رقابت ۳۲۰ قاری مازندرانی در چهل و پنجمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در آمل

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم با حضور ۳۲۰ قاری مازندرانی به میزبانی آمل خبر داد.

مسابقات استانی قرآن کریم در آمل برگزار می شود مسابقات استانی قرآن کریم در آمل برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات استانی قرآن به میزبانی آمل خبر داد و گفت: در این مسابقات حدود ۴۰۰ نفر از نخبگان قرآنی استان حضور خواهند داشت.

تلاش وزحمات خبرنگاران شهرستان آمل از نگاه دوربین عکاسی کمال آنلاین (1)

همزمان با روز خبرنگار برآن شدیم که تلاش وزحمات خبرنگاران عزیز شهرستان آمل که توسط دوربین عکسی کمال آنلاین را به تصویر کشیدیم را منتشر کنیم امید است این تلاش ها وزحمات در نزد خداوند متعال محفوظ بماند

تلاش وزحمات خبرنگاران شهرستان آمل از نگاه دوربین عکاسی کمال آنلاین (2)

همزمان با روز خبرنگار برآن شدیم که تلاش وزحمات خبرنگاران عزیز شهرستان آمل که توسط دوربین عکسی کمال آنلاین را به تصویر کشیدیم را منتشر کنیم امید است این تلاش ها وزحمات در نزد خداوند متعال محفوظ بماند

روز خبرنگار و دغدغه ها !یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

خبرنگاران از جمله اقشار اثرگذار جامعه هستند که همواره در برنامه ها و رویدادهای مختلف حضور داشته و به نوعی تریبون مردم و مسئولین برای بیان مسائل و مشکلات و تشریح اقدامات صورت گرفته هستند.

پیام مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران بمناسبت روز خبرنگار

تلاقی شدن روز عاشورا و روز خبرنگار حسن تصادفی است تا بیشتر بدانیم و بیاندیشیم که عاشورا و حماسه کربلا بزرگترین نمونه و مصداق بارز مطالبه گری و فسادستیزی در برابر جریان فساد و فاسدان و مستکبران زمان است.

ساماندهی آگهی ها با هدف خروج از انحصار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آئین گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان چالوس خواستار راه اندازی دائمی دبیر خانه بین المللی جشنواره رسانه ای خزر در مازندران شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ طنین «نوای لالایی علی اصغر » در آستان مقدس امامزادگان آمل

همایش شیرخوارگان حسینی در قالب طرح بصیرت عاشورایی در امامزاده‌های شاخص آمل وبا حضور مدیرکل اوقاف وامور خیرین مازندران برگزار شد و سوگواران حسینی و علاقه‌مندان به خاندان عصمت و طهارت (علیه‌السلام) در آن به عزاداری پرداختند.

روز مازندران در تقویم رسمی کشور ثبت شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از ثبت ۱۴ آبان در تقویم رسمی کشور با ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط رئیس جمهور به عنوان روز مازندران خبر داد.

اداره اوقاف وامور خیریه آمل به استقبال ماه محرم می رود

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های عزاداری و سخنرانی ایام محرم و صفر در بقاع متبرکه آمل را مورد تاکید قرار داد و گفت: بر اساس رسالت و ماموریت اوقاف و امور خیریه در برگزاری مراسم عزاداری، ترویج قرآن و معارف اسلامی بر اساس نیات واقفان در بقاع متبرکه این مراسم در جوار بقاع متبرکه شهرستان آمل برگزار می‌ شود.

اجرای ۳ پروژه آبرسانی درقالب طرح محرومیت زدایی درآمل

عملیات ۳ پروژه آبرسانی به روستاهای سنگچال، گنگرج کلا و مجتمع آهنگرکلاهراز پی شهرستان آمل درقالب طرح محرومیت زدایی دردست اجراست.

بازدید مدیر کل تحول و نوسازی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی از طرح های عمرانی فرهنگی هنری استان مازندران

محمد محمدی مدیر کل تحول و نوسازی به همراه حسین جوادی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران از طرح های عمرانی فرهنگی هنری در حال ساخت استان بازید کرد.

نام نویسی دو هزار و ۶۰۰ نفر برادر و خواهر مازندرانی در رشته‌های مختلف قرآنی

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه مازندران نیز در حاشیه مراسم گفت:دو هزار و ۶۰۰ نفر برادر و خواهر مازندرانی امسال در رشته‌های مختلف قرآنی نام نویسی کردند.

بی‌اخلاقی رسانه‌ای را برنمی‌تابیم

مسوول سازمان بسیج رسانه مازندران با بیان اینکه بی‌اخلاقی‌های رسانه‌ای را برنمی‌تابیم، افزود: اجازه نمی‌دهیم افرادی به نام بسیج نظرات شخصی خود را به نوعی جلوه بدهند که افکار عمومی، آن را به چشم بسیج ببینند.

گزارش تصویری کمال آنلاین : دیدار اعضای خانه مطبوعات آمل با مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران

اعضای خانه مطبوعات آمل با حاج حسین جوادی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران دیدار وگفتگو کردند

ثبت‌نام 175نفر آملی در چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل درگفتگوی اختصاصی با هفته نامه آوای کمال در خصوص برگزار ی چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف گفت : خوشبختانه پس از اعلام نحوه شرکت در مسابقات تاکنون در شهرستان آمل 175 نفر اعم از خواهران وبرادران درزمینه های تفسیر ، نهج البلاغه ، قرائت ، ترتیل ، حفظ ، روخوانی وغیره ثبت نام کردند .

حمایت از فرهنگ ، هنر و ادبیات بومی از الویت های اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران می باشد.

اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره شعر تبری ( نوج) با مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران دیدار کردند.

گزارش تصویری کمال آنلاین : برگزاری سومین محفل بزرگ قرآنی شهرستان آمل درابوالفضلی اوجی آباد

همزمان با شب شهادت حضرت امام جواد (ع) سومین محفل بزرگ قرآنی شهرستان آمل با حضور امام جمعه ، رئیس اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل ، اعضای شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان آمل ، پیشکسوتان ، حافظان واساتید قرآنی وبه میزبانی هیات امنای ابوالفضلی اوجی آباد و بخشداری مرکزی برگزارشد .

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران ، به مناسبت تصویب ۱۴ آبان به عنوان روز مازندران در شورای عالی انقلاب فرهنگی

اینجانب تصویب ۱۴ آبان به عنوان روز مازندران در شورای عالی انقلاب فرهنگی را به مردم ولایتمدار استان مازندران ، همچنین ؛ ریاست و اعضاء محترم شورای فرهنگ عمومی استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ جلوه‌گری هنرهای ایرانی در نمایشگاه صنایع‌دستی آمل

نمایشگا‌ه صنایع‌دستی آمل، فرصتی است که حتی اگر هنرمند هم نباشید، با ذوق به آن وارد می‌شوید و با برخی هنر صنایع‌دستی از جمله زیلو، گره‌چینی، سبدبافی، پته‌دوزی و خراطی و دارایی‌بافی (هنر دستی ارزشمند استانها) آشنا می‌شوید و می‌توانید از نزدیک شاهد بخشی از شکوه و جلال فرهنگ و تمدن ایران باشید.

12345678910...