فولادین ذوب در اولین سال حضورش در عرصه قهرمانی باشگاه‌های کشور پس از دو عنوان دلچسب در کشتی، نایب قهرمانی پیکار‌های وزنه برداری را هم بدست آورد.

کمال آنلاین  / در آئینی که با حضور حدود هزار نفری جامعه پرستاری و آتش نشان‌های شهرستان و اعضای تیم وکادر فنی کشتی فرنگی و آزاد و وزنه برداری ، امام جمعه امام زاده عبداتلله ، مدیرکل ورزش وجوانان مازندران ، رئیس هیئت کشتی مازندران ، ،خانواده بزرگ هلدینگ فولادین ذوب ، رسانه های شهرستان ودیگر مهمانان در محل این واحد تولیدی وصنعتی برگزار شد، جام قهرمانی تیم کشتی فرنگی و نائب قهرمانی تیم‌های کشتی فرنگی و وزنه برداری به حاج حبیب اردشیر مالک هلدینگ فولادین ذوب آمل اهداء شد.

فولادین ذوب در اولین سال حضورش در عرصه قهرمانی باشگاه‌های کشور پس از دو عنوان دلچسب در کشتی، نایب قهرمانی پیکار‌های وزنه برداری را هم بدست آورد.

در واقع این عنوانی تاریخی برای باشگاه فولادین ذوب آمل است که در تمامی رقابت‌هایی که شرکت کرده، در جمع برترین‌ها بوده و آمار قابل ملاحظه‌ای از موفقیت را ثبت کرده است.

این باشگاه را باید ارج نهاد و موفقیت آن را که به نام آمل و مازندران است، ستود که با کوشش مجموعه مدیران فولادین ذوب آمل و هدایت ورزشی بابک بهمنی در سال ۱۴۰۰ کامیاب‌ترین باشگاه استان بود.

مهندس حسام اردشیر قائم مقام هلدینگ فولادین ذوب آمل با قدردانی از حضور اقشار مختلف جامعه دراین جشن بزرگ گفت : امروز بسیار خوشحال هستیم امضا قسم نامه معنوی که شما عزیزان در سالهای گذشته امضا کردید جامعه عمل پوشانده می شود .

قائم مقام هلدینگ فولادین ذوب با تبریک اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد : درماه مبارک رمضان که ماه خداست به مهمانانی میرویم وبرای رفتن به مهمانانی باید خودمان را آماده کنیم و به دنبال شستشوی معنوی باشیم .

 مهندس اردشیر عنوان داشت : سال 1401 سال خوبی برای همه باشد که بتوانیم درکنار هم مثل گذشته توفیقات خوبی را بدست آوریم .

 وی با تاکید براینکه امروز دشمنان به اصلی ترین نقاط قوت جامعه را نشانه گرفته است گفت : امروز دشمنان خانواده را مورد حمله خود قرارداده است واولین کسی که درخانه مورد حمله قرارمی گیرد زن است .

 وی اظهارداشت : امروز جامعه ما نیازمند بازنگری درامر آموزش دارد که بایستی توسط معلمان صورت گیرد وخدای ناکرده جوری نشود که دانش آموزان اجازه داشته باشند به معلمان جسارت کنند .

 وی یادآورشد : امروز شما کارگران درعرصه کار وتلاش با تعهد وتخصص خودتان در کوره آتش کار می کنید ، پرستاران با مهر مادری در کنار بیماران ، آتش نشانان  ، معلمان و قهرمانان ملی وغیره که حقوق شما بادیگران بیشتر نیست بهترین الگو درجامعه هستید.

قائم مقام هلدینگ فولادین ذوب گفت : به نمایندگی از تمام شهروندان شهر قدردان شما هستیم واگر کسانی که نمی توانند شما عزیزان را خوب درک کنند قدرشما را نمی دانند .

قدردانی از حاج حبیب اردشیر به خاطر نگاه بلند درحمایت از ورزش مازندران

حسن رنگرز مدیرکل ورزش  وجوانان استان مازندران درادامه مراسم با قدردانی از حمایت های حاج حبیب اردشیر ومهندس حسام اردشیر از ورزش مازندران گفت : شما بزرگواران درصنعت استان نمونه وخاص هستید وبا حمایت های شما یک اتفاق بسیار خوبی در مازندران در تیم دار درامر ورزش رقم زده شد .

وی اشاره کرد : نگاه بزرگ ومتعالی شما عزیزان پاسخ به مطالبات ورزش پر افتخار مازندران بود .

مدیرکل ورزش  وجوانان استان مازندران یادآورشد : مدیریت پر صلابت مجموعه هلدینگ فولادین ذوب که نگاه خیر خواهانه در ورزش ، مدرسه سازی ، ساخت خانه برای محرومین ودر حوزه مسئولیت اجتماعی دارد می تواند یک الگو برای صنعت وورزش باشد صمیمانه قدردان شما عزیزان هستیم .

 وی تاکید کرد : مهندس حسام اردشیر درتمام مراحل ،همیشه درکنار تیم به عنوان یک قوت قلب بودند وبه اعضای کادر فنی وکشتی گیران ووزنه برداران دلداری می داند که جای قدردانی دارد .

مجتبی روشن عضو هیات مدیره باشگاه فولادین ذوب آمل درحاشیه این مراسم گفت: آیین تقدیر از پرستاران و آتش نشانان در چند سال اخیر در راستای رویکرد و مسئولیت اجتماعی شرکت فولادین ذوب آمل به واسطه تلاش‌های مستمر و نقش آفرینی آن‌ها در اوج گیری کرونا و نیز خدمات ایمنی برگزار می‌شود.

افزود: سال گذشته و به واسطه تاسیس باشگاه فرهنگی و ورزشی باشگاه فولادین ذوب آمل و حضور در سه لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی و وزنه برداری خوشبختانه با کسب مقام قهرمانی تیم کشتی فرنگی و نائب قهرمانی برای تیم کشتی آزاد و نیز وزنه برداری باشگاه‌های کشور همراه بود.

درادامه مراسم به پاس حمایت های مدیر وقائم مقام شرکت فولادین ذوب آمل از سوی فرزندان شهدای شاغل در آتش نشانی آمل لوح تقدیری به حاج حیبب اردشیر اهدا شد .