مراقب فتنه گران باشیم
8 دی 1392 ، دیدگاه 0

عبدالرضا عزیزکمالی-سرویس سیاسی: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ایام فراوانی بوده است که به اقتدار نظام قوت دوباره ای بخشید و جمهوری اسلامی رادر میان نقشه های فراوان دشمنان موفق و پیروز گردانید.

یکی از این حماسه ها و حضور پرثمر که نقش ماندگار آن برای همیشه تاریخ در افتخارات عظیم ملت ایران ثبت گردید حماسه بزرگ و ماندگار ۹دی بود که در آن شرایط حساس و اوضاع خاص که رسانه های غربی وضعیت کشور را نابه سامان جلوه می دادند و از عدم علاقه مندی مردم به نظام خبر می دادند این حماسه عظیم ضربه سنگینی را بر نقشه ها و برنامه های آنان زد و نشان داد که مردم همچون همیشه و حتی با اراده ای استوارتر بر پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایران و ولایت فقیه ایستاده اند.

حضور یکپارچه اقشار مختلف مردم  اعم پیر و جوان گواه این مدعا بود که مردم در دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب هیچ گاه کوتاه نیامده و تا آخرین قطره خون خویش در راستای تثبیت و استواری این راه عظیم قدم خواهند برداشت.

حضور پراقتدار مردم در این حماسه جاویدان نشان داد که روحیه انقلابی گری و ایثار ملت ایران فقط در زمان انقلاب و دفاع مقدس خلاصه نشده است بلکه این ویژگی ها روزبه روز و استوارتر از گذشته در آنان وجود دارد که در زمان ممکن خود را در عرصه دفاع از اسلام و انقلاب نشان خواهند داد.

دامنه حضور مردمی حماسه ۹دی ۸۸ آنقدر وسیع بود که گویا بهمن ۵۷ دوباره ای در ایران در حال تحقق است و همگان را به یاد ایام پیروزی انقلاب اسلامی می انداخت که همه اقشار مردمی درصدد مقابله و مبارزه با رژیم شاهنشاهی برآمدند و تنها تفاوت حماسه ۹دی ۸۸ و بهمن ۵۷ تنها در این بود که مردم ایران در بهمن۵۷ به دنبال تغییر رژیم و استقرار حکومت جدید در جامعه بودند ولی در حماسه ۹دی ۸۸ مردم بر ادامه راه دفاع از نظام و حریم ولایت تاکید داشتند و اعلام رضایت و علاقه مندی خویش را از نظام جمهوری اسلامی اعلام نمودند.

به راستی که ۹دی روز بصیرت ملت ایران است و مردم ما در این روز با درک عظیم خویش و بصیرت والایشان حضوری را تجربه کردند که تمام نقشه ها و هزینه های میلیاردی دشمنان را بر باد داد و مهر تثبیت دوباره ای بر آرمانهای امام راحل ، شهدای گرانقدر و ترویج فرهنگ ولایت داشت.

امروز نیز پس از گذشت 4 سال از حماسه بزرگ 9 دی ملت ایران باید با موقعیت شناسی درست پیرو سخنان و رهنمودهای گرانقدر مقام معظم رهبری باشد که این امر مهم بیمه گر نظام اسلامی در برابر همه آسیب ها و فتنه ها است.

فتنه 88 اولین و یا آخرین فتنه نبود بلکه فتنه ها در راه است و باید مراقب باشیم تا افرادی با چراغ خاموش و یا چراغ روشن در لوای گروه های سیاسی، فعالیت های رسانه ای و هرگونه راه دیگری به دنبال احیای افکار شوم فتنه گران  نباشند.

فتنه 88 یک درس بزرگ به ملت بزرگ ایران داد که برای همیشه تاریخ این درس ارزنده به عنوان الگویی برای همگان خواهد بود.

9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بر همگان تبریک و خجسته باد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0