روند برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در آمل مطلوب است

ناظر مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف روند برگزاری این مسابقات را در استان مازندران وبه میزبانی شهرستان آمل مطلوب ارزیابی کرد.

مسئولان انتقادات منصفانه و سازنده خبرنگاران را بپذیرند

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: بی اخلاقی ها را نمی پسندم و معتقدم باید رفتار و منش خود را بر مبنای دین قرار بدهیم چرا که ما را به نماز شب و یومیه و حج و روزه مورد سنجش درجات الهی قرار نمی دهند بلکه بر اساس رفتار، کردار و عمل صالح می سنجند.

نصب سردیس علامه حسن زاده و چند سوال؟

عجله شتاب زده در ساخت سردیس را بی مورد اعلام نموده است خاطرنشان کرد: مکانی که برای نصب سردیس علامه انتخاب کردند در خور شان ایشان نبود و در میدانی نصب کردند که از لحاظ بصری و دید کافی برخوردار نیست.

روز خبرنگار و یاد بزرگان مرحوم به خیر

در آستانه روز خبرنگار امسال، یاد و خاطره دو چهره محبوب خبری شهرستان آمل را گرامی می داریم که دیگر در میان ما نیستند.

پشت پرده شبکه بی‌حجاب‌ها برای ایجاد درگیری خیابانی

جان ساورز رئیس سازمان جاسوسی انگلیس MI۶ در شهریور سال ۱۳۹۴ گفته بود که در برخورد با جمهوری اسلامی ایران باید صبر استراتژیک داشت!

نظر شگفت‌آور آیت‌ا... جوادی‌آملی درباره "تعزیه"

حضرت آیت‌ا... جوادی آملی، از مراجع عظام تقلید و مفسّر برجسته قرآن کریم اخیرا به سوالی درباره "مراسم تعزیه خوانی و شبیه خوانی" پاسخ دادند.

محرم و صفر بهار شکوفایی سنت وقف

محرم هر چند به ایام عزای سرور و سالار شهیدان اختصاص دارد و جامعه به احترام عزای حسینی سراسر سیاه پوش می شود اما در کنار حال و هوای حزن و ماتم توجه و تمرکز بر انجام سایر برنامه های مذهبی هم بیشتر از ایام دیگر سال مورد استقبال قرار می گیرد.

راه اندازی میزخدمت برای بررسی مشکلات شهرک صنعتی صنفی بنکداران آمل

رئیس سازمان صمت مازندران ، درحال تدوین پیش نویسی با همراهی نمایندگان مجلس هستیم تا با طرح آن در مجلس، شهرک های صنفی نیز همانند شهرک های صنعتی ازمشوق ها وامتیازهای قانونی بهره مند شوند.

بازگشت ۱۶ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید

سرپرست صمت مازندران: ۱۶ واحد صنعتی راکد استان سه ماه نخست امسال احیا و مجددا به چرخه تولید بازگشته اند.

گزارش تصویری کمال آنلاین : افتتاح پارک کاسمده و آسفالت کوچه های شهرهدیه شورا وشهرداری امام زاده عبدالله بمردم

به مناسبت روز شهرداری‌ها، با حضور دکترعلیخانی معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار، مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران، حجت‌الاسلام کاظمی مشاور استاندار، حسینی فرماندار ویژه شهرستان آمل، حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه، مدیران ادارات و نهادهای شهری، رییس واعضای شورای اسلامی شهر وشهردارامام زاده عبداله وشهروندان پارک محله کاسمده و زیرسازی وآسفالت تعدادی ازکوچه ها ومعابر، افتتاح شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین : بازدید سرپرست انستیتو پاستور ایران از پژوهشکده انیستیتو پاستور شمال کشور در آمل

سرپرست انستیتو پاستور ایران باتفاق نماینده مردم شهرستان آمل درمجلس ، فرماندار ویژه آمل از پژوهشکده انیستیتو پاستور شمال کشور در آمل

به صدا در آمدن زنگ خطر برای جنگل خواران در مازندران

استاندار مازندران گفت: باید با استفاده از ابزار‌هایی که داریم، صدای زنگ خطر در مبارزه با جنگل خواری به گوش همه برسد تا هم مسولین و هم مردم در این خصوص احساس تکلیف کنند تا وجب به وجب جنگل را پاکسازی کنیم. ‎

راه اندازی 6 دفاتر خدمات قضایی در سطح شهرستان آمل

مهدی محمدی دادستان شهرستان آمل با گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت : در سال گذشته بالغ بر ۹۰ هزار پرونده از دادسرا شورای حل اختلاف در دادگستری ثبت شده که با تلاش همکاران ما مورد رسیدگی قرار گرفته اما این حجم زیاد خوشایند مردم بافرهنگ آمل نیست بهتر است .

آغاز اجرای طرح فروش هوشمند نان در ۵۱۰ نانوایی آمل

فرماندار آمل از اجرای طرح فروش هوشمند نان در این شهرستان خبر داد و گفت که در راستای اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی‌های سطح شهرستان نصب شده است.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ همایش تجلیل از حافظان قرآن کریم به همت شرکت فولادین ذوب آمل

/ درآیین اختتامیه هشتمین همایش تجلیل ازحافظان قرآن کریم به همت شرکت فولادین ذوب آمل از ۱۱۵ حافظ با اهداء هدایای نقدی به ارزش حدود ۷ میلیارد ریال معادل 700 میلیون تومان به شرح 3 نفر بالغ 50 میلیون تومان، 2 نفر بالغ 30 میلیون تومان، 10 نفر بالغ 20 میلیون تومان، 7 نفر بالغ 10 میلیون تومان، 93 نفر هدیه 1 تا 10 میلیون تومان، تقدیر بعمل آمد.

امام خمینی(ره) روح جمهوری اسلامی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: امام، روح جمهوری اسلامی است، این روح از جمهوری گرفته شود و مورد بی توجهی قرار بگیرد نقشی بر دیوار باقی نخواهد ماند.

گزارش تصویری کمال آنلاین : تیغ قانون بر گلوی ساخت وسازهای غیرمجاز در منطقه چلاو بخش امام زاده عبدالله آمل

50 مورد دیوارکشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی منطقه چلاو شهرستان آمل با حضور ضربی بخشدار امامزاده عبدالله(ع) و محمدی دادستانی آمل ومدیران ادارات جهاد کشاورزی ، راهداری ، منابع طبیعی ونیروی انتظامی تخریب و 4هزار متر مربع اززمین های کشاورزی به وضع سابق بازگردانده شد

سومین همایش حقوقی مدیران حقوقی حوزه وزارت جهاد کشاورزی با با محوریت بررسی جرایم اقتصادی برگزار شد.

عزیزکمالی در همایش مدیران حقوقی وزارت جهاد کشاورزی مطرح کرد: تبیین راهکارهای کنشی جرایم اقتصادی

تعطیل کردن مراکز تولیدی آب درآسیاب ریختن دشمنان است

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور : تعطیلی واحد تولیدی خط قرمز است تولید باید بشود که ستون فقرات وعمود انقلاب است که بارها مقام معظم رهبری تاکید کردند .

درکارم فراجناحی هستم

مدیر جدید آموزش وپرورش آمل : درکارم فراجناحی هستم وکسانیکه چشم پاک ، دست پاک وانگیزه خدمت دارند دست شان را می بوسم واگر هر جناحی باشند فرقی برایم ندارد .

12345678910...