گزارش تصویری کمال آنلاین : مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان شمال آمل

مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان شمال آمل با حضورمسئولین استانی و شهرستانی درسالن اجتماعات بیمارستان شمال آمل برگزارشد.

کتاب در تسخیر دنیای مجازی

کتاب، دروازه‌ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است و ارائه کتاب‌های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان است، اما در این زمینه چالش‌های بسیاری وجود دارد که باید مد نظر مسئولان ذی‌ربط قرار گیرد.

داستان زندگی را به ‌نفع خود بچرخانید

شما باید داستانی انعطاف‌پذیر باشید چراکه چنین داستانی می‌تواند بهترین داستان برای زندگی شما باشد.

در ساختار حكمرانی بايد بتوانيم براي حوزه فرهنگی برنامه ريزی داشته باشيم

بايد بتوانيم براي مساله گفت وگو در كشور برنامه ريزي كرده و براي آن راه حل در نظر بگيريم./ علیرضا عزیزکمالی

راه اندازی اولین سایت جامع اطلاعات قبور در شهرستان آمل

خوشبختانه با توافقی که با شرکت طراحان مدار طبرستان داشتیم اقدام به ایجاد یک سایت جامع وتعاملی بنام aramestan. Ir را نمودیم. /علیرضا کوهستانی

خود را متعهد به مقابله با هر نوع تبعیض رسانه ای می‌دانم

خود را متعهد به مقابله با هر نوع تبعیض رسانه ای می‌دانم و با عزمی راسخ و با اطمینان به حمایت مستمر شما مدیران مسئول گرانقدر، در این مسیر گام برخواهم داشت./ علیرضا عزیزکمالی

کمال آنلاین بررسی می کند ؛ حمایت از معلولان در پیچ و خم اجرای نادرست قوانین

قوانینی بر این عصا تکیه کرده که متاسفانه گاهی در بین هزاران بی قانونی و در لابه لای رنگ‌ها و رنج‌های زندگی به فراموشی سپرده شده است./ نادیا امامی

24آبان؛ آخرین مهلت ثبت نام در هفتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران

ثبت‌نام مسابقات رویداد ملی هفتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران به میزبانی استان مازندران در دو بخش حضوری بازی آفلاین فیفا و بخش ویژه بازی‌های موبایلی ایرانی انجام می‌شود.

سوغات غرب برای خانواده های ایرانی

مهمترین خطر ماهواره، بحث جهانی سازی فرهنگی است که گردانندگان امپراطوری رسانه‌ای غربی به دنبال نابود کردن حوزه فرهنگ‌های سنتی ملت‌ها و مسلط کردن سبک زندگی و فرهنگ آمریکایی بر همه مردم دنیا به نام جهانی سازی هستند.

دایی شهید چاکسری: هادی رفت داروخانه دارو بخرد؛ ترورش کردند

امیر صدر نژاد دایی شهید هادی چاکسری، شهید حادثه تروریستی شب گذشته در آمل طی گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شهید هادی، ۳۰ ساله و فوق‌لیسانس عمران و عضو فعال هیأت علی اصغر بوده است.

حال زبان مازندرانی خوب نیست

از دست دادن یک زبان به معنای از دست دادن یک فرهنگ بومی، هنر و اثری بی بدیل است. اگر نگوییم همه کلیت فرهنگ زبان است باید اذعان کنیم که بخش اعظم آن در زبان ریشه دارد. زبان مازندرانی نیز ذخیره تقویت کننده زبان ملی و میراث معنا دهنده به انگاره های فرهنگی بویژه در شمال ایران است.

گزارش تصویری کمال آنلاین : اولین همایش موکب داران اربعین استان‌های شمالی به میزبانی آمل

اولین همایش موکب های شمال کشور وبا حضور رئیس ستاد عتبات وعالیات کشور ، معاون پژوهشکده حفظ آثار وارزش های دفاع مقدس ، معاون سیاسی وامنیتی استانداری مازندران ، فرماندار ویژه آمل ، رئیس تساد عبات وعالیات مازندران ودیگر مهمانان به میزبانی آمل درتالار اریکه آریائی برگزارشد

فقر زیر ساخت برای صنعت بوم گردی درآمل

بوم گردی می تواند به عنوان بخش مهمی از گردشگری منجر به تقویت و رونق اقتصاد و اشتغال محلی و روستایی و همچنین باعث حفاظت از طبیعت و سبک زندگی بومی شود.

برگزاری بیست و دومین همایش صنعت چاپ مازندران+ تصاویر

بیست و دومین همایش صنعت چاپ مازندران با حضور مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد لسلامی و اهالی صنعت چاپ استان در برج الماس خاورمیانه سلمانشهر برگزار شد.

برای نخستین بار طرح همیار مادر و کودک در منطقه کم برخوردار اسپیاری آمل اجرا شد.+ تصاویر

رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل همچنین خاطرنشان کرد: جامعه هدف این طرح ،مادران باردار 3 ماهه و بالاتر در معرض آسیب و در مناطق کم برخوردار هستند اظهار داشت : تجربیات سال های اولیه کودکی زیربنای زندگی آینده هر انسانی خواهد بود و این دوران مهم ترین سال های حیات است.

تکدی گری؛ نقشی زشت بر چهره شهر

حضور متکدیان در مناطق مختلف مازندران که این روزها نه تنها زیبایی شهر، بلکه روح انسان را آشفته می‌کند، یکی از آسیب های اجتماعی است که روح و جان ما را آزرده کرده و در کنار آن ‌چهره نازیبایی به شهر می بخشد.

سخنی با امام جمعه جدید آمل یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی

انتخاب حجت الاسلام یعقوبیان به سمت امام جمعه شهر آمل از سوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور یک پیام مهم دارد که به نسل جوان انقلابی اعتماد نمودیم و ما نیز انتظار داریم این اعتماد به نسل جوان در ارکان مختلف نهاد امامت جمعه صورت گیرد.

اداره اوقاف وامورخیریه آمل؛ تلاشی ماندگار در سرزمین دیارعلویان

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه آمل : 94 درصد موقوفات درشهرستان آمل با نیت عزاداری درماه محرم وصفر هزینه می شود .

گزارش تصویری کمال آنلاین : نواختن زنگ جشن شکوفه ها درآمل

بباحضور نماینده مردم شهرستان آمل درمجلس ، مدیر ومعاونین اموزش وپرورش آمل ، مسئولین ادارات زنگ جشن شکوفه ها در دبستان شهیدد سوهانیان ( شاهد دختران ) نواخته شد

اجرای رزمایش سپاس و میثاق با همراهان ولایت درآمل

سرهنگ عابدین داغمه چی فرمانده سپاه ناحیه آمل درحاشیه برگزاری این رزمایش درگفتگوی اختصاصی با ما درخصوص اجرائی شدن این طرح گفت : خانواده معظم شهدا مایه خیر و برکت نظام و انقلابند، و امنیت و آرامش امروز کشور مرهون ایثار و از جان گذشتگی شهدای والا مقام و صبر و استقامت خانواده معظم شهداست./ ماه آفرید عزیزکمالی

12345678910...