امام جمعه آمل : ارشاد اسلامی وظیفه سنگینی در جهت دهی و ساماندهی فرهنگی جامعه دارد و با مدیریت درست فرهنگی می توان چالش های موجود در این زمینه را برطرف کرد .

کمال آنلاین به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در جمع مدیرکل ، معاونین و رییسان ستادی و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های مازندران در جلسه شورای اداری این اداره کل ضمن بیان مطلب فوق گفت: ارشاد اسلامی وظیفه سنگینی در جهت دهی و ساماندهی فرهنگی جامعه دارد و با مدیریت درست فرهنگی می توان چالش های موجود در این زمینه را برطرف کرد .

وی افزود: جامعه ما نیاز به نشاط اجتماعی دارد و اگر به این موضوع نگاه درست نشود ، دچار مشکلات اجتماعی خواهیم شد و در این راستا مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بویژه مدیرکل جدید ، آقای حسین جوادی که سابقه خوب فرهنگی دارد ، می توانند با کار جهادی و  ساماندهی و برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی و هنری ، این نشاط عمومی و شادابی اجتماعی را ایجاد نمایند.

حسین جوادی با بیان این مطلب افزود : این شورا که متشکل از نخبگان فرهنگی و هنری خواهد بود برای پیشرفت امور فرهنگی و هنری استان و شهرستان ها و ارائه طرح های نو در مرکز استان و شهرستان ها تشکیل خواهد شد.

وی اظهار داشت : ما با انعقاد تفاهم نامه با سازمان ها و ادارات و تعامل  با آن ها سعی خواهیم کرد تا از ظرفیت های سایر دستگاهها در پیشرفت فرهنگ و هنر استان استفاده نماییم.

جوادی افزود: طرح ها و برنامه های متعددی را آماده کرده ام که از جمله آنها می توان به استفاده از ظرفیت های بالای فضای مجازی ، همکاری با صداوسیما برای تولید محتوا ،  تولید گنجینه صوتب تصویری از زندگی مشاهیر و نخبگان فرهنگی و هنری استان و جشنواره بزرگ استعدادیابی "مازنی هنر" برای هنرمندان مازندرانی سراسر جهان اشاره کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از رییسان ادارت شهرستان ها خواست تا با کارجهادی و تعامل بیشتر با مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه برای پیشرفت امور تلاش نمایند.