اسلحه ات شلیک نمی کند اشتون (!)
3 فروردين 1393 ، دیدگاه 0

کمال نیوز:وقتی در تصاویر مادری رو دیدم که عکس فرزندش رو در دست داره بی درنگ گوشی رو برداشتم و از دوستانم پرسیدم  که "کاترین اشتون با مادر ستار بهشتی دیدار کرد؟!"

بله ،برای من عجیب و غیر منطقی بود که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا همچین بی دقتی بچه گانه ی رو مرتکب بشه و بعنوان مسئله حقوق بشر با مادر ستار بهشتی دیدار کنه .. حتم دارم این همراهی با هماهنگی نرگس محمدی و دوستان اونور آبش بود.

این دیدار همراه با لبخندی معنا دار منو یاد جریانی مشابه انداخت.

مادر فرزند نابغه در آمریکا

11 ژانویه 2013 آرون سوارتز (Aaron Swartz)برنامه نویس و وبلاگ نویس نخبه ی آمریکایی حلق آویز در آپارتمانش پیدا شد ،کسی که مخالف سیاست ها ی دولت این کشور از جمله حمله ی سایبری مشترک آمریکا و اسرائیل به ایران بود و بعد از این ماجرا همه چیز به خوبی و خوشی با سانسور رسانه های غربی به پایان رسید و مسئولی هم لازم ندید تحقیق بیشتری در این مورد انجام بگیره و البته به دنبال آن کسی به بهانه ی حقوق بشر با مادر سوارتز دیدار نکرد.

حقوق زنان

زن در جامعه ایران تعریف والایی داره ،اما اگر واقعا در نظر بگیریم که کاترین اشتون به واقع نگران حقوق زنان در دنیا است باید به اطلاع مسئول سیاست های خارجی  برسونیم که در نزدیکی ایران در کشور هند 15000 زن به دلیل از دست دادن شوهر از خانواده ترد و به صورت فجیعی مابقی عمر خود را میگذرونند (منبع بی بی سی صرفا به خاطر جماعت غرب پرست) ، یا در همین ارتش ایالات متحده ی آمریکا 65 درصد زنان مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند و به آمار سازمان عفو بین الملل از هر 10 زن در انگلستان هفت نفر در زندگی شغلی خود مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند و سوالی که بعد از دیدار اشتون با خانم نرگس محمدی ذهن رو قلقلک میده اینه که چرا کسی حامی رعایت حقوق بشر در آمریکا و انگلیس نیست ؟!

آشوب کشور های مخالف با نظام تک قطبی

غرب یا به بیان بی پرده "آمریکا" همواره گزینه های روی میز فراوانی برای کشور هایی که مخالف با سیاست های این کشور هستند دارد ، جنگ ، ایجاد اغتشاش ،تهاجم فرهنگی ،تحریم ، حربه ی مذاکره و ... یک نکته جالب اینکه با تکیه بر تاریخ ، هر کشور تنها توان مقابله با یک یا دو گزینه را داشته است و تنها کشوری که تا به حال در مقابل تمامی این گزینه های روی میز مورد آزمایش قرار گرفت و با استقامت همچنان سرپا ماند ایران اسلامی است.

کشور های مختلفی در جهان دچار آشوب و تظاهرات خیابانی میشوند امــــا بهانه ی حقوق بشر و دموکراسی خواهی خانم کاترین اشتون فقط برای کشور هایی است که منتقد منافع آمریکا در جهان است .نمونه ی بارز آن تناقض رفتاری خانم اشتون در مواجه با دو مورد یکسان در بحرین و اکراین است.


حضور کاترین اشتون در جمع معترضان اکراینی

یک ایده ی فسفر سوز

باروتت که خیس باشد ، بعد از نشانه رفتن و شلیک به سمت دشمنت همه گان را به خنده وا میداری خانم "اشتون" (!) دقیقا به همین خاطر شایسته دریافت این جائیزه شده اید.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0