علی محمد مقدس بعنوان سرپرست شهرداری آمل معارفه شد
16 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 0
با حضور دکتر محمد محمدی رئیس شورای اسلامی شهر و دکتر مسعود تسلیمی نایب رئیس شورای اسلامی شهر در دفتر شهردار علی محمد مقدس بعنوان سرپرست شهرداری آمل معارفه شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه که معاونین ، مدیران مناطق ، مدیران سازمانها و مدیران دوایر شهرداری حضور داشتند، گفت: امیر سلیمانی شهردار سابق آمل استعفا داد و استعفایش مورد قبول اعضای شورای اسلامی قرار گرفت . از زحمات 8 سال و 3 ماهه ی وی تقدیر و تشکر می کنم . در پروژه های عمرانی عملکرد خوبی داشتند و انصافا خوب کار کردند .

محمدی با بیان اینکه هر مدیریتی پایانی دارد افزود: پست ها تغییر می کند مهم این است که چگونه قضاوت شویم . امروز با قدرت می توان گفت امیر سلیمانی برای آمل زحمت کشید . در سالهای اول زحمات زیادی کشید و پروژه های زیادی افتتاح کرد و یادگاری های خوبی از خود در شهر بجا گذاشت . آرزو می کنم در پست های خوبی که در سطح ملی خواهند گرفت موفق باشند .

وی با بیان اینکه عمر مدیریت نباید از 4 تا 5 سال بیشتر شود افزود: متاسفانه وقتی عمر مدیریتی بیشتر از 5 سال می شود روالی بوجود می آوردند که فرد به زیر برود .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: با نظر اعضای شورای اسلامی شهر علی محمد مقدس را بعنوان سرپرست انتخاب کردیم و امروز پس از طی مراحل اداری رسما بعنوان سرپرست شهرداری آمل معارفه شد .

محمد محمدی با اشاره به اینکه از همکاران شهرداری انتظار همکاری با تمام توان را داریم گفت: مقدس را بعنوان شهردار و با تمام اختیارتش ببینید . وی تمام اختیارات یک شهردار را در دوره سرپرستی خواهد داشت و با اختیار تام از شورا با قدرت کار خواهد کرد.

محمدی با اشاره به اینکه مهم خدمت به آمل و شهروندان آملی است افزود: آبادانی شهر آمل برایمان مهم است پس در کنار همدیگر برای آبادانی شهرمان کار کنیم .

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این مراسم گفت: در هر پستی که هستیم منشاء خیر باشیم . خوشبختانه پاکدستی شهردارسابق در شهرداری آمل زبانزد مسئولین ، مردم و عام و خاص است .

دکتر مسعود تسلیمی افزود: روند سلامت و پاکدستی حاکم بر شهرداری ادامه یابد .

وی در خاتمه یادآور شد؛ برای احمد امیرسلیمانی آرزوی موفقیت و آینده ای در خشان دارم .

سرپرست شهرداری آمل در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش چند ساله  احمد امیرسلیمانی شهردار سابق آمل گفت: از اعضای شورای شهر تشکر می کنم که به بنده اعتماد کرده و این مسئولیت سنگین را برعهده بنده گذاشتند.

علی محمد مقدس افزود: با وفاق و همدلی و با صلابت و قدرت در مسیر آبادانی شهر عزیزمان آمل که هدف اصلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر است؛ در کنار همکاران خوب شهرداری حرکت خواهیم کرد.   

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0