شهر آمل نیازمند اعتبارات ملی و استانی است
9 دی 1398 ، دیدگاه 0
شهردار آمل با بیان اینکه ساماندهی ورودی های شهر و حفظ آثار تاریخی شهر آمل اهمیت زیادی دارد افزود : شهر آمل ورودی مازندران و پیشانی استان است و نیازمند اعتبارات ملی و استانی است و تقاضا داریم در این حوزه ویژه دیده شود .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین؛ سید حمید هاشمی شهردار آمل درجلسه علنی شورا ی شهر آمل  با بیان اینکه دغدغه اصلی شهر آمل پسماند است اظهار داشت : این  دغدغه فقط مختص شهر آمل نیست بلکه کل استان مازندران درگیر این موضوع می باشد که با آن عجین است و قطعا یک همت و مطالبه ای می طلبد و مدیران ملی باید به این مسئله ورود کنند .

وی با بیان اینکه ساماندهی ورودی های شهر و حفظ آثار تاریخی شهر آمل اهمیت زیادی دارد افزود : شهر آمل ورودی مازندران و پیشانی استان است و نیازمند اعتبارات ملی و استانی است و تقاضا داریم در این حوزه ویژه دیده شود .

شهردار آمل ادامه داد : با توجه به وجود کارخانجات فراون در شهر آمل، باید از ظرفیت های بخش خصوصی که ظرفیت بسیار گران سنگی است استفاده کنیم و همه را پای کار بیاوریم و همچنین دیده شدن در اعتبارات ملی و استانی مهمترین تقاضای ما و این جمع است چرا که آمل هم ظرفیت زیادی دارد و هم ورودی استان و خروجی بسیاری از شهرهای استان است .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0