کمال آنلاین : حرکت زیبا و متواضعانه حضرت حجت السلام یعقوبیان امام جمعه انقلابی آمل که به دیدار فرزند سردار شهید ولی الله ضربی بخشدار مرکزی رفت این تواضع و فروتنی که تاکنون در هیچ کجای استان مشاهده نشده، نشان از تعامل و همفکری عمیق و حرکت زیبا و استثنایی عالی ترین مقام فرهنگی در سطح شهرستان دارد که برگرفته از گستره باز فکری امام جمعه شهرستان است.

بی تردید این گونه رفتارهای انقلابی زمینه ساز تزریق امید، به منظور وحدت و یکپارچگی اقشار مختلف مردم برای پیشبرد اهداف عالی نظام در هر سطحی می تواند باشد.

دکتر محمد باقر ضربی بخشدار مرکزی آمل ضمن قدرشناسی از حضور امام جمعه آمل در بخشداری که شاید درطول عمر بخشداری سابقه نداشته است گفت : این حرکت حجت الاسلام یعقوبیان امام جمعه آمل رابه فال نیک می گیریم که بتوانیم با راهنمای وارشادات های ایشان درمسیر خدمت رسانی به مردم گامهای خوبی راداریم .

وی تاکید کرد : امامان جمعه درهر شهری بنا به تاکید مقام معظم رهبری به عنوان پدران معنوی آن شهر قلمداد می شوند این حرکت ایشان نشان از این روحیه دارد که برای خدمت، باید به راحتی در دسترس مردم باشیم در روستا مشکلات را شناسایی کنیم و به دنبال حل آن باشیم.