریاران کشورانتخاب شد.

خانواده شهدای منا با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند / توصیه به مردم برای سفرهای زیارتی

رییس سازمان حج و زیارت کشور در گفتگو با کمال نیوز : نخستین کنگره بین المللی شهدای منا با حضور ریاست جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار می شود.

یکی از هسته‌های وارداتی داعش در غرب کشور منهدم شد/هلاکت ۴ تروریست

وزیر اطلاعات گفت: یکی از هسته‌های وارداتی گروهک تروریستی داعش به سرکردگی یکی از امرای منطقه‌ای این گروه در غرب کشور شناسایی شدند و چهار نفر از آنها به هلاکت رسیدند.

حزب‌الله لبنان سرنوشت سوریه را تغییر داد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شکست کودتای آمریکایی در ترکیه گفت: دیدم که چگونه ملت ترکیه ایستادند و آمریکا را شکست دادند. اینها درس هایی است که ملت از مقاومت گرفته اند.

گزارش تصویری کمال نیوز از جلسه شورای اداری آمل با حضور حضرت آیت الله جوادی

جلسه شورای اداری شهرستان آمل با حضور حضرت آیت الله آیت الله جوادی آملی در شهر دماوند برگزار شد.

برای زیر سوال بردن امام، دور جدیدى از حملات به احمد آقا را شروع کرده‌اند/ او مانند شمعى پای ملت ایران و امام سوخت

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: امام عزیز پیش بینی کرده بود که پس از او به احمداقا هجوم کنند. امروز، بی بی سی، آل سعود و اسراییل برای زیر سوال بردن امام، دور جدیدى از حملات را به احمد آقا شروع کرده‌اند.

نبش قبر یک ملاقات و بازهم زیرسوال بردن امام توسط باند مهدی هاشمی/ آیا موسسه نشر و تنظیم در دفاع از امام و انقلاب پاسخ اهانت را می دهد؟

انتقام‌کِشی‌های باند مهدی هاشمی از امام هر زمان شکلی متفاوت به خود می گیرد. گاهی با جعلی خواندن نامه‌های امام، گاهی با تحریک‌پذیری امام از اطرافیانِ فریب‌کار و گاهی با جنایت‌خواندنِ عمل به فتوای امام درباره‌ اعدام منافقین محارب.

با متخلفین سرقت برق و تاسیسات توزیع برخورد می شود

مدیر امور برق آمل : به منظور پاکسازی انشعابات غیر مجاز کلیه انشعابات غیر مجاز توسط تیم بازرسی این اداره جمع آوری می شوند

مبارزه مشترک علیه تروریسم و تجارت غیرقانونی سلاح/ اعلام حمایت از اجرای کامل برجام

روسای جمهوری اسلامی ایران،‌ جمهوری آذربایجان و فدراسیون روسیه در پایان نشست سه جانبه خود بیانیه مشترکی منتشر کردند.

خبرنگاران در مسیر خیر و مصلحت جامعه گام بردارند / ضرورت نجات تولیت حرمین شریفین از آل سعود

امام جمعه دابو و دشت سر تصریح کرد: خبرنگار چشم و گوش رسانه و چشم وگوش مردم است و با استفاده از ویژگیهای خدادادی اولا ذوق و استعداد و ثانیا سرعت و دقت و ثالثا حق طلبی به کشف حقیقت ها می پردازد.

تازه‌ترین سند افشاشده درباره توافق هسته‌ای چه می‌گوید

بر اساس آنچه از سوی مؤسسه علوم و امنیت بین‌المللی فاش شده، محدودیت واقعی تحقیق و توسعه هسته‌ای در ایران نه هشت و نیم سال، بلکه حداقل ۱۵ سال خواهد بود.

در نشست تخصصی امام جمعه دابو و دشت سر و نماینده مردم آمل در مجلس چه گذشت؟

نشست تخصصی و کاربردی حجت الاسلام مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر و عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

تجربه برجام بی‌نتیجه بودن مذاکره با آمریکا را نشان داد

مگر بنا نبود تحریم‌ها یکباره برداشته شود؟/پس از 6 ماه تاثیر ملموسی در زندگی مردم دیده می‌شود؟/اتهام دخالت در کودتای ترکیه مایه رسوایی آمریکاست

کشف جدید محقق آملی در دانشگاه نیویورک

دکتر روزبه کیانی محقق آملی در دانشگاه نیویورک موفق به کشف عامل تصمیم گیری در مغز شد

خرید برنج کشاورزان در دستور کار قرار گیرد / انتقاد از عدم اطلاع رسانی حضور معاون وزیر در منطقه

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه با بیان این که خرید به موقع برنج کشاورزان در دستور کار قرار گیرد انتقاد از عدم اطلاع رسانی حضور معاون وزیر در منطقه کرد.

جانشین جدید سپاه ناحیه آمل معرفی شد

سرهنگ دوم پاسدار بهروز عیسی زاده به عنوان جانشین سپاه ناحیه شهرستان آمل معرفی شد

نوبخت معاون سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور شد

عباسعلی نوبخت مدیرکل سابق منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری به عنوان سرپرست معاونت امور جنگل سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور منصوب شد.

نماینده مردم آمل در مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ابقاء شد

عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از سوی دکتر علی لاریجانی در سمت عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور ابقاء شد

قضیه برجام مانع دفاع دستگاه دیپلماسی از ملت های مظلوم نشود

امام جمعه دابو و دشت سر: دستگاه دیپلماسی و دولت باید از این منادیان حق دفاع کرده و در برابر دستگاه طاغوتی و زیاده خواه و رهبران کج اندیش مقاومت کرده و آن را محکوم کند.

یک آملی فرماندار فریدونکنار شد

حسین منفردی که یکی از نیروهای بدنه وزارت کشور است از سوی ربیع فلاح استاندار مازندران به‌عنوان فرماندار فریدونکنار منصوب شد.

یادداشت روز آفتاب یزد پرده برداشت

فاز دیگر عبور از روحانی/ اصلاح‌طلبان در انتخابات ۹۶ به روحانی «چک سفید» نمی‌دهند

مبارزه با مفاسد اقتصادی نیازمند عزم جدی است / گلوگاه های ارزشی انقلاب حفظ شود

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نماز جمعه با بیان این که مبارزه با مفاسد اقتصادی نیازمند عزم جدی است، گفت: گلوگاه های ارزشی انقلاب باید حفظ شود

حقوق های نجومی مدیران شایسته جامعه انقلابی نیست + تصاویر نشست بررسی عبرت های جنگ احد در آمل

حجت الاسلام پناهیان : در جنگ احد همه رها کردند و رفتند که این بسیار دشوار است و بعید می دانیم این اتفاق احد در انقلاب ما تکرار شود و مردم از میدان بروند که اوضاع ما خوب است.

در نشست احزاب سیاسی در فرمانداری ویژه آمل چه گذشت؟

معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل:احزاب سیاسی با نقد سازنده به بهبود شرایط کمک کنند

اولویت امسال وزارت کشور/ آغاز فرایند انتخابات ۹۶ از دی ماه

وزیر کشور با تشریح چهار اولویت امسال این وزارتخانه، از آغاز فرایند انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ از دی ماه امسال خبر داد.

برجام انتظارات ما را برآورده نکرد/ با اجازه مقامات برخی خطوط قرمز جابجا شد

معاون وزیر امور خارجه در خصوص موضوع رفع تمامی انواع تحریم‌ها، عنوان داشت: بنده به هیچ‌عنوان نگفته بودم که تمامی تحریم‌ها لغو خواهد شد و از ابتدا نیز گفته شده بود که مبنای ما برچیده شدن تحریم‌ها همان بخش هسته‌ای است.

۴ فرضیه برای کودتای کوتاه در ترکیه/از دست خارجی تا سودای پادشاهی؟

کودتای ترکیه فرصتی رابرای تکمیل پروژه گولن زدایی و تسویه در ساختار نظامی، امنیتی، و قضایی تکمیل خواهد کردو در روزهای آینده با آرام شدن اوضاع شاهد در اولویت قرار گرفتن این تغییرات خواهیم بود.

ماجرای درخواست شهردار رینه لاریجان برای دفاع از حرم چه بود؟

شنیده ها حاکی از این است حیدرزاده عزم جدی برای حضور در جبهه های حق علیه گروه های تکفیری دارد تا اعزام شود.

کودتای نظامی شبانه در ترکیه/آنکارا: فتح‌الله گولن عامل کودتا است

اخبار لحظه به لحظه مربوط به این رویداد را در زیر بخوانید.

ضرورت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف / حمایت از کشاورزان با عزم جدی پیگیری شود

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه تصریح کرد: ایام کشاورزی است بابت بیمه و خسارات جلسه تشکیل شده انشاءالله پیگیر بیشتر صدمات و خدمات کشاورزی باشند و حمایت از این قشر عزیز بفرمائید.

بانک ها در ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان وقفه ایجاد نکنند

استاندار مازندران از بانک ها خواست تا بدون حتی یک روز وقفه این تسهیلات را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهند.

مردم مازندران تنها تماشاگر ویلاهای مجلل متمکنان هستند / زباله بحران دیرینه استان

مردم مازندران تنها تماشاگر ویلاهای مجلل متمکنان هستند / زباله بحران دیرینه استان

کمیسیون مشترک برجام ۳۰ تیر در وین برگزار می‌شود

عراقچی تصریح کرد: آمریکا و غربی ها اگر با هر عنوان حقوق بشری یا تروریسم تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کنند اگرچه از نظر برجام، نقض نیست اما ما خودمان را مکلف به تبعیت از نظر رهبری می دانیم و بر این اساس، این تحریم ها را نقض برجام به حساب می آوریم.

حادثه ریجاب ازبیرون منطقه طراحی شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با بیان اینکه حادثه تروریستی در منطقه «ریجاب» از بیرون منطقه طراحی شده است، گفت: تاثر خاطر من به خاطر دو جوان بیگناهی است که در این حادثه شهید شدند.

آزمایش موشکی فارغ از ادامه یا لغو برجام انجام می شود

نماینده مردم آمل در مجلس معتقد است سخن‌سرایی سران غربی علیه قدرت نظامی ایران اعتباری در صحنه بین المللی نداشته و به خاطر واهمه آنها از توان دفاعی کشور است.

مردم خواستار اقدام و عمل در عرصه اقتصاد مقاومتی هستند / حقوق های نجومی اقتصاد کشور را فلج می کند

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه تصریح کرد: عزیزانی که امروز در صدد مدیریت حق و حقوق مردم هستند ، متوجه این حقوق های نجومی باشیم بتوانیم همه از این نعمات الهی بره مند شوند باید جواب پس بدهند مگر می شود این همه با این پول بیت المال اقتصاد کشور را فلج کرده باشند و ما مطلع نبوده باشیم.

عید فطر روز کرامت انسانی و غلبه بر شیاطین است / تکیه به غرب زمینه پیشرفت کشور نمی شود

امام جمعه آمل در خطبه های نماز عید فطر تصریح کرد: ضرورت دارد از تجربه ها درس بگیریم که تجربه طاغوت، ترکیه، عراق و مصر به صورت کامل در خدمت غرب بود به چه سرنوشتی دچار شده است.

واکنش مجمع هم اندیشان صنعت و معدن آمل به اظهارات معاون وزیر صنعت و فرماندار آمل

همگان باید اذعان کنیم که برای حذر از اشتباهات احتمالی و غرق در نشئه گزارشات خوش و ناصواب، بهتر است واقعیت صنعت را از زبان اهالی صنعت بشنوید که ممکن است که خیلی هم شیرین نباشد

تحلیلی بر سونامی حقوق های نجومی به قلم افشین جمشیدی لاریجانی

سونامی حقوق های نجومی آنچنان این روزها گریبان بانک ها را گرفته که در این کارزار رکود و مشکلات اقتصادی پیش روی فعالان اقتصادی و تولید قفل دیگری بر خزانه ها زده شده است.

جهان اسلام نیازمند همدلی و همزبانی است / ضرورت توجه به معیشت و مشکلات مردم

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه تصریح کرد: با محوریت اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برنامه ریزی مدقانه خود جلوی این همه بریز و بپاش ها قاچاق ها و اختلاس ها و واردات های بی رویه را گرفته و به جای این همه حقوق های کاذب به دنبال معیشت مردم باشیم

تفکرات نژادپرستانه یهود آمریکا و رژیم صهیونیستی را اداره می‌کند

امام جمعه رامسر صهیونیسم را جریان متعصب یهودی خواند و گفت: تفکرات نژادپرستانه یهود متعصب است که آمریکا و رژیم صهیونیستی را اداره می‌کند.

برکت خون شهدای مدافع حرم زمینه نابودی داعش را فراهم می کند

حجت الاسلام صمدی آملی تصریح کرد: محور مقاومت توانسته است تا به امروز جلوی پیشروی های داعش را بگیرد و داعش در یک حصر وسیعی قرار دارد که باید حلقه محاصره تنگ تر شود و الحمدالله به برکت خون پاک شهدای مدافعان حرم دشمن زمین گیر شد.

روز قدس فرصتی برای همبستگی بین المللی جهان اسلام است

حجت الاسلام جوادی آملی افزود: روز قدس فرصتی برای همبستگی بین المللی جهان اسلام است که باید بهره گیری شایسته ای داشته باشیم.

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان دستگاه قضایی:

فریضه دفاع امت اسلامی از فلسطین با فریاد یکپارچه در روز قدس

با حکم فرماندهی معظم کل قوا؛

سردار سرلشگر «محمدحسین باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح شد

شیوه حکومت داری امام علی الگوی همگانی است

حجت الاسلام ابراهیمیان با بیان این که شیوه حکومت داری امام علی(ع) الگوی همگانی است، گفت: نخستین مولای متقیان پنج سال حکومت به حق کرد که درسی برای همه تاریخ است.

۳ نگرانی شهید بهشتی در مذاکره با آمریکا/اسنادی که هرگز منتشر نشد

۳ نگرانی شهید بهشتی در مذاکره با آمریکا/اسنادی که هرگز منتشر نشد

تصاویر شهدای تیپ زینبیون برای نخستین بار منتشر شد

تصاویر شهدای تیپ زینبیون برای نخستین بار منتشر شد

رایزنی های «جابری انصاری» با مقامات لبنانی درباره تحولات منطقه

رایزنی های «جابری انصاری» با مقامات لبنانی درباره تحولات منطقه

بررسی خودکشی دانشجوی بورسیه در کارگروه مجلس/وزارت علوم گزارش بدهد

بررسی خودکشی دانشجوی بورسیه در کارگروه مجلس/وزارت علوم گزارش بدهد

پاسخ آیت‌الله سبحانی به شبهات مادی‌گرایان در مورد اعتقاد به خدا

پاسخ آیت‌الله سبحانی به شبهات مادی‌گرایان در مورد اعتقاد به خدا

صفحه‌نخست روزنامه‌های شنبه اول خرداد/عکس

صفحه‌نخست روزنامه‌های شنبه اول خرداد/عکس

روایتی از مذاکرات محرمانه‌ آمریکا با ایران

روایتی از مذاکرات محرمانه‌ آمریکا با ایران

زیباکلام: ترجیح روحانی، لاریجانی است

زیباکلام: ترجیح روحانی، لاریجانی است

مجلس دهم، مجلس خاص و خالص

مجلس دهم، مجلس خاص و خالص

پیام تبریک فرماندار نوشهر به مناسبت 16 آذرروز دانشجو

پیام تبریک فرماندار نوشهر به مناسبت 16 آذرروز دانشجو

پشت پرده «نفوذ» آمریکایی ها در ایران

پشت پرده «نفوذ» آمریکایی ها در ایران

پیام سفیر سابق ایران در پی درگذشت چند دیپلمات ایرانی در منا

پیام سفیر سابق ایران در پی درگذشت چند دیپلمات ایرانی در منا

کدام چهره‌های سرشناس در میان مفقودین حادثه منا هستند؟

کدام چهره‌های سرشناس در میان مفقودین حادثه منا هستند؟

ریک پری: توافق 1+5 با ایران را پاره می کنم!

ریک پری: توافق 1+5 با ایران را پاره می کنم!

واشنگتن پست: اوباما شیعه است

واشنگتن پست: اوباما شیعه است

مشروح سخنان آقاتهرانی در برنامه «شناسنامه»

مشروح سخنان آقاتهرانی در برنامه «شناسنامه»

جزئیات اتهامات مهدی هاشمی در پرونده استات‌اویل

جزئیات اتهامات مهدی هاشمی در پرونده استات‌اویل

پادشاه عربستان درگذشت

پادشاه عربستان درگذشت

شهادت سردار الله‌دادی در منطقه «قنیطره» سوریه توسط بالگرد اسرائیل

شهادت سردار الله‌دادی در منطقه «قنیطره» سوریه توسط بالگرد اسرائیل

متن کامل نطق ناتمام علی مطهری در صحن علنی مجلس

متن کامل نطق ناتمام علی مطهری در صحن علنی مجلس

استاندار مازندران در هفته ای که گذشت

استاندار مازندران در هفته ای که گذشت

رئیس و نایب‌رئیس شورای پایتخت دوباره «اصولگرا» شدند

رئیس و نایب‌رئیس شورای پایتخت دوباره «اصولگرا» شدند

دعوت مراجع و علما از مردم برای حماسه آفرینی در روز جهانی قدس

دعوت مراجع و علما از مردم برای حماسه آفرینی در روز جهانی قدس

شهدا و مجروحین زائر مرقد امام خمینی(ره) + تصاویر

شهدا و مجروحین زائر مرقد امام خمینی(ره) + تصاویر

خواب جدید آمریکا برای موشک های ایرانی

اخبار حاکی از آن است که غرب به سرکردگی ایالات متحده آمریکا سعی دارد در جریان مذاکرات هسته ای با ایران، موضوع توان موشکی ایران را نیز مورد مذاکره قرار داده و آن را محدود نماید.

سیاست‌های کلی "اقتصاد مقاومتی" چراغ راه دولت تدبیر و امید خواهد بود

رئیس جمهور در پی ابلاغ سیاست‌های کلی "اقتصاد مقاومتی" از سوی مقام معظم رهبری، نامه‌ای را به محضر ایشان ارسال کرد.

سایه سنگین حاشیه‎ها بر متن مذاکرات وین/

متن توافقنامه ضعیف ژنو، چگونه بهانه بحث بر سر موضوع موشکی ایران را به امریکایی‎ها داد!؟/ وقتی جملات دردسرساز توافقنامه ژنو برای طرف مقابل کاربردی می‎شود

پیام آیت‌الله‌ جوادی‌آملی به همایش ملی «فقه هسته‌ای»

پیام آیت‌الله‌ جوادی‌آملی به همایش ملی «فقه هسته‌ای»

رییس دستگاه قضا: آمریکا حق دخالت در امور داخلی ایران ندارد/ برخورد با فتنه 88 کاملاً در چارچوب قانون است

رییس دستگاه قضا: آمریکا حق دخالت در امور داخلی ایران ندارد/ برخورد با فتنه 88 کاملاً در چارچوب قانون است

در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی چه گذشت؟

در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی چه گذشت؟

فشار اصلاح طلبان برای استعفای قالیباف

پیش‌بینی‌هایی می‌شد کار شهردار در دوره جدید ‌به مراتب سخت‌تر از دوره پیشین باشد،‌ این پیش‌بینی‌ها با اظهارات یکی از اعضای شورا که خواستار استعفای قالیباف به دلیل سانحه آتش‌سوزی خیابان جمهوری شده بود، به واقعیت نزدیک‌تر می‌شود.

فیس بوک بازی خانم سخنگوی شورا کار دستش داد

سخنگوی عضو شورای شهر بهشهر از سمت سخنگویی شورا برکنار شد و منابع شورای شهر نیز دلیل آن را عضویت در شبکه اجتماعی فیس بوک اعلام کردند.

آتش توپخانه "بی بی سی"، "بالاترین" و "آینده" علیه محمود کریمی

آتش توپخانه "بی بی سی"، "بالاترین" و "آینده" علیه محمود کریمی

اعضای مجمع نمایندگان مازندران استعفا نداند/ حل مشکل بودجه استان با رایزنی

اعضای مجمع نمایندگان مازندران استعفا نداند/ حل مشکل بودجه استان با رایزنی

نمایندگانی که هدیه گرفتند خود را به هیات نظارت معرفی کنند

نمایندگانی که هدیه گرفتند خود را به هیات نظارت معرفی کنند

رئیس سابق سیا: حق غنی سازی ایران را پذیرفته‌ایم/ آمریکا در برابر ایران عقب نشست

رئیس سابق سیا: حق غنی سازی ایران را پذیرفته‌ایم/ آمریکا در برابر ایران عقب نشست

عارف از عضویت در بنیاد باران انصراف داد

عارف از عضویت در بنیاد باران انصراف داد

دستاورد های توافق ژنو به روایت عدد و آمار قطعی

دستاورد های توافق ژنو به روایت عدد و آمار قطعی

شهادت دادستان زابل در یک عملیات تروریستی

شهادت دادستان زابل در یک عملیات تروریستی

حبیب‌الله عسگراولادی دار فانی را وداع گفت/ جزییات مراسم تشییع و تدفین

حبیب‌الله عسگراولادی دار فانی را وداع گفت/ جزییات مراسم تشییع و تدفین

انتشار تصاویری دیدنی از یک سردار شهید ایرانی در سوریه/ ای کاش این مستند بجای بی‏ بی‎سی از رسانه ملی پخش ‎می‎شد + فیلم

انتشار تصاویری دیدنی از یک سردار شهید ایرانی در سوریه/ ای کاش این مستند بجای بی‏ بی‎سی از رسانه ملی پخش ‎می‎شد + فیلم

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وارد مازندران شد

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وارد مازندران شد

کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل سوریه را ترک کرد

کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل سوریه را ترک کرد

انتصاب ناصر سراج به ریاست سازمان بازرسی کل کشور

انتصاب ناصر سراج به ریاست سازمان بازرسی کل کشور