حمایت‌های قطره چکانی دولت از گردشگری

تأسیسات گردشگری مازندران یا تعطیل و یا نیمه فعال هستند و دیگر رونق و رمق گذشته را ندارند، رستوران‌ها بیرون بر شدند، تالارها چراغ خاموش فعالیت می‌کنند و هتل‌ها با ظرفیت کمتر از ۵۰ درصد روزگار سپری می‌کنند.

لاریجان ؛ کشاورزی ، خوش نشینی یا توریسم ؟! یادداشتی از :سید سعید صابری

به بخشداری و ادارات مسئول بخش لاریجان ، پیشنهاد می شود با توجه به بهره وری زمین های مناطق مختلف از نظر جنس خاک ودسترسی به آب ،حداقل مساحت هایی را به عنوان احداث « باغ ویلا » درنظر بگیرند تا هم از آلودگی منظر وتزاحم نماهای ساختمانها جلوگیری شود وهم آبادانی ودرخت کاری در سطحی وسیع انجام شود

گزارش تصویری کمال آنلاین / طرح کرسی تلاوت نور با عنوان کاروان نور ۱۴۰۰ در آمل

با مشارکت نهادهای فرهنگی در شب های ماه رمضان، طرح کرسی تلاوت نور با عنوان کاروان نور ۱۴۰۰ در آمل با همکاری دستگاه‌های فرهنگی، طرح کرسی تلاوت قرآن کریم با عنوان کاروان نور ۱۴۰۰ در چهارمین سال متوالی هر شب در یکی از مساجد شهری آمل برگزار می‌شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین / مراسم قرآن بسر در شب های نوزدهم وبیست ویکم ماه مبارک رمضان در حسینیه وتکیه اسک آمل

مردم مومن آمل در رعایت کامل نکات بهداشتی از خانه‌ها و اماکن مذهبی با دستهای معطر شده به عطر قرآن شب شهادت امیرالمومنین (ع) را به دعا و نیایش نشستند.

حضور مدیرکل ارشاد مازندران در صحنه ساخت فیلم شهدای خانطومان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به همراه نماینده مردم ساری ومیاندورود و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از صحنه ساخت فیلم شهدای خانطومان بازدید کردند.

دو شهر از استان مازندران به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور پیوستند

آیین اختتامیه طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین کشوری در تهران برگزار شد که دو شهر از استان مازندران حائز امتیاز پیوستن به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور شدند .

پیگیری وزارت ارشاد برای تامین سهمیه ارزی کاغذ

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از "پیگیری جدی موضوع تخصیص سهمیه ارزی کاغذ از سوی این وزارتخانه" خبر داد.

اصلاح هندسی میدان شهیدان محمدزاده آغاز شد

هاشمی گفت: شعاع میدان شهیدان محمدزاده درشرایط وضع موجود به طور تقریبی 8 متر است که اندازه میدان نسبت به تقاطع بسیار کوچک است و پاسخگوی حرکت های گردشی با شرایط احجام وسایط نقلیه فعلی نیست.

رتبه برتر کانون فرهنگی هنری روستای اطرب در طرح ملی ایران قوی

کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) مسجد جامع اطرب نکا، با تولید و ارایه انیمیشن با موضوع تلفیقی دفاع مقدس و صحنه عاشورا در طرح ملی ایران قوی، به عنوان کانون برتر رواق فناوری شناخته شد.

شخصیت علمی وفرهنگی ناصرالحق هنوز ناشناخته است

وی گفت : متاسفانه مقبره این بزرگوار وشمس آل رسول به مروز زمان بخاطر یک نوشته درکتاب بنام آتشکده ذکر داده شد وذهنیت مردم منطقه رانسبت به ایشان عوض کرد ومتاسفانه هنوز این ذهنیت درمردم می باشد که این مکان مقدس رابنام آتشکده می دانند .

تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از عملکرد مدیرکل مازندران

سیدعباس صالحی ؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سپاس نامه ای ، از تلاش های مدیر کل و مجموعه کارکنان ارشاد مازندران در ارزیابی عملکرد آن وزارتخانه تقدیر کرد.

افتخار آفرینی ۶ کانون فرهنگی هنری مساجد از مازندران در طرح ملی «ایران قوی»

زارع از افتخار آفرینی ۶ کانون فرهنگی هنری مساجد از مازندران در طرح ملی «ایران قوی» خبر داد و گفت: به مدت ۹۰ روز از ۲۲ آبان ماه تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری در سطح ۱۱۷۶ کانون های فرهنگی و هنری مسجد در استان برگزار شد.

روسای نمونه ارشاد شهرستان های مازندران تقدیر شدند

از تلاش یکساله روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های مازندران تقدیر به عمل آمد.

حفظ فرهنگ و زبان بومی وظیفه هر مازندرانی است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران حفظ زبان و فرهنگ و آیین های بومی مازندران را از وظایف اصلی مردم ، مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر مازندران دانست .

لزوم معرفی محصولات فرهنگی در فضای مجازی برای رونق بازار فروش

بازنشر وسیع محصولات فرهنگی به ویژه از نوع بومی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که گوی سبقت را در جذب مخاطب از سایر رسانه ها ربوده اند، می تواند گامی موثر در جهت رونق بازار فروش این محصولات باشد.

گزارش تصویری کمال آنلاین : نمایشگاه نقا شی استاد ابراهیم گنجیان گالری خانه هنر آمل

نمایشگاه نقا شی استاد ابراهیم گنجیان با حضور دکتر احمد نیکخواه ریاست شورای شهرستان آمل ، اساتید نقاشی ودیگر هنرمندان در گالری خانه هنر آمل افتتاح شد نمایشگاه از 15 تا 25 اسفند 1399 دائر می باشد

نخستین روستای موسیقی محور کشور در مازندران نامگذاری شد

روستای کفشگرکلای جویبار، به عنوان روستای *موسیقی محور* نامگذاری شد .

پرداخت بیش از 70 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان بهزیستی آمل در سال 99

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل خاطر نشان کرد: افراد دارای معلولیت قادر بکار ، زنان سرپرست خانوار و مدد جویان بهبود یافته که دارای پروانه فعالیت هستند می توانند از تسهیلات کم بهره (4 درصد) برخوردار شوند.

رسانه‌ها و فعالان مجازی چشم بینا و ناظر جامعه در مبارزه با کرونا هستند.

زارع تصریح کرد: در این راستا، از سوی اداره کل فرهنگ‌و‌ارشاد اسلامی و هم از سوی شورای اطلاع‌رسانی استان، حمایت همه‌جانبه خود را از اصحاب رسانه و خبرنگاران استان مازندران اعلام می‌کنیم. قطعا با افراد و دستگاه‌های متخلف برابر مقررات ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان برخورد خواهد شد.

حلواشکری " یونا " آمل آماده ورود به بازارهای صادراتی

شرکت حلوا شکری" یونا" همزمان باگرامیداشت دهه مبارکه فجر99 با حضورشریعت فرماندارویژه شهرستان آمل، خانم سلطانی بخشدارمرکزی، روسای صمت واعضای شورای بخش مرکزی واعضای هیات مدیره شرکت افتتاح و بهره برداری ازآن آغاز شد.

راه اندازی خانه هلال در مرکز فرهنگی ورزشی هیوا روستای بزمینان آمل

مرکزهیوا با مدیریت خانم افسانه مظلوم ، پایلوت خانه مشارکت خیریه ای آمل

نور، قطب فرهنگ بومی ومحلی مازنداران است

نخستین جشنواره شعر استانی نوای مرغ آمین با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

دستان پرسخاوت خیر نیکوکار حاج منوچهر باقری لبخند رضایت بر لبان دانش آموزان نشاند

حاج آقا باقری خیر مدرسه ساز : درسال های اخیر همیشه دغدغه من بوده که مدرسه ای در شان و نام روستای میله بسازم.

اتمام داوری بیش از 600 اثر ارسالی به دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران

پس از پایان سه مرحله داوری در نهایت، 36 اثر برتر انتخاب و به زودی از آن‌ها تجلیل می‌شود.

ملاک و معیار ، تکریم هنرمندان است

آیین تودیع و معارفه معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار و در حکمی ازسوی عباس زارع ، علی علوی، معاون پیشین ، به عنوان قائم مقام اداره کل ، همچنین ؛ محسن محمدی به عنوان سرپرست جدید این معاونت منصوب شدند.

بهره مندی ۸ هزار نفر از افراد مناطق کم برخوردار از خدمات بهزیستی مازندران

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مازندران با بیان اینکه باید زیست بومی اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی این مناطق اصلاح شود گفت : دستگاه‌ها باید از موازی کاری دوری کنند و فصل الخطاب منطقه و محله مشخص باشد.

گره کور پروژه کتابخانه مرکزی مازندران به دست سازمان برنامه و بودجه باز می شود

با توجه بازدیدی که معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از کتابخانه مرکزی مازندران داشتند قرار شد تغییر نرخ پیمان که مطابق سال ۹۶ بوده به تصویب سازمان برنامه و بودجه برسد و پیمانکار این پروژه را آماده بهره برداری نماید.

شعر حماسه ششم بهمن سال۶۰ آمل

خامِه شِعر بَوِم از شهر شهیدون / آمِل شهر هِزار سنگر لالِه گون/اَتا شو دِشمن کافِر بی دین / هاکِرده حمله بر اَمِه سرزمین /چِهلتا جونه خِوش قَدو بالا

خانه "دادار لیتکویی" ، خانه ملک ، خانه معنوی ودرخت چنار کهنسال امامزاده عبدالله گزانه آمل به عنوان آثار جدید ثبت ملی مازندران در سال ۹۹

پرونده ثبت میراث فرهنگی مازندران برای سال ۹۹ با ثبت ۳۴ اثر تاریخی، ملموس ، طبیعی و معنوی بسته شد.

راه اندازی نان مهربانی شب های جمعه درآمل

حاج حسن بابایی مسئول گروه نیکوکاری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها شهرستان آمل : در طول یک ماه میانگین تعداد 2000 تا 3700 عدد نان بین نیازمندان رایگان توزیع می گردد

ثبت ملی ساختن و نواختن نقاره مازندران به نام یک هنرمند آملی

مهارت ساختن و نواختن ساز محلی دسرکوتن یا نقاره مازندران به نام هنرمند آملی " محمدرضا هاشمی " ثبت شد.

اجرای طرح شهید سلیمانی دربخش مرکزی آمل با شعار پایش ، رویش ، حمایت

طرح محله محور شهید سلیمانی با هدف شناسایی افراد ناقل و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا با مشارکت نیرو های بسیجی، دهیاران ، شوراهای بخش ومراکز بهداشتی در روستایی بخش مرکزی آمل در حال اجرا است.

افزایش سرانه فرهنگی کانون های مساجد مطابق با بوم مازندران مورد انتظار است

زارع به فعالیت هزار و ۱۷۶کانون فرهنگی هنری در مساجد مازندران اشاره کرد و گفت: مازندران گردشگرپذیر است و سالانه ۱۵-۲۰میلیون مسافر در این استان اقامت می کنند که می طلبد برای ارائه خدمات فرهنگی به این خیل عظیم بودجه کانون های مساجد استان افزایش یابد.

جشنواره استانی"نگین سلیمان"در آمل برگزار می شود

این جشنواره در 5 محور شعر ، نقاشی ، متن ادبی ، عکس وسرود در سطح فضای مجازی برگزار خواهدشد

گام به گام نهضت سوادآموزی شهرستان آمل برای ریشه کنی بیسوادی

عزت یداللهی مسئول نهضت سواد آموزی شهرستان آمل : طبق آمار در سال 1395 تعداد بیسوادان در شهرستان آمل 6000 نفر بودند که هرساله از تعداد آن کم می شود و امیدواریم با شناسایی افراد 10 الی 20 سال بتوانیم آمار را به صفر برسانیم و همه افراد جامعه را با سواد کنیم.

مدال شجاعت برای قهرمانان سلامت

با وجود تمامی موارد و مشکلاتی که مطرح شد، همگی می‌بینیم که پرستاران عزیز در برابر تمام مشکلات مقاومت کرده و همواره مدافع سلامت جامعه بوده‌اند.

لزوم حمایت از پرستاران!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

دفاع و حمایت از پرستاران در واقع دفاع و حمایت از سلامت جامعه است که این سخت کوشان سلامت آفرین؛ وظیفه ای برای تندرستی همگانی آحاد مردم برعهده دارند از این رو باید به گونه ای خاص دیده شوند.

نگذاریم دورهمی های شب یلدا باعث تشدید شیوع ویروس کرونا شود

زینب سلطانی بخشدار مرکزی آمل : ما هر ساله منتظر دورهمی ها در شب یلدا در کنار عزیزان‌مان بوده ایم که امسال و در شرایط کرونایی ترس شب یلدا تن ما را به لرزه انداخته است.

تکریم از آیت الله العظمی کوهستانی، تقدیر از سرمایه های معنوی کشور است

عباس زارع در نشست اعضای کنگره ملی بزرگداشت آیت الله کوهستانی(ره) تکریم و گدامیداشت یاد و خاطره آیت الله العظمی کوهستانی(ره) را تقدیر از سرمایه های معنوی کشور عنوان کرد.

اشکواره حسینی، فرصتی برای اظهار دلدادگی به ساحت اهل بیت(ع)‏

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران : اشکواره حسینی توانست پس از دو دوره برگزاری، در سومین دوره توانست جایگاه ویژه‌ای را در ‏کشور به دست آورد و خوشبختانه با استقبال چشمگیر مردم استان و کشور مواجه شد.‏

ضرورت نظارت بر ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی و ترحیم

علیرضا شریعت در ستاد شهرستانی مقابله باویروس کرونا افزود: شیوع کرونا در شهرستان آمل روند ثابتی را طی نمی کند و به نظر ما تداوم شرایط قرمز ناشی از ضعف شدید در نظارت است و تا زمانی که این کم کاری های نظارتی در شهرستان بر طرف نشود ، نمی توان انتظار خروج از شرایط قرمز را داشت.

اصناف آمل کرکره ها را پایین کشیدند

ستاد مقابله با کرونای مازندران تمامی فرمانداری ها را موظف کرد تا محدودیت زمان فعالیت مشاغل سطح دو به بالا را در شهرهای تابعه شهرستان خود اعمال کنند و به آنان هشدار داد که با هرگونه کوتاهی در این زمینه برخورد خواهد کرد.

محدودیت کرونایی؛ آری یا نه؟یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

چند روزی که از اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا می گذرد شاهد هستیم این طرح به صورت دست و پا شکسته در استان مازندران اجرا می گردد و هم اصناف و هم ستاد مبارزه با کرونا؛ عزم جدی برای این مصوبه ندارند و دلیلش هم باز بودن بسیاری از مشاغل ردیف دو، سه و چهار در ساعت های بعد 18 است.

کسب دیپلم افتخار جشنواره بین المللی فیلم سیسیل ایتالیا توسط مستندساز مازندرانی

فیلم مستند " زخمه " ساخته مریم رزاقی پژوهشگر و مستندساز مازندرانی ، دیپلم افتخار جشنواره بین المللی فیلم سیسیل ایتالیا را کسب کرد .

استان مازندران در پویش نامه‌ای به نویسنده، در سطح کشور حائز رتبه دوم شد.

معصومه فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای این اداره کل با اعلام خبر فوق، گفت: کودکان و نوجوانان در این طرح با مطالعه کتب مورد علاقه خود، نامه‌ای به نویسندگان مورد علاقه‌شان ارسال نمودند.

شگفتن گل لبخند دردل کودکان خانه پدری آمل + تصاویر

در چندقدمی پائیز، تعدادی از اصحاب رسانه و فعالین اجتماعی شهرستان آمل با همراهی خیرین نیک اندیش چه زیبا گل لبخند را در دلهای کودکان تحت پوشش خانه پدر کاشتند.

به بهانه سومین سالگرد درگذشت فرامرز درخشنده؛

سومین سالگرد درگذشت پدرم نمانده است و هرچه زمان می گذرد حقیقتا این داغ بر دل نشسته سرد نمی شود.

به بهانه آغاز سال تبری برپایی سنت دیرینه "شب سیزده شو" در مازندران

سال تبری مازندرانی‌ها اگرچه به دلیل ظهور تجدد به فراموشی سپرده شد ولی در برخی نقاط این استان نظیر سوادکوه، اجرای آئین سنتی تیرماه سیزده شو همچنان در بین جوانان این دیار مرسوم است.

گزارش تصویری کمال آنلاین : تجلیل از برگزیدگان رتبه های اول مسابقات فرهنگی ، هنری وقرآنی استانی وکشوری آموزش وپرورش آمل

مراسم تجلیل از برگزیدگان رتبه های اول مسابقات فرهنگی ، هنری وقرآنی استانی وکشوری آموزش وپرورش آمل باحضور مدیر ومعاونین آموزش وپرورش آمل ، مسئولین بسیج دانش آموزی برادران وخواهران ودیگر مهمانان با میزبانی شایسته دبستان غیر دولتی زندگی برگزارشد

چرا مردم نسبت به "کرونا" بی‌تفاوت شده‌اند؟

عادی‌سازی کرونا باعث شد که مردم پروتکل‌های بهداشتی را به صورت حداقلی رعایت کنند و با توجه به اینکه نسبت به کرونا حساسیت اجتماعی وجود نداشت، آنقدر کمرنگ شد که مردم نسبت به این موضوع بی‌تفاوت شدند.

آئین هفته مازندران با عنوان «مازندران؛ آیین، فرهنگ و هنر» برگزار می‌شود.

سه شنبه 13 آبان ماه، نخستین روز گرامی‌داشت «هفته مازندران»، با عنوان «مازندران؛ آیین، فرهنگ و هنر» نامگذاری شده که در این روز برنامه‌های مختلفی در سطح استان اجرا می‌شود.

مازندران، نگین فرهنگ و هنر ایران

وی همچنین اذعان داشت: مازندران یک نگین ارزشمند فرهنگی هنری و آیینی است که در طی قرن‌های متمادی زبانزد خاص و عام بوده و هست، میراث گرانبهای مردمان این سامان اعم از زبان، آیین‌ها، فرهنگ و ... با همت مردم عزیز و همراهی مسئولان، برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

اوقاف آمل در مسیر حمایت از شرکت های دانش بنیان و توسعه فرهنگی

حجت الاسلام بهرامی : در این شهرستان ۹۸ بقعه و امام زاده وجود دارد که دو امام زاده ابراهیم و عبداله شاخص کشوری هستند.

برگزاری اولین جشنواره شهرستانی یادگارباقی بمناسبت دهه وقف

حجت الاسلام محمدهادی بهرامی رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل گفت : این جشنواره درقالب خوشنویسی ، عکاسی ورسانه برای اولین باردرشهر آمل برگزار خواهد شد که قصد داریم درسالهای آتی بصورت استانی وکشوری برگزارشود.

تشدید نظارت دستگاه قضابرساخت وسازهای غیرمجاز

دادستان شهرستان آمل خطاب به متصرفان اراضی ملی و کشاورزی هشدار داد: در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی با کاربری کشاورزی زراعی و باغی باید بطور جدی برخورد گردد و دستگاه قضایی نیز برخورد قاطعی با تصرف کنندگان اراضی ملی خواهد داشت.

پیشرفت پروژه‌های عمرانی درسایه همدلی شورای شهر و شهرداری آمل

برای ساخت و نصب تندیس سردار، مبلغ 450 میلیون ریال، ساخت و بهره برداری ازکنار گذر پارک دهکده طلایی (دیوار بتنی، مخلوط ریزی، آسفالت، اجرای جدول و روشنایی) مبلغ 10 میلیارد ریال هزینه شد. همچنین به منظور اجرای فاز اول پارک ساحلی هراز مبلغ 400 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شد.

آیین اختتامیه برنامه های کتاب محور مازندران برگزار شد

آیین اختتامیه برنامه های کتاب محور مازندران ،با حضور حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مدیران کل، شهرداران و برگزیدگان جشنواره های کتابخوانی برگزار شد.

مسابقه عکاسی مجازی سازمان فرهنگی شهرداری آمل علاقمندان کشوری پیدا کرد

برگزاری نخستین دوره مسابقه مجازی عکاسی" قاب عشق" ویژه دهه نخست ماه محرم که به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل برگزار شد با استقبال شرکت کنندگانی از استانهای مختلف کشور همراه شد

درخشش مازندران در نخستین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از راه‌یابی چند شهر این استان به مرحله نهایی نخستین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور خبر داد.

نخستین هنرستان هنرهای زیبا در مازندران افتتاح شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تاسیس نخستین هنرستان هنرهای زیبا در ساری خبر داد

گزارش تصویری کمال آنلاین ، کارگاه تولید ماسک آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) آمل

مرحله دوم تولید ماسک این کارگاه به همت اداره اوقاف و امور خیریه آمل، آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) و هیئت رزمندگان اسلام شهرستان آمل در شبستان این امامزاده برقرار است.

مساعدت 200 میلیون ریالی خیرین آملی جهت تامین داروی جامعه هدف بهزیستی در 5 ماهه نخست سالجاری

کبری اسفندیاریان با اشاره به اینکه خیرین بازوان بهزیستی می باشند گفت : خیرین بازوان و همیاران توانمند بهزیستی هستند

تشکیل کارگروه ویژه بررسی مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر مازندران

عباس زارع با اعلام خبر فوق اذعان داشت: با رایزنی‌های مستمر و ارائه درخواست به استاندار محترم، بررسی مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر در قالب یک کارگروه ویژه آغاز به کار کرد.

برگزاری مراسم‌ عزاداری محرم با رعایت کامل پروتکل بهداشتی بلامانع است

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رئیس اداره اوقاف و امور خیرین شهرستان آمل درجمع خبرنگاران گفت: باید در عزاداری و مناسک دینی الزام به رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشیم که رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی روز عید قربان بر این موضوع تأکید کردند.

پیام مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران درپی درگذشت پیشکسوت خبرنگاران مرحوم علی کروم زاده عمرانی

درگذشت خبرنگار پیشکسوت آملی ؛ زنده یاد علی کرم زاده را که سال ها در عرصه خبر و رسانه آثار ماندگار از خود به جای گذاشته ، به خانواده آن مرحوم وجامعه خبرنگاران و رسانه های خبری استان تسلیت عرض نموده و غفران الهی رابرای آن عزیز تازه سفر کرده و صبرجمیل برای بازماندگان ، مسالت دارم .

حدود ۹۰۰ پرونده خسارت کرونایی برای فعالان حوزه فرهنگ و هنر مازندران تشکیل شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت که تاکنون حدود ۹۰۰ پرونده خسارت کرونایی برای فعالان حوزه فرهنگ و هنر استان تشکیل شده است تا بخشی از آسیب‌های این بخش جبران شود.

طراحان مد و لباس اسلامی نیازمند بازار فروش هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از لزوم بازار فروش و شناسایی جامعه هدف برای فعالان صنعت مد و لباس خبر داد.

درخشش آملی ها درچهارمین دوره ی جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان

امیر امیر نیا رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آمل درگفتگوی اختصاصی با آوای کمال گفت : اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در سالن اجتماعات بین‌المللی کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به‌صورت مجازی و آنلاین برگزار شد.

اسماعیل پرقوه: ارزش‌گذاری در حوزه موسیقی کار راحتی نیست

"سلام سنتور" عنوان موقت کتابی است که در ماه‌های آینده از اسماعیل پرقوه منتشر خواهد شد که در واقع آموزش سنتور از ۶ تا ۶۰ سالگی و با ۶۰ آهنگ است.

رونمایی از پوستر «سه‌شنبه‌های تکریم» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

پوستر طرح «سه شنبه های تکریم» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان و مسئولان دیگر در ساری رونمایی شد.

کرونا را دست کم نگیریم!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

شاهد برگزاری مراسم های عروسی و عزا و مجالس و محافل عمومی بودیم که به سهم خود در گسترش دامنه کرونا ویروس، بسیار تاثیرگذار بود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ نشست تخصصی روحانیون آمل با محوریت دفتر امام جمعه دابو ودشت سر

همزمان با میلاد امام رضا ع نشست تخصصی روحانیون آمل با حضور امام جمعه دابو ودشت سر ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل با محوریت دفتر امام جمعه دابو ودشت سر برگزارشد

لزوم برخورد با ساخت وسازهای غیرمجاز!یادداشتی ازعبدالرضا عزیزکمالی

برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز از جمله امور مهم و اساسی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

پرداخت یارانه کاغذ به ۳۴ ناشر مازندرانی

معصومه فرجی معاون فرهنگی و رسانه‌ای فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ۳۴ ناشر استان پس از ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز موفق به دریافت کاغذ یارانه‌ای برای انتشار کتب خود شدند.

گزارش تصویری کمال آنلاین : برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی اصناف در آمل

باحضور معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه آمل ، جانشین فرماندهی سپاه آمل ، روساس ادارات ، اماکن نیروی انتظامی آمل ، اعضای مجمع خیرین شهرستان امل ، روسای اتاق اصناف قائم شهر وسیمرغ ، هیئت رئیسه وروسای اتحادیه های صنفی شهرستان آمل مراسم بزرگداشت روز ملی اصناف در تالار پارسیان برگزارشد .

رونق بخشیدن گردشگری درحاشیه رودخانه کبیر هراز آمل

سید حمید هاشمی گفت؛ توسعه آمل با تمام ظرفیتهای تاریخی، میراثی و گردشگری، در خور میراث کهنش نیست.

افتتاحیه كارگاه خياطي دوخت زنده یاد مرحومه سيده ساره صارمی در هنرستان امام محمدباقر(ع)

با حضور حاج آقا سید جلیل مرتضوی امام جمعه محترم شهرستان دکتر مرزبند معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش آمل، مدیران و مسئولین شهری ا افتتاح شد.

توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در آمل

سرهنگ جابر عسگری اظهار داشت: گروه‌های جهادی سپاه با همکاری خیران در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه وبه مناسبت عیدفطر بیش ازپنج هزار بسته معیشتی را میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا ونیز نیازمندان این شهرستان توزیع کرده است.

باید همه مسلمانان برای مبارزه با صهیونیست‌ها به پا خیزند

حجت الاسلام ملازاده گفت: همه مسلمانان جهان باید روز قدس را گرامی بدارند و در مسیر مبارزه با صهیونیسم و آن‌هایی که قصد براندازی و ریشه کنی اسلام را دارند به پا خیزند.

توزیع بیش از ۱۸۰۰ بسته معیشتی در رزمایش مواسات و همدلی

سردار برسلانی از بسته بندی و توزیع هزار و ۸۶۰ بسته حمایتی در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه از سوی لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران خبر داد.

توزیع 2 هزار بسته حمایتی در شب عید سعید فطر

فرمانده سپاه ناحیه آمل : در مرحله اول 6 هزار و 700 بسته معیشتی آماده و تقدیم به خانواده های نیازمند شد و در مرحله دوم نیز مصادف با نیمه ماه مبارک رمضان و ولادت با سعادت امام حسن مجتبی ، تعداد 6 هزار و 800 سبد معیشتی آماده کردیم و تحویل حوزه‌های مقاومت و در نهایت تحویل خانواده های نیازمند و آسیب پذیر داده شد .

گفت و گوی صبح آمل با حرفه ای ترین مرد روابط عمومی : مثل روز اول عاشق کارم هستم

بازخوانی گفت و گوی صبح آمل با حرفه ای ترین مرد روابط عمومی : مثل روز اول عاشق کارم هستم : ربابه محمدزاده

گزارش تصویری کمال آنلاین ، برگزاری مراسم قرآن بسر در شب نوزدهم در امام زاده ابرهیم (ع) آمل

برگزاری مراسم قرآن بسر در شب نوزدهم در امام زاده ابرهیم (ع) آمل گزارش تصویری از بهروز خسروی

بازدید دکتر رضا حاجی پور منتخب مردم آمل درمجلس از کارگاه تولید باکس محافظ + عکس

دکتر رضا حاجی پور منتخب مردم آمل در دوره یازدهم مجلس از کارگاه تولید باکس محافظ بسیج جامعه پزشکی وسلامت شهرستان آمل بازدید کردند .

آغاز طرح "بهارانه کتاب" در سال ۱۳۹۹

معاون فرهنگی و رسانه‌ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد: طرح فروش کتاب با ۲۰درصد تخفیف با عنوان «بهارانه کتاب» همزمان با سراسر کشور، در ۲۵ کتابفروشی فعال استان شروع شد.

سخنی با منتخبان مجلس یازدهم و مردم و نهادهای مدنی در مازندران

انتظار میرود مجمع نمایندگان مجلس مازندران ضمن اتحاد و همدلی با یکدیگر ، به این مهم توجه داشته باشند که میان تعامل با دستگاههای اجرایی با معامله با آن دستگاهها و کاربست های هر یک از آن دو به سود یا به زیان فرایند توسعه در استان تفاوت جدی و اساسی وجود دارد.

مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در مازندران در انتظار دریافت بسته‌های حمایتی

بخش‌های مختلف کشاورزی، گردشگری، صنایع‌دستی و مشاغل مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر در مازندران با خسارت‌های جدی ناشی از شیوع کرونا مواجه شدند و در انتظار تصمیم دولت برای دریافت بسته حمایتی هستند.

واکنش معاون مطبوعاتی به مسدودسازی دامنه سایت روزنامه «ایران»

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به مسدودسازی دامنه سایت «موسسه مطبوعاتی ایران» با تاکید بر اینکه امریکا می خواهد صدای مردم ایران شنیده نشود گفت: محدود کردن روزنامه ایران که صدای مردم ایران است در همین راستا شکل گرفته و این اقدام دولت امریکا همانند دیگر سیاست‌های این کشور خلاف هرگونه حقوق انسانی واخلاقی است.

توزیع ۵ هزار بسته غذایی و بهداشتی میان آسیب دیده‌های ناشی از بیماری کرونا در شهرستان آمل آغاز شد.

حجت الاسلام سیدجلیل مرتضوی افزود : در مرحله نخست اجرای طرح مواسات و همدلی ۲ هزار بسته غذایی و از روز پنجشنبه تا نیمه ماه رمضان هزار بسته دیگر توزیع خواهد شد.

کارگران ساختمانی پول خرید نان ندارند

رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت:کارگران به ویژه کارگران ساختمانی در بدترین شرایط معیشتی به سرمی برند و انتظار داریم دولت هرچه سریعتر حمایت های لازم را به عمل آورد.

درخواست نگاه ویژه به حوزه فرهنگ و هنر در بودجه سال ١٣٩٩ استان

زارع در ادامه به تشریح برنامه های مهم فرهنگی و هنری از جمله: تجلیل از مفاخر استان، حمایت از انجمن‌ها و تولید آثار فاخر فرهنگی، هنری و رسانه ای، برگزاری جشنواره های متفاوت و ...پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا با حمایت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نگاه ویژه به بخش فرهنگ و هنر ، این برنامه ها در سال جدید محقق شود.

وعده شام در ماه رمضان چگونه باشد/ پرهیز از نوشیدنی‌های گازدار

کارشناس تغذیه وزارت بهداشت، در مورد اهمیت وعده شام در ایام روزه داری، توضیحاتی ارائه داد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ توزیع بسته های حمایتی درقالب رزمایش کمکهای مومنانه با حضور نماینده ولی فقیه درمازندران در منطقه دابو ودشت سر

باحضور نماینده ولی فقیه درمازندران ، فرماندار ویژه آمل ، امام جمعه دابو ودشت سر ، بخشداران ، شهرداران ، فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج بسته های حمایتی درقالب رزمایش کمکهای مومنانه دردوبخش دابو دشت سر توزیع شدد

مازندران مهیای میزبانی از مسافران نیست

استاندار مازندران با اشاره به اینکه شرایط استان برای میزبانی مهیا نیست از مسافران خواست از سفر به استان پرهیز کنند.

فراخوان ایده هاى ناب و برتر در حوزه قرآن و عترت ؛ ویژه ماه مبارک رمضان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامى مازندران

دبیر شورای اطلاع رسانی استان در ادامه افزود: برنامه های فاخر قرآنی و مذهبی از ایده های برتر در زمینه های مختلف قرآنی و معارف اسلامی اکنون در قالب این جشنواره تحت عنوان(خانه های نورانی) فرصت خوب و پر برکتی را فرا روی علاقمندان به قرآن و عترت ایجاد کرده است.

افزایش تماس با خط ۱۲۳اورژانس اجتماعی درمازندران

مدیر کل بهزیستی مازندران با اشاره به فعالیت های اورژانس اجتماعی گفت :خدمات اورژانس شامل چهار فعالیت در زمینه وجود مراکز مداخله در بحران ، خط تلفن ۱۲۳ ، خودرو های سیار اورژانس اجتماعی و همچنین فعالیت پایگاه خدمات اجتماعی است .

اقدامات انجام شده از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در ایام کرونایی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطر نشان کرد : بیاییم با رعایت نکات بهداشتی فردی و عمومی ، پرهیز از ترددهای غیر ضرور و همراهی با پویش در خانه بمانیم ؛ هر چه زودتر جامعه ای پاک و عاری ازین ویروس منحوس داشته باشیم .

کرونا ۲۵۰ میلیارد ریال به حوزه فرهنگ و هنر مازندران خسارت زد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از خسارت ۲۵۰ میلیارد ریالی به حوزه فرهنگ و هنر استان مازندران در بحران کرونا خبر داد.

ضرورت اهتمام ویژه منتظران حقیقی ظهور به آثار انتظار

نماینده ولی فقیه در لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا بر ضرورت اهتمام ویژه منتظران حقیقی ظهور به آثار انتظار تأکید کرد.

کانون های مساجد استان مازندران در خط مقدم مقابله با کرونا/از توزیع ماسک تا حمایت از نیازمندان.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ادامه داد: در این راستا برنامه‌های معنوی در سطح مجازی دنبال شد و طی فراخوان از سوی اعضای کانون فرهنگی وهنری مساجد استان ، قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه ، دعای توسل ، قرائت دست جمعی سوره های حمد و فیل ، زیارت امین الله در منازل صورت پذیرفت.

ایثارگری پرسنل سازمان آرامستانهای شهرداری بابل و طلبه های جهادی قابل تحسین است

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران گفت : حضور بنده صرفا بیان تشکر و قدردانی و خداقوت به پرسنل سازمان آرامستانهای شهرداری بابل و طلبه هاي جهادی بوده است.

جشنواره مجازی (باهم در خانه) با محتوای مبارزه با ویروس کرونا در استان مازندران تا پایان فروردین تمدید شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا پایان فروردین ۱۳۹۹ از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۱۹۵۷۶۷۹۱ ارسال نمایند، بدیهی است به برگزیدگان این جشنواره جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

روز طبیعت، نشان عزم جدی مردم مازندران برای شکست کرونا بود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ودبیر شورای اطلاع رسانی استان :روز طبیعت را نشان عزم جدی مردم مازندران برای شکست و عبور از بیماری کرونا دانست.

حمایت۲/۵ میلیارد ریالی از ۱۸۰۰ معتاد متجاهر و بی‌خانمان/آموزش و تب سنجی ۵۲۵ کودک کار در استان

«فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران» در گفتگوی تفضیلی با عبارت اهم فعالیت ها و عملکرد سازمان تحت مدیریتش را در 40 روز گذشته و در مقابله با «ویروس کرونا» تشریح کرد

دور چهارم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری آغاز شد

معصومه فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار داشت: بنا بر تصمیم اعضای کمیته رتبه بندی، مدیران مسئول پایگاه‌های خبری تا 20 فروردین ماه 1399 فرصت دارند فرم‌ خوداظهاری را بر اساس شیوه‌نامه اعلامی تکمیل و اضافه کردن مستندات به نشانی الکترونیک دبیرخانه کمیته رتبه‌بندی ارسال کنند.

"کرونا ویروس" چالش ها و فرصت ها یادداشتی از حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو وددشت سر

در قرآن مجید خواسته های خدا از انسان بر محور ایمان دور می زند و در صدها آیه با تعبیرات مؤکد و گوناگون از مخاطبان خواسته شده که با ایمان به نجات خود بپردازند.

سقوط آزاد کتاب در "پایتخت"

شب گذشته در اقدامی زننده در سریال پایتخت کتاب به عنوان ابزاری برای جاسازی و فروش مواد مخدر معرفی شد تا برخورد صدا و سیما با این محصول فرهنگی بار دیگر وارد چالش تازه‌اش شود

گزارش تصویری کمال آنلاین ،بازرسی بازرس ویژه استاندار مازندران برای نظارت بر فعالیت ستاد مقابله با کرونا در شهرستان آمل

گشت کنترل ستاد تنظيم بازار و ستاد ملي مبارزه با کرونا به رياست گلچوب بازرس ویژه استاندار مازندران برای نظارت بر فعالیت ستاد مقابله با کرونا در شهرستان آمل ، ولايي معاون برنامه ريزي و کارشناسان فرمانداري ويژه شهرستان آمل ـ رئيس و کارشناسان اداره صنعت ، معدن و تجارت ـ رئيس اتاق اصناف ـ اماکن عمومي ـ نيروي انتظامي

بازخوانی داستان‌های اصیل ایرانی/بازی‌های بومی با عروسک‌های محلی

خوانش قصه مینا و پلنگ و بازی‌های محلی بومی در نوروز برای ساعت‌ها می‌توانند محله‌ها و خیابان‌های مازندران را در کوران کرونا خلوت و صفای خانه را افزون کند.

انجام رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سراسری مدافعان سلامت

سردار احمد برسلانی از گندزدایی و ضدعفونی کردن ۱۴ شهرستان توسط گردان های جنگ نوین لشکر 25 کربلا مازندران خبر داد.

اجرا رزمایش سراسری مدافعان سلامت در پنج معبر ورودی شهرستان ساری / راه اندازی پایگاه غربالگری تست کرونا

جانشین فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران از برگزاری اولین جلسه پیگیری کارهای اجرایی رزمایش سراسری مدافعان سلامت خبر داد و گفت : لشکر 25 کربلا در این رزمایش به ضدعفونی کردن و شست و شوی پنج معبر ورودی شهرستان ساری خواهد پرداخت.

لوازم و تجهیزات پیشگیری و درمان کرونا دراختیارکارگران و بیمارستانهای آمل قرارگرفت

طی فراخوان داده شده انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان شهرستان آمل مبلغ حدود200 میلیون تومان توسط اعضا جمع اوری شد .

مهمان نوازیم؛ اما بعد از کرونا

امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور و از جمله مازندران هموطنان ما به توصیه‌های بهداشتی مقابله با کرونا توجه و نوروز 99 را بدون عید دیدنی سپری کنند

اقدامات پیشگیرانه و قابل تقدیر شهرداری امام زاده عبدالله در مبارزه با کرونا

مجید حسنی شهردار امام زاده عبدالله گفت: پس از اتخاد تدابیر بهداشتی و امنیتی در مقابله با ویروس کرونا، اجرای سریع و دقیق آنها در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

بازارهای آمل روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است

رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت آمل تاکید کرد : براساس مصوبه جلسه پدافند زیستی سازمان صمت مازندران و موافقت ستاد مرکزی مبارزه با کرونا استان روزهای سه شنبه وپنچشنبه مورخ 20و98/12/22هم بازارهای آمل تعطیلی می باشد

مجلس یازدهم باید جهادی عمل کند/مدیریت جهادی قالیباف ثابت شده است

منتخب مردم آمل و لاریجان در مجلس یازدهم با اشاره به مشکلات موجود کشور گفت: برای رفع مشکلات مجلس یازدهم باید مدیری جهادی داشته باشد و جهاد عمل کند. مدیریت جهادی قالیباف ثابت شده است.

از ایجاد قرارگاه ویژه تا حضور مدیرعامل در مناطق کوهستانی و دوردست

شرکت توزیع نیروی برق مازندران نیز هم راستا با دیگر نهادهای دولتی استان و به منظور رفاه حال شهروندان، از نخستین روزهای اعلام شرایط ویژه اقدامات پدافندی خود را برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس آغاز نمود و با برقراری شرایط خاص، اقدامات مختلفی را در دستور کار قرار داد.

سلامتی دانش‌آموزان از اولویت‌های دستگاه تعلیم و تربیت است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه سلامتی دانش‌آموزان از اولویت‌های دستگاه تعلیم و تربیت است، گفت: برنامه‌های ویژه‌ای در راستای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در آموزش و پرورش مازندران در حال پیگیری و انجام است.

لزوم ارائه برنامه آموزشي براي پيشگيري از بيماري کرونادر آمل

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : پيشگيري از هر نوع حادثه بايد به عنوان يک شعار عملي تبديل گردد و تمام تلاش خود را در اين مسير به کار گيريم.

کسب رتبه برتر آمل در فعالیت های فرهنگی و هنری استان

امیر امیر نیا با اشاره به اینکه رتبه اول در طرح پایش فعالیتهای فرهنگی و هنری استان را کسب کردیم، اظهار کرد: این مرهون تلاش همه ارگان ها و نهادهای بود و در راس آن فرمانداری که جای تشکر دارد.

تولید محتوای دیجیتال برای غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان

معصومه فرجی طراحی بستری تخصصی به‌منظور عرضه و معرفی محصول فرهنگی هنری به مصرف‌کننده فضای مجازی باهدف غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان در دستور کار کارگروه تولید محتوای دیجیتال دستگاه فرهنگ و هنر مازندران است.

در آستانه حماسه اسلامی 6 بهمن آمل؛نصب " پلاک افتخار " شهدای آمل آغاز شد

در آستانه حماسه اسلامی 6 بهمن سال 60 آمل، نصب ” پلاک افتخار ” بردرب منازل خانواده های هز ار و 48 شهید شهرستان شامل؛ شهدای حماسه ششم بهمن، شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس آغاز شد.

ایران با قدرت پاسخ دشمنانش را می‌دهد

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: در واقع آمریکایی ها باید پیش از اینکه دست به جنایت بزنند به این مهم فکر می کردند که کشورمان در چنین شرایطی مصلحت را مدنظر قرار نمی دهد.

۱۳ حوزه امتحانی برای هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت مازندران تعیین شد

فرجی از تعیین ۱۳ حوزه امتحانی برای برگزاری هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان مازندران خبر داد و گفت: رقابت کنندگان قرآنی ۲۱ شهرستان استان روز پنجشنبه، ۱۱ بهمن‌ماه سال جاری با حضور در این حوزه‌های امتحانی آزمون کتبی می‌دهند.

بخش «سردار سلیمانی» به جشنواره مطبوعات در مازندران افزوده شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات استان گفت: بخش سردار سلیمانی امتداد خط مقاومت به جشنواره مطبوعات اضافه شد.

4 برنامه شاخص سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری آمل برای گرامیداشت حماسه ششم بهمن

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، از تدارک ویژه این سازمان با حمایت شورای اسلامی شهر وشهرداری برای اجرای 4 عنوان برنامه شاخص فرهنگی به منظور گرامیداشت حماسه مردمی ششم بهمن سال60 خبر داد.

شهر آمل نیازمند اعتبارات ملی و استانی است

شهردار آمل با بیان اینکه ساماندهی ورودی های شهر و حفظ آثار تاریخی شهر آمل اهمیت زیادی دارد افزود : شهر آمل ورودی مازندران و پیشانی استان است و نیازمند اعتبارات ملی و استانی است و تقاضا داریم در این حوزه ویژه دیده شود .

جایزه کتاب سال مازندران برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران : با توجه به استقبال خوب ناشران، نویسندگان و پژوهشگران از این جشنواره، مهلت ارسال آثار را تا 30 دی ماه تمدید کردیم.

رونمایی از اثر فاخر فرهنگی و بومی مازندران با عنوان " موسیقی آیینی و حماسی مازندران " درآمل

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل، از تکمیل مراحل تهیه موسیقی آئینی وحماسی مازندران به عنوان یکی از بهترین وفاخرترین اثرفرهنگی استان به همت وتلاش هنرمند با دانش آملی خبر داد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ برپایی جشن یلدای مهربانی در مرکز معلولان ذهنی فجر آمل

درآستانه شب یلدا، اداره بهزیستی شهرستان آمل با برگزاری ویژه برنامه شاد و مفرح در مرکز نگهداری معلولان ذهنی فجراین شهرستان، آئین کهن وباستانی ایرانیان را درکنار بیش از ۱۳۰ معلول این مرکز گرامی داشت.

سنت های شب یلدا در دست فراموشی!

امروز متاسفانه شاهد این هستیم سال به سال سنت های شب یلدا کمرنگ و کمرنگ تر می شود و برنامه های ارزنده شب یلدا در منازل بزرگان و ریش سفیدان فامیل جای خود را به برگزاری مراسم در تالارها و رستوران ها داده است که نباید این سنت ها را به دست فراموشی بسپاریم و نیاز می رود این سنت های اصیل را به صورت مستحکم و درست حفظ نماییم.

رونمایی از کتاب مجموعه شعر باغ رویایی درآمل

همزمان با هفته پژوهش وبا حضور مدیر ومعاونین آموزش وپرورش آمل کتاب مجموعه شعر باغ رویایی نوشته نیایش قاسمی دانش آموز دبستان آیت الله فرسیو رونمایی شد

گلایه رئیس انجمن موسیقی شهرستان آمل از وضعیت فرهنگ و هنر کشور

به یاد استاد شهرداد روحانی که در موسیقی یک برند جهانی است, افتاده بودم. ایشان در کنسرت سه سال قبل خود در آمل, با آن سن و سال, نزدیک به یک ساعت ایستادند تا بیش از صد تن از علاقه مندان با او عکس بگیرند!

امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه عفاف و حجاب در ارشاد اسلامی مازندران

تفاهم‌نامه چهارجانبه باموضوع مجموعه همکاری‌های ایجاد زنجیره «علم و فناوری، مهارت، تولید محصول، تجاری‌سازی» در راستای تحقق مدل اقتصاد مقاومتی بامحوریت «پوشاک اسلامی ایرانی» در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به امضای طرفین رسید.

مهربان باشیم یادداشتی از دکتر سید محسن موسوی

دوست عزیز، فروشنده گرامی، تولید کننده و کشاورز و باغدار محترم، بیایید با مردم خود مهربان باشیم

نمایش فیلم های مستند جشنواره سینما حقیقت در مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: فیلم های بخش مسابقه جشنواره بین المللی سینمای مستند و حقیقت ایران در استان نمایش داده می شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ مراسم تجلیل از خیرین ستاد بازسازی عتبات عالیات وموکب شهدای مدافعان حرم شهرستان آمل

مراسم تجلیل از خیرین ستاد بازسازی عتبات عالیات وموکب شهدای مدافعان حرم شهرستان آمل با حضور امامان جمعه شهرهای آمل ، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران ، فرماندهی سپاه ناحیه آمل وخیرین در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه آمل برگزارشد

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ ملاقات عمومی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان آمل

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، دریک روز سفرکاری با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان آمل دیدار وگفتگو کردند

تفاهم نامه همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری آمل با دانشگاه علمی کابردی فرهنگ وهنرآمل

این تفاهم نامه وهمکاری دوجانبه را “هاشم جمشید پناه” رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل و دکتر” روح الله افراه ” رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنری ۵ آمل در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل امضاء کردند

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ جشن روز جهانی معلولین با همکاری مدارس با نیاز های ویژه شهرستان درتالار مجلل اکسین

جشن روز جهانی معلولین با همکاری مدارس با نیاز های ویژه شهرستان وبا حضور نماینده مردم آمل درمجلس ، فرمانداری ویژه آمل ، مدیر آموزش وپرورش آمل ، خیرین درتالار مجلل اکسین برگزارشد

ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آمل برگزار شد.

با حضور فرماندار ویژه شهرستان آمل و معاون استاندار، سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل و دیگر مسئولان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آمل در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

بازار آمل در آرامش قرار دارد

سید احمد کرمی رییس اتاق اصناف شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با اشاره به افزایش قیمت بنزین و سو استفاده و اخلال در امر بازار گفت: خوشبختانه درهمان ساعات اولیه ستاد ویژه ای دراتاق اصناف آمل تشکیل شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ نمایشگاه صنایع دستی نابینایان در آمل

نمایشگاه محصولات صنایع دستی نابینایان و کم بینایان شهرستان آمل تا ۲۴ آبان از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ برای بازدید و خرید محصولات، حدفاصل آفتاب ۳ برپا است.

برگزاری همایش بزرگ شرکت وطن شیر تبریز (خامه گلرود) و گروه امیر پخش آمل

گروه امیرپخش آمل یکی از گروه های توزیع خامه قنادی در استانهای شمالی کشور می باشد که در دهه 80 تاسیس گردید و در طی سالیان گذشته این گروه از ابعاد گوناگون ظرفیت توزیع باکیفیت و تنوع محصولات و شبکه توزیع برخوردار می باشد.

حائزین رتبه های برتر دومین اشکواره فرهنگی هنری حسینی آمل 98

اختتامیه اشکواره حسینی در سالن همایش تالار اریکه آریایی شهرستان آمل برگزارشد

انجام 112 عملیات در مهر ماه توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی آمل

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل با بیان اینکه از مجموع این عملیات، 41 مورد مربوط به حوادث اطفای حریق و 71 مورد در حوزه حوادث امداد و نجات بوده است.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ استقرار هشتمین تیم پزشکی موسسه خیریه مهرورزان طلوع زندگی از موسسات تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان امل بدر منطقه کم برخوردار و اسیب (اسپیاری)

استقرار هشتمین تیم پزشکی موسسه خیریه مهرورزان طلوع زندگی از موسسات تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان امل به ارزش ریالی هر کاروان ۴۰ میلیون تومان در منطقه کم برخوردار و اسیب (اسپیاری) با همکاری : سپاه ، هلال احمر و جمعی از پزشکان نیک اندیش امل بمنظور ویزیت و تشخیص رایگان بیماران : قلبی و عروقی ، داخلی ، زنان و زایمان (سونوگرافی) ، دندانپزشکی ، عمومی ، چشم پزشکی ، بیماریهای عفونی و ...

سوگواره استانی تعزیه در آمل آغازشد

سوگواره استانی تعزیه در آستانه اربعین حسینی به حضور گروه های برتر این هنرفاخر دینی سه شنبه شب به میزبانی شهرستان آمل آغازشد.

استانهای شمالی را کلان استان می بینم.

عباس زارع با بیان اینکه سه استان شمالی مازندران و گلستان و گیلان دارای مشترکات فرهنگی و گردشگری زیادی هستند گفت که. این اشتراکات دلیل نگرش کلان به سه استان شمالی است.

مهد کودک و آمادگی خصوصی ساریناز آمل؛ الگوی مناسب برای تربیت کودکان

مژده غلامی مدیریت مهد کودک و آمادگی ساریناز که دارای مدرک کارشناسی روانشناسی تربیتی می باشد با استفاده از تجربیات ارزشمند در دوران تحصیلات عالیه و احساس دین برای رشد و شکوفایی کودکان که به عنوان تاثیر گذاران آینده ایران اسلامی هستند اقدام به تاسیس و راه اندازی مهد کودک نمود.

اعلام فراخوان نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر استان مازندران

فراخوان نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر استان مازندران در پورتال اطلاع رسانی استانداری منتشر شد. ‎

فراخوان اولین جشنواره عکس جرعه ای از ایثار

کسی که برای نجات یک انسان، جان خود را فدا می کند و یا مادری که بعنوان سرپرست خانواده بدون هیچ گونه حمایتی ایثارگرانه زندگی می گذراند، این ها بعنوان مصداقی برای ایثار و از خودگذشتگی در جامعه هستند.

کتابخانه عمومی شهر آمل جوابگوی مراجعین نیست

/ اختصاص 3 هزار متر زمین توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برای ساخت کتابخانه مرکزی

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بمناسبت روز شعر وادب فارسی

27 شهریور ، روز شعروادب فارسی ، روز طلایی فرهیختگی و روز نکوداشت مفاخر بزرگ فرهنگ و ادب سرزمین فرهنگ پرور ایران اسلامی است .

برپایی نمایشگاه توانمندی های تولید عسل درآمل

مدیر جهاد کشاورزی آمل از برپایی نمایشگاه توانمندی های بخش کشاورزی(عسل طبیعی لار ) در شهرستان آمل از 24 لغایت 30 شهریور ماه امسال خبر داد.

نگاهی به آیین های سنتی محرم در مازندران

تاریخ مازندران (طبرستان ) گره خورده با نام علویان است، علویانی که نام و دین خود را برگرفته از اسلامی می‌دانند که با حضور ناصرالحق اطروش کبیر از مرزن‌آباد چالوس بیعت‌کنندگان تا آمل و ساری ادامه یافته است.

بازديد و بررسي مشکلات بيمارستانهاي امام خميني (ره) و امام رضا(ع) با حضور مسئولين استاني + عکس

بازديد و سرکشي از بيمارستانهاي امام خميني (ره) و امام رضا (ع) و بررسي مشکلات پيش روي آنها با حضور دکتر حسن نژاد معاون سياسي و امنيتي استانداري مازندران ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ـ حجت الاسلام مرتضوي امام جمعه آمل ـ دکتر موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشکي و ديگر مديران استاني و شهرستاني

طرح آبرسانی به شهر آمل با اعتباری بالغ بر 12 میلیاردریال افتتاح شد

در جشنواره شهید رجائی شهرستان آمل مهندس علی قبادی مدیر امور آبفای شهری شهرستان آمل به مدیر نمونه شهرستان آمل انتخاب ومورد تقدیر قرارگرفت

نمایشی که هم مخاطب را به فکر وا می‌دارد و هم او را می‌خنداند / نگاهی به نمایش "خواستگاری" به کارگردانی مرتضی صادقیان

محسن مرعشی: در نمایش "خواستگاری" به خوبی از واژه‌ها به همان اندازه ابزار صحنه در ایجاد لحظات خنده‌آور، استفاده شده است.

پرداخت 5 ميليارد کمک بلاعوض به کشاورزان خسارت ديده از سيل آمل

مدير جهاد کشاورزي شهرستان آمل از پرداخت 5 ميليارد و291 ميليون ريال کمک بلاعوض به بهره‌برداران خسارت ديده از سيل بخش کشاورزي اين شهرستان خبر داد.

برگزاری جشن «ولایت علوی اکمال دین نبوی» در بقاع متبرکه آمل

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل گفت: هم‌زمان با دهه پربرکت ولایت برنامه‌های متنوع فرهنگی در سطح بقاع متبرکه شهرستان برگزار می‌شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ تجلیل خبرنگاران آمل توسط فرمانداری ویژه آمل

همزمان با 17 مرداد وبا حضور معاون استاندار وفرماندارویژه آمل ، دادستان ، رئیس اداره ارشاد آمل خبرنگاران آملی مورد تجلیل قرارگرفتند

مشکلی در امنیت غذایی کشور نداریم/ کشاورزی زیربنای اقتصاد مقاومتی است

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور گفت: در امنیت غذایی دچار مشکل نیستیم و می‌توانیم با قدرت در برابر دشمنان بایستیم.

نمایشگاه "چهل دَرزِن" در گالری دنا

نمایشگاه انفرادی میکس مدیا ناصر شاکری با عنوان "چهل دَرزِن" در گالری دنا برگزار می شود.

تاسیس انجمن بانوان دوستداران لاریجان دررجهت خوداشتغالی و خودکفایی زنان روستایی

فاطمه قاسمی : درخصوص اولین بازارچه محلی دربخش لاریجان ادامه داد : یکی از ویژگیهای این بازارچه اینست که کلیه محصولات تولید خود زنان بومی اینجا و محصولات از باغها و دامهای خود لاریجان میباشد

نمایشگاه نقاشی " تیرگان مهرگان " با استقبال شهروندان آملی روبرو شد

مراسم افتتاحیه ی نمایشگاه نقاشی با عنوان "تیرگان مهرگان" به همت آموزشگاه نقاشی 'ری را' در مجموعه ی تئاتر شهر آمل برگزار شد.

فیلم داستانی (مَه و مِه) درشهرستان آمل به کارگردانی جوادمحمدی (شهرام) جلوی دوربین رفت

خلاصه داستان : یکی ازمامورین نیروی انتظامی ماموریت داردتابه دنبال دستگیری سارقی برودکه ازیک منزل سرقت کرده است واین سارق دختری دارد که چشمش احتیاج به عمل دارد وتااینکه اتفاق جالبی برای مامور می افتد

گزارش تصویری علیرضا عزیز کمالی ؛ اقدام گروه جهادی بسیج سازندگی آمل برای ساخت خانه محرومین

گروه جهادی بسیج سازندگی شهرستان آمل نسبت به ساخت خانه برای محرومین در روستاهای وسطی کلا و قجرمحله اقدام کرد.

خیرین مسکن ساز برای ساخت خانه محرومین پای کار هستند

حاج غلامرضا عشریه عضو هیئت مدیره مجمع خیرین مسکن ساز مازندران درجلسه بررسی روند ساخت مسکن برای ساکنین رضوان 38 آمل گفت: بعد از 40 سال که از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد زیبنده شهر آمل نیست چنین محله ای در قلب آمل وجود داشته باشد.

مدآرت; پلی از دنیای آماتور به دنیای حرفه ای هنر یادداشتی از محسن مرعشی

به عقیده ی من مدآرت و یا سایر اهالی هنر که چنین دغدغه هایی دارند, می توانند با گسترده تر کردن فعالیت خود, در ژانرهای دیگر موسیقی نیز چنین برنامه هایی را پیاده کنند و به نوعی آرام آرام به سیطره ی مافیای موسیقی -آنگونه که بسیاری از اهالی موسیقی از آن گله مندند- پایان دهند.

قله دماوند قابلیت ثبت در فهرست میراث جهانی را دارد

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: قله دماوند، چشمه سورت و غار اسپهبد خورشید قابلیت ثبت در فهرست آثار جهانی را دارا هستند.

افزایش آمار طلاق را جدی بگیریم

عوامل طلاق چیست و چه عللی سبب شکست زندگی مشترک می‌شود؟ یکی از مشکلاتی که جامعه امروز با آن روبروست و مشکلات بسیاری را برای افراد و در نتیجه جامعه ایجاد کرده، گسیختگی خانواده و طلاق است.

انتخاب حاج قدرت اله نعیمی از اداره حفاظت محیط زیست آمل بعنوان یکی ازمحیط بانان نمونه کشوری درسال۱۳۹۸

درمراسم بزرگداشت روز ملی محیط بان که ازسوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور دریزد برگزار گردیدحاج قدرت اله نعیمی از اداره حفاظت محیط زیست آمل لوح تقدیر خودرااز دستان جناب سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست کشور دریافت نمود .

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ برگزاری جشن کودکانه روز جهانی بدون نایلکس به میزبانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل درمزرعه کودک اکسین

جشن کودکانه روز جهانی بدون نایلکس به میزبانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل درمزرعه کودک اکسین برگزارشد

برگزاری جشن یک سالگی مزرعه کودک اکسین و روز دختر

مزرعه کودک در مجموعه اکسین ‌لند، با ایجاد فضایی متفاوت از رویکرد کلاسیک آموزشی و حتی تفریحی گردشگری کودک، مجموعه‌ای را ایجاد کرده که ضمن حفظ روحیه شادی و نشاط در کودکان، باعث شکوفایی، خلاقیت و توانایی حل مساله در آنها شده است.

چه کسی پاسخگوی نابسامانی آموزش در استانداری مازندران است؟ یادداشتی از لطف الله آجدانی

نه تنها خجالت آور، بلکه تهوع آور خواهد بود اگر از یک سو شعار قانون گرایی و عدالت محوری دهیم و از سوی دیگر به آسانی قانون و عدالت را قربانی باند بازی و رانت خواری و حب به این و بغض به آن کنیم.

احداث زیرگذر کاله با اعتبار بیش از ۱۸ میلیارد ریال

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل و لاریجان از احداث زیرگذر کاله واقع در ابتدای محور هراز با اعتباری بیش از ۱۸ میلیارد ریال خبرداد.

استقبال کم نظیر شهروندان آملی از سینما پردیس اکسین

حسین نیکخواه مدیر اجرایی سینما پردیس اکسین در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین با اشاره به استقبال کم نظیر شهروندان آملی از سینما پردیس اکسین گفت: خوشبختانه حضور گرم و استقبال مردم نشان از این است که جای کار برای برنامه های فرهنگی در مجموعه اکسین وجود دارد.

برگزاری نشست های خبری و پاسخگویی مدیران

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران افزود: برگزاری نشست های خبری در راستای شفافيت در اجراي امور ، و برخورداري از روحيه پاسخگويي به مردم ومورد تاکید استاندار مازندران و رییس شورای اطلاع رسانی استان است.

ساخت فیلم مستند بنام(در سکوت) ،زندگینامه(جهان پهلوان سامان قلی پورملکشاه)

انشاالله تعالی به زودی اکران ورونمایی فیلم مستند (درسکوت) درشهرستان آمل وازشبکه جمهوری اسلامی ایران به نمایش درخواهد آمد.

سرپرست شهرداری آمل از پیاده راه شدن هسته مرکزی شهر خبر داد

علی محمد مقدس گفت : طرح «پیاده راه» هسته مرکزی شهر با هدف حفظ هویت تاریخی مرکز شهر، کاهش بار ترافیکی، افزایش تعاملات اجتماعی، کمک به رونق بازار و ایجاد فضای با نشاط برای شهروندان اجرا می شود .

روایت مدیران انجمن ادبی رشکلای آمل از فعالیت‌های فرهنگی

مدیران انجمن ادبی رشکلای آمل طی سال‌های گذشته فعالیت‌های مختلفی را از ساخت مدرسه، غنی سازی کتابخانه گرفته تا پیاده‌روی‌های اعتراضی برای توجه به چهره‌های ادبی کشور در راستای رشد عرصه ادبی انجام داده‌اند.

پردیس سینمایی اکسین؛ فرصتی ویژه برای شهر آمل

آرزوی دیرینه مردم مازندران و شهرستان آمل محقق شد تا پردیس سینمایی اکسین افتتاح گردد که نقش بسزایی در راستای توسعه فرهنگی اجتماعی شهرمان داشته و اثرات و برکات ارزنده ای در آن قرار دارد.

برپایی ۱۲ ایستگاه سیار کنترل فشار خون در آمل

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل با بیان اینکه ۲۳۴ هزار و ۷۶۲ نفر از جمعیت این شهرستان بالای ۳۰ سال هستند، ادامه داد: برای طرح ملی کنترل فشار خون ۱۲ ایستگاه سیار، ۲۸ مرکز بهداشت روستایی و ۱۷ پایگاه شهری، ۱۵۰ خانه بهداشت روستایی در این طرح فعال هستند

نامه سرگشاده رئیس خانه صمت به استاندار محترم مازندران درخصوص انتخاب رئیس جدید سازمان صمت مازندران

یکی از اصلی ترین عیوب انتخاب مدیران اول سازمانهای تخصصی استان گسیل افرادی خارج از بدنه این سازمانهاست که متاسفانه به یک عرف غلط و رایج تبدیل شده است

برای هر صندلی مدیریتی 72 شهید تقدیم شد

فرمانده سپاه ناحیه آمل : استکبار جهاني در طول 40 سال کارهاي زيادي انجام داده و اقداماتي کرده است که اگر اتفاق مي افتاد و 9 دي رقم نمي خورد حمام خون ايجاد مي شد

برگزاری همایش کتابت وحی با حضور ۱۰۰ خوشنویس برتر مازندران در آمل

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل اشاره کرد: این همایش با همکاری ادارات، نهادها و شورای فرهنگ عومی شهرستان آمل در نهم خرداد بعد از افطار در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی ارشاد آمل و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد.

پل پیروزی، در قالب آب نما ساخته شد

مشاور مطالعات مهندسی رودخانه هراز تصریح کرد: رودخانه کبیر هراز زنده است بنابراین احداث پل یا هرگونه تغییر در مسیر رودخانه هراز بایستی با مطالعات همه جانبه مهندسی رودخانه صورت بگیرد تا در آینده عواقب نداشته باشد.

نیازمندان را دریابیم یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

در بسیاری از شب های ماه مبارک رمضان، مراسم های گلریزان برگزار می شود که نمونه آن جشن گلریزان انجمن خیریه محب بهزیستی، جشن گلریزان انجمن حمایت از زندانیان شهرستان آمل، جشن گلریزان مجمع خیرین شهرستان آمل و... بوده است که خیرین گرانقدر آملی گل کاشتند و کمک های بسیاری صورت دادند.

آمادگی سازمان برای برگزاری کلاس آموزشی اطفای حریق برای کلیه اتحادیه های صنفی، ادارات وبانکهای آمل

رییس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل همچنین از برگزاری چهارمین مرحله ی دوره ی آموزشی ویژه آتش نشانان با حضور ۴۰ نفر در سالن کنفرانس شهرداری منطقه ۲ خبرداد.

ساخت فیلم مستند تاریخی (میرقوام الدین مرعشی) در شهرستان آمل جلوی دوربین رفت

این فیلم باحمایت ، نهاد امامت جمعه ، حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه محترم آمل و ریاست محترم شورای اسلامی شهرستان آمل دکترمحمدمحمدی انجام گرفته است .

سپردن حوزه فرهنگ وهنر بدست متخصصان یادداشتی از محسن مرعشی مرزنگو

امروز دیگر وقت جولان دلواپسان در حوزه ی هنر و فرهنگ نیست. بلکه مدیریت این امر باید به متخصصان آن سپرده شود تا جامعه ی ایرانی, اقتدار گذشته ی خود در فرهنگ و هنر را بدست آورد.

تقویت گفتمان سازی در روابط عمومی ها یادداشتی از علیرضا عزیزکمالی

روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی می‌تواند نقطه عطفی را در توسعه و تحول واحدهای روابط‌عمومی در کشور ایجاد کند

اجرای 130 ویژه برنامه از سوی روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل

همزمان با فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی، روابط عمومی و آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل نسبت به ارائه گزارش عملکرد یکساله خود اقدام می نماید که شایان ذکر است در طول این مدت حدود 130 ویژه برنامه برگزار گردید.

فصلنامه تخصصی دستاوردهای نوین حمل ونقل منتشر شد .

این فصلنامه تخصصی (به شماره ثبت80734) که به دنبال بررسی مسائل حوزه های راه و حمل‌ونقل و مباحث ترافیکی و ایده های روزدنیادر این حوزه بوده است در اولین شماره خود که در بهار 98 به چاپ رسید با مجوز گستره پخش کشوری در تلاش است تا قدمی در جهت ارتقا این صنعت بسیار مهم بردارد و بتواند نقش موثری در این حوزه داشته باشد.

مدیران سه شنبه ها،از طریق سامانه137 مستقیم پاسخگوی مطالبات شهروندان می باشند

سرپرست شهرداری آمل : مدیران مجموعه شهرداری آمل موظف شدند روز سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۰ الی ۱۲ به عنوان روز ملاقات عمومی به صورت مستقیم با سامانه 137 پاسخگوی شهروندان عزیز آملی باشند.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، جشن گلریزان جامعه هدف بهزیستی آمل ویژه ماه مبارک رمضان

جشن گلریزان جامعه هدف بهزیستی آمل ویژه ماه مبارک رمضان با حضور امام جمعه ، فرماندار ویژه آمل ، دادستان ، معاونین بهزیستی مازندران ، مسئولین ؛ خیرین همراه با تجلیل وقدردانی از خیرین محب بهزیستی (( خیرین طلایی)) برگزارشد

مراسم سنتی ورف چال از نگاه دوربین بهروز خسروی

ورفِ چال، مراسمي است كه در روستاي آب اسك لاريجان آمل، همه ساله در يكي از روزهاي ارديبهشت برگزار مي شود.

کارگران را دریابیم یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

یازدهم اردیبهشت به عنوان روز جهانی کار و کارگر نام گذاری شده است که فرصت خوبی می باشد تا به نقش و جایگاه ارزنده کارگران در مسیر پیشرفت و توسعه کشور پی برده و برای رفع مشکلات و تحقق مطالبات آنان برنامه ریزی دقیق و سازمان دهی شده ای صورت پذیرد.

سی و هفتمین دوره جشنواره دانش آموزي هنرهاي نمایش مازندران به ميزباني آمل

سی و هفتمین دوره جشنواره دانش آموزی هنرهای نمایشی مازندران با حضور رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش و عسکری نیکزاد مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در مجتمع فرهنگی و هنری ولی عصر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزارشد.

آموزش‌و‌پرورش بزرگترین ظرفیت سرمایه گذاری برای توسعه کشور است

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران : کسب رتبه و جایگاه برتر و ممتاز کشوری آموزش‌و‌پرورش مازندران مرهون زحمات و تلاش های صادقانه معلمان و مدیران عزیز این استان در سنگر مدارس است که باید ایثار آنان را ارج بنهیم

نمایش موزیکال «قارچ سفید» در آمل به روی صحنه رفت

نخستین نمایش موزیکال کودک سال ۹۸ از سوی واحد هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل به نام قارچ سفید به روی صحنه رفت.

80 معلم نمونه درآمل تجلیل می شوند

مرزبند تصریح کرد: در سالهای اخیر قشر فرهنگیان آمل ، نمونه های استانی وکشور از آمل داشتیم و این نشان از جایگاه مهم علمی فرهنگیان آملی است.

اهدای اعضای جوان مرگ مغزی آملی به 10 بیمار زندگی بخشید

مرحوم حاج جواد مسلمی جوان 42 ساله آملی در سانحه رانندگی دچار مرگ مغزی شد و بنا به وصیت او و موافقت خانواده اش، حدود 16 عضو بدن او شامل کلیه، کبد، قلب، ریه ها، روده و دیگر نسوج قابل استفاده به بیماران نیازمند اهداء و پیوند زده شد.

نقدی بر وضعیت موجود در سینما یادداشتی از علیرضا قمری حیدرپور

جامعه سینمایی امروز مسیر خودش را گم کرده است و اگر در این مسیر می‌خواهد گام بردارد کمترین کار این است که کلمه هنر را حذف کند هنرمند شخصی است که زیبایی هایی را می‌بیند که دیگران از دیدن آن محروم اند .

تاکید شهردار بابل بر همکاری همه جانبه بازار و شهرداری و تداوم رایزنی ها در جهت رفع مشکلات بازاریان

شهرداری از پروژه های زیربنایی اتاق اصناف از جمله ساخت برج اصناف و شهرک های صنفی حمایت کامل خواهد نمود، امیدواریم هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل بتواند ساخت شهرک های صنفی را مثل برج اصناف اجرایی نماید.

انجام 1732 عملیات اطفاء و امداد و نجات در سال 97

نذیری بیان کرد: ۱۳۶۳ مورد ماموریت در داخل محدوده ی شهری و ۲۳۰ مورد در خارج از محدوده ی شهری و ۱۳۹ مورد در روستاهای انجام شده است.

اهمّیّت و ضرورت اجرای دقیق سند تحوّل بنیادین

محمدعلی جوادی بورا ضمن تأکید بر ضرورت و اهمیت اجرای دقیق سند تحوّل بنیادین گفت: شایسته است تمام همکاران فرهنگی به مبانی، چیستی و چرایی این سند دست یابند.

افزایش 15 درصدی بازدید گردشگران خارجی از موزه های مازندران

معاون فرهنگی اداره کل صنایع دستی و گردشگری مازندران از افزایش 15 درصدی بازدید گردشگران خارجی از موزه های مازندران خبر داد.

مدیریت بحران، هرسال دریغ از پارسال/ خانه‌هایی که بر باد رفت ؛خزانه‌های برنجی که نابود شد

استان مازندران با وجود اینکه استانی حادثه خیز و در معرض خطر سیل و زلزله و بلایای طبیعی در فصول مختلف است؛ اما باید قبول کرد در برخی از موارد این مدیریت به درستی انجام نشده و همین امر موجب طولانی شدن مدت خدمات رسانی و کنترل بحران می شود.

آمادگی جهت پذیرای از مسافران نوروزی وفرهنگیان درآمل

عباس مرزبند مدیرآموزش وپرورش آمل گفت : در راستای ستاد تسهیلات سفر نوروزی آموزش و پرورش ستاد تسهیلات فرهنگیان مبادرت به 24 دبیرستان و آموزشگاه را آماد کردیم.

چگونه تعطیلات نوروز بهتری داشته باشیم

هر ۳۶۵ روز یک ‌بار نوروز می‌آید تا جامه‌ نو بر طبیعت بپوشاند و آمدن بهار را به مردمان پیام دهد و سرمستی و خوش ‌یمنی را همراه بیاورد.

ارزش های زیست محیطی مراتع کشور بالغ بر ۲۵۶ هزار میلیارد تومان می باشد

دردیدارمدیر کل دفتر امور مراتع سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور ،اعضای هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی مرتعداران کشور و با حضور دکتر یوسف نژاد نماینده مردم ساری ، دکتر اسماعیلی نماینده مردم نور،با دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی

اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آمل در استقبال از نوروز 98

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آمل : هرساله با حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل و باتوجه به اینکه شهر آمل به عنوان ورودی مازندران محسوب می شود در ایام نوروز شاهد حضور مسافران زیادی در این شهر هستیم که بزرگترین سفره هفت سین در میدان قائم پهن می شود.

طرح مازندران پاک درشهر امام زاده عبدالله اجراشد

در راستای اجرای طرح مازندران پاک، پاکسازی خیابان حاشیه زندان تا حرم امامزاده عبدالله (ع) واقع در کمربندی شهر امامزاده عبدالله در آمل انجام شد.

برگزاری محفل انس با قرآن سازمان مردم نهاد دارالقرآن نورالهدایه استان مازندران در حسینیه سیدالشهداء منطقه چمستان

به مناسبت میلاد حضرت امام محمد باقر(ع)، محفل انس با قرآن، با حضور روشندلان قرآنی استان( حافظ و قاری)، اساتید قرائت قرآنی، عموم علاقمندان، خیّرین محترم، مسئولین محترم شهرستانها و مناطق نور، چمستان، آمل و ... در حسینیه سیدالشهداء منطقه چمستان، برگزار گردید.

فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل معرفی شد

با حضور جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران، امام جمعه ، فرماندار ویژه آمل ، مسئولین ادرات ونهادها ودیگر مهمانان سرهنگ جابر عسگری به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل معرفی شد

تجهیز هنرستان‌ها در اولویت جذب کمک‌های خیرین باشد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران فرهنگسازی در هر زمینه‌ای را از آموزش و پرورش و مقاطع ابتدایی دانسته و خاطرنشان کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند کمک شایانی در زمینه‌های مختلف اعم از حفظ محیط زیست به ما داشته باشند که ضرورت دارد تعامل آموزش و پرورش با این سمن ها در بالاترین سطح صورت پذیرد.

تجليل فرماندار ويژه شهرستان آمل از خبرنگاران فعال

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل بيان داشت : برگزاري اينگونه مراسمات و تجليلها براي زحماتي که شما عزيزان مي کشيد بسيار ناچيز مي باشد و از شما عزيزان مي خواهيم که همواره در کنار مسئولين باشيد و خدماتي که آنها ارائه مي کنند را به گوش مردم برسانيد

آمادگی شرکت توزیع نیروی برق مازندران برای ایام نوروز 98

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بیان داشت: استان مازندران با توجه به شرایط جوی و اقلیمی و همچنین مسافرخیز بودن، تمام نیروهای شرکت توزیع برق مازندران کاملا به ‌صورت شبانه‌روزی در حالت آماده‌ قرار میگیرند تا درصورت بروز هرگونه مشکل برق نسبت به رفع آن در سریعترین زمان ممکن اقدام نمائیم.

طرح آرامش بهاری در 28 امامزاده و بقعه متبرکه آمل برگزار می شود

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه آمل افزود: این طرح در راستای عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی، از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه اجرا می شود.

تدابیر ویژه و مهم امور برق آمل برای تابستان سال آینده و کاهش ناپایداری

مدیر امور برق غرب آمل : امور برق آمل این نوید را خواهد داد که با انجام فعالیتهای مهم ، تعمیرات پیشگیرانه و عملیاتی در شبکه های فشار متوسط ، میتوان تابستان بدون قطعی و خاموشی را به شهروندان هدیه نماید و این جز وظایف ذاتی و لاینفک امور برق آمل میباشد.

لزوم عدالت در پرداخت حقوق ها یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

حمایت از قشر کارگران، کارمندان و بازنشستگان از ضروریات مهم و اساسی است که ضرورت دارد دولت و مجلس در تعیین بودجه و بررسی میزان افزایش حقوق و دستمزدها برای سال جدید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

بهره مندی بیش از 16 هزار زن سرپرست خانوار از خدمات بهزیستی

حسین زاده یکی از مهمترین فعالیت های سازمان بهزیستی در روستاها را طرح cbrتوانبخشی مبتنی بر جامعه وطرح تشکیل گروه خودیار زنان روستایی عنوان و تصریح کرد: حدود 230 گروه خودیار به تعداد4000 نفر عضو تشکیل داده و در توانمند سازی اجتماعی فرهنگی واقتصادی زنان خانه دار روستایی با رویکرد توسعه کسب و کار روستایی فعالیت نموده است.

تفاهم‌نامه عضوگیری شاخه دانش‌آموزی سمن‌ها به تأیید استاندار مازندران رسید

تفاهم‌نامه عضوگیری شاخه دانش‌آموزی سمن‌ها به تأیید استاندار مازندران رسیده و پوستر آن نیز توسط استاندار مازندران و مدیرکل آموزش و پرورش استان رونمایی شد.

اجرای نمایش "خانه سیاه است" در سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر

"خانه سیاه است" نمایشی ست به نویسندگی و کارگردانی محسن اردشیر که در پاییز گذشته به مدت بیست شب در مجموعه ی تئاتر شهر آمل به اجرا درآمد .

۷۶ عملیات حاصل تلاش آتش نشانان آملی در دی ماه

دی ماه سال ۹۷ برای آتش نشانان آملی با ۷۶ عملیات خاموش کردن آتش سوزی و امداد و نجات گذشت.

حماسه 6 بهمن را دریابیم ،یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

امروز همگان وظیفه دارند با تبیین ارزنده حماسه های ماندگار انقلاب اسلامی هم چون 6 بهمن سال 60 آمل از داشته های گران قدر خود که می تواند نقش بی بدیلی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد بهره گیری نمایند.

نمایشگاه " دیروز امروز " استاد گشتاسب شهیدی آملی در تهران

اختتامیه نمایشگاه " دیروز امروز " استاد گشتاسب شهیدی آملی در موسسه سرو تهران با حضور ریاست اداره ارشاد آمل انجام شد .

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ نمایشگاه گرافیکی دانش آموزان هنرستان حائری (فاطمه غفاری وکوثر رئیسی) درآمل

نمایشگاه گرافیکی کاری از دانش آموزان هنرستان حائری (فاطمه غفاری وکوثر رئیسی) از شنبه 29 دی تا 4 بهمن 97 در محل نمایشگاه دا ئمی اداره آموزش وپرورش آمل درطبقه زیرین اداره اوقاف آمل برگزارمی باشد

گزارش تصویری کمال انلاین ؛ برگزاری سیزدهمین آزمون جامع زبان آموزان راه ابریشم درآمل

سیزدهمین آزمون جامع زبان آموزان راه ابریشم درآمل باحضور مدیر اجرائی موسسه نوآوران راه ابریشم ، معاون اموراجتماعی بهزیستی مازندران ، مدیر آموزش وپرورش آمل ودیگر مهمانان وبا حضور زبان آموزان سراسر مازندران در دانشگاه شمال آمل برگزارشد

تدارک سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل برای گرامیداشت هفته ششم بهمن

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری آمل از برگزاری برنامه مختلف توسط این سازمان درهفته گرامیداشت حماسه مردمی ششم بهمن سال ۶۰ مردم این شهر خبر داد.

بازدید سر زده ریاست اداره ارشاد آمل از مراحل ضبط سریال تلویزیونی " شش قهرمان و نصفی " در آمل

ریاست اداره ارشاد آمل از مراحل ابتدایی ضبط سریال تلویزیونی " شش قهرمان و نصفی " در آمل بازدید بعمل آورد .

تبریک انجمن موسیقی آمل به گروههای هنری راه یافته به جشنواره فجر

آنجا که سخن از گفتن باز می ماند, موسیقی آغاز می شود...

باید ازاشرافی‌گری ورفتارهای طاغوتی پرهیز وبه معیشت مردم توجه کنید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به مسئولان فرمودند: قدر نعمت مسئولیت در نظام اسلامی را بدانید و به لوازم قدرشناسی از آن یعنی مراقبت در حرف، پرهیز از اشرافی‌گری و رفتارهای طاغوتی پایبند باشید.

نخستین تفاهم‌نامه پروژه ملی استانداردسازی هنرستان‌های علوم دریایی کشور در مازندران

نخستین تفاهم‌نامه پروژه ملی استانداردسازی هنرستان‌های علوم دریایی کشور با حضور معاون توسعه و تجهیز دفتر آموزش‌های فنی وحرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش، در مازندران امضا شد.

منش پهلوانی و ورزش زورخانه ای از خصلت های فرهنگی و اخلاقی ایرانی است

با حضور محمد محمدی رئیس، جهانگیر آذری عضو و قاسم رسولی مقدم عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر آمل در زورخانه شهید علی جبرئیل نیاکی از قهرمانان آملی ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور در سال ۹۷ تجلیل شد .

با تمام توان از صنعتگران حمایت می کنیم

حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بابل با اعلام حمایت قاطع از صنعت و تولید در استان، اظهارکرد: امروز نظام سلطه در جنگ اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران است و دنیای کفر در تلاش است ما را در محاصره اقتصادی قرار دهد تا دست از اعتقادات خود برداریم که قطعا در نیل به این هدف شوم خود ناکام خواهد ماند.

آغازاحداث 30 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت /افزایش1993 نفر به مددجویان مستمری بگیر

حسن قربانی مدیر کمیته امداد امام آمل گفت : پیرو اعلام قبلی از سوی کمیته امداد امام خمینی ره مبنی بر برنامه ساخت تعداد 120 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره)شهرستان آمل در سال 97 ، که مقرر شده بود تعداد 47 دستگاه آن توسط بسیج سازندگی سپاه شهرستان احداث گردد .

تفاهم‌نامه همکاری آموزش وپرورش مازندران و اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان

تفاهم‌نامه همکاری اداره کل آموزش و پرورش مازندران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای اقدامات اجرایی مشترک امضا شد.

کنسرت آمل و خاطره ها با صدای محسن مرعشی در سالن اریکه آریایی آمل برگزار شد. +عکس

در این کنسرت که به حمایت از انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرین برگزار گردید, چند ترانه از آلبوم های قبلی و نیز تعدادی از ترانه های آلبوم چهارم محسن مرعشی اجرا شد.

برگزاری سمینار ادبی شرح کاربردی داستانهای مثنوی در آمل

سمینار ادبی شرح کاربردی داستانهای مثنوی با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، به همت موسسه فرهنگی هنری خیام و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور اهالی فرهنگ در سالن ارشاد آمل برگزار گردید.

بروزرسانی و تنظیم اولیه 150 سند اجاره موقوفات در لاریجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان از بروزرسانی و تنظیم اولیه 150 سند اجاره موقوفات در لاریجان خبر داد و گفت: این تعداد سند اجاره از ابتدای سال جاری تاکنون بروزرسانی و تنظیم اولیه شده است.

"چهل دَرزِن" در نمایشگاه گروهی "هویت" در نگارخانه پریژا بابل

در عصری که دانش در آن بخش بخش شده و درک مسائل کلی و بنیادی ممکن نیست, در جستجوی روشی برای پیوند زدن بخش‌ها به کل و کل را به بخش ها به واسطه تولید یک اثر مولتی مدیا یا میکس متریال بودم .

کسب رتبه برتر استانی و کشوری توسط همکاران فرهنگی پژوهنده آمل

ابراهیم پرسیان معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش وپرورش آمل با بیان اهمیت تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش اظهارداشت: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، به پژوهش دانش آموزان و همکاران توجه خاصی شده است.

دوره آموزشی مبلغان بومی مازندران با حضور 100 روحانی برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری دوره آموزشی ویژه مبلغان بومی استان با حضور بیش از 100 روحانی در ساری خبر داد.

آغاز عملیات عمرانی، ساماندهی و بهسازی بلوار امام علی (ع)

احمد امیر سلیمانی از آغازعملیات عمرانی، ساماندهی، بهسازی و اصلاح طرح هندسی بلوار امام علی (ع) با هدف تسهیل در عبور و مرور و افزایش ایمنی در این محور خبر داد .

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل ، به عنوان معتمد محلی شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی استان مازندران منصوب شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : در حال حاضر بیش از ده هزار جامعه هدف بهزیستی در این شهرستان وجود دارد که توجه به توانمندی های مددجویان ، شناسایی و استفاده از ظرفیت خیرین محترم به منظور ارتقاء توانمندهای مددجویان ، امری لازم و ضروری به نظر می رسد .

«خلاقیّت و خلّاق‌سازی» هدف مهم آموزش و پرورش است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه «خلاقیّت و خلّاق‌سازی» هدف مهم آموزش و پرورش است، گفت: بخشی از خلاقیت دانش‌آموزان می‌تواند اکتسابی باشد که آموزش‌وپرورش می‌تواند آن‌را در دانش‌آموزان ایجاد کند.

تقدیر از دانش آموزان گروه رباتیک هنرستان فاطمه الزهرا توسط اداره اوقاف آمل+ عکس

باحضور مدیر آموزش وپرورش آمل، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل و مسئول مرکز رشد واحدهای فناورشهرستان آمل از دانش آموزان گروه رباتیک هنرستان فاطمه الزهرا(س) آمل توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل بخاطر دادن ایده نو در زمینه معرفی شهدا با دادن بار کد که مورد موافقت واقع شد تجلیل گردیدند.

پایان فیلمبرداری فیلم داستانی "ونوشه" در آمل

مراحل فیلمبرداری فیلم کوتاه داستانی "ونوشه" به نویسندگی و کارگردانی مهدی حیدری، در روستای ییلاقی سنگِ چال آمل به اتمام رسید.

فعالیت های فرهنگی و هنری باید با توجه به نیاز مخاطبان باشد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: فعالیت های فرهنگی و هنری باید با توجه به نیاز مخاطبان باشد و در این بخش تلاش بیشتری انجام شود.

گزارش تصویری کمال انلاین ؛ برگزاری مراسم روز جهانی معلولین وتکریم از خانواده های معلولین ، هنرمندان وورزشکاران آمل

همزمان با روز جهانی معلولین مراسم باشکوهی همراه با تجلیل از خانواده های معلولین ، هنرمندان وورزشکاران با حضور مسئولین درتالار اریکه آریائی برگزارشد

آتش نشانان آملی ، آبان ماه 112عملیات خدماتی و امدادی انجام دادند

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: آتش نشانان در آبان ماه سال جاری 112 عملیات آتش سوزی و امداد و نجات انجام دادند .

زندگینامه شهدای ورزشکار مازندران مستندسازی می‌ شود

سید جواد حسینیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که باید در هر سنگری روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم و گرامی می‌داریم یاد و خاطر شهید صادق مزدستان که در عرصه ورزشی فوتبال پهلوانی، اخلاق مدار بودند و جام شهادت را نوشیدند که امسال به عنوان شهید شاخص استان معرفی شدند.

80 درصد پلاکهای ثبتی مسیر بلوار ولایت جنوبی تملک شد

احمد امیرسلیمانی از تملک 80 درصد پلاک های ثبتی مسیر اجری فاز دوم تعریض بلوار ولایت جنوبی خبر داد .

فعالیت «کمیته سلامت اداری» در آموزش و پرورش استان مازندران

معاون هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش مازندران ضمن تأکید بر صیانت از حقوق مردم و ارتقای سلامت اداری گفت: به استناد نامه وزارتی و دستورالعمل اجرایی 91 و 92 مدیریت خدمات کشوری، «کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم» در آموزش و پرورش مازندران تشکیل شد.

برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبیرستان دخترانه خانزاد آمل + عکس

باحضور مدیر آموزش و پرورش آمل، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش آمل، انجمن اولیا و مربیان و دیگر مهمانان، المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبیرستان دخترانه خانزاد آمل برگزار شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، برپایی نمایشگاه و جشنواره بومی محلی مازندران در دبیرستان هیئت امنائی دخترانه داعی الاسلام آمل؛

با توجه به این‌ که در عصر حاضر ما شاهد حضور مدرنیسم در جامعه هستیم برگزاری چنین جشنواره‌ای که ما را در فراموشی از فرهنگ پیشینیانمان دور می ‌کند و گام بسیار خوبی در جهت احیا و انتقال فرهنگ و سنن مردم گذشته به نسل حاضر است.

اعطای تسهیلات به خبرنگاران از صندوق حمایتی/ مشکل تامین کاغذ مطبوعات رفع شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: حمایت های لازم از جامعه خبری در کنار جامعه هنرمندان، فرهیختگان و نخبگان با معرفی به صندوق حمایتی که زیر نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد در تهران بوده، انجام می شود.

تشکیل شوراي ايمني محله محور درآمل

معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان آمل : مانور زلزله در 5 مدرسه در شهرستان آمل برگزار مي گردد

کسب رتبه برتر آموزش و پرورش آمل در اعزام راهیان نور دانش آموزی مازندران

مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی با حضور رییس سازمان بسیج دانش‌‌آموزی، فرمانده سپاه کربلای مازندران، فرمانده نیروی انتظامی مازندران، مدیر و معاونین اداره کل آموزش و پرورش مازندران و دیگر مهمانان در اردوگاه دانش‌آموزی بادله برگزار شد.

تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی در دستور کار قرار دارد

مدیر کل دفتر شهری استانداری مازندران گفت: تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی در دستور کار قرار دارد اما دستورالعملی برای نیروهای شرکتی شهرداری ها ابلاغ نشده است.

چه کسی به این عمارت می آید

با انتخاب "محمد اسلامی" به عنوان وزیر راه و شهرسازی؛ سوال این است که چه کسی به عنوان استاندارمازندران به این عمارت راه پیدا خواهد کرد.

محسن مرعشی و انتشار دومین ترانه در وصف شهر آمل

"شهر دلها" دومین ترانه برای شهر آمل است که با صدای محسن مرعشی هنرمند عرصه ی موسیقی کشور اجرا و ضبط شد.

برخی افراد در آمل تحت عنوان خبرنگار کاسب کارند

امیر امیرنیا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه برخی افراد در آمل تحت عنوان خبرنگار کاسب کارند، گفت: اکثر خبرنگاران در آمل دلسوز هستند و بر این مهم شکی نیست.

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ برگزاری هفتمین همایش جرعه ای از ایثار در آمل

هفتمین همایش جرعه ای از ایثار (یادبود مرحوم سید حسین ابراهیمیان) باحضور مسئولان استانی و شهرستانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

ضرورت وقف با نیازهای جدید / وجود ۹۵ امامزاده واجب التعظیم در بخش لاریجان

رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان : در ارتباط با احسان و نیکی کردن نسبت به بندگان خدا در کلام معصومین (ع) وارد شده و بهترین و ارزنده‌ ترین نیکی‌ها، وقف کردن است.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ گرامیداشت روزملی مازندران دردبیرستان های دخترانه کوثر و پسرانه حاجی قاسم زاده آمل

همزمان با روزملی مازندران مراسم باشکوهی وبا حضور مسئولین ادارات آمل دردبیرستانهای دخترانه کوثر وپسرانه حاج قاسم زاده برگزارشد

ساخت فیلم مستند بازسازی (گل و گلوله) شهید قربانعلی سیفی پاشا به کارگردانی جواد محمدی

این شهید بزرگوار در سال ۱۳۳۰ در شهر آمل چشم به جهان گشود و در سال ۵۷ در زمان پیروزی انقلاب به درجه شفیع شهادت نائل آمد.

بازدید تور لیدرهای گردشگری و طبیعت گرد کشور از پروژه های گروه اکسین در مازندران

مزرعه کودک اکسین آمل در فهرست تقویم گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور قرار گرفت

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ افتتاح نمایشگاه عکس منتخبین جشنواره اشکواره حسینی در گالری رز آمل

نمایشگاه عکس منتخبین اشکواره حسینی با حضور دبیر جشنواره و عکاسان درگالری رز افتتاح شد

لزوم بازنگری در شوراهای فرهنگ عمومی یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

روز 14 آبان در تقویم کشورمان به عنوان روز فرهنگ عمومی نام گذاری شده است که ضرورت دارد نسبت به این مقوله مهم توجه ویژه ای صورت گرفته و برنامه ریزی و عزم جدی از سوی مسئولان وجود داشته باشد.

حضور گسترده مردم در اربعین حسینی و به خصوص شهر سامرا باورنکردنی است

حجت‌الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف کشور در جریان بازدید از موکب اداره کل اوقاف وامور خیریه مازندران در سامرا با اشاره به اینکه جریان اربعین هرساله رونق بیشتری پیدا می کند گفت : اربعین منشا خیر و برکت شده است و نقطه عطفی در زمینه مسائل فرهنگی و مذهبی است

شورای دانش‌آموزی فرصتی طلایی برای بهینه سازی مدرسه است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش مازندران شورا را یک فرصت طلایی برای دانش‌آموزان دانست که می‌توان از آن برای نقد و بهینه ساختن مدرسه بهره برد.

تحولی در صنعت دام سبک با پرورش بزهای پر تولید آلپاین

سید حسین اسلامی در بازدید از شرکت طبرستان واحد پرورش بز آلپاین گفت : صنعت دامداری از ظرفیت بالایی در اشتغال پایدار برخوردار بوده که نقش مهمی در تامین مواد پروتئینی و محصولات لبنی کشور داشته که نیاز به تحول در بهنژادی و ورود نژاد های برتر و پرتولید دارد.

حاشیه های داروهای بیماران مبتلا به سرطان/ایرانی بهتر است یا خارجی

حاشیه های داروهای بیماران مبتلا به سرطان، تنها به خاطر گرانی آنها نیست، بلکه این روزها که بازار دارویی کشور تحت الشعاع تحریم ها قرار دارد، اختلاف نظر بر سر مصرف نوع ایرانی یا خارجی آنهاست.

برپایی موکب اوقاف مازندران در سامرا/ اهدای ۵ تن برنج از سوی واقفان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با بیان اینکه ۵ تن برنج از مازندران به موکب اوقاف در سامرا ارسال کردیم تا روزانه پخت و بین زائران توزیع شود،گفت: اقلام غذایی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان از سوی اوقاف خریداری و از طرف خیران اهدا شد که طی روزهای گذشته به سامرا ارسال شده است.

نتایج بیست و یکمین برنامه معلم پژوهنده آموزش و پرورش استان

اثر برتر اقدام پژوهی امسال توسط «فاطمه رهبری» و «مجبوبه حسینی شریفی» معلمان مقطع ابتدایی شهرستان آمل کسب شد. گزارش آنان تحت عنوان «چگونه توانستیم با رویکرد آموزش پژوهش محور فرهنگ کتابخوانی را در دانش آموز ترویج دهیم» توانست بالاترین امتیاز اقدام پژوهی را در کل استان کسب کرده و به مقام نخست دست یابد.

یک مدرسه، یک دانش آموز، یک دنیا مهربانی

حق تحصیل برای تمامی کودکان این مرز و بوم آن اندازه مهم هست که با تدبیر دولت و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش حتی در دورترین نقاط جغرافیایی نیز هیچ دانش آموزی از تحصیل علم و دانش بازنماند.

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره فیلم وارش

اعضای شورای سیاست‌گذاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش معرفی و نخستین جلسه این شورا برگزار شد.

سرگروه های درسی موثرترین افراد در کیفیت بخشی آموزشی هستند

عسکری نیکزاد در نشست تخصصی سرگروه های آموزشی دوره اول متوسطه استان که در اردوگاه دانش آموزی بادله ساری برگزار شد، گروه های آموزشی را مغز متفکر آموزش و پرورش دانسته و بر تجهیز بودن معلمان به آخرین روش های تدریس، دستاوردها و فناوری های روز تأکید کرد.

۱۲ روش ایده پردازی و خلق ایده های بزرگ

ایده های بزرگ از محلی فرای باورهای شخصی نشات می گیرند. باید به دوردست ها بنگرید و افکار متفاوت را آزمایش کنید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

برنامه های شاخص سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری آمل برای نیمه دوم سال

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری آمل : با دستور شهردار آمل، پیگیری اجرایی شدن سالن چند منظوره ورزشی در بلوار بنفشه (استخر آتش نشانی سابق) هستیم که هم اکنون مراحل نقشه برداری این سالن در حال انجام

مشارکت 32 میلیارد ریالی مردم آمل در گسترش فضای آموزشی

مرزبند از افتتاح مدارس جدید تا پایان سال خبرداد و خاطرنشان کرد: مدرسه سعدی، مریج محله و کلاکسر به بهره برداری خواهد رسید که خوشبختانه مبلغ 32 میلیارد ریال، مردم در امر گسترش فضای آموزشی مشارکت داشتند

غلامحسین جمشیدی سرپرست آموزش و پرورش منطقه لاریجان شد

با صدور حکمی از سوی عسکری نیکزاد مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان مازندران، غلامحسین جمشیدی به عنوان سرپرست آموزش و پرورش لاریجان منصوب و از تلاش‌های ولی محمد فضلی رئیس پیشین این اداره تشکر و قدردانی شد

نیروی انتظامی طلایه دار تحقق امنیت و انضباط اجتماعی

هم‏بستگى، انسجام ملى و عمومى و نیز آرامش گسترده، حاصل وجود نظام عقیدتى مسلّط در جامعه است. هر قدر نیروى انتظامى بتواند با این نظام، صادقانه مرتبط شود، با آن احساس همدلى کند و خود را متعلق به آن بداند، اعتماد عمومى را بیشتر به خود جلب خواهد کرد.

مازندران میزبان شایسته پرندگان مهاجر یادداشتی از فرزاد اصالت کارشناس آموزش و ترویج اداره حفاظت محیط زیست آمل

تالابهای مازندران با جاذبه های رویایی اش محل مناسبی برای زمستان گذرانی پرندگان مهاجر است تالاب فریدونکنار در حفظ گونه های نادر پرندگان بیست و دومین تالاب بین المللی کشور بوده که در کنوانسیون رامسر به ثبت رسیده است.

برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل

مهندس جهانگیر آذری رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل :ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 10 تا 13 مهر 97 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی آمل برپا است

گزارش تصویری کمال انلاین ؛مسابقه دارت وطناب كشى ناشنوايان بمناسبت روزجهانى ناشنوايان دراستاديوم شهيدچمران

همزمان با روز جهانی ناشنوایان مسابقه دارت وطناب كشى ناشنوايان بمناسبت روزجهانى ناشنوايان دراستاديوم شهيدچمران به همت کمیته ورزش های همگانی شهرستان آمل برگزارشد

ماهی سفید شمال خاطره می شود

هنوز زمان زیادی از کمیاب شدن ماهیان خاویاری در دریای خزر سپری نشده است که زنگ خطر برای کاهش شدید ذخیره ماهیان استخوانی در این پهنه آبی بی همتای جهان به صدا در آمده است تا لذت خوردن ماهی سفید شمال هم برای ایرانی ها به خاطره تبدیل شود.

ضرورت ترویج و نهادینه سازی فرهنگ وقف در جامعه

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل : وقف از دیرباز ریشه در مذهب و دین و مردم ما دارد که اولین واقف در جهان اسلام نبی مکرم اسلام بودند.

انقلاب اسلامی با صلابت و پشتیبانی مردم محکم پابرجاست

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل : دشمن به دنبال از بین بردن انقلاب اسلامی بود اما 4 دهه است که از انقلاب اسلامی می گذرد.

مازندران رتبه اول رقبات کشور را دارا است

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان مازندران افزود: در جامعه‌ امروزی نیاز شدیدی به احیای فرهنگ وقف احساس می ‌شود و فرهنگ وقف باید در به سمت نیازهای روز جامعه مانند بیماری‌های خاص و حمایت از ازدواج جوانان بی‌بضاعت و وقف جهت امور تحصیلی هدایت شود.

تعیین صلاحیت 10 شرکت حمل و نقل سرویس مدارس در سال جدید تحصیلی درآمل

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل : مدیران مدارس در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی این شرکت های حمل و مقل (سرویس مدارس) می توانند این تخلفات را به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و همچنین آموزش و پرورش گزارش دهند.

ماه محرم رسید یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

ماه محرم ماه خون و قیام فرارسید که ضروری می باشد از این ایام نورانی در جهت تعالی معنوی خود بهره گیری کرده و بتوانیم در مسیر سعادت و رستگاری حقیقی قرار گیریم.

درخشش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در جشنواره ملی بازیافت تهران

واحد روابط عمومی و آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل توانست مقام سوم نخستین جشنواره ملی حجم سازی با مواد بازیافتی را کسب کند.

هوای همدیگر را داشته باشیم یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

در هفته های اخیر شاهد افزایش قیمت ها در حوزه های مختلف هستیم که با نگرانی های بسیاری برای مردم همراه بوده است که شاهد این می باشیم قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و توان تامین نیازهای مختلف زندگی خود را ندارند.

راهیابی ۳ نمایش از مازندران به دبیرخانه تئاتر فجر

سه نمایش سی امین جشنواره تئاتر مازندران به دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر راه یافت.

آغاز جشنواره تئاتر در مازندران

سی امین جشنواره تئاتر مازندران با حضور شش گروه تئاتر در ساری آغاز به کار کرد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، اختتامیه جشنواره استانی سازهای کوبه ای کاسپین کوبان

اختتامیه جشنواره استانی سازهای کوبه ای کاسپین کوبان در سالن آمفی تاتر مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزارشد

اهدای تندیس آرش کمانگیر به محسن مرعشی, در آیین گشایش جشنواره حکمت فردوسی

در برنامه ی افتتاحیه جشنواره حکمت فردوسی در تهران, با همکاری بنیاد فردوسی و خانه‌موزه استاد عزت الله انتظامی; به پاس قدردانی از محسن مرعشی جهت فعالیت موسیقایی در حوزه ی شاهنامه, تندیس آرش کمانگیر توسط یاسر موحدفرد; دبیر کل بنیاد فردوسی به این هنرمند آملی اهدا گردید.

زنی که شجریان می‌گوید پا جای پای او گذاشته است/ وضعیت متفاوت ملیحه مرادی اگر مَرد بود

ملیحه مرادی، خواننده زنی است که محمدرضا شجریان با عنوان کسی که در آواز شیوه او را دنبال می‌کند و از پس تدریسش برمی‌آید، معرفی‌اش کرده است. او خواننده زنی‌ست که با توجه به توانایی و سابقه‌اش اگر مَرد بود، در ایران، بسیار بیش از این می‌شناختندش.

صندلی‌های خالی هواپیماها در انتظار عملی شدن دستور رئیس‌جمهور

هفته پیش، خبر دستور رئیس‌جمهور برای حل مشکل افزایش بی‌سابقه قیمت بلیط‌ها رسانه‌ای شد. صندلی‌های هواپیماها اما همچنان خالی است.

10 اثر از مازندران به مسابقه ژورنالیستی خزر بدون مرز ارسال شد

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: در بخش عکس نیز بهروز خسروی و محمد سلطانی به ترتیب با آثار تابستان و استانهای خزری ایران و صید ماهی پره در دریای خزر در این دوره از مسابقه آثار خود را ارسال کردند.

مسئولان محترم مازندران برای مقابله با بحران های صنعت آماده اند؟

ایستادگی تمام قد نظام و مردم در برابر استکبار جهانی، خشم دشمنان و بدخواهان را برانگیخته و این موضوع برای ملت و مسئولان ما تازگی ندارد.

انتخاب 10 روستای بخش دشت سر به عنوان پایلوت خانه بوم‌گردی

بخشدار دشت سر: این بخش دارای 38 روستا بوده که 30 روستای آن دارای دهیاری مصوب است و در آینده نزدیک با اختصاص یک مصوبه، بر تعداد دهیاری ‌های بخش افزوده می ‌شود.

مهتابِ سریال «پدر» سنگ صبور خانواده است/ باورم نمی‌شد سریال اینقدر پرمخاطب شود

بازیگر نقش مهتاب در «پدر» از سوابق خود در عرصه بازیگری، نحوه حضور در این سریال، تعامل با تهیه‌کننده و کارگردان و شخصیتی که ایفا می‌کند سخن گفت.

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم اکران فیلم داستانی قوطی خالی به کارگردانی جواد محمدی

مراسم اکران فیلم داستانی قوطی خالی به کارگردانی جواد محمدی با حضور یادگاران هشت سال دفاع مقدس، خانواده های معظم شهدا و مردم در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

ایجاد گذرگاه های فرهنگی و هنری درشهرهای مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران :مازندران در صدر استانهای گردشگرپذیر کشور قرار دارد و ایرانی کوچک است.فرهنگ و هنرباید بیش از سایر عرصه ها در شهرهای استان پررنگ باشد و به چشم بیاد.

اهداء لوح تقدیر از جانب اداره فرهنگ و هنر و انجمن موسیقی آمل به علیرضا تفقدی

مستر کلاس گیتار کلاسیک با حضور چهره ی مطرح این عرصه; علیرضا تفقدی به میزبانی آموزشگاه موسیقی آوای آمل برگزار شد.

یادی از گذشته دور و گرامیداشت هفته خبرنگاریادداشتی از محمد علی توللی

سالهاست همه ساله بمنظور تجلیل از خبرنگاران و پیشکسوتان اهل قلم و یادی از خبرنگاران شهید بویژه شهید شاهد صارمی با حضور خبرنگاران و مسئولین و اهالی مطبوعات مراسمی برگزار می گردد. خاطرات دوران جوانی و شور و علاقه در تهیه خبر و انعکاس آن در مطبوعات ایران بسیار خواندنی است.

از تمام ظرفیت ها برای تعالی فرهنگ مازندران استفاده خواهیم کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جمع اهالی فرهنگ و هنر شهرستان آمل با بیان اینکه کار ادارات ارشاد برخلاف دیگر دستگاههای اجرایی می باشد گفت: دردستگاههای اجرایی، ارباب به اداره مراجعه می کند ولی در ادارات ارشاد ما به خدمت ارباب رجوع که همانا اهالی فرهنگ وهنر هستند می رویم.

گزینه های احتمالی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری چه کسانی هستند؟

پس از تصویب جزئیات طرح وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی گمانه زنی ها برای انتخاب احتمالی گزینه های وزیر جدید میراث فرهنگی و گردشگری شروع شد در این میان سه گزینه مطرح هستند.

پایین بودن سرانه فضای سرپوشیده ورزشی شهرستان آمل

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه آمل : باتوجه به اینکه در روزهای آینده هفته ازدواج را درپیش رو داریم دستگاههای متولی امور جوانان باید در رابطه بحث ازدواج و رفاه جوانان تمام تلاش خودشان را انجام دهند .

آغاز فرایند ثبت نام بیست و دومین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی سال 1397

ثبت نام از متقاضیان حضور در فرایند بیست و دومین دوره انتخاب صادر کنندگان نمونه ملی آغاز شد.

به کجا چنین شتابان?یادداشتی از سیدمحسن مرعشی مرزنگو

جامعه ما جزو غمگین ترین و ناامید ترین جوامع دنیاست!

تصویر نامه جمعی از امت حزب الله و ایثارگران شهرستان آمل به وزیر کشوردر خصوص تعیین وضعیت امام زاده هاشم

واقعا دیگر تحمل این ظلم آشکار را نداریم در صورت تعلل، تمامی ما ایثارگران حرکت می کنیم و هر گونه عواقب سیاسی آن به عهده قانون شکنان صاحب منصب می باشد. به خدای سبحان، اقدام ما قطعی است

جشنواره موسیقی بومی البرز نشینان سند افتخار بزرگی بر سینه فرهنگ بومی مازندران است.

محمداسلامی استاندار مازندران افزود:آگاهی از تاریخ یک قوم شرط عمده برای شناخت فرهنگ آن جامعه است ،اما در قبال کلی گویی تاریخ، تحقیق در خرده فرهنگهای یک ملت این امکان را به وجود می آورد که بتوان به عمق روحیات آن جامعه پی برد.

خدمات ویژه شرکت بازرگانی امیرخودروآمل با تحویل تاکسی " برلیانس "

طرح از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و نوسازی ناوگان حمل ونقل شهری آمل با ورود خودروی " برلیانس" در قالب همکاری مشترک شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل با همکاری شهرداری آمل به طور رسمی آغاز شد.

اعلام برترین‌های بخش بین‌الملل جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع)

محمودشالویی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگارما گفت: نفرات برتر و شایسته تقدیر بخش بین‌المللی جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) با نظر داوران به شرح ذیل اعلام شد.

سه جوان مازندرانی 50 درصد تیم ملی المپیاد جهانی ریاضی کشور را تشکیل دادند

سه نفر از شش عضو تیم ملی المپیاد ریاضی ایران در المپیاد جهانی 2018 رومانی مازندرانی هستند که موفق به کسب مدال و دیپلم افتخار شده‌اند.

گزارش تصویری کمال انلاین ؛ اولین نمایشگاه گروه هنری دیما دخت درآمل

اولین نمایشگاه گروه هنری دیما دخت باحضور رئیس ارشادآمل ودیگر مهمانان در محل برپائی نمایشگاه دائمی اداره آموزش وپرورش آمل زیر ساختمان اداره اوقاف آمل افتتاح شد

برنامه های هفته بهزیستی شهرستان آمل اعلام شد

خانم کبری اسفندیاران رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ، با تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی گفت : سازمان بهزیستی ازمهمترین نهادهای حمایتی دولت است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول ومحروم جامعه کمک می کند.

"شب فردوسی" در آمل برگزار می شود

سازمان مردم نهاد توسعه پایدار آمل یاران در راستای اهداف فرهنگی خود, با همراهی کارگاه آزاد ادبی عصر دوشنبه آمل, برنامه ای را تحت عنوان "شب فردوسی" برگزار می کند.

ماموریت های ویژه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل

از آنجایی که مراکز درمانی به صورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند، نیاز می رود تا نظارت 24 ساعته به فعالیت های این مراکز انجام شده و نسبت به انتقادات و پیشنهادات مردم ترتیب اثر فوری داده شود.

راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری در شهرداری دابودشت

به مناسبت 14 تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها سیستم اتوماسیون اداری در شهرداری دابودشت راه اندازی شد . یکی از مزیت های این طرح حذف کاغذ از مکاتبات داخلی ،دریافت کد رهگیری برای کلیه نامه ها ،قابلیت جستجوی نامه ،نمایش گردش نامه در شهرداری و موارد دیگر می باشد .

برگزاری طرح نشاط معنوی در 12 بقعه متبرکه شهرستان آمل

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل اظهارکرد: طرح نشاط معنوی در امامزادگان ابراهیم(ع)، ابوالفضلی اوجی ‌آباد، امامزاده عبدالله(ع)، امامزاده قاسم(ع) چاکسر، بقعه درویش اسماعیل کمانگرکلا، امامزاده شاهزید(ع)، بقعه حسن بن علی (ع)، امامزاده معصوم تکیه آملی پایین بازار، تکیه اسک، امام زاده عبدالله(ع) شهنه کلا، امام زادگان 18 تن رزکه و بقعه خضر نبی(ع) تا اواخر شهریور ماه برگزار می شود.

بوم گردی سبب مهاجرت معکوس به روستاها می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری مازندران بابیان اینکه در حوزه گردشگری باید برنامه محور باشیم، ادامه داد: باید زیرساخت‌ های لازم برای سفرهای داخلی فراهم شود و سفرهای خارجی نیز کاهش پیدا کند.

برگزاری اولین دوره کارگاه نوازندگی و تحلیل ردیف معاصر با حضور استاد ساکت در آمل

اولین دوره کارگاه نوازندگی و تحلیل ردیف معاصر با حضور نوازنده ی صاحب نام ساز تار کشور; استاد کیوان ساکت به میزبانی آموزشگاه موسیقی بارید آمل برگزار خواهد گردید.

قدردانی مدیرکل اوقاف مازندران از تلاش های شهردارآمل در راستای عمران وآبادانی موقوفات

مدیرکل اوقاف وامور خیریه مازندران از اقدام های ارزشمند شهردارآمل درجهت خدمت به موقوفات وبقاع متبرکه وتلاش در راستای عمران وآبادانی موقوفات قدردانی کرد.

آغاز عملیات نهضت آسفالت در سطح شهر

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهرآمل : شورای اسلامی شهرآمل، امسال تاکنون بیش از 15 میلیارد تومان برای آسفالت خیابانهای اصلی وفرعی سطح شهر اختصاص داده است.

همزمان با هفته مبارزه بامواد مخدر صورت گرفت،

بازدید از مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی اختلال مصرف موادمخدر، كمپ هاي ترك اعتياد وافتتاح کارگاه شغلی فرد بهبودیافته از اعتیاد

هنرمندان موسیقی و مشارکت در پاکسازی جنگل های آمل

به دعوت انجمن موسیقی شهرستان آمل, جمعی از اهالی موسیقی, انجمن توسعه پایدار آمل یاران, شورای شهر,اهالی کارگاه شعر و ادب عصر دوشنبه و انجمن دوستداران محیط زیست در اقدامی فرهنگی, به پاکسازی بخشی از جنگلهای این شهر پرداختند.

گزارش تصویری کمال آنلاین، افتتاح جشنواره ملی تمشک در شهر نکا

باحضور امام جمعه ، نماینده مردم بهشهر ونکا درمجلس ، فرماندار ، مدیران کل ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، ومردم جشنواره ملی تمشک در شهر نکار برگزار شد

شهرداری آمل پیشگام دراجرای طرح تفکیک زباله از مبدا درمازندران

امیرسلیمانی افزود: از آغاز این طرح، زباله خشک به شکل تفکیکی پلاستیک، شیشه وکاغذ به همت شهروندان به ایستگاه ها تحویل داده شد واین اقدام در ماه گذشته به 35 تن افزایش داشته که نشان دهنده همراهی ومشارکت شهروندان دراین طرح می باشد.

تجلیل از 8 فرهنگی و دانش آموز آملی در مراسم تجلیل از حافظان کل قرآن کریم مازندران

در مراسمی که با حضور استاندار مازندران، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و دیگر مسئولین برگزار شد، از 21 فرهنگی و 50 دانش آموز حافظ کل قرآن کریم استان مازندران تجلیل بعمل آمد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از اختتامیه دومین دوره کاروان نور قرآن کریم درآمل

اختتامیه دومین دوره کاروان نور قرآن کریم با حضور امام جمعه ، روسای ادارات اوقاف وارشاد آمل وعلاقمندان به معارف قرآنی درمسجد جامع آمل برگزارشد

طرح نشاط معنوی در ۱۳۵ بقعه متبرکه مازندران اجرا می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به آغاز ثبت‌نام طرح «نشاط معنوی» در استان گفت: این طرح در ۱۳۵ بقعه متبرکه اجرا می شود.

خریداری و مصرف گوشت قرمز با لیبل های رایانه ای

مهدوی فر افزود :لیبل های رایانه ای دارای تاریخ کشتار, محل کشتار,جنسیت دام ,دمای نگهداری و با تایید سازمان دامپزشکی می باشد .

گزارش تصویری کمال آنلاین از همایش الفبای مهر هم مثل مهربانی بنیاد کودک شهرستان آمل

همایش الفبای مهر هم مثل مهربانی بنیاد کودک شهرستان آمل برای کمک به کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست بنیادکودک و تجلیل از فعالان حامی برگزار شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از دوازدهمین همایش استانی کتابت وحی در آمل

دوازدهمین همایش استانی کتابت وحی با حضور خوشنویسان برتر مازندران در شهرستان آمل برگزار شد.

کمک بیش از2 6 میلیارد ریالی خیرین در جشن گلریزان آمل

مسعود نیکپور، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با تشکر از حضور گسترده خیرین و مسئولان در همایش آغاز دوازدهمین سال تاسیس مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: خیرین آملی با اهتمام شایسته خود مبلغ بیش از 62میلیارد ریال در جشن گلریزان، کمک های نقدی و غیرنقدی داشتند که جای تشکر ویژه از همه خیرین و عزیزان دارد.

اجرای طرح سی شب سی مسجد در آمل

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل : براساس این طرح، در شب های ماه مبارک رمضان هر شب در یکی از مساجد شهرستان آمل، برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی با حضور قاریان ممتاز برگزار می شود.

ارتقاء خدمات در مراکز رفاهی آموزش و پرورش استان مازندران

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت: ارتقاء کمی و کیفی خدمات در مراکز رفاهی فرهنگی آموزش و پرورش هدف معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش است.

مجمع خیرین شهرستان آمل در زمینه جلب مشارکت در کشور سرآمد است

معاون هماهنگی و امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور : عملکرد قابل قبولی مجمع خیرین شهرستان آمل دارد که بی سروصدا مشغول خدمت رسانی هستند و نشان ازاین می باشد که مردم این عزیزان را دوست دارند و توانستند با اعتمادسازی در تمام بخش های جامعه حضوری فعال داشته باشند.

ضرورت مدیریت سرعت و آرام سازی ترافیک برای کاهش تلفات جانی درراهها یادداشتی از علی نعیمی آملی

بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت، سالیانه بیش از ۲۵ میلیون نفر در تصادفات رانندگی در سراسر جهان جان خود را از دست می دهند ، تصادفات جاده ای نهمین عامل مرگ و میر در جهان محسوب می شود.

جشن گلریزان روشندلان دارالقرآن روح الامین شهرستان آمل برگزار شد + عکس

جشن روشندلان دارالقرآن روح الامین شهرستان آمل با حضور امام جمعه، فرماندهی سپاه ناحیه آمل، مسئولین، خیرین و روشندلان شهرهای مازندران در آمل برگزار شد.

اضافه شدن 5 پارک جدید شهری با همت جهادی شهرداری آمل

شهردارآمل از ساخت 5 پارک محلات توسط شهرداری درمناطق مختلف شهرآمل خبر داد وگفت: این 5 پارک با همت جهادی شهرداری های مناطق و واحدهای ستادی شهرداری آمل تا مردادماه امسال تکمیل وافتتاح خواهد شد.

بخش دشت سر پیشتاز بوم گردی در مازندران

جلسه دهیاران بخش دشت سر آمل با حضور امام جمعه دابو و دشت سر، بخشدار دشت سر، فرمانده پاسگاه انتظامی دابودشت، نمایندگان ادارات و دهیاران، در مسجد روستای مهدیخیل برگزار شد.

لزوم توجه ویژه به موزه تاریخ آمل

موزه تاریخ آمل در سال 1315 به عنوان اداره مالیاتی شهرستان آمل بنا و در سال 1387 با تغییر کاربری فرهنگی در اختیار اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران قرار گرفته و پس از مرمت های لازم افتتاح شد.

آرش کمانگیر؛ ساروی یا آملی؟!

واقعیت تاریخی چیست؟ آرش کمانگیر ساروی بوده یا آملی؟ آیا آرش کمانگیر یک واقعیت تاریخی است یا یک نماد افسانه ای و اسطوره ای‌؟ اسناد و منابع در این باره چه می گویند؟!

"حرمت امامزاده با متولی آن است.یادداشتی از سیدمحسن مرعشی مرزنگو

حال پرسش اینجاست که مسئولین شهری چه وظیفه ای در قبال مسئولیتی که پذیرفتند و در ازای آن حقوق دریافت می کنند, دارند?!

گزارش تصویری کمال آنلاین؛اردوی همیاران و مددجویان انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرین آمل

اردوی یکروزه همیاران و مددجویان انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرین شهرستان آمل در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.

فعالیت های برخی شرکت های حمل و نقل اینترنتی در سطح شهر آمل خارج از پوشش حمایتی سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافر این شهرداری می باشد

شهردار آمل : اخیرا چند شرکت تاکسی اینترنتی در سطح شهر آمل اقدام به فعالیت غیرقانونی دربخش جابجایی مسافر می نمایند , درحالی که مجوز و صلاحیت فعالیت این شرکت ها مشخص نیست .

ضرورت قدرشناسی از مفاخر آمل یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

شهر آمل در حال حاضر نیز مفاخری همچون حضرات آیات حسن زاده و جوادی آملی دارد که شاهد هستیم در دیگر شهرها نسبت به تجلیل از این بزرگان اقدام می نمایند اما در شهرستان آمل نتوانستیم آیین تجلیلی شایسته در مقام والای این افتخارات ماندگار دیار علویان داشته باشیم.

همایش بزرگ شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی آمل برگزار شد+ عکس

به مناسبت فرارسیدن روز شوراها، همایش بزرگ شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی شهرستان آمل با حضور نماینده مرم آمل در مجلس، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، بخشدار مرکزی، روسای ادارات شهرستان آمل، بخشداران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها، دهیاران و ناظران فنی و مالی دهیاری ها به نحو باشکوهی در سالن همایش های اریکه آریایی آمل برگزار شد.

انتخابات شورای مشورتی موسیقی شهرستان آمل برگزارشد

انتخابات شورای مشورتی یا همان انجمن موسیقی شهرستان آمل پس از کش و قوس های چند روزه و با تعامل امیرامیرنیا; ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده ی موسیقی آمل برگزار شد.

برگزاری جشنواره خیریه غذا در فروشگاه هایپرمی اکسین شمال +عکس

با همکاری بنیاد کودک آمل و مدیریت فروشگاه هایپرمی اکسین شمال، جشنواره خیریه غذا به نفع دانش ‌آموزان تحت پوشش بنیاد کودک در بزرگترین و مدرنترین فروشگاه هایپرمی در مجموعه اکسین شمال برگزار شد.

دستگيري سارق حرفه ای داخل خودرو / انهدام باند سارقان اماکن خصوصی

سرهنگ آزادی، تصريح کرد: ماموران پس از هماهنگي با مرجع قضائي متهم را در عملياتي ضربتي و غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگير کردند که در بازرسي از این محل مقاديري اموال مسروقه کشف کردند.

کمک 160 میلیون تومانی خیرین آملی در جشن گلریزان اداره بهزیستی آمل+ عکس

معاون اجتماعی بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه اخلاق حلقه مفقوده جامعه است بیان داشت: انسان از زمانی که به دنیا آمد با پدیده های اجتماعی درگیر می شود که اگر مدیریت نشود تبدیل به آسیب های اجتماعی خواهد شد.

جشن فارغ التحصیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران برگزار شد + عکس

جشن فارغ التحصیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، امام جمعه آمل، فرماندار ویژه آمل، دادستان آمل، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران، سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، روسای مراکز علمی کاربردی مازندران، روسای ادارات، حاج آقا اردشیر و فارغ التحصیلان به اتفاق خانواده در سالن اجتماعات مرکز علمی کاربردی فذا آمل برگزار شد.

مراقب زمین مان باشیم یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

همه ما باید با هم به سوی زمین پاک برویم که اگر از خودمان شروع کنیم می توانیم نقش بسزایی در حفاظت از محیط زیست داشته باشیم و بتوانیم گام های ارزنده ای را در این مسیر برداریم.

دلنوشته حجت الاسلام تقی زاده آملی از یک دیدار خاص

دیدار خصوصی امروز بنده با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی مدظله العالی حلاوت و شیرینی زیادی در وجودم ایجاد نمود.

جشن تی تی، استقبال مردم دیار بام ایران از پرمحصولی گیلاس+عکس

امسال برای سومین سال متوالی، جشن تی تی (شکوفه های گیلاس ) وآیین شکرگذاری از سالی پرمحصول برای باغداران منطقه، در روستای امیری بخش لاریجان آمل برگزار شد.

چیدمان واژگان، به بهانه زمزمه های فیلترینگ تلگرام...!/سید محسن مرعشی مرزنگو

چرا همیشه در مقابل هستید?! چرا در کنار نیستید?! چرا حتی به حرفهای بزرگانی که سنگشان را به سینه میزنید عمل نمی کنید?! چرا بعضی از شما اینقدر محافظه کار و ترسویید?! چرا اینقدر خوب و مردمی نیستید که آگاهی مردم, سبب حفظ جایگاهتان شود?! آزاده باشید, به خدا آزادگی خوب است!

راه اندازی تورهای صنعتی با هدف حمايت از کالای ايرانی در بخش امام زاده عبدالله آمل

بخشدار امامزاده عبدالله تصريح کرد: مديران توليد از همه ظرفيت ها در فضاي روستا چه از نظر تبليغات رواني کالاي خارجي و مصرف آن با تغيير فضاي رسانه و تبليغي و روي بيلبورد استفاده کنند.

وجود 18 مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست بهزیستی در مازندران

معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران : 18 مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست بهزیستی با 170 کودک در مازندران مشغول به فعالیت هستند.

بازنشر 1150 خبر با همراهی 94 رسانه از شروع تا پایان جشنواره راهیان نور

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا و مسئول کمیته اطلاع رسانه راهیان نور استان :برای انتقال این مفاهیم طبیعتا ابزار عصر خود را می طلبد و امروز با توجه به اینکه در عصر ارتباطات و رسانه هستیم موثرترین و کارآمدترین ابزار رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی هستند.

کاروان پیاده زائران رضوی از کربلا به مازندران رسید

کاروان پیاده زائران رضوی که 40 روز پیش از کربلا معلی به عشق زیارت مضجع شریف امام هشتم (ع) پا به سفر گذاشته بودند ، شامگاه شنبه با استقبال شهروندان آملی وارد استان مازندران شدند.

تشریح اقدامات پلیس شهرستان آمل در ایام‌ نوروز

فرمانده انتظامی آمل از ورودی تردد نقیله در محور هراز به تعداد 363000 خودرو خبرداد و اضافه کرد: 367000 تردد خروجی از محور هراز را شاهد بودیم.

۱۹۳۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف آمل شرکت کردند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آمل گفت: تعداد معتکفین آملی ۱۹۳۰ نفر بوده که از این تعداد ۷۹۴ نفر برادر و ۱۱۳۶ نفر خواهر بوده اند که از کل معتکفین ۴۰ نفر نیز طلبه و روحانی بوده اند.

حانیه کاکویی کوچکترین خادم اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر

دانش آموز کنکوری؛کوچکترین خادم الشهداء/ کار برای شهدا سختی ندارد

مهربانی با طبیعت را از خودمان‌ شروع کنیم یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

روز طبیعت (سیزده بدر) نزدیک است و بیاییم از خودمان شروع کنیم و با رعایت اصول حفاظت از منابع طبیعی و مدیریت پسماند، ضمن اینکه در داشتن محیطی سالم ، زیبا و پرنشاط تلاش خواهیم کرد، فرهنگ ساز ترویج پاکی و دوستداری محیط زیست به دیگر همشهریان عزیزمان نیز باشیم.

سرم نذر کرد تا جنازه اش گمنام باشد

مادر شهید مدافع حرم سعید کمالی در راهیان نور:کارگر هستم و فصل بهار با سعید می رفتیم ییلاق برای کار کشاورزی.

ساختار اداری و تحقق حقوق شهروندی در مازندران یادداشتی از مریم پروین

مدیرعامل سازمان مردم نهاد حفظ و توسعه ی حقوق شهروندی مازندران :در استان مازندران اکثر دستگاههای اجرایی و نهادهای مختلف دولتی و حکومتی شبیه مرکز ایران در حال خدمات رسانی می باشند .در حالی که تناسب عملکرد با مقتضیات بومی و محلی در کنار سیاست های کلان ملی یک ضرورت است.

داستان کوتاه مرغنه جنگی نوشته استاد داوود کیاقاسمی

علی بورِک مِرغنه جنگی دِله شِه دَسوری نداشته. هر وقت نوسال بییه، قِلاکتیِ وچون، نوجِمه دکِرد و نوپِنیک بَئیت، دَسه دَسه شینه خاله صنمبرِ خِنه و هر اَتا، اتا دِتا کل عَیدی مِرغنه گیتنه و اِمونه مَله‌ی میدون سر و شه مرغنه ره دیم به دیم زونه.

گزارش تصویری کمال آنلاین ازبازدید فرماندار ویژه آمل از کمپ نوروزی هلال احمر آمل

سید جعفرل رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه آمل باتفاق معاون سیاسی فرمانداری ، بخشدار امام زاده عبدالله ودیگر مسئولین کمپ نوروزی هلال احمر شهرستان آمل (بهزیستی ، آتش نشانی ، اورژانس 115، راهوار )را از نزدیک مورد بازدید خود قراردارند

پیام تبریک نوروزی معاون استاندار وفرماندار ویژه آمل بمناسبت فرارسیدن سال نو وبهار طبیعت

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سال 1397 بهار طبیعت را خدمت تمامی هموطنان به ویژه مردم عزیز و بزرگوار دیار علویان شهرستان آمل تبریک عرض می‌نمایم و تلاش مضاعف همه خدمتگزاران به ملت عزیز ایران اسلامی در مسیر پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب و دولت خدمتگزار را از درگاه ایزدمنان خواستارم

گزارش تصویری کمال آنلاین از جشن بزرگ خانواده شرکت فولادین ذوب آمل (فذا)

جشن بزرگ خانواده شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) با حضور استاندار مازندران و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

چهارمین جشنواره‏ بزرگ تخم مرغ رنگی وکارگاه آموزش سفال گری برگزارشد

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری آمل با بیان اینکه جشنواره با هدف حفظ و احیای سنت های نیک بومی و ایجاد شور و نشاط در میان شهروندان برگزار شد ، گفت: این جشنواره برای چهارمین سال متوالی با مشارکت شهرداری و با هماهنگی سازمان پارک ها وفضای سبزشهرداری در آستانه نوروز برگزار شد.

در پایان سال وعده سازمان آرامستان شهرداری آمل محقق شد؛

افتتاح قطعه هنرمندان در بهشت امام زاده عبدالله آمل +عکس

طرح آرامش بهاری در 28 امامزاده و بقعه متبرکه آمل برگزار می شود

رییس اداره اوقاف و امور خیریه آمل : در 5 بقعه شاخص (امام زاده ابراهیم ، امام زاده عبدالله ، بقعه ناصرالحق ، تکیه امام زاده معصوم و ابوالفضلی اوجی آباد ) خیمه معرفت در طرح راه اندازی می شود که شامل غرفه کودک، مشاوره ، قرآن بخوان و جایزه بگیر ، ایستگاه وقف و دیگر امور می باشد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم کاشت نهال بنام شهدا و هنرمندان آمل در پارک سرای مهر

همزمان با آخرین روزهفته درختکاری وروز شهدا و با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانباران دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم، مدیرعامل سازمان های وابسته شهرداری، هنرمندان، صنعتگران، اصحاب رسانه و دانش آموزان دبستان غیر انتفاعی هاتف، نهال هایی بنام شهدا، هنرمندان و صنعتگران در پارک سرای مهر آمل به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل کاشته شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از کنسرت آوای مهر به نفع زلزله زدگان غرب کشور در آمل

کنسرت آوای مهر اجرای زنده موسیقی محلی مازندرانی استاد نوراله علیزاده و استاد محمدرضا اسحاقی به نفع زلزله زدگان غرب کشور، به همت مجمع خیرین آمل، جامعه کوهنوردی و جامعه ورزش آمل در اریکه آریایی برگزار شد.

عملیات اجرایی حفر چاه در محور آمل به بابل آغاز شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری آمل :در این پروژه یک حلقه چاه با پیش بینی دبی ۶۰ الی ۷۰لیتر در ثانیه، ۲۰۰ متر خط انتقال و۲۵۰ مترخط نیرو حفرو تجهیز می شود.

برگزاری جشنواره بزرگ تخم مرغ رنگی در آمل

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل ادامه داد: این جشنواره در روز پنچشنبه 24 اسفند از ساعت 9 الی 12 درسرای مهر شهرداری برگزار خواهد شد.

1270 نفر در قالب کاروان نوروزی راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام می شوند

مسئول راهیان نور شهرستان آمل : اعزام در تاریخ های ۲۰، ۲۶، ۲۷، ۲۸ اسفند و ۳ فرودین سال آینده خواهد بود و علاوه بر مناطق جنگی و 11 یادمان شهدا از قبیل فتح المبین، دهلاویه، پاسگاه زید و شلمچه، به حرم حضرت امام، دانیال نبی و جمکران نیز در طی مسیر به زیارت مشرف خواهند شد.

گزارش تصویری از تور یکروزه آمل شناسی از طرف آژانس هواپیمائی نسیم شمال

بمناسبت گرامی داشت روز زن تور یکروزه آمل شناسی از طرف آژانس هواپیمائی نسیم شمال با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان آمل در برگزار گردید.

گزارش تصویری برگزاری زنگ درختکاری توسط سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری آمل

در اولین روز از هفته درختکاری ومنابع طبیعی با حضوردکتر محمدی نائب رییس محترم شورا ی شهر وخانم مهندس قربانی ،مهندس لیتکوهی عضو هیئت رئیسه شورای ودکتر مرزبند مدیرآموزش پرورش، مهندس علیزاده معاون خدمات شهری شهرداری ،ریاست اداره منابع طبیعی ومدیرعامل سازمان پارکها به همراه مدیران عامل سایر سازمانها ومسئولین شهرداری در مدرسه استعدا های درخشان محمد جواد پرویزی ومدرسه فروغ دانش۲ با کاشت نهال صورت گرفت

برخورد جدی و قاطع با متخلفان چهارشنبه‌ سوری

دادستان آمل : اگر استفاده از مواد محترقه منجر به جرح نشود اما موجب اخلال در نظم و امنیت شود سه ماه تا یک سال حبس از سوی قانونگذار و بر اساس قانون مجازات اسلامی 74 ضربه شلاق پیش‌ بینی شده است و ایجاد مزاحمت برای افراد با استفاده از مواد محترقه نیز حبس از دو تا شش ماه و 74 ضربه شلاق دارد.

برنامه های هفته منابع طبیعی در شهرستان آمل اعلام شد

رئیس اداره منابع طبیعی آمل : متاسفانه با کمبود آب شاهد هستیم که دریاچه های ایران خشک شده که این امر باعث شد منابع طبیعی آسیب فراوانی ببیند.

گزارش تصویری کمال آنلاین از دهمین همایش تجلیل از خیران مدرسه ساز آمل

همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل برگزار شد.

اندر حکایت دیدن نمایش "اینجا کسی مست نیست"یادداشتی از محسن مرعشی

خلاصه اینکه اومدم عصر جمعه ام رو بسازم که دپرس تر و داغون تر شدم! اومدم خونه و یه نگاه تو آیینه به خودم, به پیراهن و شلوار و بارونیم کردم و با یه عالمه فکر و خیال, روی تخت دراز کشیدم و به دیوار روبروم, خیره شدم!

گزارش تصویری کمال آنلاین ازبرگزاری آزمون سراسری قرآنی در رشته های مفاهیم ،ترجمه ،تدبر ،نهج‌البلاغه ،صحیفه سجادیه درآمل

آزمون سراسری قرآنی در رشته های مفاهیم ،ترجمه ،تدبر ،نهج‌البلاغه ،صحیفه سجادیه با حضور 700 نفر از شرکت کنندکان براداران وخواهران درمکز علمی وکاربردی فرهنگ وهنر آمل برگزارشد

به بهانه رونمايی از "ترانه آمل" یادداشتی از هادي رحماني مدرس و تحليل گر موسيقي

ترانه ها از برج ها و باروها، از آسفالت ها و بتون ها و از مقام ها و ميزها مهمتر، والاتر و ماندگارترند. بي اينها مي توان زيست ولي بي ترانه هرگز!. هيچ قلبي و شهري و سرزميني بي ترانه مباد.

کتاب "نشان از کوی بی‌نشان‌ها" نوشته حسن سعیدی مورد تقدیر قرارگرفت

در این مراسم که در محل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی و با حضور استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولان فرهنگی،‌ میهمانان خارجی و علاقه‌مندان حوزه کتاب برگزار شد، 10 کتاب سال برتر خراسان رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند.

نخستین جشنواره هفت سین بازیافتی برگزار می شود

متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند حداکثر تا تاریخ 25 اسفند ماه سالجاری چند تصویر از زوایای مختلف هفت سین بازیافتی خود را همراه با مشخصات فردی در قالب cd به روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل واقع در آمل- بلوار طالقانی- جنب پل سوم تحویل داده یا به شماره تلگرامی 09115715141 ارسال نمایند.

گزارش تصویری کمال آنلاین از آیین رونمایی ترانه آمل با آهنگ و آواز محسن مرعشی

آیین رونمایی از ترانه آمل با آهنگ و آواز محسن مرعشی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

کارگاه آموزشی استانی تفکیک زباله از مبدا در آمل برگزار شد

کارگاه آموزشی استانی تفکیک زباله از مبدا به میزبانی استانداری مازندران، شهرداری آمل و سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل و با حضور کارشناسان ، نمایندگان شهرداری های مازندران، برگزار شد.

ضرورت مدیریت پسماند و تفکیک زباله در مازندران یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

کاهش پسماند و تفکیک زباله از مبدا نشانه رشد فرهنگ است که با تفکیک زباله از مبدا به مرگ طبیعت و زمین نه می گوییم و با جلوگیری از دورریختن زباله های خشک نمی گذاریم سرمایه ای نابود شود که ضرورت دارد هم استانی های عزیز با عزم جدی برای مدیریت پسماندهای خود و تفکیک زباله از مبدا گام بردارند.

خدمتی دیگر از هلدینگ اکسین؛

اولین مزرعه کودک ایران در مجتمع اکسین آمل افتتاح می شود

مسعود فروتن و جشن تولد ۷۲ سالگی

فروتن از همان سنین کودکی به همراه خانواده از آمل به تهران مهاجرت کرد, اما عشق و علاقه اش به خاک و زبان مادری, او را نزد شهروندان آملی, محبوب تر کرده است.

تاثیر انقلاب اسلامی بر نام‌گذاری محلات، خیابان‌ها، نهاد‌های شهرستان آمل/رشید محمدی لیتکوهی

یکی از تاثیرات سریعی که یک انقلاب می‌تواند داشته باشد، تغییرات نام‌گذاری شهر‌ها، روستا‌ها، خیابان‌ها، نهاد‌ها و ... یک کشور می‌باشد و این موضوع در طول تاریخ قابل مشاهده است.

مزاحمت تلفنی یک موسسه اعتباری برای 125 آمل

یک موسسه مالی اعتباری در 24 ساعت گذشته 148 بار مزاحم سامانه 125 آمل شد .

رونمایی از پوستر ترانه آمل با آهنگ‌ و آواز محسن مرعشی + عکس

مراسم رونمایی پوستر ترانه ی آمل با حضور جمعی از هنرمندان، خبرنگاران، اعضای هیئت مدیره ی انجمن توسعه پایدار آمل یاران و جمعی از مسئولین شهرستان، در آموزشگاه حنانه و شرکت آوای مها که انتشار این اثر را بر عهده دارد، برگزار شد.

بین زندگی یا مرگ تیارام کدام را انتخاب می کنید؟

تیارام پولادی کودک 2 ساله ی این سرزمین است که برای درمان بیماری نادرش به 4 میلیارد تومان نیاز دارد و جمع آوری این مبلغ، غیرت مثال زدنی تمامی ایرانیان را می طلبد.

ساخت کلیپ مدافع حرم (مدافع عشق) در مازندران به کارگردانی جواد محمدی

عوامل اجرایی این کلیپ عبارتنداز:تهیه کننده ؛ ساراعارف آرا ؛ کارگردان: جوادمحمدی (شهرام) ؛ خواننده :محمد احمدی ؛ شاعر :عارف یحیی پور؛ آهنگساز وتنظیم:آرش جلالی:آواز:علیرضا محمودی؛ تصویروتدوین:یوسف آمون ؛ عکاس:احمدرومینا ؛ تکنسین فنی:ابراهیم نبی زاده؛ بازیگران:حسن رمضانی ؛ بهمن خلیلی ومجری طرح مهرشادفیلم میباشد.

عمل جراحي تعويض مفصل كامل با پروتز پيشرفته در بیمارستان امام خمینی(ره) آمل

دکتر اسماعیل تبار جراح و متخصص استخوان و مفاصل : انجام عمل تعويض مفصل دو طرفه زانو جراحی سنگین بوده که برای نخستین بار در مازندران روی داده است و حدود سه ساعت طول کشید.

برگزاری جلسه نقد روانشناختی و جامعه شناختی فیلم در کلینیک رهنمون آمل

معصومه کلهر, از روانشناسان کلینیک رهنمون در این باره گفت:"یکی از مهمترین اهداف اجرای برنامه ی نقد روانشناختی و جامعه شناختی در این کلینیک, وجود رابطه بین هنر و بحث های روانشناختی, خصوصاً هنر هفتم و ارتباط این هنر با مبحث جامعه شناختی می باشد.

کلنگ خانه ایتام در شهرستان آمل زده شد+عکس

مراسم کلنگ زنی خانه ایتام همزمان با دهه فجر و با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، مشاور رییس و مدیرکل حراست سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی مازندران، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، خیراندیش اندیش آملی بزرگمهر دادگر، رییس اداره بهزیستی آمل، رییس اداره بنیاد مسکن آمل و دیگر مدیران و مهمانان برگزار شد.

بازگشایی دفتر انجمن مد و پوشاک شهرستان آمل +عکس

این دفتر روزهای شنبه, دوشنبه و چهارشنبه ازساعت ۹ تا۱۲/۳۰ برای مراجعه ی علاقه‌مندان باز می باشد.

گفتگو با فرهنگ تسلیمی نایب رییس انجمن توسعه پایدار آمل یاران

در توسعه پایدار شهری، انسان ها بازیگران اصلی توسعه هستند

افتتاح و کلنگ زنی 9 پروژه بهزیستی در دهه فجر

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل :امسال هم در دهه فجر و به یمن کمک ها و مساعدت مدیران و خیرین، 9 پروژه را با اعتباری بالغ بر دومیلیارد و پانصد میلیون تومان افتتاح خواهیم کرد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از جشنواره بازی های بومی و محلی شهرستان آمل

جشنواره بازی های بومی و محلی همزمان با دهه فجر در شهرستان آمل برگزار شد.

آذین بندی مدارس آمل در دهه فجر از نگاه دوربین بهروز خسروی

بهروز خسروی عکاس برجسته آملی در جدیدترین گزارش خود به آذین بندی مدارس در آستانه دهه فجر پرداخت.

تصویب تعرفه عوارض سال 97 شهرداری آمل

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه این تعرفه بر اساس بخشنامه بودجه سال 97 شهرداری های کشور تنظیم شده است

گزارش تصویری کمال آنلاین از جشن گلریزان انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل

جشن گلریزان انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل با حضور پرشور خیرین برگزار شد.

سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری آمل تاسیس شود

تسلیمی عضو شورای شهر آمل : وقتی این سازمان را نداشته باشیم یعنی نمی توانیم مشارکت کنیم و عدم مشارکت یعنی بخشی از آورده بسیار زیادی که داریم را نمی توانیم داشته باشیم

نشست صمیمانه چند تن از اهالی موسیقی با رییس اداره فرهنگ و هنر و نایب رییس شورای شهر

در حاشیه مسابقات موسیقی مدارس آمل برگزار شد؛ گرمای صمیمی دورهم نشینی متولیان شهری و فرهنگ و هنر, با چند تن از پیشکسوتان و هنرمندان عرصه ی موسیقی, سرمای شب برفی بهمن ماه آمل را زیبا و خاطره انگیز جلوه داد.

درخواست محیط زیست آمل برای مهربانی با وحوش در سرما و برف

رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل با اشاره به بارش شدید برف در مناطق کوهستانی و جنگلی این شهرستان ، از شهروندان خواست تا با حیوانات وحشی را که به خاطر سرما و گرسنگی به حاشیه روستاها و مناطق مسکونی پناه می آورند با خشونت رفتار نکنند

سیزدهمین یادواره شهدای روستا‌ی کمانگرکلا دابو و گرامیداشت حماسه اسلامی ششم بهمن ۶۰ آمل برگزار شد +عکس

حجت الاسلام اصغرنژاد :ما کمتر از آن هستیم که در فضیلت شهید حرف بزنیم،شهید متولی اش پروردگار است. زنده نگه داشتن یاد شهید کار خود خداست. در جامعه رایج است که خون دادن سخت است ولی خون دل خوردن قطعا سخت تر است.

برگزاری سی و یکمین یادواره معلم شهید یوسف شالیکار در آمل +عکس

حجت الاسلام مصطفی سلطانی، قائم مقام دانشگاه مذاهب اسلامی در سی و یکمین یادواره معلم شهید یوسف شالیکار که در روستای تسکابن آمل برگزار شد اظهارداشت: شهدا از مقام ارزنده و والایی برخوردار هستند که ضرورت دارد قدردان این عزیزان باشیم.

مسئولین مراقب دور و اطرافشان باشند / هرکسی بخواهد مردم را نااميد کند مجرم است

دادستان آمل : امروز مسئولین باید بصیرت داشته باشند تا کسی از شما بهره شخصی نگیرد که نیاز است خود محوری و بصیرت داشته باشیم و افرادی که خودشان فتنه گر هستند دور و اطراف شما نباشند.

حماسه 6 بهمن؛ میراث ماندگار دیار علویان آمل یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

نقش حماسه اسلامی مردم آمل با درج در وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی(ره) به اوج خود رسید که معمار کبیر انقلاب اسلامی از شهر آمل و مردم فداکار آن به نیکی یاد کردند.

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی درشهردابودشت برگزار می گردد

شهردار دابودشت در ادامه افزود : یکی از دغدغه هاو برنامه های شهرداری جهت ایجاد شادابی و نشاط در مردم شهر دابودشت ،برگزاری پیاده روی خانوادگی است که با مشورت و همفکری اعضا شورای اسلامی شهر و همراهی شما عزیزان به امید خدا این امر محقق خواهد شد .

مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در آمل برگزار شد +عکس

مراسم بزرگداشت زادروز حکیم ابوالقاسم فردوسی عصر روز گذشته دوم بهمن با حضور شاعران ، نویسندگان و علاقمندان در سرای مهر شهرستان آمل برگزار شد.

زغال پز خونه /عکاس بهروز خسروی

بیشتر کارگاه زغال پزی مازندران در شهر امل وجود دارد و کسانی در این کارگاه زندگی می کنند وکار می کنند با خانواده هستن و اهل روستا ییلاقی سنگچال یا ییلاق های امل هستند و بیشتر در امل ماه هانه خوبی دارند و بیش از ۴ تا ۳ میلیون د امد دارند شاید این شغل به چشم سخت باشد ولی این شغل از سال های قدیدم وجود داشته و انسان های در ان کار میکنند بیش از ۶۰ تا ۴۰ سال سابقه کاری داشته و بعد انها کسی نیست این شغل اداره کند

هنرمندان بومی را دریابیم! یادداشتی ازسید محسن مرعشی مرزنگو

اگر این همه بنگاههای اقتصادی, بانکها, نهادها و ادارات مختلف دولتی و خصوصی , بخشی از بلیت اجرای کنسرتهای بومی را تهیه نمایند, هم به توسعه ی فرهنگی شهر و شهروندان خدمت کرده اند و هم به حمایت از هنرمند خواهند پرداخت.

چهار نمایش از مازندران در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر رقابت دارند.

در بخش الف مسابقه تئاتر ایران نمایش «کاش می‌شد منم بیام» به کارگردانی مشترک محسن اردشیر و غنچه شکوهیان از گروه تئاتر «سونر» آمل نماینده مازندران است، نمایشی که به طور مستقیم از بخش مرور جشنواره تئاتر فجر به بخش مسابقه راه یافت.

یادبودی از مهندس مرحوم حمید طاهرنژاد در سالروز زمینی شدنش

آری مهندس عزیز و دوست داشتنی مرحوم حمیدرضا طاهرنژاد نبودش را درجای جای شهرمان احساس می کنیم وقتی به کوچه و پس کوچه های منطقه آمت آباد می رویم و از یاد وخاطراتش سخن می گویند که توانسته درسخت ترین شرایط که کسی باورش را نمی کرد منطقه را آباد کند.

مشکل دستگاههای دیجیتالی لاریجان مرتفع شد

با تلاش و زحمات دکتر یوسفیان نماینده مردم شریف آمل و لاریجان و دکتر علی لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی و هماهنگی و مکاتبه با آقای علی عسگری ریاست سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، مشکل دستگاههای دیجیتالی لاریجان مرتفع شد.

کاهش 6 درصدی طلاق درروستاهای آمل

دبير کميته بانوان و خانواده فرمانداري ويژه شهرستان آمل : در طرح توانمند سازي بانوان به عنوان آموزش مهارت هاي زندگي با اجراي 20 جلسه در روستاهايي که کمترين طلاق را داشتند برگزار نموديم که آمار طلاق در اين مناطق به 6% درصد کاهش يافت.

چتر کم توجهی مسئولان بر روی جاذبه های گردشگری شهرستان آمل !

متاسفانه با توجه به جاذبه ها و ظرفیت هایی که برای ارتقای جایگاه گردشگری شهرستان آمل وجود دارد اما نتوانستیم بهره گیری درستی داشته باشیم و اگر این پتانسیل ها در شهرستان های دیگر قرار داشتند قطعا استفاده بهتری صورت می دادند.

ادامه روند بازسازی پارکهای محلات آمل سرعت بیشتری می گیرد

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبزشهرداری آمل تصریح کرد: با توجه به اینکه موضوع بازسازی فضاهای سبز و سایر اماکن تفریحی موجود همچنان در دستور کار سازمان قرار دارد لذا از شهروندان عزیز تقاضا داریم تا در این مسیر نهایت تعامل و همکاری خود را با مجموعه داشته باشند.

کمک2 میلیارد و813 میلیون تومان به مددجویان آملی در9 ماهه اول سال 96

رئیس کمیته امداد امام (ره) آمل : در حال حاضر به تعداد 6333 خانوار و9542 نفر تحت حمایت خدمات مختلف معیشتی .فرهنگی عمرانی درمانی اشتغال و اکرام ایتام ارائه می نماید.

آموزش حفظ و نگهداری فضای سبز برای دانش آموزان مدارس شهر آمل

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل توسعه و افزایش فضای سبز پایدار، حفظ، حراست و صیانت از این ذخایر و سرمایه های عظیم خدادادی و ملی را وظیفه آحاد مردم بویژه دانش آموزان عنوان و خواستار اشاعه، ترویج و تعمیق فرهنگ و سنت نیک و حسنه درختکاری در بین نسل جوان شدند.

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل عملکرد یک ماهه آذر این کمیسیون را تشریح کرد

لیتکوهی خبرداد: ساماندهی دستفروشان سطح شهر آمل در دستور کار کمیسیون های فنی و اجتماعی شورا

گزارش تصویری کمال آنلاین از مجمع عمومی سالانه انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان شهرستان آمل

مجمع عمومی انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان شهرستان آمل برگزار شد.

مردم اغتشاش گران را به ۱۱۳ معرفی کنند

وزارت اطلاعات از مردم­ درخواست کرد که­ ضمن حفظ هوشیاری خود، مانند گذشته معاندان، اغتشاشگران و آسیب زنندگان به اموال عمومی را از طریق تلفن ۱۱۳ معرفی کنند.

برگزاری مانور آمادگی در برابر زلزله در مهدکودک غزال آمل+عکس

بمناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله مانور آمادگی در برابر زلزله در مهدکودک غزال آمل برگزار شد.

برگزاری آیین افتتاح اولین ایستگاه بازیافت زباله (شهر بدون زباله) در شهر امام زاده عبدالله

شهردار امام زاده عبدالله : اولین شهر در شمال کشور بودیم که طرح جنگل بدون زباله را ایجاد کردیم

ساخت چهارمین فیلم کوتاه "ری را حیدری" به نام "روشنک" آغاز شد.

با حضور جمعی از مسئولین فرهنگی-هنری آمل, ساخت فیلم کوتاه "روشنک" به نویسندگی و کارگردانی ری را حیدری, آغاز شد.

بازديد اعضاي شوراي اسلامي شهرآمل از قطعه پاياني خيابان 24متري( راه وشهرسازي)

هم اکنون عمليات زيرسازي، اجراي کانال، پياده روسازي، نصب باکس بتني درقالب فاز دوم وپاياني به طول حدود 300متر به عرض 24متر درحال اجرا است.

انتقاد خسرو ابراهیم زاده از حال ناخوش این روزهای شورای اسلامی شهر آمل !

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در جلسه علنی شورا از حال ناخوش این روزهای شورای اسلامی شهر آمل در حمایت از مردم انتقاد کرد.

آتش نشانان آخرین ماه پاییزرا با 143 عملیات بدرقه کردند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل : از مجموع 143 عملیات انجام شده در آذر ماه که آتش نشانان در آن حضور داشتند 58 مورد عملیات خاموش کردن آتش و 85 مورد عملیات امداد و نجات بود.

مهدیه نادری مدال طلای خود را به خانواده شهيد مدافع حرم قره محمدی اهدا کرد

مهدیه نادری افزود: همان طور که شهید قره محمدی و دیگر هموطنان شجاع ما در دفاع از حریم اهل بیت (ع) با از خودگذشتگی، ایثار و رشادتشان ۷افتخارآفرینی کردند، من هم با تمام وجود برای کسب مدال های بیشتر و شاد کردن دل تمامی هموطنان عزیزم تلاش خواهم کرد.

ریل‌گذاری غلط دربودجه فرهنگ/سال ۹۷ اتفاقات ناخوشایندی رقم می‌خورد

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، با اشاره به ریل‌گذاری غلط دولت در بودجه فرهنگی گفت: با این وضعیت لایحه دولت، سال آینده در حوزه مدیریت فرهنگی کشور اتفاقات ناخوشایندی را شاهد خواهیم بود.

شب یلدا فرصتی برای مهربانی و باهم بودن یاداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

رسم زیبای دیدار یکدیگر در شب یلدا وقتی زیباتر می‌شود که با زیاده‌ روی نکردن در مصرف خوراکی‌ ها و تنقلات، بخشی از آنها را به مصرف نیازمندان و افراد بی‌ بضاعتی برسانیم که توانایی تهیه اقلام مورد استفاده در این شب خاطره انگیز را ندارند.

اجرای بیش از 100طرح عمرانی شش ماهه نخست سال 96 توسط سازمان عمران شهرداری آمل

سرپرست سازمان عمران شهرداری آمل : اجرای ساماندهی انهار در خیابان اتصالی بلوار مطهری به بلوار امامرضا(ع) در شهرک بسیجیان به طول بیش از 600متر در حال اجراست

بازگشت بینایی مرد 61 ساله در کاشمر پس از عمل 9 ساعته توسط پزشک توانمند آملی دکتر امینی نوایی

پس از انجام یک عمل ۹ ساعته، توسط دکتر امیر امینی نوایی با جدا کردن عصب بینایی، تومور مغزی خارج شد، به‌طوری‌که حدود ۱۲ ساعت پس از عمل به‌طور آهسته بینایی بیمار شروع به باززگشت کرد

چهار کتاب قنبر تقی‌زاده شاعر و نویسنده آملی رونمایی شد + عکس

استاد قنبرتقی‌زاده از شاعران طبری سرای شمال کشور است که آثار و دست‌نوشته‌های او با استقبال هنرمندان و فرهنگ‌دوستان روبرو است.

شوک ناگهانی یک تصمیم/ عوارض خروج از کشور حاشیه‌ساز شد

افزایش ناگهانی و سه برابری عوارض خروج از کشور که روز گذشته در جریان لایجه بودجه ۹۷ مطرح شد، واکنش‌های زیادی در میان فعالان سفر، هنرمندان و فضاهای مجازی در پی داشت.

امضای تفاهم ‌نامه همکاری فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش آمل

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل : این تفاهم‌نامه برای برنامه‌ریزی بهتر و انجام منظم امور بین دو دستگاه بزرگ فرهنگ، هنر و آموزش و پرورش است تا در راستای دنبال کردن هدف مشترک گام‌های اساسی برداریم.

مرکز پایش تصویر بقاع متبرکه و موقوفات مازندران افتتاح شد

مرکز پایش تصویر آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران در راستای انتقال تصاویر بقاع متبرکه شاخص استان به اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران و نظارت جامع بر امنیت اماکن متبرکه راه‌اندازی و افتتاح شده است.

ساخت فیلم کوتاه برگ سبز پاییز به تهیه کنندگی و کارگردانی جواد محمدی در آمل + عکس

این فیلم کوتاه داستان یک مامورسرشماری آمارگیر رابه تصویرمی کشاند که درموقع گرفتن آمار با یک حاج خانم پیری برخوردمی کند که مادریک شهید مفقودالااثر است و الی آخر داستان

آمل پیشرو تفکیک زباله در مازندران

شهردار آمل : طرح آموزش خانه به خانه مدیریت تفکیک زباله (تمدید زندگی از درب منزل) در آمل آغاز گردید که این طرح با استفاده از کارشناسان مجرب و آموزش دیده در سطح شهر برگزار می شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم روز جهانی معلولین در آمل

مراسم روز جهانی معلولین باحضور پرشور معلولین بهمراه مدیران استانی و شهرستانی با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری توسط خود معلولین در تالار اریکه آریایی آمل برگزار شد.

برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره فروش ویژه هایپرمی اکسین شمال آمل + عکس

مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره فروش ویژه هایپرمی اکسین شمال آمل با حضور مدیر هایپرمی اکسین شمال، مدیر مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال، مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل، رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل و جمع کثیری از مشتریان با اجرای زیبای وحید مهابادی و برنامه های شاد و مفرح از سوی مرکز خرید هایپرمی اکسین شمال برگزار شد.

شورای فرهنگ عمومی برای مقابله با آسیب های اجتماعی راهکار دهد

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران : آن چیزی که در شورای فرهنگ عمومی مطرح می شود باید دغدغه های مردم باشد و دغدغه های امروز جامعه فرهنگی و چالش های اجتماعی است که تهدید می کند.

مراسم استقبال از رزمندگان مدافع حرم مازندران در آمل برگزار می‌ شود

فرمانده سپاه ناحیه آمل : رفاه و امنیت خود و خانواده‌هایمان را مدیون این دلیرمردان و صبوری و گذشت خانواده‌هایشان هستیم.

متن ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آمل درنشست صمیمی اعضای شورای مشورتی فرهنگ وهنر آمل با دکتر یوسفیان

اینجانب ضمن تشکر ویژه از حضور نماینده با افتخار شهرمان در جمع اندیشمندان فرهنگ،هنر،رسانه و همراهی پیشکسوتان عزیز که همیشه راهنما،راه بلد و حامی ما بوده اند ویژگی های این جلسه پر خیر و برکت را عرض می‌نمایم تا گشایش ها در این عرصه امکان بیشتری یابد.

در نشست دکتر یوسفیان ملا با اعضای شورای مشورتی فرهنگ و هنر آمل چه گذشت؟

نماینده مردم آمل درمجلس ، فرهیختگان شهر علیرغم اینکه برای همه احترام ویژه ای قائل هستیم برای آمل چه کردند و روزی که استاد فرهنگ شریف از دنیا رفت چقدر از مسوولان و اصحاب فرهنگ و هنرشهرستان درمراسم تشیع پیکر ایشان در تهران شرکت کردند.

نوشتاری بر نمایش اژدهاک یادداشتی از سید محسن مرعشی مرزنگو

به هر روی، دیدن اژدهاک را به هنردوستان پیشنهاد می کنم و این کاریست که باید چند بار دیده شود تا بتوان راجع به آن، به گفتگو نشست.

بهره مندی۶۰ درصد از زنان سرپرست خانوار از خدمات فرهنگی

مدیر کمیته امداد آمل : هزار و 800 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در آمل طی هفت ماهه امسال از خدمات فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.

همایش آموزش رانندگان حمل و نقل عمومی و سرویس مدارس در آمل برگزار شد

سرهنگ علی نعیمی آملی :رانندگان علاوه بر آراستگی باید کارت و بیمه نامه خودرو ،گواهینامه ،معاینه فنی ،برچسب ویژه سرویس مدارس وغیره را داشته باشند

پروژه بلوار ولایت جنوبی در اولویت برنامه های عمرانی آمل است

شهردارآمل : 50 درصد از فاز اول این پروژه تاکنون با همکاری خوب مالکین این مسیر تملک شده و مابقی آن نیز در حال رایزنی و مذاکره است.

گفتگو با فرزاد زاهدی، مدرس و نوازنده ی گیتار

من گمان می‌کنم که موسیقی در آمل بسیار پیشرفت کرده است و با توجه به اینکه تعدد آموزشگاه داریم و افراد تحصیل کرده و با تجربه تقسیم شده اند، حس رقابت سبب شد که شرایط موسیقی شهر بسیار خوب گردد.

پیام همدردی هنرمندان آمل با مصیبت دیدگان حادثه ی کرمانشاه

اینک که این حادثه ی دردآفرین، بسیاری از عزیزان هموطن ما را از ما گرفت و به دیار نیستی کشاند; وقت آن است که ما هم خود را سوگوار بدانیم و مانند هر ایرانی ماتمزده، در غم دیگران شریک بشویم.

برنامه های هفته وقف در شهرستان بهشهر اعلام شد

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان بهشهر : وقف، با وجود ماهیت اقتصادی خود تحت عنوان حبس مال یا ملک به نفع امور خیرخواهانه، امری معنوی است که عمده مشکلات اقشار مختلف جامعه را پوشش می دهد و امروز به واسطه همین اهمیت است که باید به دنبال اشاعه آن بود.

ارسال کاروان مواد غذایی و اقلام ضروری از سوی مجمع خیرین شهرستان آمل

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل : تا لحظه تنظیم این خبر، ۵ کامیون از این کمک ها آماده شده و با تکمیل این کاروان که تعداد و حجم آن را بیش از این خواهدساخت ترتیب اعزام آن به مناطق حادثه دیده و رساندن کمک ها به هموطنان زلزله شده داده خواهدشد

برگزاری دو کنگره ملی مذهبی تا پایان سال در آمل

امیرنیا از برگزاری کنگره ملی مذهبی میرقوام الدین مرعشی و محمد ابن جریر طبری تا پایان سال در آمل خبرداد

یک واحد منزل مسکونی به ارزش 2میلیارد ریال در آمل وقف شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل : همزمان با دهه وقف، یک وقف جدید در شهرستان آمل توسط حاج حبیب الله اردشیر بهرستاقی یک واحد منزل مسکونی به مساحت ۱۰۸مترمربع خود را وقف کرد .

انجام 2 هزار اطعام دهی موکب شباب المقاومه در حرم امام علی(ع)

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا : در این ایام مکان هایی مورد بررسی قرار گرفته که در سه وعده غذایی در مجموع دو هزار اطعام در نزدیک حرم امام علی(ع) توسط خادمان موکب توزیع می شود.

بزرگترین مرکز نگه داری ایتام کشور در آمل احداث می شود

رییس اداره بهزیستی آمل : ساخت این مرکز حدود 3 میلیارد تومان هزینه دارد که از سوی دکتر دادگر صورت می گیرد و در هفته های آینده کلنگ زنی خواهد شد.

در همایش تجلیل از فعالان پدافند غیر عامل استان؛

فرماندار ویژه آمل رئیس کمیته برتر حوزه پدافند غیرعامل مازندران شد

استاد درخشنده حامی واقعی کارگران و معلم اخلاق خبرنگاران بود/یادداشتی از علیرضا عزیز کمالی

هنوز در ناباوری هستیم و عمق نبودنش را درک نمی کنیم و فقط می دانیم که در عرصه گیتی تنهائیم و پریشان ، چون شمع می گرییم و در فراقش دل می سوزانیم و با خاطراتش روزگار می گذرانیم

راه اندازی قرارگاه فدک در بهشهر برای ثبت اطلاعات رقبات موقوفات / بررسی 200 پرونده

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر : قرارگاه فدك با هدف مديريت موقوفات راه اندازي شد كه وظيفه آن به روزرساني مال الاجاره ها و شناسايي رقباتي است كه مي توان روي آن سرمايه گذاري كرد.

آیین معارفه اعضای هیأت‌امنای امامزاده ابراهیم(ع) آمل برگزار شد+ تصاویر

با حضور معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران اعضای جدید هیأت امنای آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) آمل معارفه شدند.

همایش ملی توسعه اجتماعی و فرهنگی در ایران (فرصت ها و چالش ها)

نخستین همایش ملی "توسعه اجتماعی و فرهنگی در ایران" توسط انجمن علمی علوم اجتماعی موسسه آموزش عالی سبز، بیست وسوم آذر ماه امسال در شهرستان آمل برگزار خواهد شد.

شورای توسعه فرهنگ و هنر در شهرستان آمل آغاز به کار کرد + عکس

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آمل : تمام سعی و تلاش مان براین است که بتوانیم با استفاده از خرد جمعی و ایجاد بسترهای لازم در جهت گسترش فرهنگ و هنر شهرستان گام برداریم.

برگزاری نمایشگاه طراحی تخصصی در گالری ایسو

hفتتاحیه چهارمین دوره ی نمایشگاه طراحی تخصصی، پروژه ای از برجاس; از ساعت 16 روز جمعه، 5 آبان آغاز می شود و این نمایشگاه تا 9 آبان، در گالری ایسو واقع در چهار راه اسپه کلا، رسالت 11 ، شاکر5 ، مهرگان 3 ادامه دارد.

خوابِ آب

شهرداری‌ها در قبال آب‌گرفتگی معابر و خسارات ناشی از آن نسبت به شهروندان مسئول هستند و هرگاه خسارات وارده از سوی شهرداری مربوط به نقص وسایل و امکانات باشد، جبران خسارت بر آنهاست.

همایش تجلیل از مدیران و منتخبان طرح و برنامه های آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آمل برگزار شد+ عکس

نماینده مردم آمل درمجلس : آماری وجود ندارد تا برای بازنشستگی و مرخصی‌ها مبلغی در بودجه بگذاریم و عدم پرداخت حقوق بازنشستگی دلیلی بر کمبود بودجه نیست، برای این است که آمار دقیق نداریم و این ندانستن آمار موجب تاخیر پرداخت شد.

اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای تسریع در روند ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری شهید چمران آمل

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل : 40 هیات ورزشی در آمل فعالیت می کنند که برنامه این هیات ها به صورت روزانه و هفتگی رصد می شود.

نشست هم اندیشی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل با پلیس فتای آمل

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل : بهره برداری های مفید ، ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری جوانان و خانواده ها در قبال آسیب های فضای سایبری باید در اولویت قرار گیرد

دیدار صمیمی اعضای شورای شهر آمل با اعضای کانون نابینایان

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : بیش از 180نوع وظیفه در سازمان بهزیستی داریم وخدمات گسترده ایی به مردم و جامعه هدف سازمان میدهیم

بیش از 500 معلول نابینا و کم بینا تحت پوشش بهزیستی آمل قرار دارند

رئیس اداره بهزیستی آمل : اگر ما حقوق شهروندی را رعایت کنیم هیچ معلولی مشکل ندارد و مشکل عمده این عزیزان نگاه ترحم آمیز مسولان و مردم به معلولین است که باید وجود داشته باشد.

صید ماهی در مازندران از نگاه دوربین بهروز خسروی

بهروز خسروی عکاس برجسته مازندران در جدیدترین گزارش خود به موضوع صید ماهی در مازندران پرداخت.

به میزبانی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل صورت گرفت؛

برگزاری نشست مدیران روابط عمومی دانشگاهها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور

تولد سازمانهای مردم نهاد بازوی مشکل گشای دولت یادداشتی از پیمان اسفندیاری مقدم

درمیان مکاتب الهی هم که بنگریم میبینیم هیچ مکتبی به اندازه اسلام عزیز به نظافت و پاکیزگی و رعایت و حقوق زیست محیطی موجودات بها نداده است

نمایش خیابانی « ای وای »در سه راه مرکزی شهرستان محمودآباد برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد : اجرای این نمایش از سری برنامه های فرهنگی و هنری تدوین شده هفته گرامیداشت « ناجا» بوده است .

برگزاری جشن روزجهانی کودک در بنیاد کودک آمل +عکس

مدیریت بنیادکودک نمایندگی آمل : در حال حاضر بیش از 350 دانش آموز و دانشجو از مزایای تحصیلی بهره مند می شوند.

384 نفر در سامانه رصد اشتغال كشاورزی آمل ثبت اشتغال کردند

مدير جهاد كشاورزی آمل : كل سهميه اشتغال بخش كشاورزی در مازندران 5000 نفر كه سهم جهاد كشاورزی شهرستان آمل بميزان 550 نفر يعنی 11% برای ايجاد و ثبت اشتغال می باشد.

آغاز ساخت فیلم مستند سوگواره بصیرت عاشورایی در تنکابن به تهیه کنندگی و کارگردانی جواد محمدی

این فیلم مستند به سفارش اداره اوقاف وامورخیریه تنکابن که با برنامه های دهه اول محرم و معرفی های امام زادگان و بعقه ها دراین شهرستان از جمله امام زاده شیرود یا آقاشیرعلی و مابقی امام زادگان پرداخته است را به تصویرمی کشد

برگزاری چهارمین دوره مسابقه قرآنی ویژه ورزشکاران مازندران در آمل

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل : مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت آستان مقدس امام‌زاده ابراهیم (ع) آمل در روز پنچشنبه مورخ 20 مهر سالجاری میزبان قاریان و حافظان ورزشکار قرآن کریم مازندران است.

61 هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را در آمل آغاز کردند

مدیر آموزش و پرورش آمل : معلمان نقش بيداركنندگان را در جامعه داشته، دارند و خواهند داشت و اميدوارم همه معلمان آنچه را كه مي آموزند، بياموزند.

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم کلنگ زنی حسینیه رضوان آمل

مراسم کلنگ زنی حسینیه رضوان آمل با حضور فرماندار ویژه آمل، خیر نیک اندیش حاج مصطفی فیروزی و جمعی از اهالی محل برگزار شد.

مراسم افتتاح مسکن مددجویان کمیته امداد واقع در روستای وسطی کلا وگنگرج کلا آمل +عکس

با حضور فرمانده سپاه آمل ، جانشین سازمان بسیج سازندگی استان ، مسوول دفترفنی کمیته امداد استان ،بخشداران ، مدیر بسیج سازندگی آمل ،فرماندهان حوزه ، دهیاران ، شوراها و مسوولین محلی مسکن دو مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام آمل افتتاح وبه بهره برداری رسید

گزارش تصویری کمال آنلاین از اجتماع بزرگ بصیرت عاشورایی دیار علویان آمل

اجتماع بزرگ بصیرت عاشورایی دیار علویان شهرستان آمل برگزار شد.

برنامه حفاظت از مرال به صورت مستمر ادامه دارد

اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آمل : برنامه حفاظت از مرال با تلاش شبانه روزی محیط بانان و همکاری و استفاده از توانمندی همیاران و جوامع محلی بصورت مستمر در مناطق مرال خیز در جهت حفاظت از این گونه کمیاب ادامه دارد.

مراسم رونمایی از کتاب لاریجان گنجینه افلاکیان برگزار شد +عکس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران : این کتاب بسیار ارزشمند است وباید در تمام شهرها و بخش های مازندران چنین کتابهایی را تدوین کنند که این شهدا را به عنوان الگو به جامعه معرفی کنیم.

حال وهوای مهر یادداشتی از صفیه بهرام نیا

روزهاست که همه وهمه مهیا شده اند اما !!! هیچ شوری نیست هیچ نشاطی نیست اصلا بدون شما اینهمه کار وزحمت حال وهوایی ندارد !!! بدون هیاهو و سروصدای شما مدرسه معنایی ندارد!!!

کلنگ ساخت مرکز اسکان کودکان بی سرپرست کشور (خانه عرفان) در آمل زده شد

حجت الاسلام نظافتی : این مکان تحت عنوان خانه عرفان ( به یادبود دوست خبرنگار جوان شهرمان آمل جناب مرحوم سید عرفان محمدی و یادمان مادر قرآنی شهرمان حاج خانم توران ناصری فیروزی نیاکی ) برای اسکان کودکان بی سرپرست کشور احداث خواهد شد.

شهر آمل درماه محرم حال وهوایی عاشورایی به خود می گیرد

رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل : شورا، شهرداری و سازمان های وابسته در این ایام همانند سال های گذشته حضوری پر رنگ خواهد داشت

آمادگی کامل مدارس شهرستان آمل برای آغاز سال تحصیلی ۹۷_۹۶

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : به لطف خدا و با همكاري خوب همكاران اداري و آموزشي پروژه مهر ٩٦ بسيار خوب و مفيد به انجام رسيد و مدارس آمادگي شروع مهري با نشاط و شاداب را دارند.

بیش از 70 درصد موقوفات آمل با نیت عزاداری امام حسین است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل : در کنار برپایی محافل و مجالس عزاداری امام حسین(ع) در این ماه باید به اهداف قیام عاشورا توجه شود و در کنار شور حسینی، شعور حسینی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

استقبال از ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در آمل

رئیس اداره محیط زیست شهرستان آمل خبرداد : این جشنواره میتواند بعنوان بزرگترین رویدادفرهنگی حفظ محیط زیست در سراسر ایران مورد توجه علاقمندان و دوستداران محیط زیست قرار گیرد.

در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان آمل چه گذشت؟

رئيس اداره سوادآموزي آموزش و پرورش آمل : در سال جاري تلاش ما بر اين است تا بي سوادي در جامعه هدفمان که همان سنين 10 تا 49 ساله هستند، ريشه کن گردد

282 داوطلب در مصاحبه ستاد مردمی خادمين كربلا مازندران شركت كردند

مسوول ستاد مردمي خادمين كربلا استان مازندران : اربعين سال گذشته با 78 خادم در دو موكب شباب المقاومه توانسيم مسير خدمت رساني را در بخش هاي اسكان، تغذيه، بهداشت و درمان انجام دهيم و امسال در نجف اشرف علاوه بر برنامه هاي سال گذشته بصورت ويژه در بحث فرهنگي ورود پيدا خواهيم كرد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از همایش پیاده روی خانوادگی طایفه امیری آمل

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی طایفه امیری شهرستان آمل همراه با پاکسازی طبیعت برگزار شد.

تحقق آرمان های اصیل انقلاب اسلامی در پرتو بهره گیری از معارف غدیر است

امام جمعه لاریجان : با نظر به جایگاه عید غدیر در قرآن، احادیث و روایات، و تکلیف تعظیم شعائر الهی، و امتثال امر مرجعیت شیعه دامت برکاتهم، برگزاری جشنهای بزرگ و محتوایی و پیام دار غدیر در جهان توسط پیروان اسلام ناب محمدی را تکلیف بزرگ خود و همگان میدانیم.

دفن بهداشتی زباله / یادداشتی از زینب مرادی کارشناس محیط زیست ،گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین

عليرغم پيشرفتهاي شگرف در مباحث مديريت پسماندهاي شهري، دفن زباله رايج ترين روش دفع زباله در كل جهان است. روشهايي نظير سوزاندن براي همه انواع زباله ها با ويژگيهاي كمي و كيفي متفاوت، قابل اعمال نيستند. بنابراين در حال حاضر دفن زباله روشي گريز ناپذير و غير قابل انكار در مديريت پسماند است.

آژیر خطر برای خانواده ها به صدا در آمد

رئیس اداره بهزیستی آمل : ما آژیر خطر را برای خانواده ها به صدا در آوردیم و آموزش، هوشیاری و فراگیری مهارتهای زندگی تاکید بسیار داریم.

برگزاری نهمین همایش سالانه غدیرخم به همت بوستان نهج البلاغه آمل + عکس

حجت الاسلام سید یدالله یزدان پناه، در جمهوری اسلامی اصل ولایت فقیه برگرفته از اندیشه دینی است

برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی یوسرن با حضور دانشمندان یک درصد برتر دنیا در آمل

رئیس دانشگاه تخصصی فناوری‌ های نوین آمل : باپیگیری هایی که صورت گرفت و با گرفتن مجوز از ای اس پی در ایران که در شیراز مستقر می باشد اولین کنفرانس بین‌المللی یوسرن از تاریخ 14 تا 16 شهریور ماه سالجاری در دانشگاه آزاد آمل برگزار می شود.

معرفي يدالله ساعي بعنوان بخشدار جديد دابودشت آمل

فرماندار ویژه آمل ؛ بخشداران مي توانند در چهارچوب قانون و تعامل با همکاران، معتمدين، مسئولين و مردم منطقه، در راستاي رشد و توسعه سياسي و اجتماعي و پيشرفت اقتصادي منطقه بکوشند.

ممنوعیت ترخیص واردات برنج در زمان برداشت ادامه خواهد داشت

رئیس سازمان توسعه تجارت ایران : کل واردات برنج در سال گذشته در زمان پیش از برداشت برنج، بیش از 850هزار تن بوده که امسال به حدود 650 تا 670 هزارتن کاهش یافته است.

دعای عرفه در امام زادگان شاخص شهرستان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل : دعای عرفه در روز پنچشنبه 10 شهریور در امامزاده ابراهیم (ع) ، امامزاده عبدالله (ع) ، امام زاده عبدالله اسکو محله ، امام زاده قاسم چاکسر و بقعه میرحیدر لاله های زهرایی آمل برگزار می شود.

معرفی رییس و اعضای کمیسیون های شورا در شهرداری آمل و سازمان های وابسته + عکس

رئیس شورای شهر آمل : اعتقادم بر این است هدف بنده و کلیه اعضای شورا تلاش در راستای رفع مشکلات و رشد و توسعه همه جانبه شهر عزیزمان آمل خواهد بود

تجدید میثاق اعضای شورای اسلامی شهر آمل با شهدا+عکس

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آمل با حضور در گلزار شهدای امام زاده ابراهیم (ع) این شهر و قرائت فاتحه، با آرمان های شهدای انقلاب اسلامی و امام امت تجدید بیعت کردند .

طرح ملی سینما سلام در محمود آباد اجرا می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد خبرداد : این طرح با ششمین روز از هفته دولت ، باشکوه خاصی و با حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ، مدیران فرهنگ و هنر سراسر استان و مدیران و مسوولین شهرستان ؛ " آیین افتتاحیه سینمای محمودآباد" در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری غدیر، برگزار خواهد شد.

افتتاح 75 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در هفته دولت

فرماندار ویژه آمل درگفتگو با کمال آنلاین : شعار هفته دولت امسال، "تدبیر و امید و اشتغال" نام گذاری شده است و انصافا تلاش کردیم اشتغالزایی داشته باشیم.

تذکر به مدیریت بیمارستان امام رضا آمل درخصوص رعایت موازین و ملاحظات زیست محیطی

رئیس اداره محیط زیست آمل خبرداد: برطبق مصوبه کمیته سلامت فرمانداری شهرستان آمل بازدید هفتگی از واحدهای خدماتی ، صنعتی و تولیدی در روز دوشنبه انجام میگیرد و کارشناسان پایش این اداره حضوری مستمر خواهند داشت.

بازدید خبرنگاران از پروژه های عمرانی بخش لاریجان از نگاه دوربین بهروز خسروی

خبرنگارات و اصحاب رسانه آمل به اتفاق بخشدار و رییس شورای اسلامی بخش لاریجان از پروژه های ایستگاه سی ان جی رینه، منبع آب پلور و دهیاری پلور بازدید کردند.

اردوی جهادی بسیجیان آملی در شهرهای مازندران از نگاه دوربین بهروز خسروی

زارش تصویری کمال آنلاین از دوربین بهروز خسروی، اردوی جهادی بسیجیان آملی را در شهرهای مازندران به تصویر می کشد.

برگزاری یادواره شهدای منطقه نوا بخش لاریجان با سخنرانی دکتر یوسفیان ملا +عکس

نماینده مردم آمل درمجلس ؛ ضرورت دارد از همه ظرفیتها برای حفظ کشور استفاده کنیم که هزینه بالایی برای امنیت داده شد و نیاز است قدر آن را به درستی بدانیم که به سادگی حاصل نمی شود.

درمان سکته حاد مغزی با راه اندازی بخش ویژه SCU در بیمارستان امام خمینی (ره)آمل

این بیمارستان ، با توجه به وجود زیر ساخت های لازم جزء بیمارستان های کد 724 درمازندران قرارگرفته است ،بستری شدن در بیمارستان دارای واحد مراقبت ویژه سکته حاد مغزی (بیمارستان کد 724) شانس درصد بهبودی را افزایش می‌دهد.

معرفی ایستگاه های تفکیک زباله سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل

به جهت رفاه حال شهروندان ودرراستای استفاده بهینه از زباله ها؛ ایستگاه های تفکیک زباله سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در سطح شهر معرفی شدند.

آبرویی که مسئولین دارند به برکت خون شهدا است / عزم ویژه برای توسعه بخش لاریجان

بخشدار لاریجان : انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی باید یکی از اصلی ترین و مهمترین وظایف مسئولین و برگزار کنندگان مراسم یادواره شهدا باشد.

توصیه هایی به دولت / ضرورت دقت در انتخاب شهرداران و دهیاران

امام جمعه دابو ودشت سر ؛همین جریان تحریم اخیروقتی که ریاست جمهور مقتدرانه سخن می گویندوقتی مجلس کمیسیون تشکیل می دهدوقتی مطالبات برجام نافرجام راعنوان می کنندکه اگرشماتعدی بکنیدمادرمقابل شماخواهیم ایستاد

ایران اسلامی آمادگی و توان دفاعی خود را به رخ جهانیان می کشد

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی : امروز شاهد اقتدار و عظمت ایران اسلامی در سراسر جهان هستیم که این امر مرهون ایثارگری های والای شهدا، خانواده های این عزیزان، مقام معظم رهبری و آمادگی کامل نیروهای مسلح است.

ساخت فیلم مستند بازسازی سردار شهید جعفری (سردار استقامت) به تهیه کنندگی و کارگردانی جواد محمدی در آمل+عکس

ساخت فیلم مستند بازسازی سردار (شهید محمد جعفری) بنام ( سردار استقامت ) به تهیه کنندگی و کارگردانی جواد محمدی (شهرام ) از طرف دفتر مهرشاد فیلم در شهرستان آمل آغاز شد.

گزارش تصویری مراسع تشییع جانباز مدافع حرم سردار شهید حبیب الله ولایی در آمل

مراسم تشییع پیکر پاک جانباز مدافع حرم سردار شهید حبیب الله ولایی در آمل برگزار شد.

راه اندازی رشته خبرنگاری در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 آمل

رئیس مرکز علمي کاربردي فرهنگ وهنری واحد 5 آمل : مهلت ثبت نام تا تاریخ 20 مرداد سالجاری می باشد که به مناسبت روز خبرنگار در زمان ثبت نام خبرنگاران از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهند شد.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت در محمودآباد

فرماندار شهرستان آمل : تمامی مسئولین ادارات شهرستان محمودآباد ملزم به ارائه برنامه در هفته دولت هستند.

افزایش 25 درصدی تولید برنج سفید نسبت به سال قبل درشهرستان آمل

فرماندار ویژه آمل : بدلیل شرایط جوی مساعد در سال جاری، میزان تولید برنج سفید نسبت به سال قبل حدود 25 درصد افزایش داشته و از 2000کیلو درهکتار به 2500 کیلو رسیده است.

نهضت آسفالت در بخش لاریجان شروع می شود / پیگیری آب شرب روستاها

بخشدار لاریجان : سیاست کاری همه مسئولین بخش لاریجان همان فرمایش گوهر بار ولی امر مسلمین است که فرمودند،مسولین نوکر مردم هستند و فلسفه وجودی ما چیزی جز خدمت به مردم نیست.

کشف راز قتل مرد 60 ساله / انهدام باند سارقان منزل با 11 فقره سرقت در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل : با شناسایی خانواده مقتول، همسر و فرزندش که چند روز قبل از وقوع قتل با وی ملاقات داشته اند، مورد تحقیق و بازجویی قرار می گیرند که در نهایت همسر مقتول پرده از راز قتل مرد60 ساله برداشت .

برگزاری بیست و نهمین سالگرد سردار شهید خجسته و شهید محمدی و پدر بزرگوارشان در آمل+ عکس

سردار علیجان میرشکار، یادگار هشت سال دفاع مقدس : باید وصیت نامه خوانی شهدا گسترش پیدا کند تا خود شهدا با مردم صحبت داشته باشند.

ترویج فرهنگ قرآنی زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی می شود

فرماندار ویژه آمل : دستگاههای فرهنگی، سازمان تبليغات، ارشاد ، اوقاف، آموزش و پرورش و ساير دستگاهها و نهادهای مربوطه برنامه ای برای شهر داشته باشند

سومین جشنواره ملی برنج در دابودشت برگزار می شود

امام جمعه دابو ودشت سر : فیلمی تحت عنوان شهر غریب برنج دابودشت و مستندی از مراحل کاشت و داشت و برداشت وبررسی مشکلات و زحمات کشاورزان توسط صداوسیما درحال ساخت می باشد

دستگیری عامل انتشار تصاویر مستهجن شبکه‌های اجتماعی در آمل

رئیس پلیس فتا استان مازندران : با توجه به رصد و پایش کارشناسان پلیس فتا شهرستان آمل در فضای مجازی، صفحه‌ای با نام کاربری مشخص که اقدام به اشاعه انحرافات جنسي در شبکه‌هاي اجتماعی می‌نمود توسط کارشناسان این پلیس شناسایی شد.

به بهانه 5 مرداد سالروز عملیات پیروزمندانه مرصاد

زندگینامه و وصیت مهندس شهید یوسف قناعت + تصاویر

نسخه/ یادداشتی از سید محسن مرعشی مرزنگو

دستان من در اثر ارتباط با خاک به حساسیتی دچار شده بود که به چند پزشک مراجعه کرده بودم و متأسفانه درمان نشدم. دوستی، دکتر مرعشی را به من پیشنهاد کرد و من نزد ایشان رفتم و بلافاصله تشخیص درست و قطعی داد و با نسخه ای که نوشت، درد من مداوا شد".

در دیدار امام جمعه دابو و دشت سر و استاندار مازندران چه گذشت؟

امام جمعه دابودشت و دشت سر : سومین جشنواره ملی برنج دابودشت با حمایت جنابعالی، دولت و مسئولین شهرستانی در دابودشت با برند سازی برنج دابودشت برگزار می شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛

همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت فرارسیدن جشن 26 نوروزماه طبری در منطقه گنگرج کلا چلاو آمل

قدرداني امام جمعه آمل از خدمات بي منت سازمان عمران شهرداري آمل

امام جمعه آمل گف، خدمات عمراني سازمان عمران شهرداري آمل در نقاط مختلف شهر انصافا قابل تقدير وعملکرد مديران و پرسنل اين سازمان نيز همواره قابل دفاع بوده است.

برگزاری دوره های آموزش اریگامی از سوی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری به آدرس آمل- بلوار طالقانی- جنب پل سوم- سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل- واحد آموزش مراجعه کرده یا با شماره تلفن 44151053 داخلی واحد آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل تماس حاصل کنند.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل منصوب شد

طی حکمی از سوی احمد امیرسلیمانی شهردار آمل حسن علیزاده به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل منصوب شد.

روایتی از سردار شهید «علی اکبر آویش»/دوست داشت از او فقط یک مشت خاک باقی بماند

خواهر شهید آویش می‌گوید: علی اکبر یک روز گفت: خواهر جان! همیشه قبر گمنام و بی‌شمع و چراغ حضرت فاطمه زهرا (س) در نظرم می‌آید؛ دوست دارم روزی بشود که من هم جسدی نداشته باشم و گمنام بمانم. اگر هم دارم، یک مشت خاک بیشتر برای شما سوغات نیاید.

اختصاص بیش از 16 میلیارد تومان برای مکانیزه نمودن کارخانه های شالیکوبی آمل

مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل : شهرستان آمل با سطحی معادل 37298 هکتار کشت برنج دارای 176 واحد کارخانه شالیکوبی در مناطق 6 گانه می باشد

آمل میزبان 15 شهید گمنام دفاع مقدس است

فرماندار ویژه آمل : باهماهنگی های صورت گرفته از ساعت 17 عصرروز دوشنبه 96/4/26 این شهدای عزیز از میدان قائم به سمت میدان 17 شهریور استقبال و تشییع خواهند شد.

استقبال شهروندان آملی از برنامه های روز بدون نایلکس سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل

سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در این روز به اجرای برنامه های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ استفاده کمتر از کیسه های پلاستیکی پرداخت که راه اندازی کمپین یک کیسه پلاستیکی در روز کمتر مصرف کنیم با استقبال اقشار مختلف همشهریان عزیز آملی روبرو شد.

برگزاری طرح نشاط معنوی در 5 بقعه متبرکه لاریجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان : آستانه امامزاده عبدالمناف، آستانه امامزادگان هفت تن، آستاته امامزاده علی، آستانه امامزاده محمدطاهر و حسینیه پایین محل نوسر مجری طرح نشاط معنوی در ایام تابستان است.

برگزاری برنامه های روز بدون نایلکس از سوی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل

روز 21 تیر بعنوان روز بدون نایلکس نام گذاری شده است که فرهنگ سازی و ارتقای سطح دانش شهروندان درخصوص مضرات بهداشتی و زیست محیطی استفاده از كيسه ‌های پلاستيكی ضرورت دارد.

توقیف خودروی پژو405 با بیش از 5 کیلو مواد مخدر در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل : در اجراي اين طرح ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن کنترل محور و بازديد خودروهاي مشکوک ، یک دستگاه پژو 405 به رانندگی فردی به نام " م - ح" و و سرنشینی"م - ب " را متوقف کردند.

آئین تکریم و معارفه ریاست اداره اوقاف و امور خیریه بخش لاریجان شهرستان آمل برگزارشد+عکس

در این مراسم از تلاش‌های حجت‌الاسلام رمضان شجاعی قدردانی و حجت الاسلام محمد زمان خلیلی به‌عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان معرفی شد.

برگزاری مراسم افتتاح دفتر آستان قدس رضوی مازندران در آمل

امام جمعه آمل : نگاه دشمن چه در زمان انتخابات و بعد از آن بیرون راندن افکارهای تاثیرگذار در خارج میدان حکم می‌باشد که نمونه آن توهین به مدافعان حرم در بعضی از شهرتسان‌های کشور شاهد بودیم غافل از اینکه اگر همین مدافعان حرم نبودند جنگ خیابانی را در شهرهای کشور شاهد بودیم.

در جلسه تهیه زمین احداث بزرگترین مرکز فرهنگی و کتابخانه در آمل با حضور معاون وزیر ارشاد چه گذشت؟

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، متأسفانه سرانه فضاي فرهنگي مازندران خيلي پايين مي باشد.

راه اندازی نمایندگی بهزیستی آمل در بخش امامزاده عبداله

رییس اداره بهزیستی آمل : با حمایت شهرداری و خیرین بتوانیم در زمینی که بهزیستی در این بخش در اختیار دارد یک نمایندگی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان آمل در شهر امام زاده عبدالله تاسیس گردد.

زنگ نمادین افتتاحیه پروژه مهر سال 96 در دبستان شهید فروغ راعی آمل نواخته شد

با حضور معاون فرمانداری ویژه آمل، مدیر، معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش آمل، خیرین مدرسه ساز و انجمن اولیا ، زنگ نمادین افتتاحیه پروژه مهر سال 96 در دبستان شهید فروغ راعی آمل نواخته شد.

کاهش نوزده درصدی پرداخت کارانه پزشکان اورژانس بیمارستانهای دولتی استان مازندران

رئیس نظام پزشکی محمودآباد خبرداد: با اجرای طرح پزشک خانواده این گروه از جامعه پزشکی از داشتن مطب بعلت لغو یکطرفه قرارداد از سوی سازمانهای بیمه گر محروم شدند

آمادگی برای اجرای پروژه مهر با شعار مدیران مدارس، رهبران برنامه درسی

دبیر ستاد پروژه مهر شهرستان آمل : پروژه مهر به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت های آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در امر تعلیم و تربیت، می تواند نقش کاملا مؤثر و مفیدی داشته باشد.

برگزاری مراسم تجلیل از عوامل اجرایی کاروان نور ویژه ماه رمضان در آمل + عکس

امام جمعه آمل : برای اشاعه فرهنگ قرآنی دربین جوانان، مجمع قاریان قرآنی تشکیل تا در هرماه در یکی ازمساجد شهر و باحضور سخنرانان کشور و قاریان ممتاز تلاوت قرآن صورت گیرد.

اجرای ششمین جشنواره پارک پاک در آمل

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل : اجرای الگوی تفریحات سالم براساس آموزه‌های دینی، استفاده حداکثری از پارک‌ها و تفرجگاه‌ها برای مقابله با آسیب‌ های اجتماعی و ترویج کارهای فرهنگی هنری از اهداف ما در برگزاری این جشنواره بوده است.

ضرورت استفاده از ظرفیت و توانمندی ها برای شناساندن بناهای تاریخی شهرستان آمل

مدیرعامل سازمان مردم نهاد حفظ و توسعه‌ی حقوق شهروندی مازندران : با ظرفیت های خوبی که دراین بخش در شهرستان آمل داریم، به شناساندن بیشتر این اماکن به شهروندان و گردشگران داخلی وخارج از کشور کمک کنیم.

کسب رتبه اول اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل در مازندران

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل : این موفقیت مرهون تلاش و زحمات همه همکاران و اعضای ستاد پشتیبانی شهرستان صورت گرفته است.

ضرورت اقدام عملی دستگاههای متولی در حوزه برخورد با معضل تکدی گری

فرماندار ویژه آمل : تنها متکدیان نیستند که قانون را زیر پا می گذارند و با ارتکاب این عمل به نظم اقتصادی و اجتماعی آسیب می زنند، علاوه بر این برخی از سازمان هایی که در این خصوص دارای وظایفی هستند و قانون برای آنها تکالیفی مقرر کرده است هم چشم بر وظایف قانونی خود بسته اند و دچار تخلف می شوند.

عملکرد چهار ساله مدیریت جهاد کشاورزی آمل در دولت تدبیر و امید تشریح شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل : خوشبختانه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به بخش کشاورزی داشته ودارد و این امر برای تولید محصولات کشاورزی بسیار موثر است.

مراسم افتتاحیه سنجش نوآموزان مازندران در آمل برگزار شد + عکس

رئیس آموزش و پرورش استثنایی مازندران : در طرح سنجش 98 درصد دانش آموزان در مدارس عادی و مابقی در مدارس استثنایی 5 گانه مشغول به تحصیل می شوند.

اهدای عضو مرحوم ابوالفضل خلیلی به نیازمندان زندگی دوباره بخشید.

خانواده آنمرحوم با حضور در بیمارستان 17 شهریور رضایت خود را مبنی بر اهدا عضو آنمرحوم به نیازمندان اعلام نمودند که از سوی مسئولین بیمارستان مقدمات اهدا عضو در حال انجام می باشد.

ارائه خدمات ویژه سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در شب های قدر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل : نیاز است در کنار خدمت گزاری برای مردم و پخش نذورات، خدمت گزار شهرمان هم بوده تا شاهد زیبایی شهرمان باشیم.

عدم تامین اعتبارات برای مناسب‌سازی مکان‌ها و فضاهای شهری توسط ادارات برای سالمندان ومعلولین

رئیس اداره بهزیستی آمل : در شهرستان آمل یک مرکز نگهداری سالمندان تحت نظارت اداره بهزیستی به‌صورت روزانه در حال فعالیت است که برای سالمندان کارهای آموزشی، فرهنگی و روان‌شناختی انجام می‌دهد.

علیرضا ارجین رکورددار میل سنگین جهان به عنوان رئیس هیئت ورزش های باستانی بسیج استان مازندران معرفی شد

مسئول انجمن پهلوانی و زورخانه ای سازمان تربیت بدنی بسیج مستضعفین :ورزش زورخانه اي نشان تمدن ما ايرانيان است و نهاد زورخانه داراي اخلاق و پهلواني است.

ضرورت برگزاری باشکوه مراسم شب های قدر

امام جمعه آمل : با فرا رسیدن شب های قدر یکی از مشکلات عدیده در این شهرستان باز بودن برخی اماکن تفریحی و فرهنگی چون شهربازی و سینما است که با وجود ایام سوگواری صدای شادی می آید که دستگاه‌های مرتبط باید توجه کنند در شبهای قدر به سبب حرمت این شب ها تعطیل شود.

دیدار پهلوان قاسم رضایی با فرماندار ویژه آمل

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل : امثال قاسم رضایی ها به عنوان کشتی گیر با اخلاق کمتر در ورزش کشور سراغ داریم که در عین کسوت قهرمانی برای یاری رساندن به نیازمندان خود پیش قدم تر از دیگران می باشند.

مسابقات ورزشی جام رمضان در 9 نقطه شهر آمل برگزار می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل :ابتدای سالجاری تاکنون توسط ورزشکاران آملی 9 مدال آسیایی و جهانی کسب شد که از این تعداد 6 مدال طلا بوده است

یازدهمین همایش استانی کتابت وحی در آمل برگزار می شود

رئیس اداره ارشاد آمل :برنامه های جانبی این همایش تجلیل از استاد علی احمدیان یکی از خوشنویسان برتر و برپایی نمایشگاه آثار هنری دینی مذهبی هنرجویان می باشد

مدرسه تابستانی فناوری های نوين در علم با حضور دانشمندان در آمل برگزار می شود

دکتر فرید صمصامی خداداد رییس کمیته اجرایی همایش بین المللی یوسرن : اين مدرسه توسط شبكه جهاني آموزش و پژوهش علمي (يوسرن) و به ميزباني دانشگاه تخصصي فناوري هاي نوين آمل در تاریخ 14 تا 16 شهریور ماه امسال با حضور دانشمندان برتر در رشته های مختلف برگزار مي شود.

توزیع 2000 سبد غذائی بین مددجویان ومعلولان تحت پوشش بهزیستی آمل

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : طی هماهنگی باموسسات ومراکز تحت پوشش بجای افطار دهی مصوب شد هزینه های افطاری صرف خرید سبد غدایی مددجویان شود وبرای اولین بار در آمل تعداد 2000سبد غذایی تهیه گردیده است.

شرح دعای روز اول ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام حسن محمودی

با گرسنگى و تشنگى خود در این ماه ، گرسنگى و تشنگىِ روز قیامت را یاد کنید ؛ به نیازمندان و بینوایانتان صدقه بدهید؛ به بزرگان خود احترام، و بر کوچک‌هایتان ترحّم، و به بستگانتان نیکى کنید؛

راهپیمائی مردم آمل در حمایت از جنبش اسلامی مردم بحرین + عکس

مردم ولایتمدار شهرستان هزار سنگر آمل امروز بعداز نمازجمعه از مصلی تا میدان 17 شهریور در محکومیت جنایات رژیم دیکتاتور آل سعود و رژیم مستبد آل‌خلیفه راهپیمایی با‌شکوه ‌برگزار و ‌پشتیبانی خود را از جنبش اسلامی مردم بحرین اعلام داشتند.

غبارروبی مساجد آمل دردهه تکریم مساجد + عکس

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل خاطرنشان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان 400 روحانی و مبلغ دینی به مساجد شهری و روستایی شهرستان آمل اعزام می شوند.

اجرای طرح سی شب سی مسجد همزمان با ماه رمضان در آمل

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل : این طرح قرار است با همکاری دفتر امام جمعه، اداره اوقاف و امور خیریه، اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود.

مراسم افتتاحیه فیلم داستانی قوطی خالی در آمل برگزار شد +عکس

مراسم افتتاحیه فیلم داستانی قوطی خالی برگرفته شده از خاطرات شهید حسین خرازی با اجرای طرح مهرشاد فیلم در آمل برگزار شد.

عذرخواهی وزیر ارشاد/ دولت بدون حمایت اصحاب فرهنگ به مقصد نمی‌رسد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت برخی سخنان خود که باعث دلخوری هنرمندان شده بود، عذرخواهی کرد.

گفتگوی خواندنی با مهندس فرشید لیتکوهی(428) کاندیدای شاخص انتخابات شورای شهر آمل

فارغ التحصیل مهندسی عمران در مقطع کارشناسی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در حال دفاع پایان نامه می باشم.

احداث نخستین پارک ویژه معلولین در آمل

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : سازمان بهزیستی در صورت تامین زمین از سوی شهرداری آمل آمادگی دارد نخستین پارک ویژه معلولین را به بهترین نحو ممکن برای معلولان احداث کند.

معرفی مهندس فرشید لیتکوهی (428) و تشریح برنامه های این کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر آمل

فارغ التحصیل مهندسی عمران در مقطع کارشناسی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در حال دفاع پایان نامه می باشم.

معرفی مهندس اصغر اسدپور (145) و تشریح برنامه های این کاندیدای انتخابات شورای شهر آمل

معاونت فنی و شهرسازی شهرداری آمل با 30 سال سابقه کاری مدیریت و اجرائی

همایش استانی کتابت وحی در آمل برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: با توجه به اینکه چند سالی این همایش از حالت استانی درآمده امسال سعی داریم این برنامه معنوی را دوباره در آمل به صورت استانی برگزار کنیم.

بازدید معاون اداری مالی وزارت علوم از دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل

دکتر عسگریان معاون اداری مالی و مدیریت منابع و دکتر رخشانی مهر مدیرکل طرح های عمرانی وزارت علوم باتفاق دکتر دومیری گنجی ریاست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل از پروژه ملی دانشکده دامپزشکی آمل بازدید کردند.

سند ۲۰۳۰ یادآور قراردادهای عهد قجری و پهلوی است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به مبانی سکولاریستی و الحادی سند ۲۰۳۰، پذیرش آن را یادآور قراردادهای عهد قجری و پهلوی دانست و گفت: بر اساس مسلمات فقه و قانون، این سند باطل و مردود است.

ماجرای حادثه در پایان کنسرت سالار عقیلی در آمل چه بود؟

دومین شب اجرای کنسرت موسیقی سالار عقیلی به مناسبت پاسداشت مقام معلم در شهرستان آمل دبا حادثه همراه شد.

قاسم قاسمی؛ کارشناس اجتماعی/ توسعه فضاهای فرهنگی در کلانشهر ساری؛ نیاز اساسی امروز شهروندان

فرصت بزرگ فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي براي كلانشهرها یکی از ضرورت‌های زندگی شهری است و در ساختارهای فضايي، فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي عصر پسامدرن در جامعه حال حاضر، توجه به رویکرد فرهنگی و هنری در توسعه شهرها ضرورتی انکارناپذیر است.

یادداشتی از مهندس مرتضی موتنهار/ ضرورت برنامه ریزی و تلاش برای توسعه شهری

توسعه امری مهم و اساسی است که ضرورت دارد از همه فرصتها و ظرفیتها به منظور تحقق آن بهره گیری شود.

ضرورت ایجاد بسترهای مناسب برای درآمد پایدار شهرداری / یادداشتی از دکتر مسعود تسلیمی

افزایش عوارض شهرداری تنها راه برای گسترش درآمدهای شهرداری نیست و ضرورتی ندارد همیشه به دنبال ایجاد فشار بر روی مردم و کسب درآمد برای شهرداری از این طریق باشیم.

میان شهروندان و مدیریت شهری، شکاف وجود دارد

علیرضا ایراندوست : با احیای هویت محلی محلات قدیمی از یک سو و اعتبار بخشی به محلات جدید به ویژه در شهرها و شهرک های مهاجرپذیر با انواع خرده فرهنگ ها از سوی دیگر، می توان این شکاف را از بین برد و زمینه مشارکت پذیری افراد و گروه‌های مختلف برای رفع مشکلات شهری و کمک به تدابیر مدیریتی را افزایش داد.

بعضی افراد برای تایید صلاحیت به زمین و زمان متوسل می شوند

عضو هیات نظارت بر انتخابات آمل: مردم بر اساس رفتار کاندیدا قضاوت می‌کنند و رای می‌دهند و این انتخاب کنندگان هستند که رای اعتماد به نامزدها خواهند داد و قطعا تخریب‌ها در میزان مشارکت مردم نیز تاثیر منفی دارد

ایجاد رشته های جدید پرطرفدار و مورد استقبال در آمل / برگزاری ویژه برنامه های هفته معلم

مدیر آموزش و پرورش آمل : تقویت و تعالی مدیریت مدارس مهم است که دبیرخانه اجرایی برنامه تعالی را تعریف کردیم و آمل پیشرو بود.

کارگران قشر مظلوم جامعه / مسئولان در عمل حمایت کنند

گزارش اختصاصی کمال آنلاین / کارگری که امنیت شغلی داشته باشد با آسودگی خاطر می تواند توان خود را در مسیر کار و تلاش قرار دهد که این امر برای فرد کارفرما نیز پرفایده است.

در نشست مدیران کانال های تلگرامی شهرستان آمل چه گذشت؟

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در نشست با مدیران کانال های تلگرامی آمل اظهارداشت: هدف ما این است می خواهیم شهری آباد داشته باشیم که جلوه خوبی داشته باشد و مشکلات آن هم برطرف شود.

برگزاری همایش بزرگ هزارنفری معلمان آمل در هفته گرامیداشت مقام معلم

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : در این همایش علاوه بر تجلیل از 71 نفر از معلمان نمونه از 12 معلم ویژه قدردانی بعمل خواهد آمد.

زنگ خطر گسترش فزاینده طلاق / تحکیم بنیان خانواده نیازمند اقدام عملی

گسترش شبکه های ماهواره ای و برنامه های مختلف آن به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر خانواده توجه دارد و می خواهد با برنامه های خود زمینه ساز فروپاشی کانون خانواده، طلاق، بی بندوباری و دیگر آسیب های اجتماعی باشد.

بهبود وضعیت اشتغال و سرمایه گذاری نیازمند عزم جدی مسئولان است

منفرد ادامه داد: مدیران باید به صورت میدانی و عملیاتی تر اقدام کنند و از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات اشتغال و سرمایه گذاری باشند.

برگزاری باشکوه مراسم افتتاح برند پوشاک زیبو در اکسین شمال آمل +عکس

مراسم افتتاح برند پوشاک زیبو (چهارمین شعبه) با حضور پرشور مردم و اجرای برنامه های شاد و متنوع همراه با اهدای جوایز در سیتی سنتر اکسین شمال آمل برگزار شد.

یادداشتی از محمدغلامپور کارشناس مسائل شهری و حقوقی/انتخابی دیگر

درجهت رسیدن به این خواسته ها وتحقق یک جامعه ایده آل نیازمند وجود قانون گذاران ومجریان هستیم .

یادداشتی از مهندس مرتضی موتنهار/ برنامه ریزی شهری و توسعه پایدار

توسعه در فرهنگ لغت معین به مفهوم فراخ کردن، ترقی و پیشرفت آمده است و فرآیندی می باشد که در آن پایداری اتفاق می افتد و این پایداری می تواند در بخش عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و محیط زیست باشد که باعث افزایش کیفیت زندگی مردم می شود.

فعالیت 43 هیات ورزشی در آمل / کسب 27 مدال جهانی و بین المللی در سال گذشته

رییس اداره ورزش و جوانان آمل : باید از این ظرفیت استفاده کنیم و با ایجاد دفاتر بسیج ورزشی در تمام هیئت ها علاوه بر تقویت ورزشی جوانان بر تقویت مسائل فرهنگی توجه جدی داشته باشیم.

پرداخت ۵۰ میلیارد ریال وام و تسهیلات به جامعه هدف بهزیستی

رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل :باید بتوانیم با ایجاد فرصتهای برابر در جامعه، شرایط و موقعیتی را فراهم کنیم که علاوه بر حفظ شان و کرامت آنها، به رشد و شکوفایی استعدادها و ظرفیتهای آنها و در نتیجه تعالی جامعه گام برداریم.

لزوم اصلاح قوانین درخصوص شرایط ثبت نام در انتخابات

عزت الله یوسفیان ملا رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس :هیچ جایی در دنیا نیست که برای ورود به صحنه انتخابات، شرایط اولیه ای وجود نداشته باشد.

دیدار اعضای شورای شهر و مجموعه مدیریت شهرداری آمل با مسئول دفتر آیت الله جوادی آملی در مازندران

شهردار آمل : هر ساله با توجه به ارادت قلبی به حضرت آیت الله جوادی آملی از بیانات و رهنمودی های آن عالم جهان اسلام در تصمیم ها و برنامه ریزی های خود بهره می بریم.

ضرورت اقدام اساسی برای مقابله با بداخلاقی های فضای مجازی و رسانه ای +عکس

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل :بعضی از عزیزان رسانه ای دست به کارهای تخریبی می زنند که دلیلی ندارد در فضای انتخاباتی و برای معرفی کاندیدای مورد نظر خود بیاییم و دیگران را زیر سوال ببریم و تخریب کنیم.

یادداشتی ازاحمد دواتگر به بهانه ۱۸ فروردین سال ۱۳۶۶ سالگرد سرداران شهید طوسی و نوبخت در عملیات کربلای ۸

با روشن شدن هوا حاج آقا مقدس فرمود : دواتگر بی سیم را بردار تا برویم سنگر آقا مرتضی و من هم بدون معطلی بی سیم را روی کولم گذاشتم و به سمت سنگر آقا مرتضی قربانی (فرمانده وقت لشگر ویژه ٢٥ کربلا) که در چند متری سنگر ما قرار داشت، به راه افتادیم...

ضرورت ورود جدی برای گرامیداشت شایسته مناسبت های ملی و مذهبی

امام جمعه آمل : شورای فرهنگ عمومی شهرستان می تواند در تمام زمینه های شهری حتی مسائل اقتصادی هم ورود پیدا کند که ضرورت دارد در این امور تلاش و عزم شایسته ای وجود داشته باشد.

برگزاری جشن افتتاحیه برند پوشاک تیفی در اکسین آمل +عکس

جشن افتتاحیه برند پوشاک تیفی (برندی متمایز از اروپای شرقی) با استقبال پرشکوه، اجرای برنامه های متنوع و شاد و اهدای جوایز در سیتی سنتر اکسین آمل برگزار شد.

برگزاری جشن افتتاحیه برند پوشاک چیلیا در اکسین آمل +عکس

جشن افتتاحیه برند پوشاک چیلیا (برندی برای بانوان شیک پوش امروزی) با استقبال پرشکوه، اجرای برنامه های متنوع و شاد و اهدای جوایز در سیتی سنتر اکسین آمل برگزار شد.

یادداشتی از دکترربابه لاسمی پور /نقش مبلمان شهری در هویت و زیبایی شهر

مبلمان های شهری توانایی فراوانی در تامین زیبایی بصری محیط و ساماندهی منظر شهری برای ایجاد محیطی خلاق و پرورنده برای مردمی که در شهرها ساکن هستند، دارند.

یادداشتی ازاحمد دواتگر /شهدای خان طومان

آری از آن حادثه بسیار تلخ خان طومان تا به امروز بیش از ۱۰ ماه گذشته است و تنها پیکرهای مطهر شهیدان قنبری و سید رضا طاهر به کشور بازگشته و همچنان پیکر مطهر ۱۱ شهید خان طومان در دست تکفیری های از خدا بی خبر و ملحد باقی مانده است.

اعلام زمان آغاز فعالیت فاز اول مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال آمل

مدیرعامل هلدینگ اکسین : تمام بخش خدماتی ، تفریحی و فروش پوشاک با حضور برندهای معتبر و برتر در فاز اول مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال در روز 1 فروردین آغاز به کار خواهد کرد.

ساخت فیلم داستانی قوطی خالی به تهیه کنندگی و کارگردانی جواد محمدی در آمل آغاز شد

این فیلم داستانی برگرفته شده از خاطرات شهید والا مقام شهید (حسین خرازی) که در زمان هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاده است که زندگینامه یک دختر بچه ده ساله رابه تصویر می کشاند.

کارگروه ساماندهی امور فرهنگی در آمل تشکیل می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: مهندسی فرهنگی باید در شهرستان صورت گیرد که به همین منظور کارگروه ساماندهی امور فرهنگی در آمل تشکیل می شود.

آیین افتتاحیه حسینیه شهدا و سالن اجتماعات چندمنظوره پایگاه بسیج برق آمل برگزار شد+ عکس

در این مراسم که همزمان با روز شهدا بود، مهندس محمدمهدی گراییلی مدیر امورتوزیع نیروی برق شهرستان آمل تندیس مدیر نمونه شاهد کشور وزارت نیرو خود را به خانواده گرانقدر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده اهدا کرد.

پرداخت تسهیلات 24 میلیارد ریالی اشتغالزایی / اعزام بیش از 2800 نفر به اردوهای راهیان نور

جانشین سپاه ناحیه آمل : امسال 2 میلیارد و 400 میلیون تومان برای اشتغال زایی جدید وام دادیم که 150 نفر توانستند از این تسهیلات استفاده کنند و در مسیر ایجاد شغل و کارآفرینی قرار گیرند.

جشنواره بزرگ تخم مرغ رنگی برگزار شد + عکس

جشنواره بزرگ تخم مرغ رنگی به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل در محل مجموعه فرهنگی سرای مهر شهرداری این شهر با حضوربیش از800 نفر از نونهالان و نوجوانان آملی به همراه خانواده های آنان برگزار شد.

مراسم بزرگداشت هفته نهال کاری در جوار پنج شهید گمنام آمل برگزار شد+ عکس

سید اسماعیل یزدان پناه، عضو هیئت امنای مجمع خیرین شهرستان آمل : در روز درختکاری و در این مکان مقدس به یاد پنج شهید گمنام حضور پیدا کردیم که شهدای عزیز با خون خود عزت، شرف و سربلندی به ما عطا داشته و آسایش و آرامش ما را محقق کردند.

ضرورت تبیین فرهنگ ایثار و شهادت / فرزندان شهید در مقابل حرکت های مغایر آرمان های انقلاب ایستادگی می کنند

فرزند شهید شالیکار گفت: ما فرزندان شهید در مقابل هر حرکتی که مغایر با آرمان های حضرت امام(ره) و شهدا باشد در هر شرایطی ایستادگی می کنیم.

سمینار موسیقی بومی مازندران با سخنرانی و اجرای استاد محمدرضا اسحاقی در آمل +پوستر

سمینار موسیقی بومی مازندران با سخنرانی و اجرای استاد محمدرضا اسحاقی در روز دوشنبه 23 اسفند ماه و از ساعت 20 در سالن شهرداری آمل برگزار می شود.

گزارش تصویری کمال آنلاین از نواختن زنگ درختکاری در مدرسه شهید سوهانیان(شاهد) آمل

زنگ درختکاری همزمان با هفته منابع طبیعی و با حضور مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل، قدرت عضو شورا، علیزاده معاون شهردار، مسئولان آموزش و پرورش و مادر شهید حاجی زاده و دختر شهید زال نژاد در مدرسه شهید سوهانیان نواخته شد.

نقش برنامه ریزی شهری در مدیریت شهری

خانم دکتر ربابه لاسمی پور/برنامه ریزی شهری ،شهر و حیات شهر را به عنوان یک سازو کار پویا ،هدف دار و زنده یاری می رساند

نهمین همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل برگزار شد + عکس

نهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل در سالن اجتماعات شهید رجایی آموزش و پرورش آمل برگزار شد.

برگزاری یادواره شهدای روستای علو و بورمحله آمل با حضور معاون دفتر مقام معظم رهبری + عکس

معاون ارتباطات و اموربین الملل دفتر مقام معظم رهبری : برگزاری یادواره شهدا کار بسیار خوبی است و در کشور ما این مسیر امتداد دارد و باشکوه هرچه بیشتر برگزار می شود.

برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا در بیت آیت الله جوادی در آمل +عکس

مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) با حضور رییس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء، رییس دفتر حضرت آیت الله جوادی آملی در مازندران، اساتید حوزه های علمیه و مردم در بیت حضرت آیت الله جوادی آملی در آمل برگزار شد.

برگزاری بازارچه محلی در دبیرستان دخترانه شهید بهروز غلامی پاشاکلا دشت سر آمل + عکس

در این بازارچه محلی انواع غذاهای محلی، انواع آش محلی، دوغ محلی، نان های محلی، انواع شیرینی ها، خورشت های رایج و محلی و دیگر اقلام که توسط دانش آموزان تهیه گردیده جهت فروش در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

ساماندهی خبرنگاران آمل با جدیت پیگیری شود

عبدالرضا عزیزکمالی مدیرمسئول پایگاه خبری کمال آنلاین نامه ای برای سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل نوشتند که متن آن بدین شرح است...

برگزاری سوگواری یاس نبوی در 20 بقعه متبركه آمل

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل : همایش یاوران فاطمی با تجمع بانوان در امامزادگان شاخص شهرستان برگزار می شود

اختصاص 40 مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی و فرهنگیان

مدیر آموزش و پرورش آمل : تمام فرهنگیان متقاضی می توانند در سیستم اسکان فرهنگیان از طریق سامانه نسبت به رزرو کردن اتاق اقدام کنند.

تجلیل از دانش آموزان برتر دبیرستان دخترانه حاج حسن بطحایی آمل + عکس

با حضور مدیر ، معاون و کارشناس اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل، اولیاء ، مدیر ، معاونین و معلمان دبیرستان دخترانه حاج حسن بطحایی آمل، دانش آموزان موفق در جشنواره ها و مسابقات علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی مورد تجلیل قرار گرفتند.

کسب رتبه نخست مسابقات بین‌المللی مهر محرم توسط سید مصطفی صادقی

سید مصطفی صادقی مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در دومین دوره مسابقات بین المللی مهر محرم توانست رتبه نخست را کسب کند.

احیای بازار قدیم و ساماندهی امت آباد کاندیدای دومین جایزه ملی بازآفرینی شهری

حمید رضا طاهرنژاد : از استان مازندران فقط تجارب شهری آمل به مرحله نهایی راه یافت.

برگزاری یادواره شهدای پایگاه امام حسین آمل با سخنرانی آیت الله صدیقی +عکس

آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران : بعضی از مسوولان کشور نیز با بیگانگان رفت و آمد داشته و به خانه آنان می روند که ما باید مراقب باشیم این گونه فعالیت نکنیم.

امام جمعه دابودشت:

زمینه حل مشکلات معیشتی و اشتغال مردم صورت گیرد / ضرورت تبیین ابعاد شخصیتی حضرت زهرا

جلسه شورای آموزش و پرورش آمل در دبیرستان هیئت امنایی طالب آملی برگزار شد + عکس

فرماندار ویژه آمل: دبیرستان هیئت امنایی طالب آملی می تواند به عنوان الگو در سطح شهرستان و استان باشد /کمک مدیران مدارس شهرستان به 14 هزار دانش آموز بی بضاعت آمل

گفتگوی خواندنی و صمیمی با شهید مدافع حرم آملی مصطفی زال نژاد

به خاطر اینکه هیئت آل طاها با خانواده ها هم رابطه و برنامه داشت کلا برنامه های ما و زندگی ما به این هیئت بسته است

افتتاحيه نمايشگاه پروژه هاي علمي جابربن حيان در دبستان انقلاب اسلامي آمل

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : بايد از دانش آموزان مراقبت كنيم تا از دل آنها دانشمنداني بيايند كه افتخار ايران و ايراني شوند.

گزارش تصویری کمال آنلاین از حضور حماسی مردم آمل در راهپیمایی باشکوه روز 22 بهمن

مردم شهر هزارسنگر آمل با حضور پرشور و حماسی خود بار دیگر ولایت مداری و همدلی خود را در دفاع از ارزش های نظام اسلامی به همگان نشان دادند.

مدرسه 7 کلاسه شهید رمضانی طرح برکت روستای محمدآباد بخش امام زاده عبدالله آمل افتتاح شد + عکس

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران : طی مدیریت دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از ۱۹۰ پروژه فرهنگی، آموزشی و پرورشی افتتاح و برای یک هزار و ۱۶۲ کلاس درس مبلغ ۱۳۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

خانواده های آملی "خادم" میشوند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل : در فاز اول اجرایی این طرح که از روز شنبه ۱۶ بهمن و در منطقه بربری خیل آمل آغاز شده؛ ۱۳۰۰ خانواده تحت آموزش های طرح خادم قرار میگیرند

8 پروژه عمرانی و خدماتی در بخش دابودشت آمل افتتاح و به بهره برداری رسید + عکس

بخشدار دابودشت : متاسفانه اعتباراتی که برای هر روستا درنظر گرفته می شود جوابگو نمی باشد.

280 دانش آموز پسر آملی راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند

با حضور امام جمعه آمل، فرماندار ویژه آمل، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آمل، جانشین فرماندهی سپاه آمل، مدیر ومعاونین آموزش وپرورش آمل ، دانش آموزان آملی با بدرقه راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

سارق حرفه ای با 26 فقره سرقت در آمل دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان آمل : متهم در بازجويي هاي به عمل آمده، تاكنون به 26 فقره سرقت اماکن خصوصی شامل منازل و مغازه ها اعتراف كرد

ششمین مهد قرآنی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان آمل افتتاح شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : در سطح شهرستان آمل حدود ۴۷ مهدکودک شهری و ۶۳ مهدکودک روستایی در حال فعالیت هستند

برگزاری آیین گشایش نمایشگاه نقاشی استاد سیروس غلامی در آمل + عکس

این نمایشگاه از روز 14 بهمن به مدت یک هفته و از ساعت 16 الی 20 در خانه هنر آمل واقع در میدان قائم، آفتاب 31، کوچه شهید درزی 3، پلاک 30 دایر می باشد.

تدوین طرح ممنوعیت تبلیغ مواد غذایی مضر درآمل

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان آمل : تبليغات مواد غذایی مضر درآمل نسبت به ديگر شهرها بسيار وسيع مي باشد

گردهمایی تخصصی اصحاب رسانه شهرستان آمل برگزار شد+ عکس

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل : امروز رسانه ها هستند که منویات و سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری را منعکس کرده و در عمق جان ها اثر می گذارند.

جشن بزرگ افتتاح لوازم خانگی مقیمی در آمل برگزار شد+ عکس

مدیر لوازم خانگی مقیمی : به واسطه دوستی و ارتباط با کمپانی های بزرگ لوازم خانگی به دنبال خدمت به همشهریان عزیز آملی بودم و می خواهم این کار را صورت دهم.

سرعت در اجرای پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل مثال زدنی است

فرماندار ویژه آمل : پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل از پروژه های ارزشمندی است که حدود 25 هزار مترمربع وسعت دارد

افتتاح ساختمان انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران در آمل

مدیرعامل انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران دفتر آمل : بیش از 650 نفر از نیکوکاران شهرستان به عنوان حامی ارائه خدمات تشخیصی وغربالگری انجمن امداد به بیماران سرطانی آمل هستند

مجتمع ورزشی فتحی در آمل افتتاح و به بهره برداری رسید+ عکس

دکتر یوسفیان ملا : خانواده فتحی که سرمایه خود را صرف توسعه ورزش کردند کمال قدردانی و سپاس را داریم/

دیدار پهلوان قاسم رضایی و مسئولین آمل با خانواده های معظم شهدا + عکس

قاسم رضائی : خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند

يک شهيد گمنام در دانشکده علوم قرآنی آمل خاکسپاری می شود

مسئول کميته جستجوي مفقودين ستاد کل نيروهاي مسلح : در ايام فاطميه شهيد گمنام در شهرستان آمل تشييع و در حياط دانشکده علوم قرآني آمل خاکسپاري مي شود.

ناگفته هایی از بازمانده حماسه 6 بهمن سال 60 شهرستان هزارسنگر آمل

دراین بین ناگفته هایی وجود دارد که هنوز ابعاد تازه ای از این حماسه اسلامی خوب بازگو نشده است که قصد داریم تا یکی از بازماندگان حماسه 6بهمن سال 60 بنام فتح اله علی تبار- آزاده و جانباز دفاع مقدس در یک گفتگوی به گوشه هایی از ابعاد این روز بزرگ بپردازیم.

سی امین یادواره معلم شهید یوسف شالیکار در آمل برگزار می شود + پوستر

یادواره شهید یوسف شالیکار با سخنرانی دکتر سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در آمل برگزار می شود

سی و سومین سالگرد شهادت بسیجی شهید قربانعلی مسافر برگزار شد

فرمانده سپاه ناحیه نور : امروزه شهدای مدافع حرم اهل بیت درس‌آموخته مکتب عاشورا و معصومان هستند

بخشدار لاریجان در بازدید از منطقه نمارستاق تاکید کرد:

ضرورت تهیه امکانات و وسایل گرمایشی ایمن برای کلاس های درس منطقه

افتتاح چندین پارک شهری و ایستگاه دوچرخه سواری شهروندان در ماه های آینده

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر آمل : سلامت و شادابی شهروندان در گرو محیط زیست سالم و فضای سبز می باشد و هدف از افتتاح پارکهای محله سلامت روحی و جسمی شهروندان رابه همراه خواهد داشت .

دیدار رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل با رییس اداره اوقاف و امور خیریه

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل :کمک به افراد نیازمند و بی بضاعت در شهرستان از وضعیت و روال مناسبی برخوردار نیست،

ساخت فیلم کوتاه ارزش در آمل به کارگردانی و تهیه کنندگی آرمین رحمتی

فیلم کوتاه « ارزش » در آمل ساخته شد و به زودی از شبکه های سراسری پخش خواهد شد.

مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر فجر در آمل برگزار شد +عکس

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی : نباید با عصابیت افراد را از صحنه خارج کنیم و اگر در حوزه فرهنگ سخت گیری کنیم فعالیت ها به سمت زیرزمینی شدن می رود که خروجی آن گسترش انحرافات اخلاقی در جامعه است.

برگزاری محفل انس با قرآن نیروی انتظامی شهرستان آمل و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی+ عکس

امام جمعه آمل : بهره گیری از فرهنگ قرآنی زمینه ساز تعالی انسان می شود

ساخت فیلم کوتاه یلدای خود را چگونه گذراندید به نویسندگی و کارگردانی جواد محمدی+ عکس

دیشب یلدا به ما خیلی خوش گذشت ؛دورهم بودیم و تاتونستیم خوردیم و خندیدیم ؛ فال هم گرفتیم البته پدرم می گفت شایعه شده که هندوانه ها را یه کسانی ارزون خریدن و انبار کردن که گرون بفروشن و.......

رقابت قرآنی خانواده ناجای مازندران در آمل + عکس

در این آزمون که همزمان با سراسر کشور در سطح فرماندهی انتظامی شهرهای استان برگزار می شود، بیش از 2هزار نفر از پرسنل، کادر، وظیفه و خانواده های آنان شرکت کردند.

تحویل 90 واحد مسکونی به خانوارهای دو عضو معلول تحت پوشش بهزیستی استان

معاون مشارکتهای مردمی و مراکز غیردولتی بهزیستی مازندران : خیرین استان مازندران از جمله خیرین شهرستان آمل سهم زیادی در ساخت و تامین مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی دارند.

نخستین جشنواره تئاتر فجر مازندران در آمل برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل : آمل توانست در کنار شهرهایی همچون مشهد، شیراز، بوشهر، تبریز و یزد میزبان تئاتر فجر باشد.

اولین همایش علمی تخصصی هنرآموزان رشته کامپیوتر مازندران در آمل برگزار شد+عکس

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : دنیای اینترنت دنیای کسب و کار است

در جلسه ستاد حماسه 6 بهمن مطرح شد؛

از ضرورت احداث موزه مشاهیر و دفاع مقدس تا لزوم انجام کارهای فرهنگی برای تبیین حماسه ماندگار مردم آمل

سوادآموزی مقدمه ای بر علم آموزی و بصیرت است

امام جمعه آمل : همه ما باید در زمینه تربیت اسلامی و بسط و گسترش فرهنگ اسلامی در بین بزرگسالان بی سواد و کم سواد عزمی راسخ داشته باشیم.

حضور سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل در نمایشگاه توانمندهای حمل و نقل درون شهری تهران

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل : رقابت پذیری و اقتصاد مقاومتی یکی از محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه است

پایان فیلمبرداری مستند زندگی شهید مدافع حرم «اسماعیل خانزاده»

گروه مستندسازی «دیوان عاشقی» با تهیه کنندگی اکبر پیش بین٬ اینبار با مستند «بابا در باران آمد» نگاهی بر زندگی اولین شهید مدافع حرم شهرستان محمود آباد داشته است.

جشن گلریزان انجمن خیریه خاتم الانبیاء شهرستان آمل برگزار شد +عکس

جشن گلریزان انجمن خیریه خاتم الانبیاء (ص) آمل با حضور خیرین و نیکوکاران، اعضای شورای اسلامی شهر آمل و هیئت مدیره مجمع خیرین شهرستان آمل برگزار شد.

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل برگزار می شود

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان امل با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار می‌شود.

ساخت فیلم مستند راهیان نور جنگل آمل به نویسندگی و کارگردانی جواد محمدی +عکس

ساخت فیلم مستند (راهیان نور جنگل آمل) دانش آموزی و دانشجویی به سفارش معاونت فرهنگی سپاه شهرستان آمل که باهماهنگی به عمل آمده سردار حاج مهدی خانی، فرمانده سپاه شهرستان، جانشین سپاه شهرستان آمل و راویان جنگل صورت گرفت.

حرکت رو به تعالی سوادآموزی آموزش و پرورش آمل در جهت ریشه کنی بی سوادی

رئيس اداره سوادآموزي آموزش و پرورش آمل : در سال جاری بیش از 950نفر در دوره سواد آموزی ، 700نفر در دوره انتقال و حدود 70 نفر در دوره تحکیم سواد ، آموزش می بینند

ورود رشته های جدید بورس و اوراق بهادار، آتش نشانی و نوازندگی ساز ایرانی به هنرستان های آمل

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آمل :رشته های جدیدی که در سالجاری وارد هنرستان ها شد و پر طرفدار و مورد استقبال قرار گرفت رشته های بورس و اوراق بهادار در هنرستان دخترانه کاردانش امام محمد باقر(ع) و رشته آتش نشانی در هنرستان کاردانش مظاهر ابراهیمی و رشته نوازندگی ساز ایرانی در هنرستان دخترانه رازی بوده است.

ایستگاه دوچرخه درون شهری در آمل راه اندازی می شود

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل وحومه : کارت بلیط اتوبوس در شهر آمل در سال جاری اجرایی خواهد شد که مناقصه اجرای این طرح نیز برگزار شده است.

گزارش تصویری کمال آنلاین از کنسرت محسن یگانه در آمل

کنسرت محسن یگانه خواننده محبوب پاپ کشور با استقبال پرشور همشهریان آملی در سالن اریکه آریایی برگزار شد.

دومین آزمون بین المللی کالج فریزبی کشور در آمل برگزار شد +عکس

مجری سیستم فریزبی در آمل، محمودآباد و چمستان: موسسه راه ابريشم با همكاري كالج فريزبي انگلستان الگوي آموزشي كارآمد و بروزي را براي مربيان، مدارس، آموزشگاهها و مدارس كشور ارائه خواهد داد.

یازدهمین همایش تجلیل از دانش آموزان نخبه هنرستان های فنی و حرفه ای و کار ودانش آمل برگزار شد+عکس

مدیرکل دفتر آموزش های کار ودانش وزارت آموزش و پرورش : ضرورت دارد با کاهش تصدی گری، فرهنگ کار و کار آفرینی را در مدارس و میان دانش آموزان تقویت کنیم.

اجرای مصوبه احراز هویت ادمین‌های تلگرامی/ برخورد وظیفه دولت نیست

رئیس مرکز فناوری اطلاعات ورسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد از آماده شدن زیرساخت لازم برای اجرای مصوبه شورایعالی فضای مجازی در احراز هویت دارندگان کانال‌های تلگرامی خبر داد.

برگزاری مراسم تجلیل از پژوهشگران نمونه آموزش و پرورش آمل +عکس

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران : 85 درصد معلمان ما عاشق پژوهش هستند و 70 درصد عاشق پژوهشگری هستند ولی بلد نیستند

گزارش تصویری کمال آنلاین از کنسرت محسن مرعشی در آمل

کنسرت محسن مرعشی با استقبال پرشور همشهریان آملی و در اجرایی به یادماندنی در سالن اریکه آریایی آمل برگزار شد.

اعزام چهارمین کاروان راهیان نور دانش آموزی آمل به جنوب کشور

مدیر آموزش وپرورش آمل : در این مرحله از اعزام 3 دستگاه اتوبوس با حدود 120 دانش آموز به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام می شوند.

افتتاح ساختمان توانبخشی و کلنگ زنی سالن چند منظوره ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه زنده یاد امیررضا دادگر +عکس

فرماندار ویژه آمل : مهندس دادگر در نظر داشتند یک مکان نمونه ای احداث کنند تا تعدادی از فرزندانی که توان مالی ندارند را تحت پوشش خود قرار دهند.

راه اندازی 18 مدرسه پژوهش محور /کسب رتبه های برتر تولید محتوای الکترونیکی در کشور

معاون پژوهش و برنامه ريزي آموزش و پرورش آمل : نقش پژوهش در توسعه همه جانبه پايدار چنان برجسته و انكارناپذير است كه مي توان آن را بدون ترديد نيروي محركه توسعه در همه حوزه ها اعم از فرهنگ، اقتصاد، سياست و جامعه دانست.

محفل نورانی انس با قرآن کریم در آمل برگزار شد

محفل نورانی انس با قرآن کریم به همت اداره اوقاف و امورخیریه آمل، ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آمل، اتاق اصناف آمل و حوزه بسیج اصناف این شهرستان برگزار شد.

مراسم گرامیداشت دهه وقف و روز دانشجو در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل :گفتمان دانشجویی باید گفتمان عدالت خواهی در جامعه باشد که ضرورت دارد دانشجویان در این عرصه اهتمام و تلاش شایسته ای داشته باشند.

همایش بومی کنس دشو در آمل برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل از برگزاری جلسه هم اندیشی برگزاری همایش بومی کنس دشو در این اداره خبرداد و بیان داشت: به لطف خداوند متعال این همایش در تاریخ 3 دی ماه در سرای مهر برگزار می شود.

همایش تجلیل از معلولین موفق شهرستان آمل برگزار شد + عکس

رئیس اداره بهزیستی شهرستان : حدود 7 هزار معلول تحت پوشش اداره بهزیستی آمل قرار دارند که شامل معلولان بینایی، شنوایی، ذهنی و جسمی و حرکتی هستند.

زنگ پژوهش در دبیرستان فرزانگان متوسطه اول آ مل نواخته شد

امام جمعه آمل : در عصر امروز اگر اهل تحقیق، پژوهش ودانش نباشیم چیز با ارزشی در خود نخواهیم داشت و تنها خواندن و نوشتن دردی را از انسان دوا نمی کند.

برگزاری مراسم دسته روی و اجتماع بزرگ عزاداران شهادت امام رضا در آمل +عکس

مراسم دسته روی روز شهادت امام رضا(ع) از آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) تا مسجد امام رضا(ع) برگزار و سپس اجتماع بزرگ عزاداری شهادت امام رضا(ع) برگزار شد.

برگزاری تجمع بزرگ لبیک یارسول الله در آستان امام زاده ابراهیم آمل +عکس

تجمع بزرگ لبیک یارسول الله با حضور پرشور و گسترده مردم در آستان مقدس امام زاده ابراهیم آمل برگزار شد.

اختصاص هدیه ویژه اداره اوقاف و امورخیریه آمل به خانواده شهید روح الله سلطانی +عکس

همزمان با نخستین روز از دهه وقف، مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران، امام جمعه آمل، مدیران ستادی اداره کل و رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل با خانواده شهید اقتدار و امنیت و عضو هیات امنای بقعه میرحیدر آملی دیدار کردند.

پرداخت تسهیلات ازدواج در مدت کمتر از 3 ساعت در آمل

رییس صندوق کارآفرینی امید آمل : صندوق کارآفرینی امید الزاماتی برای پرداخت تسهیلات حمایت کسب و کارهای خرد و کوچک دارد

همکاری لازم جهت تسریع روند جذب مددجویان در بنیاد کودک آمل

مدیریت بنیاد کودک شهرستان آمل : بنیاد کودک یک نهاد غیر دولتی، غیرانتفاعیوغیر سیاسی همچنین بین المللی بوده و در ۲۲سال قبل در شیراز تاسیس شده، دارای ۲۸شعبه در سراسر کشور و با ۸شعبه برون مرزی پنج قاره جهان را تحت پوشش داریم.

مسئولان عزم جدی برای بهبود وضعیت کتابخانه مرکزی آمل داشته باشند

فرماندار ویژه آمل : متاسفانه وضعیت فعلی ما با این تعریف پیشینه شهرمان همخوانی ندارد

اجرای طرح تدبير در دبستان های با مدیریت مستقل

مدیر آموزش وپرورش آمل :این طرح به مدیران کمک می‌ کند تا با رویکرد بهبود مستمر فرآیندها، با مشارکت عوامل انسانی براساس اهداف، سیاست‌ها، مقررات آموزش و پرورش و شاخص‌ها، نسبت به تدوین برنامه سالانه متناسب با نیازهای مدرسه اقدام کنند

حجت الاسلام مرتضی جوادی آملی برای سخنرانی در نشست گفت‌وگوهای دينی ايران و واتيكان عازم رُم می شود

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرتضی جوادی آملی در دهمين دور گفت‌وگوهاي ديني ايران و واتيكان، با عنوان «افراط‌گرایی و خشونت به نام دین؛ کدام رویکرد به دین؟»

گزارش تصویری کمال آنلاین از راهپیمایی حرم تا حرم همزمان با اربعین حسینی در آمل

راهپیمایی حرم تا حرم از آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) تا آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) آمل و همزمان با اربعین حسینی برگزار شد.

برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی در بیت حضرت آیت الله جوادی در آمل

مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور مردم و روحانیون در بیت حضرت آیت الله جوادی آملی در آمل برگزار شد.

قدردانی حجت الاسلام محمودی از مردم و فعالان در برگزاری مراسم عزاداری دفتر مرجعیت دینی و علمی حضرت آیت الله جوادی در آمل

مراسم عزاداری ماه صفر به مدت هشت روز و با سخنرانی ائمه جمعه شهرهای مازندران و اساتید حوزه علمیه در دفتر مرجعیت دینی و علمی حضرت آیت الله جوادی آملی در آمل برگزار شد.

فعالیت 75 خادم در 2 موکب / ارائه خدمات مورد نیاز زائران حسینی

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران : روزانه 1800 پرس غذا در هر وعده و در مجموع روزی 5400 پذیرایی غذا از زائران اربعین حسینی صورت می گیرد.

دعوت گزینشی از خبرنگاران در همایش ملی دانشگاه آزاد آیت الله آملی

این برای اولین بار نیست چنین حرکاتی را در شهرستان آمل داریم که از جلوگیری از ورود خبرنگاران در مراسمات دعوت شده تا دعوت گزینشی خبرنگاران در همایش های مهم که امید می رود دیگر با چنین اموری مواجه نشویم.

شهرستان آمل میزبان جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل : آثار تئاتر در شهرهای بزرگ کشور به نمایش درمی آید که امسال آمل نیز میزبانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر را برعهده دارد.

حماسه ششم بهمن آمل نمادی از مشارکت مردم در حفظ امنیت داخلی است

رییس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت کشور : شیعیان هیچ زمانی تسلیم آمریکا نمی شوند و در برابر آنها کوتاه نیامده و ایستادگی و مقاومت ارزشمندی از خود صورت می دهند که از ویژگی های آنان است.

کتابخانه مرکزی آمل در وضعیت نامناسبی قرار دارد

رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان آمل : با توجه به جایگاه آمل در رتبه نخست عضوپذیری بدلیل داشتن تنها کتابخانه مرکزی آنهم با وضعیت نامناسب این شهرستان به لحاظ فضای فیزیکی در رتبه سیزدهم استانی قرار دارد.

ضرورت بهره گیری از همه ظرفیت ها برای بهبود وضعیت بقعه میربزرگ آمل

فرماندار آمل : میرقوام الدین مرعشی شخصیت بسیار بزرگواری است که به مقام ایشان توجه ویژه ای صورت نگرفته است که باید درخصوص بقعه متبرکه ایشان نگاه ویژه ای وجود داشته باشد.

زنگ مطالعه و کتابخوانی در مدرسه متوسطه اول شاهد پسران آمل نواخته شد

فرماندار ویژه آمل : شما امروز در مدرسه ای تحصيل مي کنيد که به نام شاهد مزين است و وصايای شهدا دنباله ‌روی از علم و تحصيل است و شهدا از کتاب و علم‌آموزی جدا نبودند

امام جمعه دابو و دشت سر:

دولت اهتمام خود را صرف حل مشکلات جامعه کند / ضرورت بهره گیری از عاشورا و اربعین برای انجام حرکت جهانی فرهنگی

ضرورت بهره گیری از همه ظرفیت ها برای تحقق اهداف سوادآموزی

کارگروه بهبود کیفیت سواد آموزی این شهرستان با حضور معاون سواد آموزی اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران، مدیر آموزش وپرورش، رئیس اداره سواد آموزی شهرستان آمل و سایر اعضاء تشکیل جلسه داد.

اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور آمل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس +عکس

مراسم اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور آمل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس با حضور فرماندهی و جانشین سپاه ناحیه آمل، مدیر و معاونین آموزش و پرورش آمل، دانش آموزان و والدین آنان در حسینه ثارالله سپاه ناحیه آمل برگزار شد.

اخلاق و گذشت اسلامی سرلوحه امور زائران اربعین قرار گیرد

امام جمعه آمل با بیان این که اخلاق و گذشت اسلامی سرلوحه امور زائران اربعین قرار گیرد، تصریح کرد: نیاز است ایثار داشته و اخلاق اسلامی را در آن سرزمین اجرایی کنیم.

همایش بصیرت عاشورایی روحانیت مازندران در آمل برگزار می شود

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل : همایش بصیرت عاشورایی روحانیت ویژه روحانیان شهرستانهای آمل، بابل، بابلسر، نور، فریدونکنار و محمودآباد است که شهرستان آمل میزبانی آن را دارد.

همایش بزرگ سپاهیان قرآن (مدافعان کوچک حرم) در آمل برگزار شد+عکس

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، همایش بزرگ سپاهیان قرآن (مدافعان کوچک حرم) به همت اداره تبلیغات اسلامی آمل، اداره اوقاف و امورخیریه آمل و سپاه ناحیه آمل برگزار شد که با استقبال پرشوری همراه شد در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه آمل برگزار شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از راهپیمایی پرشکوه روز 13 آبان در آمل

راهپیمایی پرشکوه روز 13 آبان از مسجد امام رضا(ع) تا مصلی نمازجمعه آمل برگزار شد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره اوقاف و امورخیریه آمل و سپاه ناحیه آمل

با اجرایی شدن این تفاهم نامه با توجه به توانمندیهای این دو نهاد مردمی، می توان برنامه های قرآنی، بصیرتی و فرهنگی ارزشمندی برای مردم شهرستان برگزار کرد.

دلنوشته علیرضا عزیزکمالی در سوگ درگذشت حاج علی حسین زاده

آری شاید به دید بنده فرشته ای بود که آمد تا درس محبت و انسانی دوستی را به ما یاد دهد که به آن جایگاهی که تعلق داشت زود سفر کند.

زنگ 13 آبان در مدرسه 13 آبان آمل نواخته شد +عکس

فرماندار ویژه آمل : وقوع 3 حادثه تاریخ ساز در این روز دارای ماهیتی یکسان ولی در سه موقعیت متفاوت اتفاق افتاد را می‌توان ظرفیت ساز بودن این روز بزرگ برای نام گرفتن و نمایندگی یک پیام بزرگ قلمداد کرد.

ضرورت ارتقای انجمن های علمی با هدف کیفیت بخشی فعالیت های دستگاه تعلیم و تربیت

معاون پژوهش آموزش و پرورش مازندران درآمل : ارتقاء منابع انسانی از ویژگی های اصلی این حوزه می باشد که مأموریت حفظ منابع انسانی و نقش پشتیبانی را دارد و شهرستان آمل با 4414 همکار که 59 درصد آن خانم ها و 41 درصدآقایان مشغول بکار هستند.

برگزاری نشست هم اندیشی ساخت فیلم مستند سی و ششمین روز زمستان در آمل

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران : 28 سال از حماسه ششم بهمن آمل می گذرد و هیچ منبعی از این حماسه بزرگ نداریم

زنگ پدافند غیرعامل در دبیرستان دخترانه شاهد آمل نواخته شد+ عکس

مدیر آموزش وپرورش آمل : پدافند غیر عامل مجموعه اقداماتی است که انجام می‌شود تا در صورت بروز جنگ، خسارات احتمالی به حداقل میزان خود برسد

حمایت دولت از ورود ماشین آلات مکانیزه گل و گیاهان زینتی به کشور

مديرکل گل و گياهان زينتی وزارت جهاد کشاورزی درآمل: اتحاديه ها و تعاونی های گل و گياهان زينتی استان ها نسبت به ايجاد تشکل مرکزی گل و گياه زينتی اقدام کنند.

زنگ برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی در دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل نواخته شد

زنگ نمادین برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی با حضور رییس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش مازندران و معاونین و مدیران آموزش و پرورش آمل در دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل نواخته شد.

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

ارتقای بهداشت روان در مدارس نیازمند توجه ویژه دستگاه تعلیم و تربیت

مشارکت هم استانی های مازنی در پخت 30 هزار غذای نذری ایام اربعین حسینی در عراق

حسینی اظهارداشت: نذر هر وعده غذا پنج هزار تومان است که همگان می توانند در ثواب اطعام زوار امام حسین(ع) همزمان با اربعین حسینی در کشور عراق سهیم شوند.

ساخت یادمان 113 شهید دانش آموز شهرستان آمل

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم شهرستان هزارسنگر آمل از ساخت یادمان 113 شهید دانش آموز شهرستان آمل خبرداد.

اعزام اولین کاروان دانش آموزی راهیان نور آمل به مناطق غرب کشور+ عکس

مدیر آموزش وپرورش آمل : در اولین اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور آمل به مناطق غرب کشور حدود 217 دانش آموز دختر بهمراه روحانی و راوی حضور دارند.

21 درصد مدارس مازندران را مدارس غیردولتی دربرمی گیرد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران : اگر نتوانیم برای خروجی آموزش وپرورش برنامه ای را ایجاد کنیم به روزمرگی می افتیم

نخستین جشنواره علمی زیست فناوری دانش آموزی مازندران در آمل برگزار شد +عکس

نخستین جشنواره علمی زیست فناوری دانش آموزی مازندران با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پژوهشکده انیستیتو پاستورشمال کشور شعبه آمل و اداره کل آموزش و پرورش مازندران و اداره آموزش و پرورش آمل در پژوهشکده انیستیتو پاستورشمال کشور شعبه آمل برگزار شد.

تقدیر شهردار آمل از تلاش های شبانه‌روزی سازمان مدیریت پسماند شهرداری در ایام عزاداری محرم

شهردار آمل با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات گسترده شهرداری در ایام عزاداری ماه محرم ، از تلاش‌های بی‌وقفه سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدردانی کرد.

مراسم کلنگ زنی حوزه علمیه امام حسن مجتبی(ع) گنگرج کلا چلاو آمل برگزار شد+عکس

حجت الاسلام قدرت الله آزاد از خیرین خوشنام و مدیریت آستان مقدس امام زاده یحیی(ع) گنگرج کلا چلاو آمل : این حوزه علمیه در دو طبقه بعنوان مرکز آموزش و با مشارکت همگان و مدیر حوزه علمیه امام حسن مجتبی(ع) بابل ساخته می شود که پایگاه بزرگی خواهد شد.

حضور گردشگران خارجی در مراسم عزاداری حسینی در آمل +عکس

2 گردشگر آلمانی با توجه به موقعیت گردشگری و مذهبی شهرستان آمل یکشنبه شب در مراسم عزاداری ابا عبدالله حسین(ع) در این شهر شرکت کردند.

ضرورت بهره گیری از مجالس عزای حسینی در راستای ترویج بصیرت جامعه

رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاریجان : امروز هر مسلمانی که حرکت جهادی و حرکتی برای نجات بشریت دارد از حرکت امام حسین(ع) الگو گیری می کند که بسیار ارزشمند و گرانقدر است.

گزارش تصویری کمال نیوز از مراسم عزاداری دهه اول محرم هیئت جوادالائمه آمل

مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم هیئت جوادالائمه(ع) آمل با سخنرانی حجت الاسلام انصاری قمی و مداحی کربلایی یاسر رجبی در مسجد علامه حسن زاده آملی برگزار می شود

همنوایی مادران مازندرانی به یاد طفل 6 ماهه کربلا

همایش شیرخوارگان حسینی به یاد طفل 6 ماهه امام حسین (ع) در واقعه کربلا روز جمعه همزمان با سراسر کشور در شهرها و مناطق مختلف استان مازندران برگزار شد.

مستند زندگی شهید «هادی جعفری» در آمل کلید خورد +عکس

زائر شهر غریب عنوان مستندی است به تهیه کنندگی و کارگردانی اکبر پیش بین که نگاهی کامل بر زندگی فردی و اجتماعی یکی از شهدای مدافع حرم شهرستان آمل به نام شهید مهندس هادی جعفری دارد.

سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه آمل برگزار می شود

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل تصریح کرد: امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان آمادگی کامل برای برگزاری باشکوه برنامه های عزاداری ماه محرم را دارند.

جشن خانوادگی کارکنان سازمان آتش نشانی شهرداری آمل برگزار شد +عکس

جشن خانوادگی کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای آمل در تالار اریکه آریایی آمل و با حضور پرشور کارکنان این سازمان، خانوادهایشان، اعضای شورای اسلامی شهر آمل، شهردار آمل و مسئولین شهرداری برگزار شد.

آغاز نخستین لیگ حافظان قرآن کریم کشور در شهرستان آمل

آغاز نخستین لیگ حافظان قرآن کریم کشور با حضور رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور در آمل برگزار شد

در آستانه ماه محرم؛

نشست صمیمی روحانیون و مسئولین شهرستان آمل برگزار شد +عکس

در جلسه شورای شهر آمل در خصوص وضعیت سرویس مدارس چه گذشت؟

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل : تمام هدف ما این بود که امنیت رفت وآمد سرویس مدرسه را به دست کسانی بدهیم که نظارت قوی ودارای تجربیات باشند تا خدایی ناکرده شاهد حوادث ناگواری نباشیم.

افتتاح مجتمع آموزشی دخترانه و پسرانه پرفسور سمیعی درآمل +عکس

پرفسور سمیعی : من افتخار می کنم که اسم مرا بر روی مجتمع آموزشی گذاشتید که نوعی تشویق برای دانش آموزان می باشد که با افتخار اعلام کنند در مدرسه پرفسور سمیعی مشغول به تحصیل هستم.

گزارش تصویری کمال نیوز از آیین تجلیل از پرفسور سمیعی در آمل

آیین تجلیل از پرفسور مجید سمیعی در سالن اریکه آریایی آمل برگزار شد.

ثبت نام 250 خادم برای خدمت رسانی اربعین حسینی در عراق

مسئول هماهنگ کننده ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران:به لطف الهی خادمین ثبت نام شده از تاریخ سوم مهر ماه به مدت یک هفته مهلت دارند به سایت مراجعه کرده تا اطلاعات خود را تکمیل نموده و ثبت نهایی را صورت دهند.

زنگ مهر و مقاومت در هنرستان رازی آمل نواخته شد +عکس

همزمان با اولین روز بازگشائی مدارس زنگ مهر و مقاومت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در هنرستان رازی آمل نواخته شد.

اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در آمل

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل : آقای ذکريا فضلی متولد1348 هنگام برگشت ازمحل کار به منزل روستای گليرد محمود آباد غروب چهارده شهريور توسط وسيله نقليه ازناحيه سر بشدت در شهر محمود آباد مصدوم شدند.

مراسم استانی زنگ جوانه ها در هنرستان استثنایی صدیقه طاهره آمل برگزار شد+عکس

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران اظهارداشت: همه ما تلاش می کنیم دانش آموزانی تربیت کنیم که زمینه ساز سربلندی ایران اسلامی باشد.

همایش استانی جشن ولایت علوی اکمال دین نبوی در آمل برگزار شد+عکس

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران : شش سال متوالی است جشن ولایت علوی اکمال دین نبوی را در امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار می کنیم و ویژه برنامه های دهه ولایت در 220 بقعه متبرکه صورت می گیرد.

400 برنامه درهفته دفاع مقدس با شعار ما آماده ایم برگزار می شود

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل : برنامه های هفته دفاع در شهرستان آمل از تاریخ 31 شهریور تا 7 مهر برگزار خواهد شد

برگزاری مراسم افتتاح ساخت فیلم مستند بازسازی سردار مجنون ویژه سردار شهید حجت الله نعیمی در آمل+عکس

این فیلم مستند بازسازی در شهرستان آمل ساخته و پرداخته می شود که گوشه ای از زندگینامه سردار شهید حجت الله نعیمی را به تصویر کشیده است.

شهیدی که بعد از ۱۶ سال به آرزویش رسید

مادر شهید علی اصغر شیردل گفت: بعد از شهادتش آقایی پیش من آمد و گفت«۱۶ سال پیش که برای تفحص همراه علی اصغر به کرمانشاه رفتیم ،شهیدی را تفحص کردیم و علی اصغر گفت:خدا میشه یک روزی من شهید بشم و استخوان هایم را برای مادرم ببرند!»

کمک 13 میلیارد تومانی به مددجویان تحت پوشش در سال 94

مدیر کمیته امداد آمل : هفته احسان و نیکوکاری و جشن عاطفه ها از 25 شهریور در 7 نقطه از شهر با بر پائی چادرجهت کمک مردمی برپا می شود.

گزارش تصویری مراسم تشییع پیکر مرحوم فرهنگ شریف

مراسم تشییع پیکر مرحوم فرهنگ شریف با حضور هنرمندان در تالار وحدت برگزار شد.

گزارش تصویری کمال نیوز از تظاهرات سراسری در محکومیت جنایات آل سعود و آل خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم در آمل

تظاهرات سراسری در محکومیت جنایات آل سعود و آل خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم در آمل برگزار شد

حیات اسلام به برکت مجاهدت های علمی امام محمدباقر است

استاد حوزه و دانشگاه : حیات اسلام به برکت مجاهدت های علمی امام محمدباقر(ع) است و امروز هر چیزی می شنویم قال الباقر(ع) و قال الصادق(ع) است و بعد از این بزرگان نیز هر چیزی داریم شرح روایات این دو امام همام است.

فرهنگ شریف زنده است تا هنر زنده است

یادداشت لطف الله آجدانی برای فرهنگ شریف: فرهنگ شریف در تاریخ و فرهنگ موسیقی ایرانی آن قدر بزرگ است که نیازمند تجلیل و تکریم نیست، اما جامعه هماره نیازمند تجلیل از بزرگانی است که باید ارج و قدرشان نهاد و بر صدرشان نشاند

برگزاری اولین کارگروه تخصصی اقتصاد مقاومتی وطرح خودکفائی برنج درمعاونت موسسه برنج کشور درمازندران

معاون موسسه تحقیقات برنج کشور در مازندران :در حال حاضر دو برنامه اقتصاد مقاومتی و طرح خوداتکایی برنج هر دو تا افق 1404 تدوین شدند

فرهنگ شریف درگذشت/ وداع با خالق چنگ اورنگ

فرهنگ شریف نوازنده تار و استاد موسیقی ایران صبح امروز در سن 85 سالگی در گذشت.

ریشه کنی 98 درصدی بی سوادی در شهرستان آمل

مدیر آموزش و پرورش آمل در این جلسه اظهارداشت: ریشه کنی بی سوادی امری مهم و اساسی است که با وحدت همه ادارات و دستگاههای اجرایی کارهای خوبی صورت گرفته است.

دانش آموزان بسیجی آملی کاپ قهرمانی لیگ علمی پایا را به خانواده شهدا تقدیم کردند+ عکس

دانش آموزان بسیجی حوزه باقر العلوم شهرستان هزار سنگر آمل پس از کسب مقام دومی در نهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا در دوره ابتدایی کاپ قهرمانی خود را تقدیم به خانواده شهدای شهر خود کردند.

کاهش 9 درصدی طلاق و 15 درصدی ازدواج در شهرستان آمل

مدیرکل ثبت احوال مازندران : کاهش آمار طلاق شهرستان آمل آمار خوشایندی دارد که با 9 درصد کاهش روبرو بودیم و 50 درصد از طلاق های صورت گرفته در این شهرستان در 5 سال اول زندگی بود

دلجویی مدیرعامل توانیر کشور از خانواده مرحوم قلی زاده سیم بان اداره برق آمل +عکس

مدیرعامل توانیر کشور: از دست این همکار ما ضایعه جبران ناپذیر برای صنعت برق خواهد بود و هیچ چیزی نمی تواند جای ایشان را پر کند.

آغاز ثبت نام از خادمین موکب کربلا مازندران ویژه اربعین حسینی در عراق

کمالی اظهارداشت: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.mokabkhademin.ir و تکمیل فرم مربوطه ثبت نام خود را انجام دهند.

ساخت فیلم مستند بازسازی سردار شهید حجت الله نعیمی با نام سردار مجنون در آمل کلید خورد

این فیلم مستند بازسازی درشهرستان آمل ساخته و پرداخته میشود که گوشه ای از زندگینامه سردار شهید حجت الله نعیمی را به تصویر کشیده است.

بازارچه خیریه به نفع بیماران ام اس در آمل برپا شد

زهرا رجبی مدیر عامل انجمن بیماران ام اس آمل : همه درآمد حاصل از فروش محصولات اعضای انجمن و نیز بانوان کارآفرین در این بازارچه پنج روزه صرف کمک به دیگر اعضای نیازمند انجمن بیماران ام اس شهرستان خواهد شد.

گزارش تصویری کمال نیوز از دیدار عموهای فیتیله ای با خانواده شهید مدافع حرم روح الله صحرایی در آمل

عموهای فیتیله ای باتفاق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با خانواده شهید مدافع حرم روح الله صحرایی و جمعی از اعضای تحت پوشش بنیاد کودک در منزل این شهید بزرگوار دیدار کردند.

یادی از آیین‌های بومی/ از «میس میسی» تا « عروس برون»

میس میسی، از بازی‌ها و ورزش‌های بومی و باستانی مازندران بوده که تنها یاد و نشان آن را باید در جشنواره یاد ایام روستایی گرفت.

افتتاح 68 پروژه با اعتباری به ميزان 77 ميليارد ريال در 44 روستای بخش امام زاده عبدالله در دولت تدبیر و امید

بخشدار امام زاده عبدالله: دولت با همه اين مشکلات خاص افزايش 300 درصدی صدور مجوز مديريت در روستا (دهياری ) در طول سه سال به همراه داشته است

برگزاری یادواره شهدای گمنام خوشواش آمل با حضور سردار محسن رضایی +عکس

دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام اظهارداشت: پیشرفت اقتصادی کشور نیازمند بهره گیری از ظرفیت های نسل جوان جامعه است که باید در این عرصه کوشا باشیم.

محفل انس با قرآن با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری در شهر دابودشت برگزار شد

امام جمعه دابو ودشت سر: در امور فرهنگی همه باید حضور داشته باشند و قرآن سخن از اخلاق دارد که می طلبد بهره گیری درستی از مفاهیم و معارف ارزشمند و گرانقدر آن داشته باشیم.

آغاز عملیات همسطح سازی قبور جدید بهشت امام زاده عبدالله (ع) آمل با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال

مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل خبرداد : پیشرفت 50 درصدی عملیات بازسازی قطعه 28 آرامستان بهشت امام زاده عبدالله(ع)

ساخت فیلم داستانی قوطی کمپوت از سوی مهرشاد فیلم آمل

دفتر (مهرشاد فیلم) در نظر دارد بعد ازچندین سال فعالیت هنری خود که در راستای ساخت فیلمهای مستند بازسازی شهدا و کلیپ های ویدیویی ساخته شده در خصوص شهدا، اقدام به یک کار جدید و فاخر فیلم داستانی به نام (قوطی کمپوت) کند.

شخصیت شهیدان رجایی و باهنر باید سرمشق مدیران باشد

رئیس جمهور : همه باید به گونه ای عمل کنیم که با رعایت آداب، اخلاق و اصول اسلام و انقلاب، در مسیر آرمانهای امام (ره)، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و شهدای والامقام قدم برداریم.

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه و موسسه آموزش عالی امام حسن عسکری(ع) آمل برگزار شد+عکس

مدیر مدرسه علمیه امام حسن عسکری(ع) آمل :در مدرسه علمیه امام حسن عسکری(ع) آمل سال گذشته 158 طلبه داشتیم که مشغول تحصیل علوم دینی بودند و امسال به 217 طلبه رسیده است.

همایش تجلیل از حافظان قرآن کریم شهرستان آمل برگزار شد+ عکس

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل : در جامعه اسلامی تا وقتی مدیران و مردم دغدغه فرهنگی نداشته باشند هر میزانی همایش برگزار کنیم مشکلی رفع نمی شود که باید عزم جدی در این مسیر ایجاد شود.

همایش سالانه مبلغین و مبلغات مازندران در آمل برگزار شد +عکس

معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های کشور :آمارهای دروغ دردی دوا نمی کند که باید از آن خودداری شود و ضرورت دارد مصادیق دروغ در جامعه بیان شود تا مردم حاضر نباشد دروغ را بیان کنند.

آمادگی ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران برای دریافت کمک های نقدی

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران: هم استانی ها و مردم عزیز می توانند کمک های نقدی خود را جهت موکب پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی در نجف و کربلا به شماره حساب 3111427042861 بانک انصار به نام ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران واریز کنند.

«وارش» جزو ۱۰ روزنامه برتر منطقه ای کشور شد / سایر روزنامه های استانهای شمالی در این لیست قرار نگرفتند

بر اساس اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، روزنامه وارش در بین 10 روزنامه برتر منطقه ای کشور قرار گرفت که موفقیتی بزرگ برای مجموعه رسانه ای وارش و جامعه مطبوعاتی استان است. رتبه برتر روزنامه وارش از آن جهت حائز اهمیت است که سایر روزنامه های استانهای شمالی کشور ( مازندران، گیلان و گلستان ) جزو 10 روزنامه برتر کشور قرار نگرفتند.

همایش تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی مازندران در آمل برگزار شد

دراین همایش به 4 نفر از آزادگان نیروی انتظامی مازندران و خانواده شهید حمزه حاجی زاده لوح و هدایایی اهدا شد.

افتخارآفرینی دانش آموزان دبیرستان غیردولتی ادیب آمل در کنکور سراسری

دانش آموزان دبیرستان غیردولتی ادیب آمل به مدیریت سید محمد رضوی در کنکور سراسری افتخارآفرین شدند.

ساخت فیلم مستند بازسازی شهید والامقام هوشنگ بهارلو با نام کربلای 5 با کارگردانی جواد محمدی

این فیلم مستند بازسازی با حمایت خانواده محترم شهید بهارلو والخصوص با همکاری رییس شورای اسلامی شادمحل شهرستان آمل انجام گردیده است.

بازسازی واقعه غدیرخم در آمل انجام می شود

امام جمعه آمل : بازسازی واقعه غدیرخم در روز بیست و هشتم شهریور و در بقعه متبرکه ناصرالحق صورت می گیرد که تدارکات لازم در حال انجام است.

همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان بخش لاریجان آمل برگزار شد +عکس

رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان شهرستان آمل : اوقاف در ساخت و تجهیز امامزادگان از ظرفیت مردمی و خیران بهره گیری می کند.

یک آملی منتخب نمایشگاه ملی عکس نگاه عمیق شد

دو هزار و 25 عکس با موضوع حرکت در طبیعت به این جشنواره ارسال شد

با وجود مشکلات فرهنگی فقط به دنبال برگزاری کنسرت نباشیم / تشکیل ستاد همیاری خیرین زمینه ای برای رفع فقر

امام جمعه دابو و دشت سر تصریح کرد: من نمی دانم چرا از بین این همه مشکلات فرهنگی ارشاد فقط دارد در سطح کشور کنسرت برگزار می کند آیا مطالبات مردم امروز برگزاری کنسرت هایی است که مراجع در مورد آن حرف دارند

خبرنگار توانمند آملی ربابه محمد زاده رتبه نخست جشنواره قرآن مازندران را کسب کرد

دبیر اجرایی جشنواره فرهنگی آموزشی قرآن و عترت بهزیستی مازندران: خانم ربابه محمدزاده خبرنگار روزنامه اقتصاد پویا و نشریه صبح آمل، حائز رتبه اول در رشته تحقیق و به مرحله کشوری راه پیدا کرد که این نشان از توانمندی و اراده قوی ایشان می باشد.

اهدای خون توسط مهندسین شهرستان آمل +عکس

در یک اقدام نیکوکارانه و انسان دوستانه، پایگاه تیم سیار سازمان انتقال خون آمل با حضور در ساختمان مرکزی نظام مهندسی ساختمان آمل اقدام به خون گیری از اعضا در محل نظام مهندسی با همکاری کانون مهندسین ،جامعه مهندسین مستقل ،انجمن مجریان و انجمن انبوه سازان نمود.

قدردانی از خبرنگاران حامی بنیاد کودک آمل +عکس

مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل : بنیاد کودک آمل یکی از 15شعبه این بنیاد در کشور است که از بهمن سال 86 در شهرستان آمل راه اندازی شده است.

دیدار نماینده ولی فقیه و فرمانده سپاه ناحیه با خبرنگاران آمل

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل در جمع اعضای انجمن صنفی خبرنگاران، خانه مطبوعات و بسیج رسانه آمل : خبرنگاران جایگاه مهم و ارزشمندی در نظام اسلامی دارند که شغل انبیاء است.

حضور شهردار و رییس شورای شهر دابودشت در جمع خبرنگاران آمل+عکس

شهردار، رییس شورای اسلامی شهر، رییس حراست و مدیر روابط عمومی شهرداری دابودشت به مناسبت روز خبرنگار در دفتر انجمن صنفی و خانه مطبوعات حضور پیدا کرده و این روز را تبریک گفتند.

کاراته کا نونهال فریدونکناری مدال های ارزشمند خود را تقدیم فرزند شهید مدافع حرم علی عابدینی کرد

طی مراسمی و با حضور مسئولین درسا آقالری قهرمان ارزنده فریدونکناری در اقدامی ارزشمند مدال های خود را تقدیم به فرزند شهید مدافع حرم علی عابدینی نمود.

دیدار خبرنگاران با امام جمعه آمل به مناسبت بزرگداشت هفته رسانه

امام جمعه آمل : نگاه خبرنگاران از نظر معنویت بسیار ارزشمند و مقدس است که ذخیره ای برای دنیا و آخرت انسان می شود و آیندگان قضاوت می کنند.

همایش تکریم و بزرگداشت امام زادگان آمل برگزار می شود

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل : ترویج جایگاه و معرفی امام زادگان امری مهم و اساسی است که باید در راستای نهادینه سازی آن اقدامات ارزنده ای صورت دهیم.

نشست خبری پنجمین جشنواره فرهنگی هنری پارک پاک آمل برگزار شد+عکس

جانشین سپاه ناحیه آمل : مقابله با تهاجم فرهنگی و اعتمادافزایی در میان آحاد مردم از جمله اموری است که می توانیم از طریق فضای رسانه ای به نتایج مطلوبی برسیم.

رسانه ها فضا را برای بین المللی شدن گردشگری فراهم کنند

امام جمعه رامسر از ایجاد تحول عظیم در اواخر امسال در این شهرستان خبر داد و گفت: با بین‌المللی شدن گردشگری رامسر شاهد تحولی عظیم خواهیم بود که رسانه‌ها باید فضا را برای این امر آماده کنند.

21 میلیارد ریال در پروژه‌های عمرانی امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران هزینه شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :از ابتدای امسال تاکنون 4 میلیارد و 125 میلیون ریال عواید موقوفات مازندران در حوزه نیات مذهبی هزینه شد،

برنامه های ستاد گرامیداشت هفته رسانه شهرستان آمل اعلام شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با بیان این که در پاسداشت مقام والای خبرنگاران برنامه های ما به صورت هفته ای صورت می گیرد، افزود: این برنامه ها در قالب ستاد گرامیداشت هفته رسانه برگزار می شود.

سیزدهمین یادواره شهدای منطقه چلاو آمل برگزار شد+عکس

جانشین پلیس راهور کشور ادامه داد: ضرورت دارد هوشیار باشیم تا دشمن توان نداشته باشد توطئه ای علیه کشورمان در برنامه های خود داشته باشد.

برگزاری مصاحبه ورودی مؤسسه آموزش عالی امام حسن عسکری آمل+عکس

مدیر مؤسسه آموزش عالی امام حسن عسکری(ع) آمل : در حال حاضر 25 دانش پژوه در مؤسسه آموزش عالی امام حسن عسکری(ع) آمل در دو رشته تفسیر و کلام مشغول تحصیل هستند که با آمدن رشته مدرسی فقه و اصول در سال تحصیلی جدید سه رشته را خواهیم داشت.

مراسم اختتامیه دومین جشنواره فرهنگی هنری تی تی در آمل برگزار شد

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران : برگزاری جشنواره هایی همانند تی تی نشاط و شادی را برای جامعه به ارمغان می آورد و از درون خودش هنرمند و هنردوست و هنر آفرین را خلق می کند.

ساخت مستند دست هایی از جنس آسمان در آمل

ناصر طاهریان کارگردان و تهیه کننده فیلم مستند دست هایی از جنس آسمان : این فیلم مستند در راستای بیان مظلومیت 175 شهید غواص که درام الرصاص به شهادت رسیدند است.

در جلسه ستاد احیای امربه معروف و نهی ازمنکر آمل چه گذشت؟

حجت الاسلام مرتضوی : احیای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه مردم است و هرکس به نوبه خود باید این فریضه واجب را در جامعه عملی کند.

گزارش تصویری کمال نیوز از اجرای بخش موسیقی دومین جشنواره تی تی آمل

نخستین شب بخش موسیقی دومین جشنواره فرهنگی هنری تی تی آمل با اجرای گروه های موسیقی در مرکز نمایشگاههای تخصصی آمل برگزار شد

گزارش تصویری کمال نیوز از نشست تخصصی تئاتر دومین جشنواره تی تی آمل با حضور استاد رضا کیانیان

نشست تخصصی تئاتر دومین جشنواره فرهنگی هنری تی تی آمل با حضور استاد رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون در سالن همایش های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد

فراهم شدن زمینه خدمت مردم مازندران به زائران اربعین با حضور در عراق

مسؤول ستاد مردمی خادمین کربلا در مازندران گفت: زمینه سفر مردم مازندران که علاقه به حضور در کشور عراق برای خدمت به زائران اربعین حسین(ع) دارند، فراهم شده است.

مطالبه خبرنگاران در خصوص آگهی های ثبتی پیگیری می شود

جاودانی افزود: مدافع رسانه ها و خبرنگاران هستیم و وعده داده شد در قبال آگهی های ثبتی، بیست درصد به خبرنگاران داده شود که این امر صورت نگرفت و وضع موجود برای توسعه رسانه ای خوب است اما باید بررسی داشته و ورود کنیم تا حق خبرنگاران ادا شود.

مسعود فروتن کتابخانه ی خود را به اداره فرهنگ و هنر آمل اهدا کرد

من این عشق به آمل را از مادر به ارث بردم. ما بچه که بودیم و از آمل رفته بودیم، در خانه موظف بودیم مازنی صحبت کنیم. زیرا مادر معتقد بود اگر در خانه هم مازنی صحبت نکنیم، لهجه ی مازندرانی را فراموش خواهیم کرد.

نشست خبری دومین جشنواره فرهنگی هنری تی تی آمل برگزار شد +عکس

محمدی : بزرگترین رویداد فرهنگی هنری شهرستان آمل در 5 رشته هنری و با حضور هزار هنرمند برگزار می شود.

تشکیل ستاد شهرستانی بزرگداشت روز خبرنگار در آمل / آمادگی آمل برای برگزاری مراسم روز خبرنگار مازندران

فرماندار ویژه آمل از تشکیل ستاد شهرستانی مراسم بزرگداشت روز خبرنگار خبرداد و افزود: باید در مراسم روز خبرنگار خواسته ها و مطالبات خبرنگاران مطرح شود که در مسائل مختلف دارای مشکل هستند.

گزارش تصویری کمال نیوز از همایش شعر یاد یاران و رونمایی از کتاب شهید روح الله سلطانی در آمل

همایش شعر یاد یاران و رونمایی از کتاب شهید روح الله سلطانی با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

ارسال یکهزار و 340 اثر به دومین جشنواره فرهنگی و هنری تی تی در آمل

دومین جشنواره تی تی با همکاری شورای شهر، شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد و انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان آمل برگزار می شود

تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل برگزار شد +عکس

حجت الاسلام مرتضوی ادامه داد: امروز ضرورت دارد دختران و مادران ما حضرت زینب کبری(س) که پیام آور نهضت سرخ حسینی است را الگوی خود قرار دهند.

یادواره سرداران و 1043 شهید شهرستان آمل و سالگرد شهید حاج روح الله سلطانی

یادواره سرداران و1043 شهید شهرستان آمل و سالگرد شهید حاج روح الله سلطانی در روز پنچشنبه 24 تیر ماه بعد از نماز مغرب و عشادر مصلی قدس آمل + پوستر

20 تیر سالگرد عروج پهلوان ناجی جوانمرد آملی سید حسین ابراهیمیان گرامی باد

همایش تجلیل از منجیان غریق استان مازندران +پوستر

نظر ۵ مرجع شیعه نسبت به ساخت فیلم انحرافی«یوم العذاب»

ردپای «شیعه‌انگلیسی» این‌بار در سینما

شرح دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

شرح دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام حسن محمودی رییس دفتر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در آمل بدین شرح می باشد:

شرح دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

شرح دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام حسن محمودی رییس دفتر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در آمل بدین شرح می باشد:

َشرح دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

شرح دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام حسن محمودی رییس دفتر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در آمل بدین شرح می باشد:

تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل برگزار می شود

رييس اداره سياسی فرمانداری ویژه آمل با اشاره به برگزاری تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل گفت: این تجمع بزرگ با همکاری سپاه، نهادها و ادارات شهرستان در روز 21 تیر ماه همزمان با روز حجاب وعفاف در ساعت 17 عصر در میدان 17 شهریور آمل برگزار شود.

دهمین همایش استانی کتابت وحی در آمل برگزار شد+عکس

دهمین همایش استانی کتابت وحی با یادمان استاد غلامحسین آبتین در مجتمع فرهنگی هنری حضرت ولی عصر(عج) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

گسترش آمار طلاق نشانگر دوری از تعالیم والای دینی است

کارشناس مذهبی سیما تصریح کرد: گسترش آمار طلاق و خیانت ها نشانگر دوری از تعالیم والای دینی است که ضرورت دارد به خودمان برگردیم و در این شب ها عهد و پیمان با حضرت حق ببندیم.

نگاهی به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار شاعران

جنگِ امنیّتى و نفوذ و ابزار موثر شعر

نتایج یک نظر سنجی از روس‌ها درباره نمادهای کشورشان

نتایج یک نظر سنجی از روس‌ها درباره نمادهای کشورشان

شعری برای رهبر شیعیان بحرین

شیخ عیسی! وطنت سینه‌ی ما

مجسمه‌های زنده خیابان لاس رامبلا +عکس

مجسمه‌های زنده خیابان لاس رامبلا +عکس

10 عکس هوایی زیبا از شب شهرهای بزرگ

10 عکس هوایی زیبا از شب شهرهای بزرگ

تعطیلات رسمی سال 1395

تعطیلات رسمی سال 1395

معاون پژوهش و برنامه ريزی آموزش و پرورش آمل خبرداد:

معاون پژوهش و برنامه ريزی آموزش و پرورش آمل خبرداد:

آمار تکان دهنده مبتلایان به «HIV» در ایران

آمار تکان دهنده مبتلایان به «HIV» در ایران

وزیر اطلاع رسانی داعش به هلاکت رسید

وزیر اطلاع رسانی داعش به هلاکت رسید

واکنش ناجا به کانال فارسی داعش در تلگرام

واکنش ناجا به کانال فارسی داعش در تلگرام

نماز ظهر عاشورا در آمل به امامت حجت الاسلام رحمانی آملی+عکس

نماز ظهر عاشورا در آمل به امامت حجت الاسلام رحمانی آملی+عکس

فراخوان جشنواره مردمی رسول آفتاب

فراخوان جشنواره مردمی رسول آفتاب

جایگاه نماز جمعه در قرآن و روایات

جایگاه نماز جمعه در قرآن و روایات

"رویای کاغذی" مردادماه روی پرده نمایش می رود

"رویای کاغذی" مردادماه روی پرده نمایش می رود

پیرزن 99 ساله فارغ‌التحصیل شد! +عکس

پیرزن 99 ساله فارغ‌التحصیل شد! +عکس

تقدیر از شهردار ساری به مناسبت سه اقدام ارزشمند با موضوع دفاع مقدس

تقدیر از شهردار ساری به مناسبت سه اقدام ارزشمند با موضوع دفاع مقدس

جمشید مشایخی به «پایتخت 4» می‌رود؟

جمشید مشایخی به «پایتخت 4» می‌رود؟

نوستالژی با اسطوره تعزیه ایران حاج سقا مصفا در روستای سلیاکتی نور

نوستالژی با اسطوره تعزیه ایران حاج سقا مصفا در روستای سلیاکتی نور

تحصیل ایثارگران، حافظان کل قرآن کریم و قاریان ممتاز کشوری رایگان شد

تحصیل ایثارگران، حافظان کل قرآن کریم و قاریان ممتاز کشوری رایگان شد

حاشیه نگاری از سی و سومین جشنواره فیلم فجر

حاشیه نگاری از سی و سومین جشنواره فیلم فجر

ثمرات رفتن به مسجد

ثمرات رفتن به مسجد

وقف‌های جالب در سال 93

وقف‌های جالب در سال 93

نوای"هیهات منا الذله" مردم مازندران در عاشورای حسینی

نوای"هیهات منا الذله" مردم مازندران در عاشورای حسینی

تاسوعای حسینی «روز جهانی تجلیل از مدافعان حرم» نامگذاری شود

تاسوعای حسینی «روز جهانی تجلیل از مدافعان حرم» نامگذاری شود

مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان در مشهد اردهال برگزار شد

مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان در مشهد اردهال برگزار شد

وقتی که آیت الله جوادی آملی بر سرش خاک ریخت!

وقتی که آیت الله جوادی آملی بر سرش خاک ریخت!

پیکر استاد کاتوزیان تشییع شد/ استاد عاشق دانشگاه و دانشجویان‌اش بود

پیکر استاد کاتوزیان تشییع شد/ استاد عاشق دانشگاه و دانشجویان‌اش بود

«مفاتیح الحیاه» با 26 بار تجدید چاپ پرتیراژترین کتاب کشور

«مفاتیح الحیاه» با 26 بار تجدید چاپ پرتیراژترین کتاب کشور

میزبانی 22 استان از 82 شهید گمنام دفاع مقدس

میزبانی 22 استان از 82 شهید گمنام دفاع مقدس

خبر خوش مالیاتی برای مطبوعات

خبر خوش مالیاتی برای مطبوعات

تلاش‌های مرتجعانه برای رواج بی حجابی در ایران

تلاش‌های مرتجعانه برای رواج بی حجابی در ایران

کمپین حمایت از امام نقی(ع)

به مناسبت شهادت امام نقی(ع) شبکه وبلاگستان مازندران کمپین حمایت از امام نقی(ع) تحت عنوان "لبیک یا علی النقی" برگزار می کند.

ماجرای «فدک» چیست؟

با توجه به ایام فاطمیه و نزدیکی به شهادت حضرت زهرا، «خبرنامه دانشجویان ایران» در نظر دارد تا مباجثی را پیرامون حضرت زهرا، روایات تاریخی در مورد ایشان و ماجراهای مربوط به ایشان و شهادت ایشان را به صورت روزانه منتشر نماید.

زنان و دختران جوان تهرانی در حصار مثلث مرگ

مثلث مرگ در کمین زنان و دختران جوانی است که فریب تبلیغات دروغین ماهواره ای را می خورند و یا در دام برخی باندهای حاضر در آرایشگاه های شهر افتاده و در نهایت برای داشتن اندامی لاغر و متناسب به باشگاه های بدنسازی می روند.

برگزیدگان جشنواره وبلاگ نویسی انفجار نور در مازندران انتخاب شدند/ اسامی

مرکز فعالان فضای مجازی استان مازندران برگزیدگان جشنواره وبلاگ نویسی انفجار نور ویژه دهه مبارک فجر در مازندران را اعلام کرد.

گمنامی شهدای گمنام در موتور جستجوگرهای ایرانی+تصاویر

شهدای گمنام، این ستارگان نام آور دنیای حقیقت، متاسفانه نه در روزگار عادی ما که در فضای مجازی و به خصوص موتورهای جستجوگر فارسی نیز در غربت و مظلومیتند!

خبرگزاری رسا برگزار می کند؛ برگزاری دوره آموزش خبرنگاری در حوزه علمیه مازندران

خبرگزاری رسا برگزار می کند؛ برگزاری دوره آموزش خبرنگاری در حوزه علمیه مازندران

متهم ردیف اول ترویج بی حجابی کیست؟

متهم ردیف اول ترویج بی حجابی کیست؟

اعزام ۲۹ هزار مازنی به اردوهای راهیان نور

اعزام ۲۹ هزار مازنی به اردوهای راهیان نور

ایجاد بوستان‌های نشاط و عفاف در مازندران

ایجاد بوستان‌های نشاط و عفاف در مازندران

درخواست 180میلیون تومانی حامد بهداد برای 3روز بازی در یک فیلم!

درخواست 180میلیون تومانی حامد بهداد برای 3روز بازی در یک فیلم!

برای خرید ضریح یک امامزاده؛۷۰۰ نفر از اهالی یک روستا یارانه خود را وقف کردند

برای خرید ضریح یک امامزاده؛۷۰۰ نفر از اهالی یک روستا یارانه خود را وقف کردند

گفتگو با سیاره بازیگر "بچه‌های نسبتا بد"

گفتگو با بازیگر "بچه‌های نسبتا بد"

شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شد

شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شد

نخستین کنگره بین المللی ابن شهرآشوب ساروی آغاز شد

نخستین کنگره بین المللی ابن شهرآشوب ساروی آغاز شد

پخش زنده کنگره‌بین‌المللی ابن‌شهرآشوب از شبکه تبرستان

پخش زنده کنگره‌بین‌المللی ابن‌شهرآشوب از شبکه تبرستان

شما برای شرکت در هیات های عزاداری امسال چه برنامه ای دارید؟

شما برای شرکت در هیات های عزاداری امسال چه برنامه ای دارید؟

برگزاری جشنواره فراگیری نخستین واژه( آب) در محمود آباد

برگزاری جشنواره فراگیری نخستین واژه( آب) در محمود آباد

نشست مجمع نمایندگان مازندران با نخبگان استان

نشست مجمع نمایندگان مازندران با نخبگان استان

برگزیدگان مسابقه وبلاگنویسی سنگرهای مجازی استان مازندران/ اسامی

برگزیدگان مسابقه وبلاگنویسی سنگرهای مجازی استان مازندران/ اسامی

بزرگ‌ترین حوزه علمیه جهان اسلام در رشت افتتاح می شود

بزرگ‌ترین حوزه علمیه جهان اسلام در رشت افتتاح می شود

گزارش از موج وبلاگی شهادت دو مستندساز مازنی

مهم نیست چه پیشه ای داری!دلت که عاشورایی باشد در بلاد شام هم که باشی،شهادت خودش به دنبالت می دود.

جزئیات زندگی و تحصیل شهید مستندساز ایرانی

جزئیات زندگی و تحصیل شهید مستندساز ایرانی

گفت‌وگو با بازيگر سريال «دودكش»

گفت‌وگو با بازيگر سريال «دودكش»

اعمال خاص لیلة الرغائب/ از خدا آرزوی انبیاء و اولیاء را بخواهیم

اعمال خاص لیلة الرغائب/ از خدا آرزوی انبیاء و اولیاء را بخواهیم

امیرحسین فردی دار فانی را وداع گفت

امیرحسین فردی دار فانی را وداع گفت

روزنامه «کیهان» گران شد

روزنامه «کیهان» گران شد

تشییع پیکر خلبان نیروی هوایی ارتش در بهشهر

تشییع پیکر خلبان نیروی هوایی ارتش در بهشهر

اعزام زائران حج تمتع از ۲۱ شهریورماه آغاز می‌شود/۳۰ هزار نفر تاکنون ثبت نام کرده‌اند

اعزام زائران حج تمتع از ۲۱ شهریورماه آغاز می‌شود/۳۰ هزار نفر تاکنون ثبت نام کرده‌اند

برپایی شب وداع با شهدای گمنام در بابل و ساری

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از برپایی شب وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس در شهرهای بابل و ساری خبر داد.

هدیه رئیس جمهور به خبرنگاران جامانده هم تعلق می‌گیرد

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد با تاکید بر لزوم درج اطلاعات صحیح خبرنگاران در سایت «سمان» برای استفاده در برخی موارد رفاهی از جمله دریافت هدیه رئیس جمهور به مناسبت روز خبرنگار گفت که این هدیه پس از تصحیح مواردی مانند شماره حساب اشتباه، به آن دسته از خبرنگارانی که از دریافت آن جا مانده‌اند، تعلق خواهد گرفت.

انتقاد آیت الله نظری از ورود افراد غیر کارشناس در بیان مسائل دینی

انتقاد آیت الله نظری از ورود افراد غیر کارشناس در بیان مسائل دینی

ماجرای پزشک خصوصی خانواده رهبر انقلاب

ماجرای پزشک خصوصی خانواده رهبر انقلاب

خبرگزاری سرای روزنامه‌نگاران راه‌اندازی می‌شود

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افتتاح خبرگزاری سرای روزنامه‌نگاران و نشریه‌سرای روزنامه‌نگاران در استان‌ها خبر داد.

شجاعی کیاسری: هنرمندان در فستیوال‌های خارجی فرهنگ فروشی نکنند

شجاعی کیاسری: هنرمندان در فستیوال‌های خارجی فرهنگ فروشی نکنند

نمايش « حقيقت تلخ اما بهتر از دروغ شيرين » در شهرستان آمل به روي صحنه رفت.

نمايش « حقيقت تلخ اما بهتر از دروغ شيرين » در شهرستان آمل به روي صحنه رفت.

هیئت مدیره دوره جدید خانه مطبوعات مازندران انتخاب شدند

با برگزاری انتخابات، اعضای هیئت مدیره دوره پنجم خانه مطبوعات مازندران مشخص شدند.

آیت‌الله حائری شیرازی: عزت رهبر معظم انقلاب به دلیل خودسازی فوق العاده ایشان است

نماینده مجلس خبرگان رهبری، عزت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب را به دلیل خودسازی ایشان دانست و تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب زیارت جامعه را وارد زندگی خود کرده‌اند، امام معصوم(ع) را به عنوان انسان ایده‌آل گرفته و می‌خواهند در امتداد معصوم(ع) حرکت کنند.

تشییع پیکرهای پنج شهید گمنام در قائم شهر

فرمانده سپاه قائم شهر گفت: پیکرهای مطهر، پنج شهید گمنام دفاع مقدس در قائم شهر تشییع می شود.

سریال «پایتخت ۲» با ۱۵ قصه مستقل ساخته می‌شود

سیروس مقدم قصد دارد مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۲» را اول دی ماه کلید بزند و این سریال را در ۱۵ قصه مستقل کارگردانی کند.

ضریح جدید امام حسین(ع) عاشورا مهمان تهرانی‌ها می‌شود

رئیس ستاد بازسازی عتبات گفت: بخش زیارتی ضریح جدید امام حسین(ع) بعد از ظهر عاشورا به تهران می‌آید و 48 ساعت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) مهمان مردم تهران خواهد بود.

1500 هیئت عزاداری مازندران مجوز دریافت کردند

رئیس اداره فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: یک هزار و 563 هیئت عزاداری با داشتن اساس‌نامه و شرایط لازم مجوز دریافت کردند.

تقدیر مجلس از وزیر ارشاد برای برگزاری موفق نمایشگاه مطبوعات

بیش از 100 نفر از نمایندگان در بیانیه‌ای از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای برگزاری شایسته نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها تقدیر کردند.