مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود : اگر خودتان از سلامت هنر و موسیقی دفاع کنید و حریم نگه دارید دیگران نیز حرمت آن را نگه می دارند.

کمال آنلاین // به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران حسین جوادی در جمع مدیران موسسات تولید و تکثیر آثار موسیقی و دست اندکاران برگزاری اجراهای صحنه ای موسیقی استان با اعلام این خبر گفت : در رابطه با برگزاری اجراهای صحنه ای موسیقی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ها حضور پیدا خواهیم کرد و ضمن هماهنگی با ائمه جمعه، فرمانداران و همچنین اداره اماکن چه در استان و چه در شهرستان ها شرایط لازم را برای اجراهایی سالم با کمترین خطر و با کمترین مشکل فراهم می کنیم .
 
وی ضمن درخواست از  فعالان عرصه موسیقی برای دوری از عوامل مخرب کنسرت ها و اجراهای صحنه‌ای اظهار داشت : خودتان  باید حرمت هنر و  برنامه تان را حفظ کنید تا کمترین آسیب به آن وارد شود. 
جوادی افزود :  اگر خودتان از سلامت هنر و موسیقی دفاع کنید و حریم نگه دارید دیگران نیز حرمت آن را نگه می دارند. 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان تصریح کرد : سعی می کنیم برای اجراهای صحنه‌ای  و کنسرت ها جدول سالانه تنظیم نموده که تمام کنسرت ها در این جدول قرار  گیرد  و هر شهری طبق جدولی که اداره کل تنظیم می کند اجرا نماید و اجراهای صحنه ای یک نظم خاصی پیدا خواهد کند .