دروازبان ملی پوش فوتسال به تیم کاترین آمل پیوست

مسعود محمدی دروازبان نخست تیم ملی فوتسال با عقد قرارداد رسمی به باشگاه کاترین آمل پیوست.

گزارش تصویری کمال آنلاین : کاروان زیر سایه خورشید به آمل رسید

همزمان با دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید وارد گلزارشهدای امام زاده ابراهیم آمل رسید و مورد استقبال مردم وخانواده های معظم شهدا قرار گرفت.

تولید باید در خدمت فرهنگ باشد

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران با تاکید براینکه اخلاق حلقه گمشده درمازندران است گفت : اگر بخش صنعت بیاید وماهم درکنار آنها باشیم آن صنعت به اهداف خود می رسد

اختراعات بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان شناخته‌شده نیست

رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی مازندران و نایب رییس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران گفت: اختراعات و طرح های بسیاری از محققین، مخترعین و شرکتهای دانش بنیان در صنعت ناشناخته است و گاهاً ابزار و منابع مالی جهت معرفی، بازاریابی و فروش آنها وجود ندارد.

میدان داری آملی ها در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

این انتصابات ارزشمند نویدبخش روزهای خوش برای اعتلای فرهنگ و هنر دیار علویان خواهد گردید و امیدواریم از ظرفیت های خود به بهترین نحو ممکن و آنگونه که شایسته است استفاده نماییم.

کشاورزی قراردادی روزنه امید کشاورزان می شود ؟

بی‌برنامگی در کشت محصولات، کشاورزان را در اغلب اوقات در شرایط ضرر قرار داده تا کشاورزی را تبدیل به یک شغل پرریسک کند، به‌طوریکه یکسال محصول روی دست کشاورز می‌ماند و سال دیگر انقدر کم کشت و عرضه می‌شود که قیمت آن در بازار جهش می‌یابد اما حالا مسوولان، کشت قراردادی را راهکار این نوع مشکلات می‌دانند.

به شمارش افتادن نفس جنگل خواری و کوه خواری درمازندران

پدیده شوم کوه‌خواری و جنگل خواری در سال‌های اخیر، نبض حیات این دیار سبز را دچار اختلال کرده و این نبض کند می‌زند پدیده شوم کوه‌خواری و جنگل خواری در سال‌های اخیر، نبض حیات این دیار سبز را دچار اختلال کرده و این نبض کند می‌زند. کوه‌های سر به فلک کشیده، مدتی می‌شود که جلوی چشمان همه، توسط عده‌ای سودجو در حال ناپدید شدن هستند.

محمدرضا عزیزکمالی مدیرکل حقوقی وزارت جهاد کشاورزی شد

محمدرضا عزیزکمالی مدیر نام آشنا، باتجربه و جوان آملی در حکمی از سوی دکتر علی اکبر متکان معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست دفتر حقوقی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.

شرکت فولادین ذوب آمل؛ پرچم دار صنعت و ورزش مازندران

فولادین ذوب در اولین سال حضورش در عرصه قهرمانی باشگاه‌های کشور پس از دو عنوان دلچسب در کشتی، نایب قهرمانی پیکار‌های وزنه برداری را هم بدست آورد.

مزد میزبانی این نیست!

استان مازندران که طی سالیان اخیر همواره با معضل زباله، انباشت و بازیافت آن مواجه بود، طی ایام نوروز با افزایش چند برابری تولید زباله در سطح استان، با بحران زباله مواجه می‌شود، امری که ماحصل میزبانی مازندران از مهمانان نوروزی است!

۸ نکته مهم پیام نوروزی رهبر انقلاب چه بود؟

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۱۴۰۱ به نکات مهم و متعددی در چند حوزه پرداختند. این گزارش می کوشد به تبیین این نکات بپردازد.

مجتمع اکسین آمل؛ یک تیر و چند نشان برای گردشگران نوروزی + تصاویر

من توصیه می‌کنم یا در مسیر رفت به استان مازندران یا در برگشت از این استان سری به مجتمع اکسین بزنید

سفر رئیس جمهور به مازندران فرصتی برای تامین اعتبار فعالیت‌های حوزه کشاورزی

برنجکاری یکی از مهم ترین فعالیت کشاورزی در مازندران و منبع مهم درآمد کشاورزان استان است و با تولید بیش از یک میلیون تن، ۴۲ درصد برنج مورد نیاز کشور از این استان تامین می‌شود.

کشت قراردادی روزنه امید برای کشاورزان

دکتر سید اسماعیل یزدان پناه مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت وپایانه برنج ایران افزود: با وجود آنکه همه ساله مازاد یا کاهش تولید محصولات کشاورزی مشکلات متعددی را برای تنظیم بازار ایجاد می‌کند، ولی اجرای کشت قراردادی راهگشای این مشکلات خواهد بود.

از فرماندار جدید آمل چه می خواهیم؟

سید عباس حسینی در حکمی از سوی استاندار مازندران بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان آمل انتخاب شد که با توجه به سبقه مدیریتی، جوانی، بومی بودن، تعهد و انقلابی گری، انتخابی بجا و ارزنده بود.

گزارش تصویری کمال آنلاین : تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری ویژه آمل

با حضور استاندار ومعاونین استانداری ، ائمه جمعه شهرهای آمل ، روسای ادارات، خانواده های معظم شهدا وایثارگران ودیگر مهمانان سید عباس حسینی به عنوان معاون استاندار وسرپرست فرمانداری ویژه آمل معارفی شد وارتلاش وخدمات علیرضا شریعت فرماندار قبلی آمل قدردانی بعمل آمد

دعوت از همشهریان عزیز در طرح فروش ویژه سهام بیمارستان شمال آمل

سرمایه گذاری در بخش بهداشت و درمان یک امر بسیار ضروری و ارزشمند است، در عین حال سرمایه گذاری در این بخش یک سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد برای همیشه خواهد بود.

11 سال بی مهری برای محور قدیم آمل به بابل !

بیش از 11 سال است که محور قدیم آمل به بابل در سایه غفلت و بی‌مسئولیتی آشکار مدیران شهرستانی واستانی روزانه جان افراد زیادی را گرفته و خانواده‌های بی‌شماری را داغدار کرده و شمار قربانیان این جاده تا حدی است که مردم گمان می‌کنند این جاده نفرین شده است.

قیمت‌گذاری دستوری تولیدکننده را نابود خواهد کرد

/ دکتر سید اسماعیل یزدان‌پناه نایب‌رئیس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران افزود: با وجود اینکه هدف دولت از تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی کمک به اقشار آسیب‌پذیر بوده است اما در عمل این رانتی به افراد سودجو بود و یارانه پرداختی نتوانست در سفره افراد آسیب‌پذیر بنشیند.

ساخت مجموعه بزرگ اکسین باعث ایجاد اشتغال وتحول اقتصادی در شهر امام زاده عبدالله شد

قائم مقام گروه اکسین ؛ ازاستاندار جدید مازندران انتظار داریم بجای فراردادن سرمایه گذار، سرمایه گذار را جذب کنند

12345678910...