گروه اکسین از بزرگترین خیرین در مازندران و کشور است

همزمان با پانزدهمین سالگرد تشکیل مجمع خیرین شهرستان آمل وبه پاس قدردانی از تلاش وزحمات دکتر حمید طاهری پور اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل با عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین ملاقات ودیدار کردند

فصل جدید تجارت برنج در بورس کالا

بورسی شدن برنج مازندران، گام مهمی برای رفع موانع رونق اقتصاد کشاورزی مازندران

استقبال گسترده شهروندان مازندرانی و مسافران نوروزی از مجموعه اکسین لند+ تصاویر

عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین گفت: در مجموعه گروه اکسین براین باور هستیم که با توجه به اجرای پروژه های عمرانی درسطح کشور اقداماتی را درسطح مازندران بخصوص شهرستان آمل داشته باشیم.

توانمندی بيمارستان تخصصی وفوق تخصصی خصوصی شمال آمل در جذب توريسم درمانی

مدیرعامل بيمارستان فوق تخصصی خصوصی شمال آمل یادآورشد : خوشبخانه بیمارستان شمال آمل آمادگی دارد بصورت جامع در قلب وعروق ، زیبائی ، نازائی ، چشم پزشکی ، انواع جراحی ها ، درمان بیماران سرطانی وانشالله درآینده نزدیک شیمی درمانی ورادیو تراپی بتواند در حوزه گردشگری سرویس بدهیم

مهندسان ستون های سازندگی شهر ها هستند

رئیس شورای شهرستان آمل : مهندسین می تواند در توسعه شهری و رفاه شهروندی نقش انکار ناپذیری ایفا کند

نخستین محموله صادراتی برنج از مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران

دکتراسماعیل یزدان پناه افزود: محموله ارسالی شامل 25 تن برنج از نوع طارم هاشمی بوده که با یک کانتینرپس از انجام مراحل گمرکی توسط دفترتازه تاسیس گمرک مستقر درمرکزبین المللی تجارت وپایانه صادرات برنج ایران انجام شد.

عدم رعایت استاندارد واردات برنج فاجعه است

علیزاده شایق : اگر برنج می خواهد دربورس موفق شود خارج از مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران صورت گیرد موفق نخواهدشد

امضا تفاهم نامه مشترک بیمه مسئولیت جامع بین انجمن صنفی انبوه سازان وسازندگان مسکن وساختمان آمل با بیمه دانا

باحضور دکتر ابراهیم کاردگر مدیرعامل ، معاونین وکارشناسان بیمه دانا واعضای هیئت مدیره انجمن صنغی انبوه سازان وسازندگان مسکن وساختمان آمل تفاهم نامه مشترک بین انجمن صنفی انبوه سازان وسازندگان مسکن وساختمان آمل با بیمه دانا درراستای بیمه مسئولیت جامع امضا شد.

دیدار قائم مقام گروه اکسین با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آمل

عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین با حضور در دفتر سرهنگ ذات اله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان آمل با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

اهدا سند افتخار بازسازی عتبات وعالیات مازندران به گروه اکسین

رئیس ستاد بازسازی عتبات وعالیات استان مازندران: دکتر طاهری پور زیبائی ورفاه را برای استان آوردند که جای تقدیر وتشکر دارد .

حمایت تمام قد مسئولین از پردیس پزشکی آمل

دکتر اسماعیل اکبری رییس دانشکده پرستاری و پیراپزشکی و مسئول راه اندازی پردیس پزشکی آمل : مجوز راه اندازی و پذیرش دانشجو در پردیس پزشکی آمل از سوی شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال ۹۸ به دانشگاه علوم پزشکی مازندران ابلاغ شده است .

نابودی برنج داخلی به چه قیمتی؟

مديرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران تاکید کرد؛برنج ایرانی دارای بهترین کیفیت، عطر و طعم بهتر و قابل هضم است و از نظر فیزیکی و ظاهری در سلامت کامل می باشد

از فرماندار جدید آمل چه می خواهیم؟

نیاز می رود امروز برای آمل عزیز فعالیت ها و اقدامات ارزنده ای در حوزه فرهنگ انجام شود تا به جایگاه حقیقی خود دست پیدا کند.

چشم انتظاری 1200 پرسنل شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) برای یک خدا قوت گفتن

یکی از مجموعه های تولیدی که افتخاری برای استان مازندران و شهرستان آمل تبدیل گردید شرکت فذا (فولادین ذوب آمل) است که نیاز می رود در راستای حمایت های ویژه از آن گام برداشته شود.

هفته نامه آوای کمال 3 ساله شد

در پایان از همه مدیران، شرکت های خصوصی، مراکز توزیع، چاپخانه، عوامل مجموعه و مردم عزیز که همواره در کنار ما و حمایتگرمان بودند، نهایت قدردانی و سپاس را داریم زیرا توجهات ارزشمند آنان؛ قوت قلب و مایه افتخار مدیران این گروه رسانه ای خواهد بود.

راه اندازی بورس کالای کشاورزی برنج سبب رونق و شفافیت برای تولیدکننده و کشاورز می شود

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت وصادرات برنج ایران ادامه داد : من موافق گرانی برنج نیستم، اما چه کنیم که این تورم در همه جا وجود دارد. صنایعی که توانستند خود را با تورم همسان سازی کنند ، قدرت زندگی و بقا دارندو بقیه نابود می‌شوند.

لزوم رفع موانع تولید در مازندران

حسین زادگان در جلسه ستاد تسهیل در کیاسر: ورود به مسایل و مطالبات اقتصادی و رفع مشکلات مناطق محروم از تاکیدات دولت و رویکرد مدیریت در استان است. ‎

آمل را نجات دهیم!

ماسک زدن باید به عنوان یک اصل همیشگی برای آحاد همشهریان عزیز در نظر گرفته شود

پرستاران شهرم خسته هستند... سهل انگاری چرا !

امروز پرستاران و کادر درمانی همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس در خط مقدم جبهه جنگ با ویروس کرونا قرار دارند

منطقه آزاد تجاری را به مرکز صادرات تبدیل کنیم

دکتر سید اسماعیل یزدان پناه،مدیر عامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران : تصویب ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران اتفاق بسیار خوبی می تواند باشد به شرط اینکه از همین ابتدا به آن از دید واردات محوری نگاه نکنیم

حال عمارت اصلا خوب نیست

شهردار آمل : عمارت درشرایط خوبی قرارندارد و حال عمارت اصلا خوب نیست . امیدواریم با کمک ملی و کمک مدیران استانی لکه های زباله استان بویژه در آمل برطرف شود.

ایجاد بورس برنج در مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران : رونق اقتصادی که مقام معظم رهبری سالیان سال دارند تاکید می کنند در حمایت از تولید ملی و رونق اقتصادی وامسال هم بویژه به عنوان جهش تولید نام بردند

شهروندان به ما اعتماد کردند و بایستی با شرایط درست و عقلانی تصمیم گیری نمائیم

جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا، معاون اداری و مالی شهرداری، رییس امور مالی شهرداری و خبرنگاران با محوریت ادامه بررسی بودجه پیشنهادی سال 99 شهرداری در صحن شورا برگزار شد .

بخشش اجاره‌ بهای واحدهای مجتمع های تجاری تحت پوشش گروه اکسین در مازندران / آرامش کاسبان از پول مهم‌ تر است

دکتر طاهری پور بیان داشت: مجتمع تجاری اکسین لند در آمل شامل تالار، هتل، مزرعه کودک و مجتمع های تجاری ؛ مجتمع تفریحی و توریستی ایزدشهر و مجتمع تفریحی ورفاهی اکسین دریا شهر شامل تالار و هتل که مجموعا 200 واحد تحت اجاره است و با توجه به شرایط فعلی اجاره‌بهای همه این واحدها در ماه اسفند به مستاجران بخشیده شد.

از دکتر رضا حاجی پور چه می خواهیم؟

رضا حاجی پور برای آملی ها نام آشناست و همه او را با صبوری، اخلاق، مقاومت و ایستادگی می شناسند که بر پای هدف و خواسته اش ۱۶ سال صبوری نمود تا توانست به چیزی که می خواهد برسد و آن را جامه عمل بپوشاند.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، حضور چشمگیر مردم دیار علویان آمل درپای صندوق های رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

مردم دیار علویان آمل همگام وهمدوش با ملت شهید پرور ایران با حضور چشمگیر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باردیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام عزیز مان وپیروی از مقام معظم رهبری تمام توطئه های دشمنان را نقش برآب کردند

مردم مازندران چه انتظاری از نمایندگان مجلس دارند؟

اسفند امسال نیز با پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت ویژه ای برای مردم این دیار برخوردار است و تجربه نشان داده که مردم در این عرصه همواره حضور فعال داشته و از همدلی و اتحاد خود را به اوج می رسانند.

تنور انتخابات مجلس در آمل داغ شد!

دست اندرکاران انتخابات بعنوان امین مردم و داوطلبان نمایندگی هستند و باید این امانت داری را به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است انجام دهند تا فضایی رقابتی با محوریت صیانت از آرای مردمی ایجاد شود.

شهردار جدید آمل؛ دغدغه ها و امیدها

سید حمید هاشمی وارد شهر آمل شد که برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت داریم و امید است بتواند فعالیت ها و برنامه های ارزنده ای در شهر آمل صورت دهد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با هدف بررسی مشکلات شرکت فولادین ذوب (فذا) آمل

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با هدف بررسی مشکلات شرکت فولادین ذوب با حضور استاندار مازندران ، امام جمعه ، مدیران کل دستگاههای اجرائی استان ، فرماندارویژه آمل ودیگر مدعوین در شرکت فراصنعت آمل در شهرک صنعتی فاز 2برگزار شد

اجرای طرح احسان دانش آموزی با توزیع 8 هزار قلک در مدارس توسط مجمع خیرین آمل

همزمان با روز نواختن زنگ جشن عاطفه ها در مدارس شهرستان آمل؛ بصورت نمادین در دبستان غیردولتی هاتف و با حضور مدیر و معاونین آموزش وپرورش آمل، اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل و معاونین کمیته امداد آمل؛ قلک برای جمع آوری کمک به دانش آموزان بی بضاعت درطول سال بین دانش آموزان توزیع شد.

توزیع 350 بسته لوازم التحریر و کیف وکفش بین دانش آموزان مهرانه محب جامعه هدف بهزیستی شهرستان آمل

کبری اسفندیاریان رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل در این رابطه اظهارداشت: به همت خیران خیریه محب حدود 350 بسته لوازم‌التحریر، نوشت افزار، کیف وکفش به ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان بین دانش آموزان نیازمند در طول سه روز توزیع شده است.

تحقق آرزوی دیرینه مردم آمل با راه اندازی دانشکده پزشکی

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارت بهداشت : در شهرستان آمل آموزش پزشکی وابسته به وزارت بهداشت و درمان راه اندازی می شود که به دنبال این هستیم با برنامه زمان بندی شده در بهمن ماه سالجاری دانشجویان رشته پزشکی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مازندران را جذب کنیم.

حدود 700 دانشجو در 4 رشته مشغول به تحصیل در دو دانشکده پرستاری و پیراپزشکی آمل هستند

مجوز دانشکده پرستاری و مامایی در سال 1371 توسط شورای گسترش وزارت بهداشت صادر شد

پشت پرده هجمه های اخیر علیه سید جعفر رسولی چیست؟

چرا در مراسم تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری، مسئول ارشاد و رابط خانه مطبوعات گلایه بعضی از دوستان خبرنگار را به فرماندار نرسانند؟ و فقط جلسه به به و چه چه بود؟

کاغذ مطبوعات در حالت هشدار!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

افزایش قیمت کاغذ سبب گردید بسیاری از نشریات محلی در همین استان مازندران نتوانستند به فعالیت خود ادامه دهند و یا شاهد هستیم بعضی هفته نامه ها به صورت دوهفته و بعضی دوهفته نامه ها به صورت ماهنامه چاپ می کنند.

مجتمع اکسین آمل در جمع برترین مجتمع های تجاری ایران قرار گرفت

مجتمع اکسین در مجله دایرکتوری مراکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا به عنوان تنها نماینده از شمال کشور؛ جزو برترین مجتمع های تجاری ایران شناخته شده است که برگ زرینی دیگر بر افتخارات مجموعه اکسین افزوده شد.

پیشرفت فیزیکی 38.5 درصدی بدنه سد هراز + عکس

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران : کمبود اعتبارات باعث کندی پروژه ها می شود و اگر زمانی توقفی در اجرای عملیات در سد مشاهده می شود بخاطر عدم نقدینگی می باشد و تاکنون تونل های انحراف آب و نیروگاه، حفاری های کف بستر اصلی و خاک ریزی های فراز بند و نشیب بند این سد انجام شده است.

هجمه های واهی به مجموعه اکسین! / قدر داشته هایمان را بدانیم

بعد از مطرح شدن عدم مدیریت فاضلاب و تصفیه خانه در مجموعه اکسین از روی زیاده خواهی و غرض ورزی شخصی در شبکه های اجتماعی جوابیه ای از سوی گروه مجموعه اکسین با مستندات بشرح ذیل ارائه شده است.

مسئولان استانی برای شیمی درمانی آمل سنگ اندازی می‌کنند.

مدیرعامل مجمع خیران شهرستان آمل گفت: مرکز شیمی درمانی آمل به دلیل نداشتن پزشک و پرستار از لحظه افتتاح تاکنون بسته مانده است.

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ مراسم قرآن بسر درشب بیست ویکم ماه مبارک رمضان در جوار امام زاده ابراهیم آمل

مراسم قرآن بسر درشب بیست ویکم ماه مبارک رمضان وبا حضور گسترده روزه داران جهت طلب مغفرت وبخشش در جوار امام زاده ابراهیم آمل

افتتاح اولین و مجهزترین پردیس سینمایی شمال کشور در آمل

پردیس سینمایی شامل ۳ سالن سینمایی به تعداد ۲۰۰ صندلی را آماده کنیم .

استقبال گسترده شهروندان مازندرانی و مسافران نوروزی از مجموعه اکسین لند

مدیرعامل هلدینگ اکسین اشاره کرد: با پایان یافتن 3 فاز پروژه اکسین لند، این پروژه لوکس ترین و زیباترین پروژه کشور خواهد شد به نحوی که امکان بازدید و تفرج برای مسافران گرانقدر و همشهریان عزیز در یک روز کاری میسر است.

هدیه نوروزی مجموعه اکسین لند آمل بمردم مازندران ،

افتتاح مجموعه تجاری فرهنگی وپردیس سینمایی اکسین درآمل

حضور اکسین لند در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

اکسین لند به عنوان بزرگترین مرکز چند منظوره استان مازندران تلاش می نماید در کنار سایر فعالیتهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی گروه اکسین، حلقه دیگری از زنجیره فعالیتهای بنیادی و سازنده این گروه را شکل دهد و بستر مناسبی را برای ارائه خدمات متنوع گردشگری و تامین نیازهای مردمان مازندران ارائه نماید.

اکسین؛ اکسیری برای گردشگری، اشتغال و توسعه

قطار اکسین برای توسعه آمل و مازندران به راه افتاده و با سرعتی که در پیش گرفته، توقفی نخواهد داشت. در شرایط کنونی اقتصاد کشور؛ اکسین؛ اکسیری است که باید قدرش را دانست و از ظرفیت ارزنده اش به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

اختصاص 10 میلیارد ریال برای مطالعات فرودگاه ملی گاودشت

رییس سازمان برنامه و بودجه استان مازندران با بیان اینکه مبلغ 1۰ میلیارد ریال برای مطالعات فرودگاه ملی گاودشت تخصیص داده شد، گفت: در حال حاضر یک سری بحث هایی بین نمایندگان دو شهر حوزه مرکزی مطرح است که باید حل شود و این اعتبار توسط دکتر نوبخت ابلاغ شده است.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ برگزاری همایش تخصصی آشنایی با مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرسازی

همایش تخصصی آشنایی با مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرسازی به همت دبیرخانه همایش های تخصصی و کمیته آموزش انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان شهرستان آمل و با حمایت و همراهی مجموعه بازرگانی و سنگ اونیکس، صنایع روشنایی یکتا (کالای برق و لوستر ثقفی)، آهن آلات پهلوان زاده، اداره کل راه و شهرسازی مازندران، شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل، فرمانداری ویژه آمل، نظام مهندسی ساختمان آمل، سایت نگاه نیوز و هفته نامه آوای کمال برگزار شد.

مدیرمسئول آوای کمال منتخب همایش بین المللی مدیریت رسانه شد

عبدالرضا عزیزکمالی صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال و صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری کمال آنلاین توانست با مقاله خود تحت عنوان آینده رسانه های مکتوب محلی در جمع منتخبین پنجمین همایش بین المللی مدیریت رسانه قرار گیرد.

چالش جدید در مازندران!

تجربه انتصاب محمد اسلامی در سمت استاندار مازندران نشان داد مازندران مدیری می خواهد تا با روحیه جهادی، عزم شبانه روزی و به دور از هرگونه سیاسی بازی تنها به فکر خدمت باشد که اگر بومی هم نباشد اشکالی نخواهد داشت.

افتتاح مرکز شیمی درمانی، اورژانس و ICU بیمارستان امام علی آمل باحضور وزیر بهداشت + عکس

مراسم افتتاح مرکز شیمی درمانی، اورژانس و ICU بیمارستان امام علی(ع) آمل باحضور وزیر بهداشت و مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

مرکز بزرگ تجاری، فرهنگی و سینمایی (فاز سوم اکسین) در آمل احداث می شود

دکتر حمید طاهری پور : یکی از آرزوی دیرینه اینجانب می باشد که بتوانیم اقتدار آمل را در مدت 5 سال آینده درخطه شمال کشور در تمام بخش های اقتصادی، اجتماعی، توریستی، علمی و فرهنگی علاوه بر شهر آمل در دیگر شهرهای مازندران به سرانجام برسانیم.

قصه پرغصه دست اندازی تهرانی ها به جاذبه های گردشگری آمل!

دست اندازی ها تهرانی ها به جاذبه های گردشگری آمل و موقعیت جغرافیایی این شهرستان قصه تازه ای نیست و برای مردم این دیار تبدیل به غصه شده است.

درجلسه ستاد جشنواره ملی برنج در آمل تاکید شد؛

ضرورت برندسازی محصول برنج و حمایت از کشاورزان

در گردهمایی خانواده بزرگ فذا مطرح شد؛

حفظ اشتغال و افزایش نیرو در سرلوحه کاری شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) قرار دارد

منتظر تایید شورای نگهبان بابت منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آمل هستیم.

نماینده مردم آمل درمجلس در جلسه شورای اداری شهرستان آمل از آغاز ساخت آزاد راه تهران - آمل خبرداد و افزود:این آزاد راه در دو فاز از تهران به تونل آبشار پلور و پلور تا آمل ساخته می شود و در حال حاضر فاز اول آن توسط خاتم النبیاء شروع شده است.

سردخانه بزرگ و مجهز دومداره سلیمی در آمل افتتاح و به بهره برداری رسید

مدیرعامل شرکت سلیم گستر آمارد آمل : مجموعه این پتانسیل و توانایی را دارد تا برای محصولات باغی، لبنی، گوشت ومرغ و هر چیزی که به دمای زیر صفر نیاز داشته باشد اقدام به ذخیره سازی اقدام کند.

11طرح هفته دولت در آمل افتتاح شد

همزمان با گرامیداشت هفته دولت 164 طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتبار بیش از یکهزار و 200 میلیارد ریال درشهرستان آمل افتتاح که ساکنان بیش از 223 روستا و خانوار شهری و ساکنان 44 روستای شهرستان از مزایای آنها بهره مند خواهند شد

مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران نقطه امیدی برای کشاورزان است

وزیر جهادکشاورزی تاکیدکرد: از مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران پشتیبانی و حمایت می کنیم

دکتر یوسفیان مطرح کرد:

تشریح جزییات انتخاب آمل بعنوان منطقه ویژه اقتصادی / با قدرت و شادابی درخدمت مردم هستم

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران به عنوان مرکز ملی برنج شناخته می شود

آغاز احداث ساختمان پزشکان و آمادگی برای ساخت دانشگاه علوم پزشکی در آمل

برنامه ویژه هلدینگ اکسین برای توسعه ظرفیت های درمانی و پزشکی شهرستان آمل

مزرعه کودک اکسین آمل ظرفیتی ارزنده برای آموزش فرهنگ شهروندی

دکتر احمد امیرسلیمانی شهرداری آمل با قدردانی از تلاش و زحمات دکتر حمید طاهری پور در ساخت مجموعه بزرگ اکسین گفت: با ساخت مجموعه های بزرگ اکسین، شاهد رونق کسب وکار علاوه بر منطقه در شهرستان آمل شدیم که توانستند برای تعداد قابل توجهی از جوانان اشتغال ایجاد کنند.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ برگزاری جشن کودکانه پلاستیک کمتر، زندگی بهتر ویژه روز بدون نایلکس

همزمان با روز جهانی بدون پلاستیک با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل و مزرعه کودک اکسین جشن کودکانه پلاستیک کمتر، زندگی بهتر ویژه روز بدون نایلکس برگزارشد

بخش قلب بیمارستان شمال، نقطه اتکا واطمینان خاطر بیماران قلبی مازندران

ثبت 132 مورد عمل مهم قلب کمتراز 8 ماه دربیمارستان شمال +عکس

تحویل دو دستگاه خودرو جشنواره بزرگ اکسین به زوج های جوان آملی

مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره بزرگ اکسین در آمل با حضور جمع کثیری از اعضای باشگاه مشتریان اکسین و آحاد مردم در یک شب به یادماندنی، همراه با جشن عید سعید فطر برگزار شد.

اولین مرکز آموزش علوم و مهارت های آزمایشگاهی کشور در آمل افتتاح شد

باحضور معاون مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، مدیر و معاونین اداره آموزش وپرورش آمل، معاونین مدارس، اساتید و پژوهشگران، اولین مرکز آموزش علوم و مهارت های آزمایشگاهی کشور به همت دکتر محسن پیردشتی مدیر و موسس مرکز آموزش علوم و مهارت های آزمایشگاهی پارس آزمایان در پژوهش سرای دانش آموزی آمل افتتاح شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ اکسین در آمل

مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره بزرگ اکسین در آمل همراه با جشن عید سعید فطر برگزار شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از حماسه حضور مردم آمل در راهپیمایی روز جهانی قدس

مردم شهر هزارسنگر آمل، حماسه حضور دیگری را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین رقم زدند.

اجازه دست اندازی به اسطوره های تاریخی را نمی دهیم؛

آرش سردار حماسی ایران در هزاره پهلوانی

باحضور وزیر ورزش وجوانان ،

کلنگ سالن ورزشی چندمنظوره در آمل زده شد +عکس

با حضور نماینده مردم آمل درمجلس صورت گرفت؛

اهدای شاخه گل به کارگران شرکت فراصنعت آمل در هفته کار و کارگر

با حضور معاون بنیاد مسکن کشور؛

آیین افتتاح همزمان طرح هادی 34 روستای شهرستان آمل در روستای هلومسر برگزار شد

گزارش تصویری کمال آنلاین از جلسه شورای برنامه ریزی مازندران در آمل

جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران با حضور دکتر نوبخت، مسئولان استان و نمایندگان مجلس در سد هراز آمل برگزار شد.

عزیزکمالی در نشست مدیران رسانه کشور با نمایندگان مجلس تاکید کرد:

ضرورت عزم جدی دولت و مجلس بر حمایت و نظارت شایسته از رسانه های محلی

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

زنگ خطر کم آبی در مازندران و ضرورت توجه ویژه مسئولان

در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل چه گذشت؟

برگزاری سه همایش در سطح ملی/ تصمیم گیری درخصوص برگزاری کنسرت ها/ ضرورت ایجاد مجمع قرآنی/ انتقاد از کم توجهی مسئولین به فعالان قرآن

گزارش تصویری کمال آنلاین؛ بازدید استاندار مازندران از خانه بوم گردی عاروس ویشه بخش دشت سر آمل

استاندار مازندران باتفاق دکتر یوسفیان و دیگر مسئولان از خانه بوم گردی عاروس ویشه (پریدار) بخش دشت سر شهرستان آمل بازدید کرد.

استقبال گسترده مسافران نوروزی از مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال آمل

مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال که به همت والای دکتر حمید طاهری پور در مدخل ورودی شهر آمل از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده توانسته است مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گیرد که در نوروز سال 97 به جهت تنوع محیطی در مجتمع مورد توجه روزانه حضور 10 هزارنفر مسافر و گردشگر از اقصی نقاط کشور بخصوص شهرهای همجوار قرار گرفت.

8 کیلومتر دیگر از جاده چهار خطه هراز افتتاح وبه بهره برداری رسید

وزیر راه وشهرسازی خبرداد: راه آهن از سمت پردیس به سمت لاریجان وآمل درحال اجراست

آخرین وضعیت ساماندهی زباله، آمادگی نوروزی شهرداری ها و انحلال سازمان ها از زبان مدیرکل امور شهری استانداری مازندران

مدیرکل دفتر امور شهری و امور شوراهای استانداری مازندران : آمل از شهرهای پیشتاز در امر تفکیک زباله است

قابل توجه آقای استاندار؛

سنگ اندازی و تضعیف پروژه های اکسین در آمل به چه قیمتی!؟

کمال نیوز گزارش می دهد؛

واردات برنج بدون ضابطه است / وقتی اهرمی جهت جلوگیری از برنج های خارجی نیست

درخشش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در نخستین جشنواره ملی بازیافت ایران

نخستین جشنواره ملی بازیافت؛ هنر، خلاقیت در محورهای هنری، کاربردی، ویژه (بازیافت و سلامت انسان) و فن بازار با شعار بازیافت، توسعه پایدار، جامعه سالم، به همت انجمن علمی بهداشت محیط ایران، شهرداری شیراز، دانشکده بهداشت و معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از آیین افتتاح تالار مجلل اهورا و رستوران حاج محسن

آیین افتتاح تالار مجلل اهورا و رستوران حاج محسن با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و استاندار مازندران برگزار شد.

استاندار مازندران در جلسه شورای اداری آمل:

ضرورت بهره گیری از پتانسیل های ارزنده شهرستان آمل برای توسعه و رفع بیکاری

گزارش تصویری کمال آنلاین از حماسه حضور مردم شهر هزارسنگر آمل در راهپیمایی ۲۲ بهمن

راهپیمایی پرشکوه مردم دیار علویان و شهر هزارسنگر آمل در ۲۲ بهمن برگزار شد.

آقای استاندار سَری به شهرمان آمل هم بزنید !!!

جناب آقای اسلامی؛ مردم آمل انتظار داشتند در شب حماسه اسلامی 6 بهمن که در مصلی این شهر مراسم بزرگداشتی با انبوه جمعیت برگزار شد حضور داشته باشید و نه شما بلکه مدیران استانی که دعوت بودند نیامدید و یک پیامی هم برای گرامی داشت این حماسه بزرگ ارسال نکردید.

هشداری که باید جدی گرفته شود؛

معادن هراز از عوامل مهم ایجاد گرد و غبار در منطقه

معاون مدیرکل خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور؛

متاسفانه برخی از ایستگاه های آتش نشانی در کشور، استاندارد نیستند

بازخوانی سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم مازندران به مناسبت سالروز حماسه 6 بهمن

تعبیر واقعی «هزارسنگر» از شهر آمل به معنای سنگر دل ‌ها است

نتایج سومین دوره رتبه بندی روزنامه ها از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اعلام شد

« وارش »رتبه دوم روزنامه های منطقه ای کشور را کسب کرد

در آستانه سالروز حماسه 6 بهمن؛

مردم آمل خواستار دیدار با مقام معظم رهبری هستند

بزودی فراخوان شناسایی سرمایه گذار راه اندازی کارخانه تبدیل پسماند به انرژی آگهی می شود

امیرسلیمانی شهردارآمل : پیشنهادات واصله توسط کمیته فنی وزارت کشور و هیئت عالی سرمایه گذاری بررسی و اعلام نظر خواهد شد.

نماینده مردم آمل درمجلس در گفتگو با کمال آنلاین:

پروژه ملی راه آهن رودهن، لاریجان، آمل در بودجه سال97 ردیف اعتباری گرفت

حال ناخوش وضعیت گل و گیاه و ضرورت چاره اندیشی مسئولان

عضو اتحادیه گل و گیاه شهرستان آمل ادامه داد: متاسفانه قاچاق گل و گیاه در هر سال میلیون ها تومان به تولید کنندگان ضرر وارد می کند واین موضوع حل نشود مشکلات گل و گیاه بیشتر می شود.

حضور مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در نمایشگاه صنایع غذایی کشورهای اسلامی در تهران

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران : برای رسیدن به تولید پایدار برنج که به عنوان دومین محصول استراتژیک دنیا محسوب می شود باید فکری به حال صادرات آن داشته باشیم.

حاشیه های یک بازدید / جلوگیری معنادارحضورخبرنگاران آملی دربازدید معاون وزیرصنعت

مدیران شرکت دیزل سنگین ایران در شهرستان آمل روز دوشنبه از حضور خبرنگاران برای پوشش سفر وبازدید معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت جلوگیری کردند.

سومین جشنواره ملی برنج دابودشت برگزار شد+ عکس

سومین جشنواره ملی برنج دابودشت با تلاش های ویژه و ارزنده امام جمعه دابو و دشت سر و مسئولان دو بخش دابودشت و دشت سر و شهرستان آمل در روستای هشتل سفلی برگزار گردید.

مشارکت مجموعه اکسین در ساخت خانه برای معلولین

دکتر طاهری پور : خدمت در این حوزه بسیار دشوار است و اگر عشق و علاقه قلبی وجود نداشته باشد شاید کسی نتواند در این حوزه توفیق خدمت رسانی داشته باشد.

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال آنلاین:

بزودی احکام هیئت امنای جدید امام زاده هاشم آمل صادر می شود

79 درصد صادرات مازندران مربوط به شهرستان آمل است

فرماندار ویژه آمل : تمام تلاش مان این است که تولید کنندگان مورد تشویق قرار بگیرند که بتوانند در امر صادرات ورود پیدا کنند.

در گفتگو با مخترع برجسته آملی مطرح شد؛

مسئولان اعتماد خود را به جوانان بیشتر کنند/ضرورت ارتباط مستقیم دانشگاه و صنعت

مدیرعامل مرکز تجارت و پایانه صادرات برنج ایران:

ضرورت سیاست گذاری دقیق دولت برای نظارت بر واردات برنج

نماینده مردم آمل در مجلس:

صاحبان قدرت قصد نابودی کشاورزی را دارند

در گفتگو با واقف آملی مطرح شد:

وقف سبب برکت در زندگی و کار من شد /اوقاف در مسیر اعتمادسازی و اطلاع رسانی قدم بردارد

به بهانه افتتاح مرکز خرید قائم؛

حاج مصطفی فیروزی نیاکی مردی از جنس خدمت و مهرورزی/همزمان با افتتاح مرکز خرید قائم از مردم عزیز آمل خداحافظی می کنم

در گفتگو با کتابدار آملی مطرح شد:

داشتن کتابخانه مرکزی استاندارد در آمل ضرورت دارد/ترویج فرهنگ کتابخوانی را باید از سنین کودکی شروع کرد

مهندس امیرسلیمانی شهردار آمل در نشست مشترك فرمانداران، بخشداران و شهرداران با استاندار مازندران چه گفت؟

متن کامل سخنان مهندس احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در نشست مشترک فرمانداران، بخشداران و شهرداران استان با استاندار جدید مازندران بدین شرح است:

از استاندار جدید مازندران چه می خواهیم؟

نیاز است استاندار جدید مازندران برای تغییر و تحول مدیران به اصل شایسته سالاری، تخصص گرایی، تعهدمندی و بومی بودن توجه داشته باشد و مدیرانی آزمون پس داده و کاردان را در پست های مدیریتی استانداری و ادارات کل استان قرار داده و تحت تاثیر جوسازی های منفعت طلبان قرار نگیرد.

رییس اداره بهزیستی آمل درگفتگو با کمال آنلاین:

امضای تفاهم نامه بهزیستی آمل و نهضت سواد آموزی / اجرای طرح غربالگری برای 14500 کودک / رشد 100 درصدی کمک خیرین

در گفتگوی اختصاصی با دانش آموز نخبه آملی مطرح شد:

تلاش مهم ترین اصل برای موفقیت است/دانش آموزان در انتخاب رشته به علاقمندی توجه کنند

در نمایشگاه مواد غذایی قطر صورت گرفت؛

مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در کانون توجهات منطقه ای + عکس

در گفتگوی اختصاصی با نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران مطرح شد:

تلاش لازم برای ارتقای توان صادراتی مازندران صورت گیرد/فرصت سوزی ها و موانع موجود در حوزه صادرات رفع شود

در گفتگوی اختصاصی با پهلوان علیرضا ارجین مطرح شد:

به دنبال ثبت رکورد در کتاب گینس هستم/مسئولان شهر آمل به وعده خود عمل نکردند

معاون امور عمرانی استانداری مازندران؛

حل مشکل زباله آمل درسایه همدلی واستفاده از همه ظرفیت ها میسر می شود

در گفتگوی اختصاصی با فرمانده انتظامی آمل مطرح شد:

رویکرد نیروی انتظامی برخورد خوب با مردم است/خاطره زیبای ما زمانی است یک جرم کشف می شود

آغاز پیش فروش حجره های پروژه میدان میوه تره بار فرامنطقه ای شمال (آمل)

در فرصتی برای سرمایه گذاری مطمئن و استثنایی، پیش فروش حجره های پروژه میدان میوه تره بار فرامنطقه ای شمال (آمل) آغاز گردید.

در گفتگوی اختصاصی با آتش نشان آملی مطرح شد:

در کار آتش نشانی صحبت ثانیه ها است/خدا را شاکرم شغل آتش نشانی در مسیر زندگی من قرار گرفت

در گفتگوی اختصاصی با معلم برتر مدارس استثنایی مطرح شد:

عاشق کار کردن با دانش آموزان استثنایی هستم/ضرورت توجه ویژه مسئولین و خیرین به دانش آموزان و مدارس استثنایی

در گفتگوی اختصاصی با پیرغلام اهل بیت مطرح شد:

مداحی برای من یک فریضه، ثواب و عشق است/با سبک جدید مداحی میانه خوبی ندارم

گفتگوی اختصاصی با جانباز روشندل و مدیر بوستان نهج البلاغه آمل:

سعی کردم همان سنگرهای جنگ را به اشکال دیگر حفظ کنم / امروز باید به دعوت نهج البلاغه بیش از پیش لبیک بگوییم

تور یک روزه جانبازان قطع نخاعی ٧۰ درصد استان مازندران در سد هراز آمل + عکس

فرماندار ویژه آمل : حوزه آبریز سد هراز ۱۴۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی و آب شرب ۵ شهر را تامین می کند، و با آبگیری سد هراز، شاهد اتفاقات خوب اقتصادی در استان مازندران خواهیم بود.

با رای اعضای شورای دوره پنجم، احمد امیرسلیمانی شهردار آمل شد

رییس شورای اسلامی شهر آمل : امیدوارم با تعامل و همدلی با امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار ویژه آمل، مسئولین شهری و حمایت تمامی شهروندان آملی بتوانیم شهر آمل را به عنوان نگین مازندران معرفی کنیم .

باحضور عضو شورای عالی حوزه علمیه کشور؛

مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه شهرستان آمل برگزارشد+ عکس

همه چیز از سد هراز و زباله در گفتگوی اختصاصی کمال آنلاین با نماینده مردم آمل در مجلس:

کار ساخت سد هراز به قوت خود ادامه دارد / سد هراز برای خیلی ها قابل تحمل نیست/ منتظر جواب اوقاف برای واگذاری زمین دفن زباله به شهرداری هستیم

دربازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران تاکید شد ،

ابراز رضایت وزارت صنعت ومعدن از ایجاد مرکزبین المللی تجارت وپایانه صادرات برنج ایران در قطب برنج کشور

ساختمان شهرداری و آتش نشانی شهر امامزاده عبداله آمل افتتاح شد

همه مردم از حسن خلق و عملکرد دکتر صلواتی شهردارامام زاده عبدالله رضایت کامل دارند

به همت سازمان فناوری اطلاعات وارتباطات شهرداری آمل صورت گرفت،

راه اندازی سیستم یکپارچه شهرسازی شهرسازی/ساماندهی بایگانی الکترونیکی درشهرداری آمل/ صدور الکترونیکی انواع گواهی پروانه و پایانکار و عدم خلاف/ خودکار سازی ضوابط طرح تفصیلی/ نصب و راه اندازی زیر سیستم کمیسیون ماده صدو....

نماینده مردم آمل درمجلس خبرداد:

لوله گذاری گاز بخش لاریجان تا پایان سال به اتمام می رسد

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران خبرداد:

کلنگ ساخت دفتر اتاق بازرگانی آمل زده می شود / بسته رونق تولید صرف پرداخت بدهی به دولت شد

مدیرعامل بنیاد کودک آمل خبرداد :

کمک یک میلیارد تومانی نیکوکاران وحامیان مالی به کودکان ودانش آموزان نیازمند +عکس

شهردار آمل خبرداد:

به دنبال حضور در تشکیلات وزارت راه هستم / هرگز به دنبال منافع شخصی نبودم

پیام مدیرمسئول کمال آنلاین به مناسبت 17 مرداد:

مسئولان در عمل پیگیر حقوق خبرنگاران باشند / ضرورت راه اندازی خانه خبرنگار در آمل

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل اعلام کرد:

حل معضل زباله آمل نیازمند حمایت های ویژه استانی و کشوری است

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

ساماندهی کارگران ساختمانی آمل در پیچ و خم وعده های مسئولین !!!

رییس انستیتو پاستور ایران درگفتگو با خبرنگاران خبرداد :

آمل میزبان متخصصان حوزه هاری 15 کشور / تولید انبوه واکسن هاری حیوانی در کشور/اختصاص اعتباری برای ایجاد زیرساخت‌ها درمرکز آمل / راه‌اندازی آزمایشگاه سرطان‌شناسی

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم باشکوه استقبال و تشییع 15 شهید گمنام در آمل

مراسم باشکوه استقبال و تشییع 15 شهید گمنام از میدان قائم تا فلکه 17 شهریور آمل برگزار شد.

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

قفل مشکلات واحدهای تولیدی آمل کی باز می شود؟؟؟

امام زاده هاشم متعلق به آمل است؛

اظهارات وحدت شکن از تریبون نمازجمعه/ کشور قانون دارد

صدور مجوز هفته نامه آوای کمال به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی عبدالرضا عزیزکمالی

در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات کشور ، مجوز هفته نامه آوای کمال به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی عبدالرضا عزیزکمالی صادر شد.

به همت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری آمل؛

بزرگترین مرکز کنترل ترافیک شهری شمال کشور در شهرداری آمل افتتاح شد + عکس

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

ضرورت توسعه ظرفیت دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل

نماینده مردم آمل در مجلس در اجتماع روز قدس مردم دابو و دشت سر:

حمله موشکی سپاه نمایش اقتدار نظام اسلامی بود

مدیر کل زیرساختهای حمل و نقل شمال کشور خبرداد:

آغاز ساخت تقاطع غیرهمسطح (پل روگذر) میدان هزارسنگر آمل + عکس

شهردار آمل درگفتگویی اختصاصی با کمال آنلاین تاکید کرد:

تسلیم شهرداران استان در حل بحران زباله به علت عدم همکاری دستگاههای اجرایی مازندران

همزمان با آغاز یازدهمین سال تاسیس صورت گرفت؛

کمک 15 میلیارد ریالی در جشن بزرگ گلریزان مجمع خیرین شهرستان آمل + عکس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آمل:

نمایشگاه تولیدات ناشران در شهرهای مازندران برگزار می شود /پرداخت وام زود بازده به چاپخانه داران +عکس

کمال آنلاین خبر می دهد؛

فرماندار ویژه آمل منصوب شد / استقبال از سید جعفر رسولی برای روزهایی بهتر در آمل

مدیر فروشگاه هایپرمی اکسین آمل در گفتگو با کمال آنلاین:

آمده ایم تا به مردم خدمت کنیم / فروش 85 درصدی تولیدات داخلی/ چشم انداز ایجاد 100 شعبه دیگر در کشور

کمال آنلاین منتشر کرد؛

گفتگوی خواندنی با مهندس علیرضا ایران دوست (158) کاندیدای شاخص انتخابات شورای شهر آمل

برگزاری مراسم باشکوه افتتاح هایپرمی اکسین شمال آمل +عکس

مراسم باشکوه افتتاح هایپرمی سیتی سنتر اکسین شمال آمل با استقبال پرشور مردم و اجرای فرزاد فرزین برگزار شد.

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

مسئولان تنها شعار رفع دغدغه های جوانان را ندهند

نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد:

ساخت آزادراه جدید در مازندران / آزادراه 8 بانده تهران آمل در راه است

شهردار آمل در مصاحبه اختصاصی با کمال آنلاین:

ارزیابی از عملکرد دوره چهارم شورا / میزان رضایت مردم از عملکرد شهرداری / هجمه های انتخاباتی به شهرداری / ماجرای حقوق شهردار / تعریض خیابان امام رضا / خبرهای خوش برای شهروندان عزیز/ رنگ آمیزی پل معلق/ جایگاه بانوان در شورای شهر

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

جایگاه تخصص در مدیریت شهری ما کجاست؟

با پیگیری دکتر یوسفیان صورت گرفت؛

بازدید نماینده ویژه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از پروژه های مهم آمل+ عکس

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

روز ارتش و یادی از افتخار شهر آمل سرلشگر شهید مسعود منفرد نیاکی

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

جوانان در انتظار اقدام مسئولان برای بهبود وضعیت نابسامان اشتغال

گزارش اختصاصی کمال آنلاین؛

سهم ما از حضور مسافران تنها ترافیک و زباله نباشد !!!

در یک شب به یادماندنی افتخاری دیگر برای هلدینگ اکسین به ثمر رسید؛

برگزاری مراسم باشکوه افتتاح فاز اول پروژه عظیم سیتی سنتر اکسین شمال آمل +عکس

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

در قضیه فرودگاه و دیگر امور مازندران را یک کلانشهر ببینیم / نطر نجفی هم مساعد است

دکتر طاهری پور خبرداد:

مراسم افتتاح فاز اول پروژه عظیم سیتی سنتر اکسین شمال در آمل برگزار می شود

اختصاصی کمال آنلاین؛

گزارش تصویری از افتتاح تونل آبشار محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی

دادستان آمل تاکید کرد:

برخورد جدی با تشویش اذهان عمومی و توهین در فضای مجازی

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله آملی و شهدای مدافع حرم با حضور دکتر لاریجانی در آمل + عکس

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

آیا کارخانه زباله سوز توسط شرکت ژاپنی در آمل محقق می شود؟

دادستان آمل تاکید کرد:

برخورد جدی و قاطع با متخلفان چهارشنبه‌ سوری / ضرورت ارائه گواهی عدم سوء پیشینه داوطلبان انتخابات شورا

گزارش تصویری کمال آنلاین از مراسم تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد در آمل

مراسم تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد با حضور پرشور و گسترده آحاد مردم آمل برگزار شد.

شهردار دابودشت در سخنرانی 22 بهمن در مصلی دابودشت:

ترامپ تاریخ انقلاب اسلامی را بخواند

قدردانی استاندار مازندران از راه اندازی پروژه سیتی سنتر اکسین شمال و ضرورت حمایت های ویژه

استاندار مازندران : برندی به نام اکسین داریم که با تمام وجود حمایت می کنیم

گزارش تصویری کمال آنلاین از راهپیمایی باشکوه روز 22 بهمن در امامزاده عبدالله

راهپیمایی باشکوه روز 22 بهمن با حضور پرشور و گسترده مردمی در امامزاده عبدالله آمل برگزار شد.

آیین کلنگ زنی سه مرکز بهداشتی و درمانی به همت نماینده مردم نور و محمودآباد زده شد

آیین کلنگ زنی سه مرکز بهداشتی و درمانی به همت نماینده مردم نور و محمودآباد زده شد

حادثه دلخراش فرو ریختن پلاسکو دردناک بود و باعث نگرانی و جریحه دار شدن افکار عمومی شد

حادثه دلخراش فرو ریختن پلاسکو دردناک بود و باعث نگرانی و جریحه دار شدن افکار عمومی شد .

میزان پرداخت یارانه‌ ها به مردم کافی نیست / وظیفه دولت جبران کمبودها است

امام‌جمعه رامسر با اشاره به اینکه هدف پرداخت یارانه‌ها به ازای‌ مصرف انرژی بود، گفت: اما در حال حاضر میزان پرداخت یارانه‌ها به مردم کافی نیست.

افتخاری دیگر برای آموزش وپرورش آمل

کسب رتبه عالی آموزش و پرورش آمل در ارزیابی عملکرد پروژه مهر 95 استان مازندران

روزی با شهدای زنده مدافع حرم+عکس

اولین همایش دانشجویی مدافعان حرم استان مازندران در دانشگاه طبری بابل/

مردم در برنامه های روز ۹ دی روز میثاق با ولایت شرکت داشته باشند

مردم در برنامه های روز ۹ دی روز میثاق با ولایت شرکت داشته باشند

افتتاح مرکز آموزش عالی حوزوی اسراء در نجف اشرف +عکس

مراسم افتتاح مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی اسراء با پیام تصویری حضرت آیت الله جوادی آملی در نجف اشرف برگزار شد.

ضرورت حمایت از تولید داخلی / اهمیتی به حوزه پژوهش در کشور داده نمی شود

ضرورت حمایت از تولید داخلی / اهمیتی به حوزه پژوهش در کشور داده نمی شود

برخی سخنرانان روز دانشجو جاده صاف کن سیاست های استکباری دولت آمریکا بودند

برخی سخنرانان روز دانشجو جاده صاف کن سیاست های استکباری دولت آمریکا بودند

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

مسئولان زنگ خطر گسترش ایدز را جدی بگیرند !!!

نمایندگان مجلس به وظیفه اصلی خود که وضع قانون است بپردازند

نمایندگان مجلس به وظیفه اصلی خود که وضع قانون است بپردازند

اجرای کمپین پذیرش د‌ر سرما و اسکان و ساماندهی 131 معتاد کارتن خواب توسط مراکز اقامتی استان مازندران

گروهی از مراکز د‌رمان اقامتی اعتیاد سراسر کشور ‌، «کمپین پذیرش د‌ر سرما» را به راه اند‌اخته‌اند‌ تا از معتاد‌ان کارتن‌خواب حمایت کنند‌ و از مرد‌م خواسته شد‌ تا د‌رصورت مشاهد‌ه كارتن‌خواب‌ها ایشان را به مراکز اقامتی شهر خود معرفی کنند

زیرساخت‌ها در مازندران افزایش یابد

امام جمعه شهرستان رامسر گفت: زیرساخت‌های مازندران برای مقابله با بحران برف افزایش یابد و مسؤولان باید برای گرفتن حق مردم استان بسیج شود.

برگزاری تجمع بزرگ عاشوراییان در رامسر

برگزاری تجمع بزرگ عاشوراییان در رامسر

همایش بزرگ اربعین با میدان داری بانوان آملی

در آستانه اربعین حسینی ، همایش بزرگ اربعین با میدان داری و حضور پرشور بانوان آملی عصر پنجشنبه در تکیه اسک این شهر برگزار شد.

آغوش مادر+پوستر

مدیر آموزش و پرورش آمل خبرداد:

آمادگی دستگاه تعلیم و تربیت برای شناساندن ظرفیت های تاریخی و فرهنگی آمل

بزرگترین نمایشگاه و نمایندگی مدیران خودروکشور در آمل افتتاح شد

اندیشه،تلاش و صبر از اصول مهم موفقیت درمدیریت کارآفرین آملی حمیدرضا صدرزاده می باشد .

مسئولین شهری به حال مردم و مشکلات آنها دل نمی‌سوزانند

مسئولین شهری به حال مردم و مشکلات آنها دل نمی‌سوزانند

کم توجهی مسئولان آمل در پاسداشت 14 آبان؛

وقتی تنها عنوان پایتخت علویان را یدک می کشیم!!!

لهجه خون

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

احداث کشتارگاه صنعتی آمل از حرف تا عمل !!!

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

ضرورت بسترسازی شرایط برای رفع دغدغه کشاورزان و شالیکوبی داران

پیام مدیر کانال آمل زیبا به مناسبت اولین سالروز تاسیس کانال آمل زیبا (اولین و بزرگترین اجتماع آملی ها در تلگرام)

پیام مدیر کانال آمل زیبا به مناسبت اولین سالروز تاسیس کانال آمل زیبا (اولین و بزرگترین اجتماع آملی ها در تلگرام)

کمال نیوز گزارش می دهد؛

نیم قرن انتظار برای راه اندازی کتابخانه مرکزی آمل کافی نیست !؟

نامه قدردانی علی عزیزی از امام جمعه آمل

غنیمت حضورتان اوج همدلی را در آمل به تصویر کشید

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران :

بانک توسعه تعاون در پنج ماهه اول سال 95 در مجموع 520 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در کلیه بخشهای اقتصادی پرداخت نمود

چرا مسئولین در برابر مفاسد بازاریابی شبکه ای ساکت هستند؟

کارشان شبیه تبلیغ خانگی کلیساست و چون تجربه گلدکوئست در شرکت های خارجی نیز هست از این دو تجربه در این شبکه ها استفاده می شود، اما بر اثر ناآگاهی افراد، این تجربه را در لایه های پنهان بازاریابی شبکه ای باید جستجو کرد.

تلاش برای توسعه پایدار روستاهای بخش لاریجان / با کمبود نیرو مواجه هستیم

بخشدار لاریجان مطرح کرد: ما به دنبال حرکت جامع، متوازن و مبتنی بر اصول توسعه پایدار در روستاها هستیم.

در جلسه کارگروه سلامت آمل مطرح شد؛

ضرورت توجه به سلامت آب / اقدامات اساسی برای ایجاد کشتارگاه صنعتی آمل صورت گیرد

بخشداران آمل بدنبال شناسايي پتانسيل‌هاي روستايي باشند

معاون برنامه‌ريزي فرمانداري ويژه آمل گفت: با توجه به وجود پتانسيل‌ و ظرفيت‌ها در روستاهاي اين شهرستان بخشداران براي توسعه روستايي بايد به شناسايي آن بپردازند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل :

یک هزار و ۴۵۰ نفر در کلاس های طرح نشاط معنوی شهرستان آمل ثبت نام کردند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان:

با اجرای طرح مودت 3 میلیارد ودویست میلیون ریال برای ساخت حسینیه حضرت عبدالمناف (ع) و ساخت ضریح امامزادگان محمد ضیاء الدین و سید احمد قریشی لاریجان اهدا شد

رئیس دانشگاه آزاد واحد آیت ا... آملی

سرنوشت همه دانشگاه ها محتوم به بین المللی شدن است

دهقان رئیس شورای شهر دابودشت

در حاشیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ، رفع نواقص و ایرادهای طرح جامع پیگیری شد

بازدید سرزده فرماندار ویژه آمل از خبازی های آمل+عکس

بازدید سرزده معاون استاندار و فرماندار ویژه ، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت، رئیس اداره تعزیرات حکومتی، رئیس اتحادیه خبازان،مسئول نمایندگی غله،و......... از خبازی های شهرستان آمل و کارخانه آرد اسیابان،صبح روز 95/4/28

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران:

فرهنگ سازی کاهش مصرف کالای قاچاق در مازندران تقویت می شود

برگزاری هفتمین سمینار علمی تخصصی مدیریت فضای سبز شهری در آمل

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل از برگزاری هفتمین سمینار علمی تخصصی مدیریت فضای سبز شهری در آمل خبرداد +فراخوان مقاله

هیچ مورد تب برفکی در آمل وجود ندارد

رییس اداره محیط زیست آمل خاطرنشان کرد: در بازدید از لاشه ها هیچ مورد تب برفکی در آمل وجود ندارد و بیماری تب برفکی مشترک بین انسان و دام نیست و اداره دامپزشکی آمل علت را لاغری مفرط و ماندگی اعلام کرد.

بهبود وضعیت حمل و نقل شهری نیازمند عزم جمعی است

بهبود وضعیت حمل و نقل شهری نیازمند عزم جمعی است

افزایش طلاق زنگ خطر و فاجعه است

افزایش طلاق زنگ خطر و فاجعه است / هر 3 ازدواج یک مورد طلاق

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

استقبال از محصولات لبنی کاله آمل در بازار روسیه / حمایت از اصناف ضرورت دارد

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت برنج ایران:

کشاورزان نفس های آخر را می کشند/ واردات برنج برخلاف شعار سال اقتصاد مقاومتی است/ اخذ مدال چهره برتر صنعت، معدن و تجارت کشور/ معرفی اعضای جدید هیئت مدیره مرکز

لاریجانی در دیدار با نمایندگان مازندران:

اعلام حمایت از پروژه قطار برقی / راه اندازی صنایع مسکوت مانده صورت گیرد

کمال نیوز خبر می دهد؛

یوسفیان ملا رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شد

نانواکناری در گفتگو با کمال نیوز:

درگیری مجلس در خصوص واردات بی رویه برنج بود / در مدیریت استان باید تجدیدنظر شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبرداد:

زمین دیزل سنگین به شهرک صنعتی آمل رسید / بانکها همکاری بیشتری با صنعتگران داشته باشند

علت درگیری در مجلس چه بود؟

نامه‌ای که باعث دعوا در پارلمان شد/ پاره کردن یقه با طعم برنج +متن نامه

صفارهرندی در آمل:

رویکرد دشمنان تزلزل در روحیه استقامت ملت ایران است / ضرورت حفظ روحیه انقلابی

امام جمعه آمل تاکید کرد:

روحیه خدمت گزاری امام خمینی سرلوحه کاری مدیران قرار گیرد

حجت الاسلام صمدی آملی:

اهمیت حمایت از محور مقاومت در جامعه تبیین شود

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:

انتقاد از مسئولین استان / تشریح آخرین وضعیت پروژه های ملی آمل

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

ضرورت اجرای طرح نظام جامع مالیاتی / مبارزه با قاچاق کالا به صورت جدی پیگیری شود

رییس جمعیت هلال احمر آمل تاکید کرد:

ضرورت گسترش آموزش و فرهنگ خودامدادی / تشریح برنامه های هفته هلال احمر در آمل

یوسفیان ملا در تذکر شفاهی امروز مجلس:

لزوم افزایش حقوق بازنشستگان و فرهنگیان و شاغلان / ضرورت اختصاص بودجه ویژه ریاست جمهوری برای جاده هراز / از برداشت آب منطقه لاریجان جلوگیری شود / برخی فرمانداران جزیره ای عمل می کنند

وزیر بهداشت در آمل:

اجرای طرح تحول با هدف ارتقای نظام سلامت / قدردانی از تلاش های ارزنده دکتر یوسفیان در راه اندازی بیمارستان امام خمینی

تحقق پروژه ای دیگر از تلاش های نماینده توانمند آمل؛

بیمارستان امام خمینی آمل با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود

یوسفیان ملا در برنامه زنده تیتر امشب شبکه خبر:

ضرورت عزم جدی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی / بانک ها بسترساز فساد هستند

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید رییس کل دادگستری مازندران و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران +عکس

فیاضی در آمل:

بلوکه کردن اموال ایران جلوه ای از بدعهدی آمریکا است / مدافعان حرم در اوج شجاعت ایستادگی می کنند

حجت الاسلام جوادی آملی مطرح کرد:

مرجعیت شیعی فرصت ویژه ای برای نظام ولایی است / ضرورت شناساندن مکتب قرآن و عترت

یونسی در آمل:

آمادگی کامل برای برگزاری مرحله دوم انتخابات / رسانه ها نقش بسزایی در تنویر افکار عمومی و تحقق اقتصاد مقاومتی دارند

کمال نیوز گزارش می دهد؛

روز ارتش و یادی از سرلشگر شهید منفرد نیاکی

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

بهره گیری از رهنمودهای رهبری راهگشای تحقق اقتصاد مقاومتی است

سخنی با سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان آمل؛

جوانی که دیده نمی شود!!!

حاشیه های حضور احمدی نژاد در آمل؛

از شعار هر چی مرده احمدی برمی گرده تا حجم گسترده نامه های مردمی

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس:

تحقق اقتصاد مقاومتی تنها روی کاغذ نماند / برگزاری همایش صرف علاج کار اقتصاد نیست

با سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد؛

اولین یادواره مدافع حرم پاسدار شهید مهندس هادی جعفری در آمل برگزار می شود /پوستر

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور:

زمینه پیشگیری از مفاسد اقتصادی در کشور صورت گیرد / ضرورت اصلاح ساختار بانک ها

کمال نیوز خبر می دهد؛

آمل همچنان می لرزد / دید و بازدیدهای نوروزی با طعم استرس

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۱۳۹۵؛

سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» / با اقتصاد مقاومتی می‌توان به جنگ بیکاری و رکود رفت

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

نوروز فرصت ارزشمندی برای تحول درونی انسان است / تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه کاهش اتکای بودجه کشور به نفت می شود

در گفتگو با ائمه جمعه آمل مطرح شد؛

ترویج سیره فاطمی امری مهم و اساسی است / ولایت محوری از ویژگی های بارز حضرت زهرا بود

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

اظهارات عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص پرونده بابک زنجانی / مقابله با مفاسد اقتصادی نیازمند چاره اندیشی اساسی است

یوسفیان ملا در یادواره شهدای دهستان هرازپی:

رعایت نکردن عدالت در انتصابات زمینه ساز مفاسد اقتصادی می شود / شهدا پشتوانه نظام اسلامی هستند / سخنی با مردم شریف آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام مهم عزت الله یوسفیان به مردم شریف و قدرشناس آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

اعلام نتایج انتخابات / آمل با عزت ماند

آیت الله آملی لاریجانی:

دفاع از نظام و رهبری پیام مردم ایران به دشمنان است / حضور پرشور مردم موجب اقتدار و صلابت نظام اسلامی می شود

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس:

یارانه حق آحاد ملت ایران است و هرگز نباید قطع شود / نجات اقتصاد کشور با اجرای برجام امکان پذیر است

کمال نیوز خبر می دهد؛

اعلام حمایت اقشار مختلف مردم از دکتر یوسفیان / موجی در راه است +عکس

آیت الله آملی لاریجانی مطرح کرد:

هر قدمی برای تقویت جمهوری اسلامی برداشته شود عبادت است / ضرورت بهره گیری از قرآن کریم

رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس:

ضرورت بهره گیری از ظرفیت نخبگان، متخصصان و دانشگاهیان در مجلس

جانشین پلیس راهور کشور مطرح کرد:

تفکر انقلاب اسلامی فراگیر و جهانی شده است / ولایت فقیه از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

تشریح نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران از دستاوردهای سفر رییس جمهور به فرانسه و ایتالیا +عکس

وزیر راه و شهرسازی در آمل:

طرح چهارخطه کردن جاده هراز سال 96 تکمیل می شود

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور:

بانک ها بسترساز فساد در کشور هستند / ردپای مسئولان کشوری در زمین خواری ها / واگذاری بیش از 3 میلیون هکتار اراضی منابع طبیعی / در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مطالب خود را به راحتی بیان می کنم

امام جمعه دابو و دشت سر مطرح کرد:

ائمه جمعه در تصمیم گیری های کلان شهرستان حضور ندارند / ستاد شهرستانی حماسه ششم بهمن ضعیف عمل کرد / پخش فیلم اراذل و اوباش در شب حماسه ششم بهمن بی احترامی به مردم این دیار بود

آیت الله آملی لاریجانی:

از روی علاقه به مازندران آمدم و محبت های مردم این دیار را فراموش نکردم / رسانه ها از قدرت فراوانی برای مقابله با فساد برخوردار هستند

حسن عباسی در آمل مطرح کرد:

جوانه زدن انقلاب اسلامی در بیش از 50 کشور جهان/ جریانی به دنبال حذف اصول مهم قانون اساسی است

آیت الله آملی لاریجانی:

حماسه ششم بهمن آمل بستری برای عبرت های تاریخی بود / مردم آمل به برکت بزرگان راه الهی را طی می کنند / دشمن اقتدار نظام اسلامی را نشانه گرفته است / هشدار در زمینه ترویج سکولاریسم در دانشگاه ها و رسانه ها

با سخنرانی آیت الله آملی لاریجانی؛

همایش بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل برگزار می شود

رهبر حزب الله عراق در آمل مطرح کرد؛

هدف نهایی استکبار جهانی ضربه زدن به ایران و ولایت فقیه است / عربستان هزینه های بسیاری برای سکوت علمای اسلام کرد

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

ضرورت چاره اندیشی برای مقابله با قاچاق کالا / قاچاق در شرایط رکود فعلی خنجر از پشت به تولید است

آیت الله توکل در آمل:

وجود رهبری زمینه ساز اقتدار و سربلندی اسلام و انقلاب است +عکس

پاسخ قاطع قائم مقام وزیر کشور؛

امام زاده هاشم متعلق به آمل است +سند

مادر شهید بیژن حافظی سکوت خود را شکست:

از اسارت تا شهادت و زخم زبان مردم کوچه و بازار

فیاضی تاکید کرد:

باید مقابل فساد و رانت خواری‌های سلاطین واردات برنج ایستاد / مجلسی انتخاب کنیم که رهبری را در بزنگاه‌های جهانی تنها نگذارد

نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد:

قطعه اول پروژه راه آهن برقی آمل آماده ریل گذاری است +عکس

امام جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:

خون شیخ نمرها زمینه نابودی آل سعود را فراهم می کند / حرکت های بیداری اسلامی مقابله با آل سعود سرکوب شدنی نیست

امام جمعه دابو و دشت سر مطرح کرد:

بصیرت محوری زمینه ساز اقتدار و تعالی نظام اسلامی می شود / حماسه 9 دی نشانگر ولایت مداری ملت ایران بود

یوسفیان ملا پس از ثبت نام در انتخابات مجلس:

تشریح فعالیت ها و برنامه های اولویت دار در مسیر پیشرفت و توسعه آمل +عکس

وزیر راه و شهرسازی در آمل:

طرح چهارخطه کردن جاده هراز سال 95 تکمیل می شود / دولت توجه ویژه ای به جاده هراز دارد

یوسفیان ملا در نطق میان دستور مجلس تاکید کرد:

ضرورت اتخاذ تدابیر اساسی برای رفع بیکاری / نبود عزم و اراده قوی برای مبارزه با فساد اقتصادی / اجرای هر چه سریعتر قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گیرد / مسئولان نسبت به حل مشکل مرغداران منطقه توجه کنند

آیت الله آملی لاریجانی مطرح کرد:

وجود فقر زیبنده جامعه اسلامی نیست / ضرورت ترویج فرهنگ وقف

در گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین نظری عنوان شد؛

نگاه جزیره ای مدیران، آفت توسعه نیافتگی مازندران

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:

پروژه های بزرگ و ملی شهرستان آمل متعلق به همه مردم کشور است

مسئول دفتر شورای نگهبان آمل مطرح کرد:

انتقاد از هزینه های میلیاردی برخی نامزدهای انتخابات / کسی که مشکل دارد شورای نگهبان را زیر سوال می برد / با هیچ کس عقد اخوت نبستیم / مردم مراقب باشند مجلس ششم دیگری شکل نگیرد

رییس اداره اوقاف آمل در نشست با خبرنگاران مطرح کرد:

تشریح برنامه های هفته وقف در آمل/ ثبت 17 وقف جدید / در دفاع از حقوق موقوفات به هیچ وجه کوتاه نمی آییم / بازسازی آستان امامزاده عبدالله نیازمند حمایت های ویژه است

حجت الاسلام والمسلمین محمود نظری مطرح کرد:

عده ای تنها شعار حمایت از نسل جوان سر می دهند / مجلس خبرگان رهبری ضامن بقا و استمرار انقلاب اسلامی است

یوسفیان ملا در نمازجمعه آمل:

اختصاص بودجه ریاست جمهوری به جاده هراز بی سابقه بود / فعالیت 18 پیمانکار در جاده هراز / افتتاح بیمارستان امام خمینی همزمان با دهه فجر / اجرای طرح بزرگ فاضلاب شهری / انتشار آگهی انتخاب پیمانکار قطعه چهار مترو / آمل منطقه ویژه اقتصادی می شود

امام جمعه آمل تاکید کرد:

بعضی از مدیران نسبت به مسائل و مشکلات کم توجه هستند/ برگزاری جلسات و آمار کاری حل نمی کند/ ضرورت مدیریت شایسته توهین و تخریب ها در ایام انتخابات/ گزارش های بسیاری از مشکلات مردمی می رسد

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس مطرح کرد:

ایران اسلامی به برکت خون شهدا امن‌ترین کشور جهان است / نسبت های ناروای غرب به خودشان برگشت کرد

سیامک سلامت پور تاکید کرد:

تشکیل کمیته کارآفرینی و کاریابی در مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران

یوسفیان ملا در تذکر شفاهی مجلس:

قدردانی از رییس جمهور جهت اختصاص 670 میلیارد تومان به محور هراز / ضرورت اختصاص بودجه مناسب به وزارت آموزش و پرورش برای رفع معضل فرهنگیان

نمایندگان 5 شهرستان مازندران تاکید کردند؛

دو پروژه مهم و کلیدی استان سد هراز و راه آهن تهران به شمال است +عکس

به همت اتاق بازرگانی مازندران صورت گرفت؛

نشست هم‌ اندیشی و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی شهرستان‌های آمل و محمودآباد +عکس

رییس هیات مدیره نظام پرستاری آمل در گفتگو با کمال نیوز:

عدم اجرای قانون تعرفه گذاری و ارتقای بهره وری مهم‌ ترین مشکل پرستاران است / در زمان وزارت دکتر هاشمی پرستاران بیشترین ضرر را کردند که در تاریخ بی سابقه بود

رییس کل بانک مرکزی در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

تشکیل کمیته ساماندهی موسسات مالی و اعتباری / عزم جدی بانک مرکزی در صیانت از سپرده های مردم

کمال نیوز گزارش می دهد؛

چهارمین همایش جرعه ای از ایثار در آمل برگزار شد +عکس

معاون اول قوه قضاییه در جلسه شورای اداری آمل:

آمادگی همکاری دستگاه قضایی برای رفع مشکلات اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری سالم / عده ای به دنبال قبح زدایی از آمریکا هستند / اختلاف میان نیروهای حزب اللهی از اهداف دشمنان است / ضرورت معرفی گوهرهای ناشناخته آمل

رییس قوه قضاییه در جلسه شورای اداری مازندران:

حاشیه سازی به نفع کشور نیست/ ضرورت نگاه منصفانه به مسایل کشور / دستگاه قضا با قاطعیت با تصرفات غیرقانونی برخورد می کند

گزارشی از کلاف پر پیچ و خم صنعت در مازندران

تولیدکنندگان با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند؟

حجت الاسلام جوادی آملی مطرح کرد:

عزاداری های ما شایسته نهضت حسینی نیست / افراط و تفریط سبب شد در روز عاشورا خجالت می کشیم از خانه بیرون بیاییم / رسانه ها و شبکه های ماهواره ای به دنبال ترویج فرهنگ غربی هستند

گزارش ویژه از دردی پنهان و خانمان سوز؛

از هر 3.5 ازدواج، 1 طلاق در آمل/ هیسسسس ... جامعه فریاد نمی زند!!!

آیت الله توکل در آمل تاکید کرد:

ضرورت تفکر و بررسی اعمال / بیماری‌های روحی نشانگر عدم خودشناسی انسان است

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:

وجود 16 پروژه ملی در آمل / ایجاد مترو آمل تهران خواسته نمایندگان مردم مازندران در مجلس / 111 روستای آمل را جدا کردند و اعتراضی نشد / ضرورت توسعه قابلیت های شهرستان

امام جمعه دابو و دشت سر در گفتگو با کمال نیوز تاکید کرد:

برگزاری جشنواره برنج زمینه ساز تقویت روحیه کشاورزان / شهرستان آمل پایتخت اصلی برنج کشور است

منصوری لاریجانی تاکید کرد:

ضرورت نهادینه سازی فرهنگ غدیر و حقیقت اهل بیت / براساس هواهای نفسانی نمی شود جامعه را اداره کرد / دکوراسیون ها و ماشین های مدل بالا زینت مدیران شده است / نیاز است خانه خدا در اختیار حکومت علوی باشد

پژوهشگر تاریخ اسلام در آمل مطرح کرد:

روح علوی در سبک زندگی ما وجود ندارد/ بی بصیرتی زمینه ساز محرومیت مردم از امام علی شد

مشاور فرماندهی کل قوا در آمل تاکید کرد:

ضرورت تبیین دستاوردهای دفاع مقدس / بصیرت و بیداری راهگشای تحقق اهداف نظام اسلامی است / با هوشیاری مردم کسی اجازه تجاوز به نظام اسلامی را به خود نمی‌دهد

پیام آیت الله جوادی آملی به مناسبت فاجعه سرزمین منا:

اگر سازمان های حقوق بشر تحت اسارت استکبار نبود الان فریاد حق طلبانه آنان به گوش می رسید/ بی تدبیری سعودی ها اندوه رخداد تلخ منا را دوچندان کرده است

امام جمعه آمل تاکید کرد:

مقابل نفوذ آمریکا در کشور باید ایستادگی کرد / وحدت شکنی مهم ترین عامل ضربه زدن به نظام اسلامی است

فرمانده سپاه کربلا مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

راه اندازی قرارگاه جهاد اقتصادی با هدف فرهنگ سازی در مازندران / تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی است

گزارش اختصاصی کمال نیوز؛

زنگ خطر گسترش فزاینده طلاق / تحکیم بنیان خانواده نیازمند اقدام عملی

علی پروین در آمل:

مخالف رفتن برانکو در شرایط فعلی هستم / کوری خواندن حاجی فتح اله زاده دور از ذهن و منطق است

گزارش کمال نیوز نتیجه داد؛

کنگره بین المللی دو خورشید حکمت و عرفان در آمل برگزار می شود+عکس

آیت الله جوادی آملی مطرح کرد:

تبیین اهمیت حماسه امیدبخش ششم بهمن آمل / اقتدار نظام اسلامی به برکت خون های پاک شهدا است / شیطان با تسخیر دل به دنبال مهار انسان می رود

مشاور عالی رییس جمهور در آمل مطرح کرد؛

ضرورت توجه به کارآفرینی در کشور / سالانه ۸۰۰ هزار نفر وارد بازار کار می شوند

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه در آمل تاکید کرد؛

ضرورت دفاع راهبردی از کشورهای منطقه/ داعش عقیده دارد برای موفقیت باید شیعیان را نابود کند

فیاضی در گفتگو با کمال نیوز تاکید کرد؛

ضرورت ساماندهی اوضاع فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور / عدم سازش با نظام سلطه وظیفه مهم دولت برای تحقق آرمان های انقلاب

نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد:

توجه بودجه سال 94 کشور به سد هراز / موافقت معاون رییس جمهور با اختصاص اعتبار ویژه برای جاده هراز+ اسناد

قابل توجه مسئولان فرهنگی آمل؛

وقتی کنگره بین المللی دو خورشید حکمت و عرفان در بابل برگزار می شود!!!

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

برگزاری نماز جمعه در 845 نقطه از کشور/ نماز جمعه به هیچ حزب و جریان سیاسی وابستگی ندارد

وزیر صنعت معدن و تجارت در آمل؛

وقتی نعمت زاده در گفتگو با کمال نیوز منکر ورشکستگی صنایع مازندران می شود!!!

معاون علمی و فناوری رییس جمهور در آمل خبرداد:

فعالیت 1300 شرکت دانش بنیان در کشور / راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی / بشکه های نفت سرمایه کشور نیست

سردار میرشکار مطرح کرد؛

گفتمان انقلاب اسلامی عامل هراس ایادی استکباری است / دفاع جانانه مردمی شکل جنگ را عوض کرد

کمال نیوز خبر می دهد؛

شکایت نماینده مردم آمل در مجلس و شهردار رینه لاریجان از مدیرکل محیط زیست تهران / مسئولان پیگیر مطالبه به حق و جدی مردم باشند

کمال نیوز منتشر می کند؛

طرح های اطلاع رسانی سی شهید غواص و خط شکن استان مازندران

مازندران به عطر شهدای غواص آکنده می شود؛

تشییع و تدفین 30 شهید غواص و خط شکن در 13 شهر استان

پناهیان در گفتگو با کمال نیوز مطرح کرد:

ملت ایران هیچ اعتمادی به غربی ها ندارد / مذاکرات در نهایت به نفع جبهه حق تمام می شود

رییس موسسه تحقیقات برنج کشور در گفتگو با کمال نیوز:

آلوده بودن برنج ایرانی شایعه است / معرفی محصول جدید به کشاورزان

کمال نیوز گزارش می دهد؛

آنچه در جلسه علنی شورای شهر آمل گذشت +عکس

روحانی در گفتگوی زنده رادیو و تلویزیونی با مردم:

امروز آغازی برای شروع همکاریهای جدید در جهان است/ تمامی تحریمهای اقتصادی و تسلیحاتی لغو می‌شوند/ ایران پای این پیمان خواهد ایستاد به شرطی که طرف مقابل پایبند باشد/ اقدامات ایران همزمان با لغو تحریمها آغاز می شود/ اجازه نمی دهم کسی به امید مردم صدمه بزند

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در آمل:

اهتمام دولت یازدهم در حمایت از رسانه های محلی / رعایت اخلاق حرفه ای از سوی رسانه ها ضروری است / مبارزه واقعی با فساد با شفاف سازی رخ می دهد

سردار میرشکار در اجتماع روز قدس مردم آمل:

رژیم صهیونیستی در ضعیف ترین مقطع عمر خود به سر می برد / اگر اسراییل غلطی کند فرزندان ایران اسلامی آن را از روی زمین محو می کنند

حجت الاسلام سرلک در آمل:

شب های قدر فرصت ارزشمند دوری از غفلت های زندگی است / غرق در دنیا سبب فراموشی خداوند متعال می شود

مشاورعالی رییس جمهور در آمل مطرح کرد:

بسیاری از وام های بانکی در امور غیرواقعی هزینه شد / وجود بیش از 90 هزار میلیارد تومان معوقات آشکار / لزوم پیگرد قانونی افراد ناسالم نظام بانکی

رییس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران کشور در آمل:

ضرر بیش از 4 میلیاردی مرغداران مازنی در روزهای اخیر / حرف تا عمل مسئولان با هم تناقض دارد

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

آنفلوانزای مرغی در واحدهای طیور صنعتی استان مشاهده نشده است

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:

احداث مرکز بین المللی تجارت و صادرات برنج ایران کار بزرگ و قابل تقدیر است

مدیرکل امور شهری استانداری در گفتگو با کمال نیوز:

اجرای طرح سالم سازی دریا با همکاری 19 شهرداری مازندران / پیش بینی حضور 20 میلیون مسافر تابستانی در استان

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:

واسطه ها به دنبال رکود بازار برنج کشور/ دست رنج کشاورزان نباید بواسطه بی تدبیری مسؤولان از بین برود

حیدرپور در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

نگرانی برای تامین و توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان وجود ندارد / تشدید بازرسی ها و نظارت بر بازار مازندران

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در آمل تاکید کرد:

مركز بين المللی تجارت و صادرات برنج ایران مورد حمایت قرار می گیرد

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

تحقق اقتصاد مقاومتی در حد حرف باقی مانده است / مجموع مجلس با دولت همراهی دارد

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

افزایش قیمت بنزین موجب فشار اقتصادی به مردم می شود/ انتظار این میزان افزایش قیمت نداشتیم

آیت الله جوادی در دیدار مسئولان آمل:

ولایت پذیری در استان مازندران موج می زند / رویکرد ایادی استکباری ایجاد جنگ های نیابتی در منطقه است / کنگره میرقوام الدین مرعشی به بهترین نحو ممکن برگزار شود / حماسه ششم بهمن سرمایه ای فراموش نشدنی است

آیت الله طبرسی مطرح کرد:

مدیران فرهنگی مازندران به جای معرفی استان به دنبال کارهای دیگر می روند / هر چه ضربه خوردیم به سبب تفرقه بوده است / برای تولیت آستان امام زاده هاشم در کنار مردم آمل هستیم / نماینده آمل در مجلس محبوبیت خود را حفظ کرد

در بازدید مسئولان سازمان توسعه تجارت کشور مطرح شد؛

ضرورت راه اندازی پایانه صادرات برنج شمال کشور در آمل

به دستور رییس سازمان اوقاف کشور؛

جلسه تغییر و تحول آستان امام زاده هاشم به مدیریت استان مازندران برگزار می شود+ سند

در دیدار استاندار مازندران با جهانگیری مطرح شد؛

قول مساعد معاون اول رییس جمهور برای اختصاص اعتبارات فاینانس به سد هراز

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در نشست خبری آمل:

راه اندازی 61 مرکز رشد دانشگاهی / زیان دهی حدود 100 واحد / شهریه پایه برای دانشجویان افزایش پیدا نمی کند / دانشگاه آزاد را به افراد و گروه های سیاسی اجاره نمی دهیم / گروه خاصی از دلواپسان همیشه نگران ما هستند

رهبر معظم انقلاب در دیدار معلمان سراسر کشور:

باید عظمت و هیبت ملت ایران محفوظ بماند/ موافق مذاکره زیر شبحِ تهدید نیستم/ دوران بزن و در رو تمام شده و ملت ایران متعرض را رها نخواهد کرد/ مسئولان باید به مسائل معیشتی معلمان توجه ویژه کنند

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

نگران صلاحیت تخصصی واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال هستیم / طرح استانی شدن انتخابات سبب تقویت قانون گذاری و نظارت مجلس می شود

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

رونمایی از جدیدترین تألیفات آیت الله جوادی آملی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

رییس شورای شهر آمل مطرح کرد:

استمداد از مقام معظم رهبری برای حل مشکل زباله / در توزیع اعتبارات استان مورد بی مهری قرار گرفتیم / ایده های جدید شهروندان را پذیرا هستیم / تصویب اعتبار ویژه برای بزرگداشت ملی حماسه ششم بهمن

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل خبرداد:

آمادگی 24 مسجد شهرستان آمل برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف+ اسامی

در جلسه ستاد مدیریت بحران آمل مطرح شد؛

خسارت به 140 واحد تولیدی، کشاورزی و پرورش ماهی در سیلاب اخیر / جلوی زیاده خواهی متجاوزین به بستر و حریم رودخانه هراز گرفته شود

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران در آمل:

انهدام شبکه ها و باندهای توزیع مواد مخدر اولویت جدی سال 94 / کشف و انهدام 20 کارگاه تولید قرص های روانگردان و شیشه

کمال نیوز منتشر می کند؛

روز ارتش و يادی از سرلشگر شهید مسعود منفرد نياكي

آیت الله جوادی آملی:

متولی سرزمين وحی بايد مردان باتقوا باشند نه آل‌سعود / امت اسلامی در مقابل جنایات آل سعود ساکت ننشینند

با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

نخستین نشای مکانیزه برنج کشور در آمل آغاز شد+ عکس

افتخارات دیگر برای شرکت قند کاترین آمل؛

انتخاب بعنوان واحد برتر حامی حقوق مصرف کنندگان و واحد برتر ارتقای ایمنی و سلامت غذا در استان مازندران

آیت‌الله جوادی آملی مطرح کرد:

محدود شدن سرمایه‌های جامعه به عده‌ای خاص با اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد / همه باید امکان فعالیت اقتصادی را داشته باشند / اهل دنیا گرفتار اعتباریات می شوند

رییس جمهور در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم:

حفظ حقوق هسته‌ای، رفع تحریم‌ها و تعامل سازنده با جهان مبنای مذاکرات بوده و هست / قدردانی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، پشتیبانی مردم و همدلی مسوولان / تعهدات ایران متوازن و مشروط به تعهدات طرف مقابل است

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در نشست خبری:

دستگیری شرور سابقه دار آملی / تشریح فعالیت های نوروزی پلیس

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

بررسی آخرین وضعیت اقدامات و پروژه های شهرستان آمل / آغاز ساخت سرای سالمندان با حضور رییس بهزیستی کشور

قدرشناسی مردم شهر هزارسنگر از مقام شهید؛

مراسم تشییع پیکر شهید مقاومت و مدافع حرم هادی جعفری در آمل برگزار شد/ گزارش تصویری

مدیرکل اوقاف مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

رمز موفقیت و تعالی نظام در ارتباط تنگاتنگ دولت و ملت است / شعار سال رهبری خنثی کننده توطئه های دشمنان می شود

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

ابلاغ قانون رفع موانع تولید بعد از تعطیلات نوروز / برخی از دستگاهها همراهی لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی ندارند

شهر آمل آماده پذیرایی از مسافران نوروزی؛

آثار تاریخی، طبیعی و مذهبی آمل را بشناسیم

رییس جمهور در جمع خبرنگاران:

ایام عید ما رنگ و بوی فاطمی خواهد داشت/ تشریح موفقیت های بزرگ ایران در سال ۹۳ و نوید سالی بهتر/ تاکید بر رعایت مقررات رانندگی و حفظ محیط زیست در سفرهای نوروزی

عباسی در یادواره شهدای آمل:

مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بحران نظری و سوء مدیریت است/ با رفع تحریم ها مشکلات کشور حل نمی شود/ نسل جوان جامعه به دنبال تحول در علوم انسانی باشند

یوسفیان ملا در یادواره شهدای روستای مرزانکلا:

ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عملکرد قابل قبولی برای ارائه به مردم ندارد/ کسانی که برای برخورد با مفسدان اقتصادی سخنی به میان نمی آورند دارای مشکل هستند/ نیروهای سپاهی و بسیجی ایران وحشت را در دل گروه داعش به وجود آوردند

امام جمعه دابو و دشت سر در دیدار مدیرکل صداوسیما:

برگزاری ویژه برنامه های دابو و دشت سر نیازمند همراهی بی بدیل صداوسیمای مرکز تبرستان است / صداوسیما مهم ترین رسالت را در برابر هجمه های تبلیغاتی و فرهنگی دارد

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان آمل مطرح کرد؛

درخواست 200 واحد تولیدی آمل برای اعلام ورشکستگی / تعطیلی 40 درصد از صنایع آمل / پایبند نبودن بانک ها به قانون / اگر مسئولان استان و کشور توجهی به وضعیت موجود نکنند باید در سال آینده منتظر خبرهای بدی باشیم

تقی زاده در برنامه یاس کبود سیمای تبرستان:

حلقه مفقوده امروز اسلام عدم معرفت شناسی حضرت زهرا و بهره نگرفتن از سبک زندگی فاطمی است

با حضور استاد جمشید مشایخی و داریوش ارجمند؛

جشن گلریزان مجمع خیرین شهرستان آمل برگزار شد

شهردار آمل در نشست خبری:

اعضای شورا در انتصابات مشاوره می دهند / گروه هایی با لابی گری می خواهند مقاصد خود را در شهر پیاده کنند / کارهای ترافیکی صورت گرفته قابل قیاس با دیگر شهرهای استان نیست / کمیته فرهنگ شهروندی فعالیت خود را شروع می کند / بودجه 125 میلیارد تومانی شهرداری و سازمان های وابسته در سال94

امام جمعه دابو و دشت سر در دیدار با استاندار مازندران:

جشنواره ملی برکت برنج و کنگره میرقوام الدین مرعشی برگزار می شود / بخش های دابو و دشت سر نیازمند توجه ویژه مسئولین

آیت الله طبرسی در آمل مطرح کرد:

بهره گیری از معارف قرآنی ریشه حل مشکلات کشورهای اسلامی است / قرآن هر روز در جامعه اسلامی غریب تر می شود

نماینده مردم آمل درمجلس خبرداد:

11 پروژه ملی آمل در پیوست بودجه کشوری قرار دارد / تامین اعتبار 150 میلیاردتومانی برای عملیات مترو تهران به آمل / اختصاص بودجه 50 میلیارد تومانی برای بهسازی محور هراز

محمدپور در نشست با خبرنگاران آمل مطرح کرد:

از مدیرانی که از ترس با رسانه ها کار می کنند گله دارم / در اداره کل صنعت وارث شرایط تحمیلی هستم / اقتصاد مازندران حرکت کرده است / به واسطه سیاست های غلط بانکی دچار خودتحریمی شدیم / با حضور در مجالس عمومی و خصوصی نمی توان از مردم رای گرفت

وزیر بهداشت در مازندران مطرح کرد:

هيچ دولتی به اندازه دولت يازدهم از حوزه سلامت حمايت نكرده است/ افتتاح همزمان هزار خانه بهداشت در کشور

جوادی در اجتماع بزرگ و حماسی مردم آمل:

ملت ایران در روز 22 بهمن با اراده ای آزاد حماسه ای دیگر خلق کرد / مدیران به رهنمودهای رهبری در تحقق استقلال فرهنگی توجه کنند / عده ای در مذاکرات محکمات نظام را رها کرده و به دنبال متشابهات هستند / اقدامات ظالمانه و جاهلانه سبب وضع تحریم ها بر ملت شد

آیت الله معلمی در گفتگو با کمال نیوز:

حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سبب اقتدار و پایداری نظام اسلامی می شود / حفظ انسجام کشور نیازمند حرکت در مسیر ولایت است

رسایی در آمل:

آمریکا اصل و اساس انقلاب اسلامی را قبول ندارد / پرونده تخلف اداری من یک بازی سیاسی است / آقای روحانی نه سانتریفیوژها می چرخد و نه کارخانجات / اجازه رهبری برای مذاکرات به خاطر این بود تا کسی بهانه ای نداشته باشد / حمله به شورای نگهبان آغاز شده است / احمدی نژاد سال 84 با 92 خیلی فرق کرد

نبویان در آمل مطرح کرد:

کنار آمدن با آمریکا مشکلات کشور را حل نمی کند / ملت باید نسبت به جزییات توافق نامه ژنو مطلع شود / سخنرانی من در دانشگاه ها را لغو کردند / آمریکا به تعهدات خود پایبند نیست / دانشمندان ایرانی از خطوط قرمز علمی غرب عبور کردند

بغض 4 ساله عشریه ترکید؛

تنهای تنهای تنها بودم / جوان رعنا به اتاق آمدم و با چند بیماری آن را ترک می کنم / می خواهم به تولید و کارآفرینی بازگردم

رییس دفتر آیت الله مصباح در آمل:

وجود تفکر غربی در ذهن بسیاری از مدیران کشور یک آسیب است / دیپلماسی انفعالی نمی تواند حقوق ملت را استیفا کند / توان دفاعی ایران گزینه نظامی را از روی میز غرب برداشته است / موفق بودن عملکرد دولت در حوزه بهداشت

هشدار نماینده مردم آمل در مجلس:

درصورت عدم تجهیز مانع افتتاح بیمارستان امام آمل می شویم

جوادی آملی مطرح کرد:

حفظ و احیای میراث فرهنگی ناشناخته وظیفه ای همگانی است / حضور نماینده آیت الله سیستانی در آمل

سردار میرشکار:

بازمانده کمونیست ها دارند کار می کنند ولی ما نتوانستیم ابعاد حماسه ششم بهمن را برای جوانان آمل تبیین کنیم / پیام رهبری خط بطلانی بر تلاش های جبهه استکبار است / سنجش افراد و گروه های سیاسی با گفتمان ولایت سبب دوری از انحراف می شود

لاریجانی در آمل مطرح کرد:

حماسه ششم بهمن نشان داد تکنیک های آمریکایی توان مقابله با مردم ایران را ندارد / جمهوری اسلامی دارای بزرگ ترین دموکراسی در منطقه است

سرلشکر فیروز آبادی:

حماسه بزرگ ششم بهمن آمل از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد / پاسداشت حماسه های انقلاب حقایق جدیدی از اهداف ضد بشری دشمن را آشکار می سازد

سردار علیپور در نمازجمعه آمل مطرح کرد:

مردم با حضوری خودجوش در روز ششم بهمن حماسه آفریدند/ همین الان در شهر دشمن داریم که دارند کار می کنند / اخیرا هجمه عجیبی صورت دادند تا امام جمعه آمل را از ما دور کنند / چرا باید از شهرهای دیگر به صورت سرویسی نیرو بیاورند و فرزندان آمل بیکار باشند؟ / هیئت رزمندگان اسلام آمل در انتخابات طرف هیچ کسی نخواهد بود

با سخنرانی محمدجواد لاریجانی؛

ویژه برنامه بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل برگزار می شود

آیت الله جوادی آملی مطرح کرد:

به استاندار مازندران گفتم اگر با این شرایط عالی نتوانید مدیریت کنید کوتاهی کرده اید

دادستان آمل تاکید کرد:

تیراندازی شبانه مصداق بارز محاربه و افساد فی الارض است / با مجرمین برخورد شدید قانونی صورت می گیرد / مردم در خصوص شناسایی و معرفی افراد معلوم الحال به یاری پلیس بشتابند

شهردار آمل در گفتگو با کمال نیوز مطرح کرد:

اگر ساماندهی صنوف آلاینده تخلف است من به آن کار بزرگ افتخار می کنم / تمام اقدامات شهرداری با مجوز صورت گرفته است / در ارائه تخفیفات هیچ نفع شخصی در کار نبود

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:

هر وقت یک مازندرانی در کشور پُست گرفت پدر ما را درآورد / مجلس اکثریت اصولگرایش را حفظ خواهد کرد

استاندار مازندران در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

درخواست از رییس مجلس برای حل مشکل زباله مازندران / تولید روزانه بیش از 3 هزارتن انواع زباله در استان / از سرمایه گذاران حوزه پسماند حمایت می شود

به مناسبت سالروز حماسه 6 بهمن؛

مردم آمل خواستار دیدار با رهبر معظم انقلاب هستند / مسئولان استانی و شهرستانی موضوع را پیگیری کنند

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس مطرح کرد؛

هشدار تکان دهنده رهبری درباره نظام بانکی و فساد نباید فراموش شود / استخوان‌های مردم زیر چرخ ارابه‌های سرکشی تورم در حال له شدن است / کسی وزیر کشاورزی را از خواب بیدار کند

مدیرعامل هلال احمر مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

آمادگی پایگاه های هلال احمر جهت امداد رسانی به مسافران در فصل زمستان / امضای تفاهم نامه احداث خانه های هلال مناطق روستایی مازندران

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران مطرح کرد:

برنج طارم مازندران قابلیت تبدیل به برند جهانی دارد / بازرگانان و سفرای کشورهای خارجی مشتاق بازدید از صنعت آمل هستند

گزارش تصویری کمال نیوز؛

حماسه 9 دی سال 88 در شهر هزارسنگر آمل

مدیرکل آموزش وپژوهش استانداری مازندران:

کارافرینان واقعی به تسهیلات دولتی دسترسی ندارد / دست های مافیایی مانع عملیاتی شدن دستاوردهای پژوهشی در استان می شوند

فرماندار ویژه شهرستان آمل مطرح کرد:

مردم آمل پیشگام مقابله در برابر فتنه 88 بودند / حماسه 9 دی نشانگر غیرت دینی و بصیرت مردم است

همزمان با هفته وقف؛

بزرگ ترین مرکز فرهنگی قرآنی شمال کشور در آمل افتتاح شد

سفیر ویتنام در ایران در گفتگو با کمال نیوز:

آمل دارای ویژگی های خاص توریستی است / سرمایه گذاران و گردشگران ویتنامی از شهر تاریخی و فرهنگی آمل بازدید می کنند

آیت‌الله جوادی آملی مطرح کرد:

برخی مبتلا به مرض سیاسی هستند / شنیدن خبرهایی درباره اختلاس جامعه را نگران و ناامید می‌کند / عاقبت دریافت رومیزی و زیرمیزی بی آبرویی است

نماینده مردم آمل درمجلس خبرداد:

آملی ها 50 دقیقه ای به تهران می رسند / ساخت وسازهای پروژه مترو آمل به تهران در سال94 به پایان می رسد

امام جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:

راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی رزمایشی علیه گروه های تکفیری است / بهره گیری از نهضت حسینی سبب سعادت و رستگاری انسان می شود

استاندار مازندران در آمل مطرح کرد؛

فشارهای زیادی بر من وارد است / مدیرانی که با سیاست دولت همراه باشند می مانند / تغییر زودهنگام استانداران به ضرر مردم می شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران خبرداد:

برگزاری همایش بزرگ یاد یاران با سخنرانی رییس مجلس در آمل/ موزه مقاومت راه اندازی شود

مدیرکل امورروستایی مازندران درگفتگو با کمال نیوز:

تصویب تاسیس 115 دهیاری جدید درمازندران / برخورد با دهیاران متخلف در عرصه ساخت و سازهای غیرمجاز

مدیرکل ثبت احوال مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

48 هزار کار ملی هوشمند در مازندران صادرشد / راه اندازی گنجینه اسناد هویتی در شهرستان های استان

کمال نیوز خبر می دهد؛

امضای تفاهم نامه همكاری دانشگاه آزاد و استانداری مازندران برای اجرای طرح مديريت پسماند با تكنولوژی پلاسما در آمل

فرمانده سپاه کربلا مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

برگزاری موفقیت آمیز رزمایش الی بیت المقدس در شهرهای مازندران / پیام مهم رزمایش آمادگی کامل نیروهای بسیجی در برابر تهدیدات است

مصلحی در یادواره شهدای آمل مطرح کرد:

انقلاب اسلامی مدل جدید حکومتی به جهانیان ارائه کرد / فتنه 88 به هیچ وجه دعوای انتخاباتی نبود / اقتصاد آمریکا در حال فروپاشی است

معاون وزیر اقتصاد در آمل:

روزانه 150 میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت می شود / دولت به دنبال راه های جایگزین درآمدهای نفتی باشد

سردار میرشکار در آمل مطرح کرد؛

اقتدار ملت ایران در پرتو بهره گیری از سیره علوی است / دوست و دشمن شناسی ویژگی بارز شهدا بود

فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش آموختگی ارتش:

نيروهای مسلح ایران در تمام عرصه‌های مسئولیت و رزم‌آوری سنگ تمام خواهند گذاشت/ دشمنان با ساختن گروه‌های مسلح به‌نام اسلام و قتل عام بي‌گناهان اسلام هراسی می‌کنند

عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

وزیر پیشنهادی علوم نمی تواند پاسخگوی انتظارات مجلس باشد

در گفتگوی تفصیلی با کمال نیوز مطرح شد؛

نظر آقاتهرانی در خصوص ضرورت امربه معروف، اسیدپاشی اصفهان، حساسیت مجلس نسبت به فتنه و سازوکار وحدت اصولگرایان

معاون فرمانداری ویژه آمل مطرح کرد؛

رد پای کارکنان دولتی در ساخت و سازهای غير مجاز

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

آقای روحانی به دنبال تعامل با مجلس باشد / وزرای پیشنهادی دارای جایگاه به مجلس معرفی شوند

حجت الاسلام آقاتهرانی در آمل:

حل مشکلات کشور نیازمند معرفت افزایی درونی است

در مراسم هیئت مکتب الزهرا آمل مطرح شد؛

توصیه های حجت الاسلام صمدی آملی به نسل جوان جامعه

همزمان با ماه محرم؛

آیین تعویض پرچم آستان امامزاده عبدالله(ع) آمل برگزار شد

حجت الاسلام صمدی آملی:

نهضت حسینی بستری برای پرورش کمال انسانی است

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

نظر دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص تحول در علوم انسانی و وضعیت بورسیه ها

حضور علمای کشور یمن در بقعه ناصرالحق آمل

از نگاه دوربین کمال نیوز

رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از قشرهای مردم:

واقعه غدیر منطق مستحکم اسلام در نفی نگاه سکولار است/ تلاش امریکا و هم‌پیمانانش در مواجهه دروغین با داعش بیشتر متوجه ایجاد دشمنی میان مسلمانان است

آیت الله دین پرور در گفتگو با کمال نیوز مطرح کرد:

تبیین فرهنگ غدیر راهگشای اهداف نظام اسلامی / بهره گیری از سیره حکومتی امام علی بهترین استفاده راهبردی است

افتخاری دیگر برای شرکت قند کاترین آمل؛

انتخاب به عنوان واحد تولیدی نمونه استاندارد استان مازندران

لاریجانی در مازندران مطرح کرد:

ائتلاف ضد داعش بیشتر به شوی امنیتی شباهت دارد تا مبارزه با تروریسم / اقتصاد مردمی سبب پیشرفت و آبادانی کشور می شود

وزیر کشور در شورای اداری مازندران؛

طرح پنجره واحد تجاری در استان‌ها ایجاد می‌شود / دوران اختلافات سیاسی بین مسوولان تمام شد

امام جمعه آمل در صبحگاه هفته نیروی انتظامی:

امنیت ایران اسلامی مرهون تبعیت از رهنمودهای ولایت فقیه است

نماینده مردم آمل درمجلس در گفتگو با کمال نیوز:

اجازه نخواهم داد آب لاریجان را به تهران ببرند / اخطار به وزارت نیرو

رهبر معظم انقلاب در پیام به مناسبت کنگره عظیم حج:

اتحاد مسلمین، مساله فلسطین و نگاه هوشمندانه به تفاوت اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی؛ سه اولویت اصلی جهان اسلام

حرف های شنیدنی عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی؛

برخی ذی‌نفعان دولتی مانع مبارزه با فسادند/ از مسئولی که ۱۰۰۰ میلیارد ثروت دارد، چه انتظاری دارید؟

آیت الله جوادی آملی در دیدار فرماندار آمل:

توجه به اولویت های شهری، معنی حقیقی واژه تدبیر است

مدیرکل دادگستری مازندران در آمل؛

ترویج امنیت سبب ارتقای شاخصه های زندگی سالم در جامعه می شود / نصف زندانیان بی جهت در زندان هستند / تسریع در رسیدگی به پرونده ها در اولویت باشد

قدیری ابیانه در آمل:

رسانه های غرب ابزار سلطه بر افکار عمومی هستند / تضعیف فرهنگ کار و تلاش با هدف مقابله با پیشرفت ایران است

مشاور فرماندهی کل قوا در آمل:

امنیت مهم ترین عامل شکوفایی و اعتلای نظام اسلامی است / ظرفیت های دفاع مقدس تبدیل به فرصتی برای انقلاب شد

امام جمعه دابو و دشت سر مطرح کرد؛

خرید برنج توسط دولت با جدیت پیگیری شود / دولت درسال آینده برای رفع دغدغه کشاورزان با برنامه ریزی حرکت کند

رییس پلیس راهور ناجا در آمل خبرداد:

تصادفات جاده ای کشور امسال چهار درصد کاهش یافت / سال 93 آخرین فرصت خودروسازان داخلی برای افزایش ایمنی خودروها است

آیت الله جوادی در دیدار اعضای هیئت رزمندگان اسلام آمل:

دستیابی به گوهر معرفت و ولایت در گرو حرکت در مسیر اهل بیت است / در راستای تبیین و پاسداشت حماسه ششم بهمن تلاش شود

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

ائتلاف ضد داعش سناریوی جدید سیاسی تبلیغی آمریکا است

امام جمعه دابو و دشت سر خبرداد:

برگزاری یادواره شهدای بخش دابودشت با سخنرانی دکتر علی لاریجانی

درجلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی چه گذشت؟

هشدار یوسفیان ملا به معاون اول رییس جمهور در خصوص عدم خرید برنج کشاورزان از سوی دولت

معاون عمرانی استاندار مازندران درگفتگو با کمال نیوز:

دستگاه پالایش سیستم زباله درآمل راه اندازی می شود / حاضر نیستیم هر نقطه از استان تبدیل به زباله گاه شود

رهبر معظم انقلاب در دیدار کارگزاران حج:

ایجاد اختلاف و مشغول کردن مسلمانان با هدف غفلت از فلسطین/ مسلمانان با همدلی حربه اختلاف‌افکنی را از دست دشمن بگیرند/ پیروزی غزه نشان داد مسلمانان قوی و قادر به چالش کشیدن هرگونه دشمنی هستند

کوثری در گفتگو با کمال نیوز:

قطع روند مذاکرات پاسخی قاطع به تحریم های جدید آمریکا است / فتنه گران از مجموعه وزارتخانه ها پاکسازی شوند

یوسفیان ملا در نشست با خبرنگاران آمل :

زباله اگر طلا باشد ما نمی خواهیم/ مجهزکردن کارگاه ساخت مترو تهران به آمل/تحویل جاده هراز تاپایان سال 93/ احتکار هشت‌هزار خودرو توسط خودروسازان

در پی ارتحال آیت الله جباری منتشر شد؛

نگاهی به زندگی‌نامه نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری

روحانی در کنفرانس خبری اعلام کرد؛

اقتصاد کشور بزودی از رکود عبور می کند و وارد رونق می شود/در مذاکرات زیاده‌خواهی نباشد، به توافق می‌رسیم/ در برابر هرگونه تحریم ایستادگی می کنیم/ کار آمریکایی ها با روح توافقات سازگار نیست

ایوبی در آیین اختتامیه جشنواره فیلم یاس در آمل:

مقام معظم رهبری حامی بزرگ سینمای ایران است / وجود تنها 300 سالن سینما در کشور/ جشنواره یاس در آمل به سرانجام خوبی رسیده است

کمال نیوز بررسی می کند؛

جشنواره فیلم یاس، فرصتی برای توسعه فرهنگی مازندران

رییس سازمان سینمایی کشور در گفتگو با کمال نیوز:

مازندران ازداشتن زیرساختار سینمایی بسیار محروم است / دعوت از سرمایه گذاران برای ساخت سالن های سینمایی درکشور

کمال نیوز گزارش می دهد؛

آغاز دومین جشنواره بین المللی فیلم یاس در استان مازندران- آمل

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در آمل:

آمریکا به دلیل پایبند نبودن به تعهدات قابل اطمینان نیست / ایادی استکباری با قدرت رسانه ای خود به دنبال گرفتن دین و مکتب ما هستند

باحضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران

معاون استاندار واولین فرماندارویژه شهرستان آمل معرفی شد

کمال نیوز بررسی می کند؛

کنفرانس گردشگری سلامت، فرصتی برای بازنگری در ظرفیت های مازندران

آقای فیاضی بخوانند؛

حل مشکل زباله نیازمند همگرایی مدیران است/ لجبازی نکنید

ریییس فراکسیون حقوق بشر مجلس مطرح کرد؛

نقش حیاتی حقوق‌بشر اسلامی در حمایت از مردم غزه/حقوق بشر تنها با معیارهای اسلامی قابل پذیرش است

آیت الله جوادی آملی دردیدار با امام جمعه دابو ودشت سر :

ظرفیت شهرستان شدن دابو و دشت سر وجود دارد

قاسمی درگفتگو با کمال نیوز خبرداد:

تشکیل ستاد ویژه جهت حمایت از دانش آموزان نخبه مازندرانی

کمال نیوز خبر می دهد؛

بررسی مسائل و مشکلات منطقه آبگرم لاریجان با حضور رییس مجلس

لاریجانی در یادواره شهدای دلارستاق آمل مطرح کرد:

تکریم از مقام شهدا سبب زنده شدن حیات جامعه اسلامی می شود/ مردم فلسطین مصداق بارز بنیان مرصوص هستند/ سیاست کشور در راستای حمایت از تولید است

رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان و اقشار مختلف مردم:

گستاخی صهیونیستها در قتل عام غزه، از نتایج تفرقه دنیای اسلام/ دولتهای اسلامی برای یاری مظلومان غزه از اختلاف نظرهای سیاسی و غیرسیاسی صرف‌نظر کنند

با سخنرانی رییس مجلس؛

چهارمین یادواره سرداران و 88 شهید منطقه دلارستاق آمل برگزار می شود

یوسفیان ملا در جمع مردم دابو و دشت سر آمل:

آزادی قدس و نجات فلسطین به یک مطالبه جهانی تبدیل شده است

درآمل؛

هشتمین همایش استانی کتابت وحی برگزارشد

استاد حوزه علمیه قم در آمل:

دعا و مناجات سبب انس و تقرب به درگاه خداوند منان می شود

مشاور فرهنگی آستان قدس رضوی در آمل:

گسترش ظرفیت وجودی سبب سعادت و رستگاری انسان می شود / نزدیک شدن به گناه سبب غرق شدن در آن می شود

حجت الاسلام جلالی در مراسم شب قدر آمل:

اعمال انسان مانع تحقق ظهور حضرت مهدی می شود / خود انسان زمینه ساز بهشت یا جهنم است

رییس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسرا در آمل:

ریشه انحرافات در شبهه علمی و شهوت عملی است / عده ای فکر می کنند می توانند خدا را هم فریب دهند

نماینده مردم آمل درمجلس درگفتگو با کمال نیوز خبرداد :

ورود برنج خارجی درزمان برداشت برنج داخلی ممنوع است/طرح سئوال از وزیر صنعت ، معدت وتجارت

هشدار دادستان آمل؛

مدیران خاطی را به مردم معرفی خواهیم کرد / واکنش طالبی به اظهارنظر اعضای شورای شهر

در همایش تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی مازندران

لوح سپاس وتندیس واحدهای صنعتی برتراستان به شرکت قند کاترین آمل تعلق گرفت

در نامه ای به استاندار مازندران مطرح شد؛

هشدار رئیس شورای شهر از وضعیت اسفبار دفن زباله در آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

همایش پاسداشت روز صنعت و معدن در آمل/ استقبال ازسرمایه گذاران خارجی/ راه اندازی شورای گفتگو/ خواسته های صنعتگران از مدیران

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید کرد:

بسیاری از مدیران بانک ها ابرقدرت هستند و در تمام دستگاه ها نفوذ دارند / رانت و مواضع سیاسی عامل خروج مبالغ کلان از سیستم بانکی کشور

رییس دادگاه دابودشت در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

عزم جدی در برخورد با مخلان نظم و امنیت و تسریع در رسیدگی به پرونده ها

دادستان آمل درنشست خبری :

برخورد با ارازل و اوباش مهم ترین دغدغه مسئولان قضایی آمل است / با ویژه خواران برخورد قانونی می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد:

برگزاری جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی در مازندران

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح کرد:

برخی با دریافت وام های میلیاردی از سیستم بانکی ضربه مهلکی به اقتصاد کشور زده اند / نباید همه مشکلات موجود کشور را برگردن تحریم ها بگذاریم

نشست نافرجام سالگرد دولت تدبیر و امید در مازندران

لغو مراسم سخنرانی ربیع فلاح در آمل

رهبر معظم انقلاب:

ضرورت تقویت و تثبیت عناصر جوان انقلابی در دانشگاهها از طریق حرکت علمی/ لازمه ادامه پرشتاب حرکت علمی کشور «کار و مدیریت جهادی» و تقویت روحیه «ما می توانیم» است

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بررسی مشکلات صنعتگران آملی / پلمپ 5 شرکت توسط بانکها /صادرات 90 درصد محصولات کارخانجات آمل به سلیمانیه عراق

اختصاصی کمال نیوز به مناسبت سالگرد ارتحال امام راحل؛

معمار کبیر انقلاب اسلامی؛ آموزگار راه عظمت و استقلال

کمال نیوز خبر میدهد؛

دیدار خبرنگاران آملی با سرداران میرشکار و نام نژاد / خاطراتی شنیدنی از یادگاران دفاع مقدس

امام جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:

امام خمینی با احیای خودباوری به ملت ایران عزت و عظمت بخشید

امام جمعه شیعیان مدینه در آمل:

شهر آمل به عنوان افتخار جهان اسلام است/ پیشرفت‎های ایران سبب هراس آمریکا و صهیونیسم شده است

پیام مشترک ائمه جمعه شهرهای آمل؛

بمناسبت شهادت گروهبان یکم حمزه حاجی زاده از ماموران مرزبانی هرمزگان

حجت الاسلام صمدی در مراسم جشن مبعث در آمل:

سیره نبوی بهترین الگو برای تعالی و سعادت نسل جوان است

رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس:

راه علاج مشکلات را باید در درون کشور یافت نه در بیرون مرزها/ در تدوین برنامه ششم بر اقتصاد مقاومتی، فرهنگ اسلامی و شتاب علمی تکیه کنید

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح کرد؛

برخی رؤسای بانک ها از بدهکاران درصد گرفته‌اند! / ملت باید بداند چه کسانی باعث این بدبختی اقتصادی شده‌اند

سیاستهای کلی جمعیّت

از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ شد/برنامه‌ريزي‌هاي جامع متناسب با سياست‌هاي جمعيّتي انجام گيرد

امام جمعه آمل درگفتگو با کمال نیوز:

سوم خرداد تجلی اراده و اقتدار ملت ایران در برابر متجاوزان است

نماینده مردم آمل درمجلس درگفتگو با کمال نیوز :

سوم خرداد بزرگترین حماسه تاریخ انقلاب اسلامی است

اختتامیه اولین جشنواره تی تی درآمل

گزارش تصویری

یوسفیان ملا درهمایش پدران آسمانی :

فرهنگ شهادت طلبی گزینه روی میز ملت ایران است

امام جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:

اعتکاف سدی محکم در برابر انحراف و هجمه فرهنگی است

رهبر معظم انقلاب در دیدار معلمان سراسر کشور:

مدیران آموزش و پرورش باید با نشاط، انقلابی و متدین باشند/ نگاه سیاسی، حزبی و جناحی به آموزش و پرورش سمّ است/ محتوای کتاب‌های درسی متقن و بدور از هرگونه انحراف باشد

ارزیابی یوسفیان ملا از برنامه دولت برای نرخ سود بانکی؛

تعیین سود بانکی، حرکت روی تیغ دو لبه /ضعف بازار سهام و بورس در جذب نقدینگی

در دیدار شورانشینان با مشاور رییس جمهور مطرح شد؛

آمل برای جذب سرمایه گذار ، شهر بکری است

مدیر عامل بنیاد فرهنگی قرآنی خانواده در آمل خبرداد:

برای نخستین بار در جهان اسلام؛ نرم افزار قرائت قرآن کریم در ایران رونمایی می شود

آیت‌الله جوادی آملی:

مسئولین با همت بیشتر اوضاع اقتصادی را ساماندهی کنند

امام جمعه دابو ودشت سر آمل :

فراهم نمودن بسترهای فرهنگی و اجتماعی از وظایف شوراها است

عضو شورای استانی حوزه علمیه مازندران:

اعتماد مردم به مدیران یک امتحان الهی است

رئیس دانشگاه اهل بیت (ع) درگفتگو با کمال نیوزخبرداد :

تاسیس شعبه دانشگاه اهل بیت (ع) در لاریجان آمل

حجت الاسلام مرتضی ادیب یزدی درآمل:

امام عصر (عج) و برگزاری دعای ندبه در کشور غریب است

آیت الله جوادی آملی دردیدار با امام جمعه ومسئولین دابو ودشت سر آمل:

اقتصاد مقاومتی بدون فرهنگ معنا ندارد/ کشور را باید کریمانه اداره کرد

مدیرکل حج وزیارت مازندران درگفتگو با کمال نیوز خبرداد :

امسال 2 هزار و 500 زائر مازندرانی به حج تمتع مشرف می شوند

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درگفتگو با کمال نیوز ،

بررسی طرح تعالی جمعیت در صحن مجلس درسال جدید/ طرح مسئله حجاب وعفاف/ ارائه طرح اداره صداوسیما جهت تصویب/و...

نماینده مردم آمل درمجلس درگفتگو با کمال نیوز:

راهکارهای عملی اقتصاد مقاومتی در نیمه دوم اردیبهشت 93 از سوی مجلس ارائه می شود

حجت الاسلام آقاتهرانی در آمل:

پیروی از ولایت سبب حرکت در مسیر حق می شود / به دنبال هرچه پیش آمد خوش آمد نباشیم

بازدید معاون اول رئیس جمهور از پروژه های محور هراز

گزارش تصویری اختصاصی

هدیه پایگاه خبری-تحلیلی کمال نیوز

به مناسبت نامگذاری سال1393 به عنوان <<اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مديريّت جهادی>> پوستری زیبا تقدیم شما مخاطبان می گردد.

بهار 93 فرا رسید؛

شهر تاریخی و زیبای آمل آماده پذیرایی از مسافران نوروزی

در جلسه مسؤولان عالی قضا مطرح شد؛

هشدارهای صریح رییس دستگاه قضا به وزارت ارشاد و وزارت خارجه

رهبر معظم انقلاب الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی را تبیین کردند

نظام اسلامی رونق اقتصادی بدون عدالت اجتماعی را قبول ندارد/ وضع طبقات محروم در هرگونه پیشرفت اقتصادی باید بهبود یابد

مدیر کل اوقاف مازندران درگفتگو با کمال نیوز خبر داد؛

همکاری 150 روحانی در طرح آرامش بهاری مازندران

بر اساس نظرسنجی شبکه یک سیما؛

طلبه جوان آملی با انتخاب مردم قهرمان هفته شد

حجت الاسلام نقویان درآمل:

کشوراسلامی باید تمام نمادها والمان ها راوقتی نگاه می کنید اسلامی باشد

نماینده مردم آمل در مجلس درگفتگو با کمال نیوز :

اقتصاد مقاومتی به معنی انزوا نیست بلکه رویکرد برونگرا اما با توسعه درون زا

آیت الله جوادی دردیدار شهردارواعضای شورای شهر آمل:

تنها با مدیریت صحیح مشکلات اقتصادی حل می شود

شهردار آمل خبر داد:

افتتاح 9 پروژه شهری در 30 بهمن ماه سالجاری با هزینه ای بالغ بر 156 میلیارد و 200 میلیون ریال

فیاضی در گفتگوی تفصیلی با کمال نیوز:

گزینه های روی میز غرب بلوف سیاسی مقامات آمریکایی است / تقویت بدنه ساختار اداری کشور و مقابله با فساد یک ضرورت است

آیت الله جوادی آملی:

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن فریضه انقلابی است/ پرونده غرب سیاه تر از آن است که بخواهند درباره ملت عزیز ایران قضاوت کنند

فرمانده معظم کل قوا:

اعلام مواضع در برابر دوستان و دشمنان بدون ملاحظه و پرده‌پوشی باشد/ ملت، مذاکرات اخیر و اظهارنظرهای بی‌ادبانه امریکایی‌ها را زیر نظر بگیرد

در مراسم ششمین سالگرد مرحوم کاظمی دینان مطرح شد؛

تبعیت محض از ولایت فقیه و روحیه جهادی از ویژگی های بارز مرحوم کاظمی دینان است

امام جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:

امام خمینی نجات بخش ملت ایران شد/ مراسم استقبال از امام راحل حماسه تاریخی و ماندگار است

نماینده خبرگان رهبری در گفتگو با کمال نیوز:

استکبارجهانی در راستای حفظ منافع خود به دنبال ترویج تفرقه است

حبیبی در گفتگو با کمال نیوز:

ظرفیت موجود در جهان اسلام فرصتی برای اتحاد جهانی است

رییس کمیته انقلاب اسلامی آمل در سال 60 :

روحیه اخلاص و تقوای مردم سبب تحقق حماسه ششم بهمن شد

دبیر ستاد راهیان نور کشور در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

بازدید سالانه پنج میلیون نفری از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

اول و دوم بهمن؛

همایش بین المللی بزرگداشت ناصرکبیر در مازندران برگزار می شود

دیدار اعضای ستاد بزرگداشت حماسه ششم بهمن آمل

با حضرت آیت الله جوادی آملی/گزارش تصویری

با سخنرانی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور؛

همایش بزرگداشت شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن آمل برگزار می شود

محقق بین المللی علوم تغذیه در آمل مطرح کرد:

ریشه اکثر بیماری ها در تغذیه نادرست است / عوامل بروز مرگ در انسان / چه کنیم تا لاغر شویم؟

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد شهدای مازندران:

دفاع مقدس آزمون بزرگ ملت در بروز استعدادها بود / یک حرکت مردمی عظیمی مردم آمل نشان دادند

قدیری ابیانه در همایش بزرگداشت حماسه 9 دی آمل:

حصر خانگی کم ترین مجازات سران فتنه است/ فتنه 88 یک آزمایش بود

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

حماسه 9 دی مهر تأییدی دوباره بر آرمان های انقلاب بود

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراقب فتنه گران باشیم / وجه تشابه 9 دی و 22 بهمن

در آستانه هفته وقف صورت گرفت ؛

بازدید خبرنگاران از بقاع و اماکن متبرکه شهرستان آمل

شهردار دابودشت در گفتگوی تفصیلی با کمال نیوز :

رضایت‌مندی مردم از اولویت برنامه‌های شهرداری است / رویکرد شورا و شهرداری براساس فعالیت های فرهنگی ورزشی/ بودجه 15 میلیارد ریالی شهرداری به تصویب رسید

شهردار آمل درگفتگوی تفصیلی با کمال نیوز مطرح کرد؛

افزایش 20 درصدی بودجه شهرداری درسال 93 / اجرای پروژه های کلان شهری باجذب سرمایه گذار / فرآیند جذب نیروهای رسمی قانونی است

عضو شورای شهر تهران در گفتگو با کمال نیوز تاکید کرد:

اقدامات آمریکا نیازمند رفتار هوشمندانه دستگاه دیپلماسی / هراس غرب از ترویج اسلام ناب محمدی است

طلایی در یادواره شهدای شهرداریهای مازندران تاکید کرد:

جامعه امروز نیازمند باز تولید فرهنگ شهادت / آسیب های اجتماعی به صورت موریانه ای در حال افزایش است

امام جمعه آمل تاکید کرد:

غرب منافع خود را در گسترش ایران هراسی می‌بیند / پراکنده گویی در سخنان مقامات آمریکایی مشهود است

مدیر ستاد نمازجمعه کشور در گفتگو با کمال نیوز خبر داد:

برپایی 750 نماز جمعه در سراسر کشور / فعالیت 32 هزار نفر در ستادهای نمازجمعه

سردار نقدی در کنگره ملی شهیده هاشمی:

«مرگ بر آمریکا» تا سرنگونی استکبار ادامه خواهد داشت / دشمنان از پیشرفت های علمی ما وحشت زده هستند

پیام سردار نقدی به کنگره ملی شهیده سیده طاهره هاشمی:

روحیه حماسی سیده طاهره هاشمی میراثی از فاطمه زهرا(س) است

مشاور فرمانده کل سپاه درآمل:

رمز پیروزی ملت ایران در مقاومت اعتقادی است

دبیر جشنواره ملی ملکوت درگفتگو با کمال نیوز خبرداد :

محور جشنواره کتاب سیرت و صورت انسان در قرآن علامه جوادی آملی/ جشنواره ملکوت بهترین فرصت برای احیای آثار اندیشمندان اسلامی

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

اقتدار ایران اسلامی آمریکا را پای میز مذاکره کشاند / گام های بعد از مذاکرات در جهت حرکت کشور باشد

منصوری لاریجانی در یادواره شهدای آمل مطرح کرد؛

ماجرای توصیه به احمدی نژاد/ انتقاد از نحوه اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها / تعیین حدود مالکیت زمینه ساز اجرای عدالت

یوسفیان ملا در گفتگو با کمال نیوز:

موفقیت مذاکرات زمینه تعامل با جهان و برداشتن تحریم ها را فراهم کرده است / استدلال‌های رییس جمهور در گزارش عملکرد صد روزه فرافکنی بود

مشروح/ اولین گزارش 100 روزه روحانی

غنی‌سازی هرگز متوقف نمی‌شود/ فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرا می‌شود/ همه مشکلات به خاطر تحریم نیست/ دولت را نقد کنید

کمال نیوز گزارش می دهد؛

فرمانداری آمل همچنان چشم انتظار است

پیام مقام معظم رهبری به کنگره بین‌المللی ابن شهرآشوب ؛

ابن شهرآشوب یک شخصیت جامع‌الاطراف است / ضرورت مستندسازی روایات فقیه بزرگ ساروی

آیت‌الله جوادی آملی:

نگران نتیجه مذاکرات هسته‌ای نیستیم/ نظریه‌پردازی درباره علوم انسانی بدون نقشه جهانی میسر نمی‌شود

حجت الاسلام روانبخش در آمل:

ملت ایران پیرو هیهات من الذله است و زیر بار زور نمی رود / آمریکا در ضعیف ترین شرایط خود قرار دارد

رهبر معظم انقلاب در ديدار مسئولان و دست اندركاران حج:

ظرفیت عظیم حج در مقابل توطئه آتش‌افروزی‌های مذهبی فعال شود

رییس دفتر آیت الله مصباح یزدی در آمل:

توهین به عاشورا طومار فتنه‌گران88 را درهم پیچید / هراس دنیای استکبار از تروج فرهنگ عاشورایی است

معاون فرهنگی اوقاف کشوردرگفتگو با کمال نیوز خبر داد:

برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در 2980 امام زادگان و بقاع متبرکه کشور

حجت الاسلام صمدی در حسینیه نوری های آمل:

شبکه های ماهواره ای مسأله امامت را مورد هجمه قرار داده اند

محمدجواد لاریجانی در دانشگاه مازندران:

دیپلماسی تنها راه مقابله با غرب و آمریکا نیست/ باید مقاومت گسترده جهادی کنیم

اختصاصی/ السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

برنامه های هیئات عزاداری آمل در دهه اول محرم

اختصاصی/ آیت الله جوادی آملی:

جوانان فعال دینی و پارسایان مذهبی به شهدا اقتدا می کنند

اختصاصی کمال نیوز؛

یوسفیان ملا از اجلاس بین المللی فیلیپین می گوید

امام جمعه آمل در جشن عید غدیرخم:

پیام غدیر در عصر کنونی پیروی از ولایت فقیه است

مدیر موسسه حکمت علوی درآمل:

درک حقیقی نهج البلاغه مفهوم عدالت و معرفت را در انسان نهادینه می کند

یوسفیان‌ملا خبر داد:

بازنشستگانی که معاونان وزیر یا استاندار شدند باید استعفا دهند

لاریجانی:

نیاز به انقلاب رنگ ها در حجاب نداریم/نیاز امروز، انقلاب برای بهبود معیشت مردم است

رییس عقیدتی سیاسی نهاجا در گفتگو با کمال نیوز:

غیرت دینی زمینه ساز ایستادگی در برابر دشمنان است/برگزاری بیش از 30 دوره مسابقات قرآنی در ارتش

رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج:

«اتحاد در زير لواي توحيد» و «شناخت دشمن و مقابله با نقشه‌های او» دو راه علاج اوضاع امروز دنیای اسلام است

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفتگو با کمال نیوز:

روزانه 16 هزار چک برگشت خورده در کشور وجود دارد/بخش عمده ای از مفاسد به سبب عدم آگاهی مردم است

رئیس قوه قضاییه:

فضا برای فتنه‌گری مجدد مطلقاً باز نیست/ فتنه‌گران ۸۸ خائن و دروغ‌پردازانی بزرگ هستند

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار مفتی اعظم عمان:

آمریکا و اسرائیل همواره در پی جنگ و خونریزی بوده‌اند/ مسلمانان اختلافات را کنار بگذارند

صفارهرندی در آمل:

سخنرانی رییس جمهور در سازمان ملل غرب را مات کرد

فیاضی در آمل:

نرمش قهرمانانه، تعقیب هدف ها و اصول آرمانی ملت است / استقامت در برابر تحریم ها بر گرفته از فرهنگ عاشورایی است

حجت الاسلام صمدی آملی:

روحیه اخلاص و تقوا زمینه ساز حماسه سازی در دفاع مقدس/ جوانان کتاب های حوزه دفاع مقدس را مطالعه کنند

در آستانه سفر به نیویورک صورت گرفت؛

دیدار دکتر حسن روحانی با رهبر معظم انقلاب اسلامی

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

مدعیان حقوق بشر تنها کارشان ارسال سلاح برای تروریست‌های سوری است

آیت الله حسینی بوشهری در آمل:

آموزش حوزه باید متناسب با نیازهای روز باشد/ دفاع از مرزهای اعتقادی مهم تر از مرزهای جغرافیایی است

شهردار آمل خبر داد

عضویت شهرداری آمل در سازمان بین المللی صلح شهرداران جهان

رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه:

پذیرای نقد منصفانه هستم/جنگ طلبان در سوریه بیشترین خسارت را متحمل خواهند شد

کلید تدبیر و امید مازندران به صاحبش رسید؛

ربیع فلاح استاندار مازندران شد

اختصاصی کمال نیوز؛ با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری

مراسم افتتاح سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه مازندران در آمل برگزار می شود

حجت الاسلام سرلک در آمل:

محبان اهل بیت در مکان‌های آلوده به گناه حضور نمی‌یابند / سرمایه محبت اهل بیت را در جامعه منعکس کنیم

یوسفیان ملا: زمین‌خواران همچنان می‌تازند

واگذاری غیر قانونی بیش از یک میلیون هکتار زمین به افراد با نفوذ سیاسی

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در مازندران:

وعده‌های انتخاباتی دولتمردان را باید هر روز پیگیری کنیم / ‌جنگ در سوریه خطر بزرگی را در منطقه ایجاد می‌کند

حجت الاسلام ادیب یزدی در آمل (گزارش تصویری):

تداوم راه انقلاب در حفظ مراتب غیرت دینی است / تکفیری‌ها بازوی استکبار و صهیونیسم هستند

امام جمعه آمل:

دولتمردان رهنمودهای رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند / ارائه آمارها دردی را درمان نمی کند

اختصاصی کمال نیوز؛

دیدار مسؤولان شهرستان آمل با حضرت آیت الله جوادی

حجت الاسلام نقویان در یادواره شهدای منطقه چلاو:

امروز باید مراقب بود / دشمنان می خواهند از درون ما را نابود کنند

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگوی تفصیلی با کمال نیوز:

بخش های مختلف وزارت ارشاد نیازمند بازنگری است/ خبرنگاران متعهد باید امنیت شغلی و قضایی داشته باشند

روحانی در مراسم تودیع و معارفه وزرای کشور:

معجزه‌گر نیستم/ به استفاده از یک جناح در کابینه اعتقاد ندارم

با حضور استاندار مازندران؛

سومین فرمانداری ویژه مازندران درآمل آغاز بکار کرد

نماینده مردم آمل در مجلس درگفتگو با کمال نیوز:

قوی ترین کابینه از جهت تجربه و تسلط معرفی شده است

رهبر معظم انقلاب در ديدار مسئولان و جمعی از اقشار مردم:

«ایمان» و «اتحاد کلمه» دو عامل مقاومت ملتها در برابر توطئه های دشمنان/ پیشرفت های مستمر جزء ذات حرکت ملت ایران شده است

همزمان با پايان ماموريت اکبرزاده در فرمانداري آمل

طي پيامي از همه اقشار مختلف مردم تشکر و قدرداني نمود / متن پیام

با حضور مقامات عالیرتبه کشوری و لشکری

رهبر معظم انقلاب حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ فرمودند

احمدی‌نژاد در آخرین گفتگوی تلویزیونی:

هیچ سندی علیه ملت امضا نکردم/ تلاش کردند وصله هایی به دولت بچسبانند اما نچسبید

امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه:

رژیم صهیونیستی منادی تفرقه و ظلم است

با برپایی راهپیمایی‌های گسترده؛

جهان اسلام فردا یکصدا رهایی قدس را فریاد می‌زند

امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه:

ملت ایران در روز قدس حماسه دیگری را رقم خواهد زد

مدیرکل بهزیستی مازندران در گفتگو با کمال نیوز خبرداد :

بزودی عملیات ساخت سرای مهر سالمندان شهرستان آمل شروع می شود

تاکید رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام:

مسئله اقتصاد و ادامه پیشرفتهای علمی باید در اولویت کار مسئولان باشد

امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه:

فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه نهادینه شود

امام جمعه نور در گفتگو با کمال نیوز:

عدم اجرای قوانین از سوی مسؤولان بستر بدحجابی را در جامعه فراهم می کند

سردار سلیمانی در آمل:

دفاع مقدس سند جامع ملت ایران است

مدیر عامل اتحادیه آرامستان‌های کشوردرگفتگو با کمال نیوز

بزودی اموات به صورت مکانیزه شستشو می‌شوند.

با سخنرانی سرلشگر قاسم سلیمانی؛

يادواره سرداران و شهداي تيپ مالک اشتر در آمل برگزار می شود

امام جمعه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی:

رسانه ها پیشگام ترویج ارزش های اسلامی باشند

یوسفیان ملا در نشست خبری:

تلاش دولت یازدهم در راستای رفع مشکلات مردمی باشد/ وضعیت پول ملی در دوران جنگ هم به این روز نیافتاد

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس درگفتگو با کمال نیوز

غرور کاذب دولت ترکیه را گرفتار خود کرده است

امام جمعه شهرستان محمودآباد در گفتگو با کمال نیوز :

مسؤولان شکرگزاری حضور حماسی ملت را در عمل نشان دهند

با کسب 18میلیون و 613هزار و 329رأی

حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی گیری:

رأی ملت یک امانت و حق الناس در دست مسئولان برگزاری انتخابات است

اختصاصی کمال نیوز؛

عملیات قطعه اول متروی تهران به آمل در پایان خرداد شروع می شود

رییس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با کمال نیوز:

اصلی ترین رکن انتخاب اصلح اطاعت از ولایت است

سردار نقدی در آمل:

گفتمان امام خمینی سازش ناپذیری با کفر است / حضور حداکثری بزرگ ترین مانور اقتدار ملت است

جواد قناعت در سالگرد سردار اسماعیلی:

دکترین دفاعی ایران اسلامی مبتنی بر پشتوانه مردمی است

رهبر معظم انقلاب در اجتماع مردمی حرم امام راحل:

باور عميق امام خمينی به «خدا، مردم و خود» زمينه‌ساز پيروزی و پيشرفت مقتدرانه انقلاب/ هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است

قالیباف در مازندران:

خون جدیدی بر ‌کشور تزریق می‌کنم/‌به حقوق ملت پایبندم/مدیونم اگر به وعده‌هایم عمل نکنم

یوسفیان ملا در گفتگو با کمال نیوز

زمان‌شناسی نمایندگان مجلس از فرصت خدمت دغدغه اصلی رهبر انقلاب است

با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

مراسم گرامیداشت سالگرد سردار محمد اسماعیلی برگزار می شود

آیت‎‎الله جوادی آملی:

مسؤولان با رفع بیکاری و تسهیل شرایط اجازه ندهند سن ازدواج بالا رود

فیاضی در گفتگو با کمال نیوز :

اصولگرایان وحدت کنند در همان مرحله اول کار تمام است

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

میزان سودهای بانکی دریافتی از مردم قابل قبول نیست

رهبر معظم انقلاب مطرح کردند؛

تبیین اهداف متضاد ملت و دشمنان ملت در انتخابات و معیارهای فرد اصلح/ حضور پرشور مردم موجب مصونیت کشور و کاهش طمع بیگانگان می‌شود/ به هیچ دلیلی نباید از قانون تخطی کرد

درجشنواره شوراها وشهرداران برتر کشور

شورای اسلامی شهر و شهرداری دابودشت برتر شدند

انتقاد دبیر شورای نگهبان از تبلیغات زودهنگام کاندیداها

افرادی به نان شب محتاجند اما برخی برای کسب رای تبلیغات میلیاردی می کنند/سر سوزني از قانون تجاوز نمي‌كنيم

رهبر معظم انقلاب:

لزوم طرح گفتمان اسلامی در مورد زن بصورت تهاجمی و طلبکارانه/ اگر فرهنگ احترام به زنان نهادینه شود، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد

امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه:

وهابیت درصدد تفرقه بین مسلمانان است

وزیر ورزش و جوانان در آمل:

افتخار دولت حرکت در مسیر ولایت است

فرماندارآمل درگفتگوی اختصاصی با کمال نیوز اعلام کرد

122 پروژه از مصوبات سفر دولت اجرایی شد

حجت الاسلام نقویان در آمل:

زندگی ائمه اطهار بهترین الگوی سبک زندگی اسلامی است

هشدار عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی؛

مطالبات معوق بانکی به مرز 80 هزار میلیارد تومان رسید

رهبر معظم انقلاب در اجلاس علما و بيداري اسلامي؛

بیداری اسلامی اگر سالم بماند قادر به رقم زدن تمدن ‌اسلامی خواهد بود

یوسفیان ملا:

متروی تهران-آمل چشم انتظار حمایت است

اختصاصی / حاج علی قاسمی

از کاندیداتوری انتخابات شورای شهر استعفا داد /متن استعفا

امام جمعه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی:

تلاش دشمنان در راستای تضعیف خلق حماسه سیاسی است

آیت‌الله جوادی در دیدار اصولگرایان رهروان ولایت مجلس:

کشور را با دروغ و پول دادن‌ به مردم نمی‌توان اداره کرد

رییس سازمان بازرسی کل کشور در آمل:

گام اول حماسه اقتصادی فسادزدایی است

*پایگاه خبری کمال نیوز*

رسانه برتر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان آمل شد

روز ارتش جمهوری اسلامی گرامی باد

یادبودی از سرلشگر شهید مسعود منفرد نیاکی

فرمانده معظم کل قوا در آستانه روز ارتش:

رفتار متناقض و غیر منطقی امریکا و مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مردم بیگناه/ ارتش جمهوری اسلامی مردمی، علمی و اعتقادی است

مدیر کل ارشاد مازندران خبر داد؛

اعلام فراخوان عمومی هشتمین جشنواره سراسری نامه ای به امام رضا

امام جمعه آمل درمراسم بیت آیت الله جوادی آملی(2)

حضرت فاطمه بهترین مدافع حریم ولایت بود

استاد حوزه علمیه مازندران:

هر کاندیدایی برای خدمت به مردم وارد صحنه انتخابات نمی‌شود

فرماندار آمل در گفتگو با کمال نیوز

12 فروردین نقطه عطف استکبار ستیزی ملت ایران است

شهر هزار سنگر آمل آماده پذیرایی از مسافران نوروزی؛

آثار تاریخی، طبیعی و مذهبی آمل را بشناسیم

رهبر معظم انقلاب در پيام به مناسبت حلول سال جدید:

سال ۹۲ را بعنوان "سال حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی" نامگذاری می کنیم

امام جمعه آمل در آخرین خطبه های نماز جمعه سال 91:

اسراف در عید نوروز پسندیده جامعه دینی نیست

رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:

عصبانیت و سراسیمگی دشمن از پیشرفت‌های شگرف ملت ایران/ نشانه‌های امید، فراوان و مشکلات قطعاً قابل حل هستند

گفتگوی اختصاصی کمال نیوز

با اسماعیل رمضانی جانباز قطع نخاعی منابع طبیعی

معاون حفاظت وامور اراضی منابع طبیعی مازندران اعلام کرد:

اجرای 20 برنامه ویژه گرامیداشت هفته منابع طبیعی در مازندران

نماینده آمل در مجلس درگفتگو با کمال نیوز :

اعطای جایزه اسکار به فیلم آرگو با اهداف سیاسی علیه ایران بود

حسن عباسی در آمل:

دشمنان در تلاش هستند تا جوان ایرانی آماده شهادت پرورش نیابد

اهانت یک روزنامه استانی به یکی از علمای مازندران

یکی از روزنامه های محلی استان مازندران در صفحه 12 شماره 4185 خود با درج مطلبی با عنوان «الو بشیر ویژه درباره پرواز انقلاب» .....

معاون عمرانی استانداری مازندران در گفتگو با کمال نیوز

استانشهر مازندران دردستور کار کمیسیون عمران مجلس قرار دارد

فاضل لاریجانی در نامه ای به دادستان تهران؛

سوگند یاد می کنم که از طرف بنده در این مورد مطروحه هیچ گونه سوء استفاده مالی وجود نداشته است

امام جمعه آمل در اجتماع 22 بهمن مردم آمل:

حضور حماسی مردم موجب ناکامی دشمنان شد

رییس شورای شهر تهران در گفتگو با کمال نیوز:

ملت ایران در 22 بهمن انسجام عملی را به نمایش خواهد گذاشت

متکی در آمل:

ملت ایران هیچ گاه مشکلات را پای انقلاب نخواهد نوشت

نماینده آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز :

گروه های سیاسی اخلاق را سرلوحه امور خود قرار دهند

امام جمعه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی:

رفع دغدغه مردم مهم‎ترین وظیفه مدیران است

مدیرکل بهزیستی مازندران درگفتگو با کمال نیوز خبرداد

واگذاری 2300 واحد مسکونی به مدجویان تحت پوشش

آیت الله خاتمی(1):

حماسه مردم آمل برگرفته از فرهنگ عاشورایی بود

آیت الله طبرسی در دیدار خانواده شهدای حماسه 6 بهمن:

ابعاد حماسه تاریخی مردم آمل حفظ و تبیین شود

امام جمعه آمل

حماسه مردم آمل سند ولایت مداری دیار علویان است

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگوبا کمال نیوز

واردات بی رویه برنج به تولید داخلی ضربه خواهد زد

آیت الله خاتمی در جمع ائمه جمعه و جماعات مازندران:

علما در انتخابات چشم بیدار ملت‌اند

حماسه 9 دی؛

روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

صفارهرندی در جمع دانشجویان نور:

حداکثر نقش تحریم در مشکلات 40درصد است

اخبار سلامت و تصاویر

علامه ذالفنون حضرت علامه حسن زاده آملی

رهبر معظم انقلاب:

انقلاب‌های منطقه باید حد فاصل خود را با استکبار جهانی مشخص کنند

یوسفیان ملا در گفتگو با کمال نیوز

افزايش حقوق كاركنان دولت متناسب با نرخ تورم نیست

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در گفتگو با کمال نیوز :

بخش خانگی درمازندران امسال مشکل قطعی گاز نخواهند داشت

حجت الاسلام پناهیان در آمل

الگوی دموکراسی امریکایی به نقطه پایان رسیده است

به همت دانشگاه شمال آمل

همایش بین المللی تربیت بدنی وعلوم ورزشی برگزار می شود

نماینده مردم آمل در مجلس

تحریم ها قابل پیش بینی است/دولت برنامه ارائه دهد

رهبر معظم انقلاب:

حرکت سوال از رئیس‌جمهور قابل تحسین، اما ادامه این کار متوقف شود

همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان منتشر شد؛

«کوثر کربلا» جدیدترین اثر آیت‌الله جوادی آملی

گزارشی از همایش سبک زندگی اسلامی ایرانی

حجت الاسلام نقویان در جمع دانشجویان چه گفت؟

نماینده مردم آمل در گفتگو با کمال نیوز

دامن زدن به مسائل حاشیه ای نگرانی مردم را بیشتر می کند

نماینده مردم قائم شهر در گفتگو با کمال نیوز

توسعه مازندران نیازمند مدیران قوی است/ مدیران استانی داریم که قادر به اداره بخش هم نیستند

دبیر ستاد حقوق بشر در آمل:

احمد شهید هنرپیشه رسانه های ضد انقلاب است/اجازه دخالت در تشریفات قضایی را به هیچ نهادی نخواهیم داد

گزارشی از کرسی آزاد اندیشی در نور؛

قدیری ابیانه در جمع دانشجویان چه گفت؟

در جمع دانش آموزان و دانشجویان مطرح شد؛

هشدار رهبر انقلاب به مسؤولان و سران قوا/ اختلاف نظرها به مچ گیری تبدیل نشود

امام جمعه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی:

منطق اسلامی برای همیشه جاوید خواهد بود

اولین جلسه هم اندیشی اصحاب فرهنگ و هنر آمل

پیرامون راه اندازی مرکز آمل شناسی/ گزارش تصویری

عطر شهادت در آمل پیچید /گزارش تصویری

تشیع با شکوه پیکر خلبان شهید سعید اصغری

رهبر معظم انقلاب در جمع پر شور مردم خراسان شمالی:

ملت ایران جبهه استکبار را در حسرت شکست دادن خواهد گذاشت

حجت الاسلام پناهیان هشدار داد:

جامعه با مشکل کمبود جمعیت روبرو است

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفتگو با کمال نیوز:

ارجاع گرانی به مسأله تحریم کار نادرستی است

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان جوان کشور؛

روحیه نشاط و احساس مسئولیت جوانان نخبه؛ فتح الفتوح انقلاب اسلامی

عیادت رهبر معظم انقلاب از آیت‌الله حسن‌زاده آملی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با حضور در یكی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله حسن‌زاده آملی عیادت كردند

رییس سازمان بسیج طلاب کشور در گفتگو با کمال نیوز خبر داد

سازمان دهی گروه سایبری لبیک یا رسول الله

متن کامل پیام حضرت آیت الله جوادی آملی

به همایش ملی بزرگداشت علامه محمد تقی آملی

رهبر معظم انقلاب در ديدار كارگزاران حج:

تبلور وحدت حول پيامبر اسلام و ابراز تنفر از دشمنان ايشان در حج استمرار يابد

امیر سرتيپ دربندي در گفتگو با کمال نیوز :

دلیل ماندگاری جنگ تحمیلی حضور امام در رأس کل قوا بود

معاون وزیر امور خارجه در آمل:

تعطیلی سفارت ایران در کانادا برخلاف حقوق بشر می باشد

امام جمعه آمل:

بهره گیری از سیره امام صادق راه جهانی سازی اسلام شیعی است

رئیس فراکسیون حمایت از مخترعان مجلس در گفتگو با کمال نیوز

نمایندگان مجلس حمایت از نخبگان را به عنوان یک باور اساسی و مهم می دانند

رئیس مجلس در یادواره شهدای نوا لاریجان

جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی راهکار غلبه بر مشکلات است

یوسفیان ملا با اشاره به پیشنهاد مقام معظم رهبری:

تشکیل دبیرخانه دائمی، جهش نوینی در غیرمتعهدها خواهد بود

در شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد مطرح شد

تاکید رهبر معظم انقلاب بر نقش مهم جنبش عدم تعهد در شکل‌گیری نظام نوین جهانی/ پیمانه صبر و تحمل ملتها از هندسه غلط بین المللی لبریز شده است

پور محمدی در آمل خبرداد:

راه‌اندازی دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری در سازمان بازرسی کل کشور

امام جمعه آمل:

افکار عمومی جهان پیگیر منویات ارزشمند رهبر انقلاب اسلامی هستند

حجت الاسلام جوادی آملی:

مفاتیح الحیات درصدد ترویج عقل گرایی در جامعه است

نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز

بومی اندیشی و علاقه محوری مدیران مازندرانی باعث عقب ماندگی استان شد / اسناد و مدارک موجود است

آیت الله جوادی آملی:

حیف است این ماه رمضان از دستمان برود و خدای ناکرده وظیفه مان را انجام نداده باشیم

معاون فرهنگی سازمان اوقاف کشور در آمل:

سوره قدر دلیل اثبات حضور ولایت در زمین است

با قهرمانی پهلوان قاسم رضایی

آمل غرق در شور و شادی شد/گزارش تصویری

دومین همایش تجلیل از خبرنگاران آملی

گزارش تصویری

یوسفیان‌ملا در واکنش به راه اندازی بورس ارز:

تصمیمات ناپخته نباید بر بورس ارز سایه افکند

نماینده مردم بابل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز

رفع اشتغال درمازندران نیازمند تشکیل ستاد ویژه است

گزارش تصویری همایش آیت جاوید

ویژه برنامه بیستمین سالگرد ارتحال آیت الله میرزا هاشم آملی

آیت الله آملی لاریجانی در همایش آیت جاوید:

غرب امروز گرفتار بحران ارزش و معنویت است / وضعیت معنوی بشر با وجود پیشرفت بهبود پیدا نکرده است

مسئول ستاد نماز جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:

نمازجمعه نقش موثری در بصیرت افزایی جامعه دارد

با سخنرانی رییس قوه قضاییه؛

همایش آیت جاوید در آمل برگزار می شود

رهبر معظم انقلاب:

سکوت در قبال کشتار مسلمان میانمار نمونه بارز دروغ حقوق بشری غرب

6 مهرماه و در آمل؛

همایش ملی علامه محمدتقی آملی برگزار می‌شود

مدیر کل بهزیستی مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

در سال گذشته 3575 فرصت شغلی برای معلولین ایجاد شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با کمال نیوز:

اصلاح طرح عفاف و حجاب نیازمند عزم ملی است/ اگر همه گرانی های اخیر را مرتبط به تحریم بدانیم درست نیست

از شبکه چهار سیما؛

مستند زندگی «علامه حسن‌زاده آملی» در ماه رمضان پخش‌ می‌شود

با قرائت پیام حضرت آیت الله جوادی آملی؛

مسجد امام هادی (ع) و مجتمع فرهنگی امام زاده قاسم (ع) آمل افتتاح شد

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی؛

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شد

با حضور 15 تیم از سراسر کشور و در آمل آغاز شد؛

سومین جشنواره فرهنگی ، هنری و ورزشی دانشجویان دانشکده های علوم قرآنی کشور

سفر مسئولان فدراسیون کشتی عراق به آمل

عبدالکریم شهلان دبیرفدراسیون کشتی عراق ...

رهبر معظم انقلاب:

عزت امروز ملت ایران از نتایج عمل به درسهای حیات بخش قرآن است

در همایش استانی روز اصناف؛

مجمع امورصنفی شهرستان آمل به عنوان برتر در مازندران انتخاب شد

يوسفيان ملا در گفتگوي تفصيلي با خبرنگاران آملي :

دولت در پياده كردن مرحله اول هدفمند كردن يارانه ها عجله كرد/ تا اين سيستم بانكي است بايد منتظر اختلاس هاي ديگري باشيم

اختصاصي/ در تاريخ 16 تير صورت مي گيرد؛

ديدار مردمي استاندار مازندران با مردم شهرستان هزار سنگر آمل

رهبر معظم انقلاب در ديدار با منتخبان مجلس نهم:

احساس تكليف، نيت خالصانه و توكل به پروردگار زمينه ساز موفقيت مجلس خواهد بود

یوسفیان ملا مطرح كرد:

دولت بدون ایجاد زیرساخت، وعده اشتغالزایی ندهد

يادي از 21 خرداد 1377؛

حضور تاريخي رهبر معظم انقلاب در شهر هزارسنگر آمل

سردار ميرشكار در همايش پدران آسماني:

گفتمان امام و رهبري گفتمان پيامبران است

آیت الله جوادی آملی:

روزی تازیانه ضعف مدیریت در کشور را خواهیم خورد/ پیش بینی مذاکرات مسکو

يوسفيان ملا در گفتگو با كمال نيوز:

ايجاد اشتغال و كاهش تورم عمده ترين مطالبات مردم است

رييس حوزه هنري مازندران در گفتگو با كمال نيوز:

از بخش خصوصي جهت احداث سينما حمايت مي كنيم/ بعداز انقلاب 10 سينما در مازندران بسته شد

رهبر معظم انقلاب در اجتماع شيفتگان امام خميني(ره):

آنچه غرب از آن واهمه دارد "ايران اسلامي" است / کارهاي نشدني با طلوع امام شدني شد

امام خميني که بود و چه کرد؟

صداي امام خميني براي مردم ايران حکم صداي خدا را داشت

سينما بهمن آمل در انتظار حمايت مسئولان؛

مسئولين بايد نگاه ويژه اي به فرهنگ داشته باشند

ابوترابی مرد تقوا و اخلاص بود

همسفر پياده كاروان از حرم تا حرم حجت‌الاسلام ابوترابی گفت...

اجرا نکردن فاز دوم، ضربه‌ای به اقتصاد نمی‌زند؛

یوسفیان‌ملا: دولت اگر تمایلی ندارد، فاز دوم را اجرا نکند

علی لاریجانی رئیس موقت مجلس نهم شد

علی لاریجانی با 173 رأی به عنوان رئیس موقت مجلس شورای اسلامی در دوره نهم انتخاب شد.

مقام معظم رهبري خطاب به منتخبان ملت:

تنها به مسئوليت الهي و اداي وظيفه ي سنگين نمايندگي بينديشيد

فرماندار آمل هشدار داد:

مديري كه نتواند خود را با سياستهاي شهرستان همسو كند بايد برود

دستان پر مهر خيران و مسئولان در انتظار نيازمندان؛

جوان 22 ساله آملي را دريابيد

فرزند امير سرلشگر شهيد منفرد نياكي در آمل:

پدرم در استان مازندران كم تر شناخته شد

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی كشور خبر داد:

مجوز تمام بانک‌ها بازنگری می‌شود

استاندار مازندران در همايش ملي جبهه سوم:

آملي ها هنر خود را در حماسه 6 بهمن تجلي دادند

آیت الله جوادی آملی در پیامی به همایش ملی جبهه سوم:

ابعاد گوناگون حماسه اسلامی 6 بهمن آمل حفظ و تبیین شود

آمل ميزبان 882 ورزشكار دانشگاههاي غيرانتفاعي كشور

اين المپياد به مدت 6 روز در دانشگاه شمال برگزار خواهد شد

در تاريخ 30/2 /91 صورت مي گيرد؛

اعلام نتايج آزمون استخدامي شهرداريهاي مازندران به شهرداريها

همايش شهرداران استان مازندران در آمل

گزارش تصويري

جانشين سپاه ناحيه آمل در گفتگو با كمال نيوز خبر داد:

برگزاري همايش بزرگ 6000 نفري بسيجيان شهرستان آمل در سوم خرداد

یوسفیان‌ملا عنوان نمود:

کشورهای همسایه ایران آماده پذیرش گروهک منافقین نیستند

حضور وزير راه و شهرسازي در آمل

گزارش تصويري

ابراهيميان در گفتگو با كمال نيوز خبر داد:

جشنواره انتخاب دختران محجبه دانشگاه هاي آزاد مازندران برگزار خواهد شد

رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز زن:

مظاهر خودنمایی و بد حجابی، آثار مخرب و ماندگاری بر اخلاق و جامعه دارد

سّر نام های حضرت فاطمه (س) در چیست؟

فاطمه، صدیقه، مبارکه، طاهره، زکیه، راضیه، مرضیه، محدثه و زهراء

بازديد 2 و نيم ساعته رهبر معظم انقلاب از نمايشگاه كتاب

رهبر معظم انقلاب در جمع ناشران تاكيد كردند: ضرورت توسعه و تعميق فضاي كتابخواني در كشور

در اولین دقایق آغاز رای گیری؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دومین مرحله انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کردند

یوسفیان ملا:

اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها قبل از تیرماه غیر قانونی است

تأكيد رهبر معظم انقلاب در اجتماع هزاران نفر از فرهنگيان:

آموزش و پرورش از صفات ارزشمند شهدا براي نسل جوان الگو سازي كند

دبير كانون كارفرمايان مازندران در گفتگو با كمال نيوز؛

40 روز از سال توليدملي گذشته است ولي هيچ برنامه اجرايي و بخش نامه اي صادر نشده است

رهبر معظم انقلاب:

با خائنان و دزدان به کیسه ملت برخورد شود

با اعتماد مجدد اعضاي شوراي شهر آمل؛

حاج علي قاسمي در سمت خويش ابقا شد

معاون عمراني استانداري مازندران در گفتگو با كمال نيوز:

در 5 سال آينده شاهد تحولات اساسي در شهرستان آمل خواهيم بود

ازسوي اداره كل مطبوعات وخبرگزاري هاي داخلي وزارت ارشاد:

مجوز فعاليت پايگاه خبري كمال نيوز صادرشد

گوشه ای از بيانات آسمانی زهرای مرضیه سلام الله علیها

سوم جمادی الثانی، سال روز شهادت یادگار پیامبر، همسر فداکار امیرمؤمنان علیه‏السلام و ...

رييس اداره آموزش و پرورش آمل در گفتگو با كمال نيوز:

رسانه ها انعكاس درستي از اردوي دانش آموزان نداشته اند

به مدت 5 شب

سوگواری حضرت زهرا(س) در محضر رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود

با حضور مسئولان كشوري و استاني؛

رييس جديد واحد علوم و تحقيقات آيت الله آملي معارفه شد

یوسفیان‌ملا در نطق میان دستور مطرح کرد:

سيستم بانكي كشور اصلاح شود

روز ارتش و يادي از سرلشگر منفرد نياكي

سرلشگر شهيد مسعود منفرد نياكي ، در سال 1308 در شهرستان آمل چشم به جهان گشود...

جشن قهرماني تيم واليبال كاله مازندران

به روايت تصوير

فرماندار آمل خواستار شد:

مديران استاني براي رفع مشكل كمبود آب آمل چاره انديشي كنند

رییس واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی خبر داد :

ایجاد مرکز بین المللی مطالعات اسلامی /تبدیل واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی به قطب علمی وپژوهشی در سطح منطقه

برگزاري مراسم رها سازي ماهيان قرمز در آمل

مراسم رهاسازی ماهیان قرمز در شهرداري آمل برگزار شد

معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران خبر داد:

امسال طرح هاي درياي مازندران با امكانات زير ساختي فعال مي شود

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در آمل خبر داد:

احداث سد هراز در انتظار افزایش اعتبار دولتی است

مراسم رها سازي ماهيان قرمز در آمل برگزار مي شود

ایجاد نشاط و شادابی در شهر و گردهم آوردن شهروندان در کنار هم و حفظ محیط زیست از اهداف مهم این جشنواره است.

وزير نفت در مازندران خبر داد:

استقرار پايگاه بزرگ پشتيباني ذخاير گاز درياي مازندران دراستان

تاکید رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسوولان:

آغاز سال جدید زمینه ساز همت، نشاط و امید برای ادامه حرکت پرشتاب کشور باشد

آيت الله جوادي آملي را بيشتر بشناسيم

آية‌ الله عبدالله جوادي‌ آملي‌، در سال‌ 1312 هجري‌ شمسي‌ در آمل‌ به‌ دنيا آمد...

علامه حسن زاده آملي را بيشتر بشناسيم

حسن حسن زاده آملى دراسفند سال 1307، در روستاى «ايرا» از توابع لاريجان شهرستان آمل ديده به جهان گشود...

رهبر معظم انقلاب در پيام به مناسبت حلول سال 91 تاکید کردند؛

شعار امسال؛ تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

كاله آمل قهرمان ليگ برتر واليبال ايران شد

تيم كاله آمل توانست در رقابتي ديدني و در سه ست پياپي تيم سايپاي البرز را شكست دهد.

رئیس بنیاد نخبگان مازندران در گفتگو با کمال نیوز خبر داد

300 نخبه مازندرانی شناسایی شدند

مدیرکل مسکن وشهر سازی مازندران در گفتگو با کمال نیوز خبرداد

کسب رتبه اول کشوری در بخش مسکن مهر

رئیس پلیس راهور کشور درآمل خبر داد

در سال 91 ،2 هزار کیلومتر از راه‌های کشور زیر ‌پوشش سامانه هوشمند قرار می گیرند

رئیس شورای اسلامی شهرآمل در نشست با خبرنگاران

بودجه 672 میلیارد ریالی شهرداری وسازمانهای وابسته تصویب شد/همراه با گزارش تصویری نشست

یوسفیان ملا: حکم رهبری، حکم آماده‌باش برای مسئولان است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس هشتم حکم ایشان را برای تشکیل شورای عالی فضای مجازی، حکم آماده‌باش برای مسئولان اعلام کرد.

معاون حفاظت واموراراضی منابع طبیعی استان مازندران درگفتگو با کمال نیوز:

با متخلفین غیرمجاز به منابع طبیعی بشدت برخورد خواهد شد

فرماندار آمل از تشکیل ستاد نخبگان درشهرستان آمل خبرداد

یدالله اکبرزاده در همایش تجلیل از خیرین ونخبگان دانش آموزی آموزش وپرورش لاریجان آمل که باحضور بخشدار،شهردار،مدیران بخش ،خیرین ونخبگان ......

آیت الله حسن زاده آملی نوروز 91 در زادگاهشان اقامت خواهند داشت

فرماندار آمل با رد هرگونه شایعه مبنی بر وخامت حال علامه حسن زاده آملی، اظهار داشت: حال عمومی این عالم جلیل القدر رضایت بخش است.

برگزاري مانورمشترک نيروهاي حفاظتي منابع طبيعي ونيروي انتظامي

سومين روز از هفته منابع طبيعي مانورمشترک نيروهاي حفاظتي منابع طبيعي و نيروي انتظامي با حضور نيروهاي يگان حفاظت اين اداره ....

رییس واحد علوم وتحقیقات آیت الله آملی :

راه اندازی کمیته های مشورتی در دانشگاه باعث پویایی سازمان می شود

کودکان آملی 12نهال به یاد حماسه 12اسفند کاشتند

همزمان با هفته منابع طبیعی وجشن درخت کاری در بخش امامزاده عبدالله (ع) آمل کودکان آملی بمناسبت حضور حماسی مردم در انتخابات 12اسفند