رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی روز شنبه ۹۹/۱۰/۱۳ شورا که با حضور اعضای شورا، شهردار آمل و روسای اداره مالی و درآمد شهرداری برگزار شد گفت : لایحه پیشنهادی تعرفه عوارض و بهای خدمات محلی سال ۱۴۰۰ شهرداری آمل و سازمان های وابسته جهت بررسی و تصویب تحویل شورا شد .

 

 

کمال آنلاین /به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، خسرو ابراهیم زاده ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با بیان اینکه ترور سردار شهید سلیمانی نشان از ضعف و درماندگی دشمنان کوردل است اظهار داشت : فرمانده شجاع، لایق و مالک اشتر زمان، یک مدافع بی بدیل برای اسلام و ایران بود و دشمن باید بداند راه او مستحکم تر و با شتاب بیشتر ادامه خواهد داشت و هیچ گاه رشادت های ایشان و همرزمانشان از یادها نخواهد رفت .

وی افزود : لایحه تعرفه عوارض شهرداری جزو مهمترین و اصلی ترین منبع درآمدی و تامین تحقق بودجه سالانه شهرداری به شمار می آید که از سوی شهرداری جهت بررسی و تصویب، تقدیم شورا شد و امیدوارم با مشارکت و همکاری موثر شهروندان فهیم و عزیز آملی در پرداخت عوارض هم بودجه و درآمد شهرداری تحقق یابد و هم روند توسعه و عمران شهری محقق شود .

رییس شورای اسلامی شهر آمل اذعان داشت : تعرفه عوارض و بهای خدمات محلی شهرداری و سازمان های وابسته با تشکیل جلسات عادی و فوق العاده شورا مورد بررسی و بازبینی قرار خواهد گرفت .

در پایان از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری، از زحمات و تلاش های هومن موتمنی معاون سابق شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری آمل با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد .